Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tatil İçin Fikir Verir misiniz ?

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Tatil İçin Fikir Verir misiniz ?

Lütfen ilgilenmeyenler yazmasınlar ..Topic net ve anlaşılır olsun..Zira yaza kadar devam edecek bir topic olacak kanımca

20 bin üyenin bulunduğu sitemizde mutlaka isabetli tesbitler çıkacaktır.
    Hem belli mi olur..Dev bir organizasyonla BMN üyeleri belki de tatili aynı otelde geçirir..
    Fena mı olur..?
    ''BMN otel kapattı'' diye de bir başlık....
    Biliyorum yaza daha çok var ama şimdiden erken rezervasyon imkanları ile tatili biraz daha ekonomik hala getirebiliriz..
    Şimdi...
    Sizce tatil için en güzel , en uygun , en ekonomik mekanlar nereler..?
    Daha önce gidip te beğenilen yer ve tesisleri yazınız.Tecrübelerden yaralanmak isteriz..
    Tesislerle ilgili olanlar , konaklamada yardımcı olabilecekler de yazsın lütfen..
    hani tanıdığımdı , bir arkadaşımın arkadaşının oteli vardı , ya da bizim bir otelimiz vardı şeklindeki söylemlerle başlayan fikirler çok makbul geçer

Ben şimdiden 3 site adı yazayım buraya... erken rezervasyon yapmak isteyenler için..
    www.tatilvitrini.com bir sürü tercih..çok ta güzel hazırlanmış
    www.tatil.com grandviking diye bir otel var burada ..kemer ..mutlaka bakın..fiyat çok güzel
    www.gezisitesi.com
    oteller hakkında , eğer birileri yazmışsa , gitmeden www.otelsikayet.com dan da bilgi alabilirsiniz..

Bu arada benim favori yerim daha önce gitmediğim KEMER.....
    Kemer de bir otelde konaklayıp Kemer ve Kaş arasındaki Adrasan Koyu nda yüzmek ve dalmak istiyorum...
    Yazdığım gibi Grand viking ..Kemer...fiyatı ile gayet ekonomik görünüyor ...4*

HAdi bakalım...paylaşın site ile...
    Konu Seyit Hoca tarafından (18.02.2008 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

güncel......

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu yaz kız arkadaşımla tatile çıkmayı düşünüyoruz. Okullarımız nedeniyle temmuz ayı içinde olacak muhtemelen ve otellerin doluklarının nasıl olacağı, ortalama kaç paraya patlayacağı konusunda hiçbir bilgimiz yok. Deneyimi, bilgisi olan biri varsa beni aydınlatmasını isterim
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İzmir Dikili'yi öneririm. Sâkin, aşırı sıcaklık yok, sâhili çok güzel, deniz de Karadeniz'i andırıyor. Sıkılırsanız İzmir, Çeşme, Midilli iki adım. Üstelik ucuz da.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet yavaş yavaş yerler belli oluyor da bence Antalya derim..de fiyatlar hakkında bilgi yazılmıyor mu?

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tatil = Kafa dinleme
    Alın size tatil yapacak yer.En iyi kafa dinlenecek yer.
    Ne bodrum ne antalya en güzeli yayla
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ankara

Orası neresi

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar alternatif düşünenler için iki önerim olacak...

1. Antalya kumluca Şah inn paradise tatil köyü, burası kendi standardında bence eşşiz...
    Özellikle otel içinde kalmayı sevenlere on numara bir tatil köyü...Antalya olduğu için denizi pek hoş değil, fakat aktivasyonları süper...

2.Önerim ise burç clup fiyat avantajı ve denizinin eşsiz güzelliğiyle bence görülmeye değer...
    Özellikle ikindi baktine kadar şimdiye kadar görüdüğüm en temiz deniz ve sahiline sahip...
    ikindi sonrası ne olduğunu bilmiyorum ama kıyamet kopuyor o güzelim denizde...
    Eskiden Sungu61 idi ....

hasancolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzon taş kopru yaylası cok guzel

Nereden
    Trabzon

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tatil = Kafa dinleme
    Alın size tatil yapacak yer.En iyi kafa dinlenecek yer.
    Ne bodrum ne antalya en güzeli yayla
    Yaylaya da gidilecek tabii ki ...Vakfıkebir-Tonya-Düzköy-Maçka kesişimindeki BEYPINARI yaylası favorimdir ve yaylamızdır..Bu yıl da Ağustos ta oradayım.

Otel olarak tatil.com da bir otel dikkatimi çekti.Alanya Obagöl HD 4* Krizantem Otel erken rezerve fiyatı gerçekten çok cazip 50 ytl/gece 0-12 yaş 1.çocuk 0-2 yaş 2.çocuk ücretsiz..Listemde..

