Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkan'dan Müjde: "Parasýz Bilet Devri Kapandý"

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ya bu olaya su yönden bakin...

yönetimin bu olaya el atmasi bile yeter... simdiye kadar kim bukadar bu isle ilgilendi

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Valla ben baþlýðý ve iki sayfayýda okudum.
    Ama forumda birleþme konusunda o kadar baþlýk var ve hep ayný þeyler yazýldýðý için,bir orda bir burda olmasýn diye dedimdi.
    Kolay gelsin.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Birleþsin artýk Tribünler baþlýðý mevcut.
    http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7778&page=4

þuan konumuz daha çok, bedava biletin önüne geçmek için yapýlan uygulama hakkýndaki görüþlerimiz
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

W_O_L_D_A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Böyle sacmalýk olmaz ya kara borsaya teþfik bu sadece bunu yapamazlar bence bu kadar borc varken beleþ biletle elektirik parasýný bile karþýlayamazlar þaþýrdýmý bunlar ya
    Hayat üç buçukla dört arasýndadýr. ya üç buçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn…
    Türkçe Konuþ Türkiye!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, bu konuda haberi eksik konuþuyoruz gibime geliyor.Yönetimin yapmak istediði þu: Kale arkalarýný 1 YTL yapýp maraton ve kapalýyý kombine yapýp sezonluk 12.000.000$'lýk bir gelir hedefleniyor.Bu olur mu?olmaz mý hep beraber göreceðiz.Ama bu konuda çok ciddi kafa yoruyorlar.Model olarakta Fenerbahçe örnek alýnýyor diyebiliriz.

Yönetimin amacý geçmiþ 2.5 sezondan beri Avni Aker'de yaþanan bu bilet rezaletine son verip; tribünlerden kaçan gerçek taraftarlarý stada çekme çalýþmasýdýr.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

þuan konumuz daha çok, bedava biletin önüne geçmek için yapýlan uygulama hakkýndaki görüþlerimiz
    ne gibi bir rahatsizlik duydun anlamadim. Isin ucu yine gruplasmaya dayandigi icin ha ordan bakmisin ha burdan.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

baþlýk konusu bedava biletin önüne geçmek ve taraftarý birleþtirmek...1 kiþinin yanlýþ anlamasý yüzünden burdaki herkesi rencide etmeye gerek yok...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok güzel bir uygulama amacýna ulaþýrsa hem her sene rahat 15 bin kiþiye oynarýz maçlarý hamde birlik ve beraberlik olur

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, bu konuda haberi eksik konuþuyoruz gibime geliyor.Yönetimin yapmak istediði þu: Kale arkalarýný 1 YTL yapýp maraton ve kapalýyý kombine yapýp sezonluk 12.000.000$'lýk bir gelir hedefleniyor.Bu olur mu?olmaz mý hep beraber göreceðiz.Ama bu konuda çok ciddi kafa yoruyorlar.Model olarakta Fenerbahçe örnek alýnýyor diyebiliriz.

Yönetimin amacý geçmiþ 2.5 sezondan beri Avni Aker'de yaþanan bu bilet rezaletine son verip; tribünlerden kaçan gerçek taraftarlarý stada çekme çalýþmasýdýr.
    sayin abim sence maratona gercekten okadar kombine bilet alinirmi.... tecrübe acisindan sana sorim dedim... yada bu konuda tecrübeli arkadaslarda bilgi verebilir.

maraton özel konusunu herkes biliyor. okadr kücük bir tribün bile dolmamisdi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sayin abim sence maratona gercekten okadar kombine bilet alinirmi.... tecrübe acisindan sana sorim dedim... yada bu konuda tecrübeli arkadaslarda bilgi verebilir.

bn tribünlerde çok rastladým gruplarla münferit olarak maça gelen taraftarlarýmýzýn tartýþmalarýna...kombinesi olan tarfatar diyoki otursanýza aþaðý maç izleyemiyorz kombineye o kadar para verdim...gruplardaki de diyoki burasý stad sinema deðil o kadar izlemek istiyosan git tv'de seyret

kim haklý derseniz tartýþmaya açýk bi konu

yönetim bütün taraftar gruplarýný kale arkalarýnda toplayýp maçý daha rahat izlemek isteyenlere güzel bi fýrsat sunmuþ olacak...buda kombine satýþýnda patlama yapmasýna sebep olacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

o direkler kalkmadan kimse kombine almaz.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý hekimoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o direkler kalkmadan kimse kombine almaz.
    eee sirtimizda tasiyamazuk catiyi... karamsar olmayalim yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu aslýnda çok zor bir þey deðil!...Yeterki yönetim istesin, çalýþsýn ve gerçek taraftarý tribüne çekecek hamleleri yapsýn.Yani tribüne gelecek adam birazda keyif alacak.Ben Trabzonspor yöneticisi olsam o maratonu alayýný kombine satmasam Trabzonun maçlarýný o þehirden alýr büyük bir þehirde oynatýrým.Bunu yaparsýnýz nasýl yaparsýnýz? Kardeþim bu þehirde binlerce esnaf var deðil mi? Bu þehir Türkiyenin hatta dünyanýn en büyük þehir takýmý deðil mi? Hepsine evet diyorsanýz, o zaman o esnafa ben gider zorlada olsa kombineleri satarým arkadaþ.

