Sayfa 3 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3498 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çaykur Rizespor

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah düşmeyecekler...

Kötü düşünmemek lazım.

Nereden
    İstanbul

Rize takımının bir yöneticisi ile görüşdüm, TRABZON bize herhafta kıyak yapıyor rakiplerimizi deviriyor , ancak biz değerlendiremiyoruz dedi. Bu hafta MANİSA yı da yeneriz, artık RİZE de SİVAS a patlasın,ilk yarı nasıl fb den puan aldılarsa SİVAS dan neden alamasınlar .
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize takımının bir yöneticisi ile görüşdüm, TRABZON bize herhafta kıyak yapıyor rakiplerimizi deviriyor , ancak biz değerlendiremiyoruz dedi. Bu hafta MANİSA yı da yeneriz, artık RİZE de SİVAS a patlasın,ilk yarı nasıl fb den puan aldılarsa SİVAS dan neden alamasınlar .
    Gerçi Rizespor Yöneticisi' nin o sözünü ettiği rakipler bir çok taraftarımız tarafından aslında bizim rakiplerimiz olarak değerlendirilmiş de olsa dedikleri doğrudur

Ama Rizespor son yıllarda sürekli olarak küme mücadelesi veriyor ne yazık ki..

Yani ortada çekirgenin ancak bir kaç kez zıplayabilmesi durumu mevcut maalesef..

Ellerindeki mevcut kadrosuna da baktığımızda takımı şu durumdan daha ileriye taşıyabilecek bir potansiyel de göremiyoruz zaten..

Umarım bundan sonraki maçlarda şansları biraz daha yaver gider ve en azından 40 puan barajını yakalarlar..

Zira şu puan cetveline ve takımların durumlarına baktığımızda 40 puan kümede kalabilmek için yeterli gibi duruyor..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizespor yıllardır küme düşme potasında mücadele ettiğinden sanırım insanlar psikolojik olarak kendi takımlarından uzaklaşmaya başlamışlar.
    Rizede ÇAYKUR gibi bir değer var ve rizesporla bütünleşmiş,bu değerin bilincinde değiller,
    Zamanın Tuncay MATARACI'sı gibi Ciddi yönetim ve ciddi yöneticiler gerek,taraftarı ise bu zor günlerinde hala takımının peşindeyse potansiyeli var demektir.
    Rizesporun bu ligde kalması lazım,iki şehrin bütünleşmesi ve ligimize renk-heyecan katması bağlamında bu takımı ligde tutmak gerek...
    Konu İsmail Alkan tarafından (18.02.2008 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

ilkonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Rize-Trabzon elele vermelidir.
    Hatta Bu kritikik haftalarda rizespora tiribün desteği bile verilebilir
    7rmeyiz!7rmeyeceğiz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lütfen Uğur Melekenin şu yazısını okurmusunuz..

Rizespor 'la ligdeki ilk iki haftasında puanla tanışamayan Erdoğan Arıca, Fenerbahçe maçı sonrası, takımının fiziksel olarak iyi durumda olmadığını, kendinden önceki dönemde iyi çalışılmadığını söylemiş. Oysa puan durumu, Arıca'nın iyi çalışmadığını iddia ettiği Rizespor'un önceki hocası yönetiminde 17 haftada 21 puan topladığını ve o dönem için ligin en iyi dokuzuncu takımı olduğunu söylüyor!.. (Aynı dönemde, yani 4 ve 20'nci haftalar arası Trabzonspor 19 puan kazanmış)... Bir de Rizespor'un Türkiye Kupası'nda 4 Süper Lig takımının olduğu gruptan namağlup lider çeyrek finale çıktığını da eklemek lazım...
    Ama daha dikkat çekici olan, Arıca'nın geçen sezonun devre arasında Gaziantepspor'da göreve geldiğinde aynı değerlendirmeyi selefi Zenga için de yapmış olması... Hatta yine Şubat ortalarında Arıca'nın yaptığı "takım çalışmamış" açıklamalarının ardından Fanatik Gazetesi Walter Zenga'yı bulmuş, İtalyan teknik direktör de bu açıklamaları şaşkınlıkla karşılamış ve halefine hafiften de sitem etmiş...
    Ve hatta, google'da arama kutusuna "Erdoğan, Arıca, takım, iyi, çalışmamış" kelimeleri yan yana yazılıp arandığında, Arıca'nın benzer sözleri Samsunspor'da göreve geldiğinde de ettiğini görüyorsunuz arşivden ...
    Yorumsuz

