Sayfa 52 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3498 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çaykur Rizespor

Burak_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün karadeniz takımlarına ihtiyacımız var rize.ordu.girasun.bolu.samsun. inşallah bu sene birbirlerini yemezlerde en az biri çıksa yine iyi

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu anlayış tüm anadoluya yayılmadıkça, anadoludan şampiyon beklemeyiniz.

Ayrıca Eskişehir taraftarına da tebrikler ama bayrak yakmak darp etmek falan pek hoş olmamış.
    olmuş olmuş çok ii olmuş bunlar başka türlü anlamaz lar yoksa hatta az bile helal es ese

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rizenin bu sene metin diyadinle çok iyi işler yapacağını düşünüyorum transferlerde güzel inşallah süper lige çıkacak bu sene

Selami Gürpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rizenin bu sene metin diyadinle çok iyi işler yapacağını düşünüyorum transferlerde güzel inşallah süper lige çıkacak bu sene
    inş. inş. lige karadenizli takım kalmadi yaa ofspor gelsa bari

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Yalnız bankasya da karadeniz takımları kaynıyor maşallah
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başlığın arkada kalmasına gönlüm razı olmadı
    Rizesporum Türkcell süper lig bu sezon sensiz çok zor
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ordu,Samsun ve Rize Süper lige çıksın...

mrt_tpc61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ordu,Samsun,A.sebat,Değirmendere,Rize,Giresun hepsi çıksın işte!
    Bize Her Yer TRABZON !!!

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok iyi transferler yaptı bu sezon Rize.Metin Diyadin çıkartacaktır onları.Ben inanıyorum.
    Colmandante

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Bir rizeli olarak içim sızlamıyor değil umarım Metin diyadin inşallah Rizemizi tekrar döndürecek süper lige

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rizenin yeri bizim hemen yanı başımız...

rizeçok bekletme bizi hadi dön gel...
    Eskiden Sungu61 idi ....

ts artvinlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selazur'lu ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığın arkada kalmasına gönlüm razı olmadı
    Rizesporum Türkcell süper lig bu sezon sensiz çok zor
    aynen katılıyorum
    Kanımız bordo,derimiz mavidir bizim.
    Yeterki sen heryerde varol güzel Karadenizim.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rizespor taraftarının yaptıgını hiçbir zaman unutmam kendi insanımızdan bu tavırları görmek üzücü rize - trabzon macında kim olursa olsun fenerbahce bayragı acamaz yazık ogünden sonra rize benim için bitmiştir kardes sayanlar saymaya devam etsin ben etmiyorum , ama rize düştügünde cok azda bişey olsa üzülmüştüm rize düştügü için degil sadece karadeniz takımı kalmadıgı için

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Abim rizeye gitmişti ve söylediğine göre nüfusun cok büyük bir çoğunluğu fb li imiş.

çamlıhemşinli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cagdas61topal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rizespor taraftarının yaptıgını hiçbir zaman unutmam kendi insanımızdan bu tavırları görmek üzücü rize - trabzon macında kim olursa olsun fenerbahce bayragı acamaz yazık ogünden sonra rize benim için bitmiştir kardes sayanlar saymaya devam etsin ben etmiyorum , ama rize düştügünde cok azda bişey olsa üzülmüştüm rize düştügü için degil sadece karadeniz takımı kalmadıgı için
    bence bu tür olaylara prim vermeyelim arkadaşlar iki klubun ve şehir insanının iyi geçinmesini istemeyen kişilerin yapmış oldukları hareketleri lutfen gormezden gelelim rizeliler trabzonluları trabzonlularda rizelileri sevmeye mecbur deıldır ama amca çocukları nasıl bırbırlerını sevmez aynı insanlarız aynı yöreyiz banada trabzonsporu bırakmam için çook eskiden trabzonnsporun rizesporu son maçta yenıp çeşitli şaibelerle rizeyi küme düşürdüünden bahsetmişlerdi ama ben hiçbirine kulak asmadım ve bugun iyi bir trabzonsporluyum rizeyide bu halde görmek beni çok üzüyo. inşallah sende bu oynanan oyunun farkına varırsın ve kardeş takımına sahip çıkarsın....
    KARADENİZ FİRTUNASI