Alanya güzeldir..evlendiğim yıl ( '99 )gitmiştim..Denizi idare eder..Merkezi çok güzel..Etrafında tarihi yerler çok..Dİm çayı , dim mağarası ve ALara yakın yerler..
    Ama hala Kemer de bir yer bakıyorum..Bulamazsam favorim Alanya
    Konu Seyit Hoca tarafından (19.02.2008 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Doğamı dediniz.Macahel diyorum.Merak edenler googla macahel yazsın

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dinlenmek kafa dinlemek isteyenler doğayı sevenler Sultan Murat Yalasında ya da az ilersinde Limon Suyu Yaylasında kalabilirler.... Yürüyerek 1 saatlik mesafede onlarca yaya var. arabanız varsa Bayburta inip kalesini ve Aydıntepe yeralti şehrini gezebilirsiniz.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şah inn paradise = Antalya

Net'den arastirabilirsiniz, insa. bu sene 4 günlüne gidecegiz...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gideceksin Trabzona sabah kalktığında yöresel Kahvaltı patates kızartması tereyağı trabzon ekmeği saat oldu 10 Çıkacasun balığa açılacaksın açılacaksın karadeniz dalgalarına meydan okurcasına tuttuğun balıklar pişirecesun taze taze Akyazı sırtlarına çıkacaksın Trabzonda güneşin batışını izleyeceksun oyyy oyyy işte Tatil budur daaa yazı iple çekiyorum bu fanteziyi yaşamak için özledim şimdi !
    Kazimişi gzas vorert

Nereden
    Ankara

Gurbetçilerin canunu çektirmeAllah izin ederse yaza yaylaya çıkarız diye düşündüm ben tüm üyelerle..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tatilmi istiyorsun karadenizli olarak. Gideceksin Memelkete köye.Kalacaksın dedenin eski evinde ( yenisi varsa da dedenin evini tercih edin ) sbaha kahvaltını harmanda yapacaksın , fındık dallarına hamak kuracaksın. sonra akşam harmanda bir izgara , yaylamı gitmek istedin doğru yaylaya. Denizemi girmek istiyon doğru denize. Mis gibi hava. Ha siz Akadenizi tercih edersiniz bilemem ama ben giden biri olarak .Memleketi tercih ederim
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Nereden
    Ankara

Alıntı ayse61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatilmi istiyorsun karadenizli olarak. Gideceksin Memelkete köye.Kalacaksın dedenin eski evinde ( yenisi varsa da dedenin evini tercih edin ) sbaha kahvaltını harmanda yapacaksın , fındık dallarına hamak kuracaksın. sonra akşam harmanda bir izgara , yaylamı gitmek istedin doğru yaylaya. Denizemi girmek istiyon doğru denize. Mis gibi hava. Ha siz Akadenizi tercih edersiniz bilemem ama ben giden biri olarak .Memleketi tercih ederim
    Bir gurbetçinin düşleyeceği tatili bulmuşsun ayşe

Ya yaza tüm bordomavi.netlilerle gidecekmiyiz onu deyin bi?

Nereden
    Trabzon

Alıntı ayse61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğinize katılmamak mümkün değil..ben bile havaların sıcak olduğu günlerde harmanda oturmak hariç tüm yazdıklarınızı hemen hemen her haftasonu yapmama rağmen , hala aklımda yazın gelmesi ve o her hafta yaptıklarımı tekrar tekrar yapmak , yayladaki evimde en az 15 gün kalmak var..

Türkiye o kadar güzel bir yer ki..Gidip Ege yi de Akdeniz i de görmek gerekir bence..Oralarda da keşfedilecek görülecek dinlenilebilecek nefis mekanlar var..

Buraların tadını zaten çıkarıyoruz , çıkaracağız da....
    Konu Seyit Hoca tarafından (22.02.2008 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

güncel...

Alanya Hedef Rose Garden ...4 * HD gecelik iki kişilik oda kişi başı 62 ...dikkatimi çekti
    http://www.tatilvitrini.com/otel/hed...teli/index.htm

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yok abi ya yazin yaylada kalinmaz , akdeniz en isabetli secim olur bence birkere yazin deniz kenarinda olacaksin yaylada ne yapacaz )

amasrayi herkes cok ovuyor ben gitmedim ama gidilebilir diye dusunuyorum ,huzurverici bir ortami oldugunundan bahsediliyor...
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Standart KuŞadasi

Tabi şimdi burda herkez bildiği yada yaşadığı yerleri önermiş genel olarak, ben de yaşadığım yer olan Kuşadasını anlatıcam.

Arkadaşlar en başta şunu netleştirmek gerekiyor tatile çıkmadan önce.

''Ben hangi amaçla tatil yerini seçmeliyim.''

He eğer deniz,kum, güneş diyorsanız tüm akdenizde olduğu kadar egenin en eski tatil yerlerinin başında gelen kuşadası da bu açıdan önplana çıkıyor.

Fakat, hani şöle biraz deniz kum eğlence derken biraz da işin kültürel ve tarihsel yönüne bakalım derseniz Kuşadası yine birçok tarihsel mirasıyla önplana çıkar.

Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; enbaşta nerdeyse 2000 yıllık geçmişe sahip EFES antik kenti (20 YTL lik banknotlarımızda mevcut).