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olması gereken şey zaten dileyenin dilediği takımı tutabilmesi. Bu anlamda elbette Trabzonlu olup başka takımları tutanlar da vardır. Ama oransal olarak da ortada su götürmez bir gerçek var. 150 bin kişilik şehirde mesai saati içinde 30 bin kişilik yürüyüşten falan bahsediliyor ve 15 bin üyeden... Trabzon'u sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla çok konuşur, eleştiririz de ama, Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani.
    lisedeyken bende tek tabanca trabzonsporlu olarak takılırdım ama neyseki üni yi trabzonda okudum da rahatladım biraz
    şu anda belediyede çalışıom ve burdada baya war trabzonsporlu Allah tan
    McLas was Here

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sadece karadeniz takimlariyle sinirli kalmamali butun anadolu takimlariyla kardes olmaliyiz
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Rizesporun küme düşmeyeceğini düşünüyorum.Defansta biraz daha dikkatli olurlarsa bu işi başarırlar.Ama yasinide fenere neden verdiler halada anlamış değilim.

Bu hafta Sivas Maçıyla mücadelelerine başlayacaklardır.Benim korkum federasyon yönetiminin fener maçında çıkan olaylardan dolayı göz dağı vermek amacıyla ağır bir ceza vermesi.(herkese aynı davranılacaksa bu ağır cezaya razıyım)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şimdilerde en mantıklı çözüm,futbolcu alışverişi ile işe başlanmasıdır.

Sezon sonunda yörenin çocukları sağa sola savrulmadan karşılıklı anlaşmalarla kullanılmalı,kaliteleri yükseltilmelidir.

Yasin'i Fenere satmaları ve tonlarca gol yenmesi başlı başına bir yönetim götürmesi gereken saçmalıktır.

Ancak;medyadan takip edebildiğim kadarıyla Başkanları bir arkadaş telefonunu dahi Aziz'le paylaşacak kadar da sağlam biri.!

Rize'ye kolaylıklar dilerim.

Kupada Rizesporluyum elbette..Ligde de dualarımla.

Not:Şu Riberiolara harcanan çay paralarını düşünüyorum da.

Zihin açıcı örnekler;Jefferson kiralanabilirdi Rize'ye,hem oynardı,jun' da....

Nereden
    Trabzon

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ancak;medyadan takip edebildiğim kadarıyla Başkanları bir arkadaş telefonunu dahi Aziz'le paylaşacak kadar da sağlam biri.!

Takım çaykur'la bütünleşmiş,çaykur kamunun malı siyasetin gölgesinde,haliylede rizespora siyaset bulaşmış durumda anladığım kadarıyla,
    Rizespor ne zamanki siyasilerin elinden kurtulu belki o zaman rahat bir nefes alır.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

rize defansını düzeltecek çözümler bulmazsa çok sıkıntı çekecek böyle saçma sapan goller yiyen bir takım daha önce izlemedim benim anlamadığım ufuk niye diyarbakırspora kiralandı da rizeye verilmedi selim değerlendirilebilirdi ben inanıyorum ufukta selim de kürşattan iyi futbolculardır biz gerekeni yapıyoruz önce bursa sonra bursagücü inş. bu hafta da bozuktv manisa
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bencede düşmesin rize iyidir
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu zor günleri aşacaklarına inanıyorum..