Nereden
    İstanbul

Alıntı çamlıhemşinli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu tür olaylara prim vermeyelim arkadaşlar iki klubun ve şehir insanının iyi geçinmesini istemeyen kişilerin yapmış oldukları hareketleri lutfen gormezden gelelim rizeliler trabzonluları trabzonlularda rizelileri sevmeye mecbur deıldır ama amca çocukları nasıl bırbırlerını sevmez aynı insanlarız aynı yöreyiz banada trabzonsporu bırakmam için çook eskiden trabzonnsporun rizesporu son maçta yenıp çeşitli şaibelerle rizeyi küme düşürdüünden bahsetmişlerdi ama ben hiçbirine kulak asmadım ve bugun iyi bir trabzonsporluyum rizeyide bu halde görmek beni çok üzüyo. inşallah sende bu oynanan oyunun farkına varırsın ve kardeş takımına sahip çıkarsın....
    rizenin orda olması beni de üzdü ama tekrar söylüyorum bu üzüntüm rize için degil sadece karadeniz takımı kalmadıgı içindir , samsun olsaydı ligde rize düşseydi banane derdim ama şimdi okadar vurdumduymaz olmak karadenize ihanettir cıkabilecekse rizeyi yanımızda görmekten cok mutlu oluruz

çamlıhemşinli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ayrıca resmi siteye bakarsanız resimlere rize trabzon maçlarında açılan ve gerçek rizelinin fikrini simgeleyen pankartları görür ve ozaman gerçekler bir daha anlarsınız. açılan konu başlığının dışına çıktığınız ve gerçekleri tam olarak bilmediğinz içinde ozaman pişman olursunuz.
    bunları yazan arkadaşlara herhangi bir rize maçına gitmelerini tavsiye ederim çok sayıda trabzonlu bulacaklardır tıpkı trabzon maçlarında rizeli bulacakları gibi. hepinize çok teşekkür ediyorum ve KARADENİZ FIRTUNASINA sahip çıkalım diyorum.
    KARADENİZ FİRTUNASI

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rizespor'da 3 imza
    Mehmet Cengiz Tesisleri'nde düzenlenen törende, Galatasaray'dan Çağrı Yarkın ile 4, Gaziantepspor'dan Özgür Volkan Yıldırım ile 2, Gençlerbirliği'nden Okan Öztürk ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.
    Kulüp Başkanı Abdülkadir Çakır, imza töreninde yaptığı konuşmada, Bank Asya 1. Lig'de kendilerini misafir olarak gördüklerini belirterek, ''Bunun için çok güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarımızı uzun zamandır sürdürüyoruz. Okan uzun yıllar Çaykur Rizespor'da görev yapmış. Özgür, Süper Lig tecrübesi çok fazla olan bir futbolcu. Çağrı ise Galatasaray'da yetişmiş, geleceği çok parlak bir futbolcu. Hedeflerimiz doğrultusunda futbolcu arkadaşlarımızı kadromuza kattık'' dedi.

Kadrolarına bir futbolcu daha katacaklarını ifade eden Çakır, şunları söyledi: ''Brezilyalı oyuncumuz Barbosa'nın İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a verilmesine karşılık bu kulüpten Volkan Koçaloğlu ile görüşmelerimizi yürütüyorduk. Kulübünün ardından futbolcu ile de anlaşmaya vardık. Kendisi ile yarın 2 yıllık sözleşme imzalayacağız. Bu transferin ardından kadromuzu tamamlamış olacağız. Kamp döneminin ardından hocamızın ekstra bir düşüncesi olursa bunu değerlendireceğiz.''