Hemen yanında diyebileceğimiz Hristiyanlarca kutsal sayılan ve hac yeri olarak kabul edilen Meryan Ana Evi.

Bu yerlere yakın olan ve kendi atmosferiyle sizi etkileyen Şirince Köyü (bir dağın yamacında safranbolu evleri gibi kurulu bir köy)

Ayrıca doğal güzelliğiyle Türkiyenin sayılı Milliparklarından birtanesi olan Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Parkıda görülmeye gezilmeye değer.

Kuşadası İstanbul ve Antalya ya rağmen Türkiyenin en çok Kruvaziyer gemisininde geldiği yerdir.Yazın hemen hergün ortalama 5-10 tane gemi mevcuttur.

Kendi içinde özellikle yabancılar tarafından rağbet edilen barlar sokağı gibi yerlerle de eğlence sektöründe baya baya hareketlidir.(Eski tecrübeler.)

Ulaşım olarak izmire yaklaşık 90 havalimanına da 80 km yakınlıktadır.

Kalacak yer olarakta; valla adamızda hertürlü otel motel yıldızlı yıldızsız pansiyon mevcuttur.

Velhasıl; eğer bu tarafa gelmeyi düşünürseniz elimden geldiği kadar hertürlü yardımcı olmaya çalışırım.
    BORDOMAVİ.NET-KUŞADASI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

bu da ufak bi resim.netten inceleyebilirsiniz.
    BORDOMAVİ.NET-KUŞADASI

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en güzel tatil trabzon merkez dolaylı köyü ayasofya meydan arası git gel çık al mangallık malzemeni yat köyde aşşağa tatil demek sakinlikdirr dinlenmektir
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

MetiN08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğamı dediniz.Macahel diyorum.Merak edenler googla macahel yazsın
    aynen bendende tavziye süper

Nereden
    Trabzon

Alıntı TURKUAZ-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi şimdi burda herkez bildiği yada yaşadığı yerleri önermiş genel olarak, ben de yaşadığım yer olan Kuşadasını anlatıcam.

Arkadaşlar en başta şunu netleştirmek gerekiyor tatile çıkmadan önce.

''Ben hangi amaçla tatil yerini seçmeliyim.''

He eğer deniz,kum, güneş diyorsanız tüm akdenizde olduğu kadar egenin en eski tatil yerlerinin başında gelen kuşadası da bu açıdan önplana çıkıyor.

Fakat, hani şöle biraz deniz kum eğlence derken biraz da işin kültürel ve tarihsel yönüne bakalım derseniz Kuşadası yine birçok tarihsel mirasıyla önplana çıkar.

Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; enbaşta nerdeyse 2000 yıllık geçmişe sahip EFES antik kenti (20 YTL lik banknotlarımızda mevcut).

Hemen yanında diyebileceğimiz Hristiyanlarca kutsal sayılan ve hac yeri olarak kabul edilen Meryan Ana Evi.

Bu yerlere yakın olan ve kendi atmosferiyle sizi etkileyen Şirince Köyü (bir dağın yamacında safranbolu evleri gibi kurulu bir köy)

Ayrıca doğal güzelliğiyle Türkiyenin sayılı Milliparklarından birtanesi olan Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Parkıda görülmeye gezilmeye değer.

Kuşadası İstanbul ve Antalya ya rağmen Türkiyenin en çok Kruvaziyer gemisininde geldiği yerdir.Yazın hemen hergün ortalama 5-10 tane gemi mevcuttur.

Kendi içinde özellikle yabancılar tarafından rağbet edilen barlar sokağı gibi yerlerle de eğlence sektöründe baya baya hareketlidir.(Eski tecrübeler.)

Ulaşım olarak izmire yaklaşık 90 havalimanına da 80 km yakınlıktadır.

Kalacak yer olarakta; valla adamızda hertürlü otel motel yıldızlı yıldızsız pansiyon mevcuttur.

Velhasıl; eğer bu tarafa gelmeyi düşünürseniz elimden geldiği kadar hertürlü yardımcı olmaya çalışırım.
    yazdıklarınızın herbir kelimesine katılıyorum..
    özellikle Dilek Yarımadasındaki Milli Park ı herkesin görmesini isterim..
    Kilometrelerce uzanan küçük çakıllı kumsallar..
    Tesisin , otelin , konaklamanın mümkün olmadığı el değmemiş kara parçası..
    Mavi bayraklı birçok plaj..
    Bence Ege nin en güzel yeri..
    Efes e söz söylenmez zaten..Müthiş bir kent..Şirince harika bir köy..Şarap meraklıları..el yapımı şaraplar..şişesi 3-5 ytl civarı..tadına bakmadım..
    Ayrıca Türkiye nin en büyük Aquaparkı da (70dönüm ) Kuşadası nda

Bu sene Kuşadasına gitmeyeceğim ama..Farklı bir yer düşünüyorum..
    Daha önce de yazdım..Hedefim Kemer-Adrasan....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)