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Biz Rizespor'u düşünürken onlar Gökhan Birben konserlerinde fb formalarıyla horon tepiyorlar. Artık şu İstanbul sevdasından vazgeçseler iyi olacak.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tangerine Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz Rizespor'u düşünürken onlar Gökhan Birben konserlerinde fb formalarıyla horon tepiyorlar. Artık şu İstanbul sevdasından vazgeçseler iyi olacak.
    Arkadaşlar rica ediyorum,artık rizesporla-feneri ilişkilendirmiyelim bu konuyu 2 yıldır tartışıyoruz ve son noktayı koymuştuk,
    Tekrar tekrar aynı noktaya odaklanmayalım,lütfen.
    Bizi feneri tutan rizeliler,gs yi tutan trabzonlular fln ilgilendirmiyor,biz bu zor günlerinde kardeş rizespora manevide olsa destek olalım,onun uğraşı içindeyiz...
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı birLAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rica ediyorum,artık rizesporla-feneri ilişkilendirmiyelim bu konuyu 2 yıldır tartışıyoruz ve son noktayı koymuştuk,
    Tekrar tekrar aynı noktaya odaklanmayalım,lütfen.
    Bizi feneri tutan rizeliler,gs yi tutan trabzonlular fln ilgilendirmiyor,biz bu zor günlerinde kardeş rizespora manevide olsa destek olalım,onun uğraşı içindeyiz...
    ben bursada oturuyom su an kardesmiz olan rize nasil bir destek yapalim elimden gelen neyse yapmaya hazrim unutmayalim onlar bizim trabzonspor bursa spor macinda bize destek verdiler onlar bizde destek veriyosa bizde onlara verelimmmm
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rizespora Sivas maçında sonsuz başarılar inşallah yenerler Sivası müthiş moral olur böyle bir galibiyet Rizenin küme düşmesini istemiyorum ama Rizede karar vermeli artık kaç yıldır hep aynı kıl payı kümede kalıyorlar ya takımı daha güçlendirecekler yada düşecekler kaçtır sıçrıyorlar ama nereye kadar.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kardes Rize'nin isi baya zor gözüküyor ama Gönlüm ligde kalmalarindan yana insallah basarirlar.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Şuayip Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bursada oturuyom su an kardesmiz olan rize nasil bir destek yapalim elimden gelen neyse yapmaya hazrim unutmayalim onlar bizim trabzonspor bursa spor macinda bize destek verdiler onlar bizde destek veriyosa bizde onlara verelimmmm
    Madem bursadasın,bursa rizenin rakibi,bursanın maçlarına trabzonspor ve rizespor bayraklarını al "bursa kümeye" diye bağır moralleri bozulsun binevi destek olmuş olursun

Şaka bir yana,bizler ancak buradaki mesajlarımızla gönülden destek olabiliriz,bu forumu tüm rizeli kardeşlerimizde okuyorlar,arkalarında bizim manevi desteğimiz olduğunu bilmeleri yeterli,
    rizedeki maçlarındada bayraklarımızla yanlarında oluruz

NOT : Rizenin deplasman maçlarında,eğerki o ilde trabzonlu arkadaşlar varsa bordo-mavi bayraklarla destek olabilirler,çokta güzel olur bence
    Konu İsmail Alkan tarafından (19.02.2008 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sezon sonunda yörenin çocukları sağa sola savrulmadan karşılıklı anlaşmalarla kullanılmalı,kaliteleri yükseltilmelidir.

Yasin'i Fenere satmaları ve tonlarca gol yenmesi başlı başına bir yönetim götürmesi gereken saçmalıktır.

rizesporun kalecisi david gonzalez jeffersondan en az 2 gömlek üstün bence.bir de arz talep meselesidir.adamlar bizden oyuncu istemezse bizimde onlara oyuncu pazarlayacak halimiz yok herhalde.zaten bircok mevkiide alternatiflerimiz kisitli.ilk yari sonunda bizim durumumuz rizeninkinden cok daha icacici degildi zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ç. Rizespor l 1. Lig

Kardeş takımımız Rizespor'un ligde ve kupada oynayacağı maçları destek başlıkları dışında burda konuşabilir ve takımın durumunu değerlendirebiliriz..

24 Şubat 2008
    Sivasspor - Ç.Rizespor 13:30

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu haftaki maçlarını değerlendirecek olursak;çok zor bir deplasmana gidiyolar ve puan almaları bence bir mucize.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah yardımcıları olsun;inşallah ligi iyi bi konumda bitirirler.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en azından beraberlik olmalı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)