Okan Öztürk de Çaykur Rizespor'a transfer olduğu için mutlu olduğunu kaydederek, ''Çaykur Rizespor, benim ikinci evim. Uzun yıllar bu kulüpte hizmet verdim. İnşallah yeniden benim de katkılarımla Süper Lig'e çıkmak istiyoruz. Bunu başaracak inanç ve oyuncu kadrosu var. Sadece bir kıvılcım lazım. Bunu da ateşleyeceğiz'' diye konuştu.

Özgür Volkan Yıldırım ise Çaykur Rizespor'un büyüklüğünü bildiğini kaydederek, ''Bu takımın yeri Süper Lig. Bunu daha önceki dönemlerdeki mücadelesi ile göstermiş bir ekip. Yeniden Süper Lig hakkını kazanmak için elimizden geleni yapacağız'' dedi

spor61.net
    Yaşamak Direnmektir!

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah seneye tekrar TSL'de görürüz Rizespor'u. Cani gönülden destekliyorum kardes takimimizi.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

teknik direktörlüge bu ligi cok iyi taniyan metin diyadin i getirerek cok dogru bir hamle yapan rizespor hocasinin istedigi oyunculari da alarak gücüne güc katmistir.
    ben rizesporun 1 yil aradan sonra süper lige geri dönecegine inaniyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Çağdaş.... Bu konu ile ilgili daha önce de bu başlıkta defalarca dile getirilmiş ve cevapları verilmiş bir konuyu tekrar dile getirmişsin. Sanırım başlığa yazılan eski yazıları okuma imkanın olmadı.

Kısaca bir kere daha hatırlatayım. Biz Rize 'de yaşan Febelileri değil, kendi şehrine sahip çıkan ve Febe ile işi olmayan Rizelileri ve Rizesporluları kardeş olarak görüyoruz. Rizedeki Febelilerden, senin benim gibi Rizenin gerçek çocukları da rahatsız. Rize stadyumunda açılan Trabzonspor ile ilgili övücü ve kardeşliği pekiştirici pankartları da görme imkanın olmadı sanırım. O senin söylediğin olaylar tarihin tozlu sayfalarında kaldı artık.

Biz Trabzon ve Rize'nin çocukları dostluğumuzu tüm aleme ilan edeli çok oldu. Bu konuda çok mesafe alındı. Rize stadyumunda onlarca bordo mavi formalı adam görebilirsin artık...

Eminim ki sende Karadeniz kardeşliğine canı gönülden destek vereceksindir...Selam ve sevgiyle.
    tabiki karadenizde kulüplerin ve sehirlerin birbirini desteklemesini canı gönülden isterim ben de zaten rizedeki fenerli kısımdan bahsetmiştim ama sözlerimin devamında tüm rize yi ve rizespor camiasını hedef almıstım yaptıgım yorumda bazı gercek kısımlar var ama şimdi tabiki rize ve diger karadeniz takımları lige cıkana kadar onları destekleyecegiz he ligde de destekleyecegiz tabiki de

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Rizespor'a Super Lig yakisir.
    Bu sezon tekrar doneceklerini dusunuyorum.
    Zaten iyi bir kadrosu vardi.
    Takviyelerle guclenmistir.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

kemal_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

en kısa zamanda rize samsun ordu giresun hepsini süper lige bekliyoruz.

Nereden
    Trabzon

birbirimizi yiyince sadece istanbul takımları kazanıyor, ama birbirimize destek olursak bileğimizi kimse bükemez. bütün Karadeniz takımlarına başarılar, hepsine destek verelim...

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize stadyumunda açılan " Hamsi, kuymak, horon bizim işimiz. Trabzonspor tek kardeşimiz." pankartı herşeyi anlatmaya yetiyor. Rizedeki ezik fenerliler kına babından duyurulur....
    Bu başlık ve buna benzer diğer başlıklarda okadar çok yazdık çizdikki hatta elif'i bile yanımıza çektik ,inanın yorulduk ama tatlı bir yorgunluk.
    Harun kardeşimin yazdığına ne eklenebilirki,olaya bu noktadan bakar ve düşünürsek inanın herşey çokdaha güzel olacak.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)