Bakýn Trabzonspor 5 hafta ceza aldý ve þehrin kaybý yaklaþýk olarak 1.000.000$ oldu.Trabzonspor deðil adeta þehire ceza verildi.5 hafta ne demektir? birazcýk düþünürsek, olayý çözeriz.5 hafta içerde oynaamýyorsun demek ayný zamanda 5 maçta deplasman demektir.Yani bu da 2.5 ayý bulur hatta geçer, arada birde ertelenen lig maçlarýndan dolayý bu süre yaklaþýk 3 ayý bulmuþtur.Trabzon þehri 3 aydýr takýmýndan uzak kalmýþ, bu da þehirde ekonomin zayýflamasý, neredeyse durmasý demektir.En basiti stadýn çevresinde köfte satn esnafý düþünün! 2 haftada bir köfte satýp para kazanan köftecinin kaybýný hesaplayýn.Bunlara otelcileri, taksicileri, lokontalarý, Cafeleri, gazete satanlarý v.s. bilimum esnafý dahil ederseniz ne demek istediðimi anlarsýnýz.Uzun zamandýr ilk defa kongre olduðu hafta esnaf para kazanmýþtýr.

O yüzden bu iþe esnafla baþlarsýnýz, herkesi kombine almaya mecbur býrakýrsýnýz.Trabzon þehride almak zordunda kardeþim.O þehirde Trabzonspor yoksa esnafta olamaz!...Bu iþ bu kadar basittir...

Mertcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

daha geçen bursa maçýnda rahat abartýsýz 600-700 tane 2-3 kiþinin parasýz bilet aldýýný gördüm.. daha sonra bi arabaya atlayýp gittiler.. ben 5- 10 milyon werioyurm giriyorum onlar bedava..

çok iyi olmuþ..
    ''Trabzonspor''

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Saçma bence. 5 ytl verip de maça gidemeyen taraftar bu takýmý haketmiyor demektir. Kimse alýnmasýn gücenmesin..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

badaloglu....esrarengiz

cevaplar icin tesekkür ederim...

bu esnaf olayi insallah yeni yönetimin aklina gelir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Ben eminimki bilete 1 ytl bile vermekten aciz olan o beleþcilerin önünü kesmek için yapýldý.Klübün kapýlarýný aþýndýramazlar daha diyelim Aþýndýrdýklarý zaman gidin 1 ytl bilet alýn denecek.Ama asýl amacýn Maratonun tammaýný veya çoðunluðunu kobineye çevirmek fikri olabilir.Buda iyi bir gelir olur bence.Birde þuna inanýyorumki eðer gruplarý birleþirse zaten o baðýrmaz dediðiniz bireyesel taraftarlarda zaten onlara eþlik ederler.Her kafadan bir ses çýkýnca bir tempo tuturamayýnca neden insanlar baðýrsýnki neden tezahurat yapsýnki.Güzel bir tempo tuturulursa eminimki baðýrmayan herkese istemeden eþlik eder
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

takýmý desteklemek isteyen kale arkasýnda da destekler destekliyo da zaten
    bedava bilet alýp maçý maratonun en güzel yerinden seyretmek de neymiþ
    Bordomavi.net

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

þener baþkan halleder.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

tribün gelirimiz zaten çok düþük artmasý gerekirken azaltýyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý DÝE4YOU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tribün gelirimiz zaten çok düþük artmasý gerekirken azaltýyoruz

Tam tersi, yönetim bu gelirleri artýrmak için böyle bir çaba içerisinde...Tribün gelirlerini artýrmak için yapýlmasý gereken en önemli þey; kombine bilet satýþlarýný 10.000 ile 15.000 arasý satmaktýr.

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

birþeyi önleyemiyorsan çözmek adýna formül bulman gerekli...
    sonuna kadar yanýndayým bu kararýn bilet isteyene alýn size bilet ama giþeden ve sadece 1 ytl daha matýklý bir cevap olamazdý...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

bilet fiyatlarýnýn ucuz olmasý ya da pahalý olmasý deðil asýl mesele hatta stada 25.000 kiþinin gelip gelmemesi de deðil. trabzonsporun maalesef çok uzun süredir problemi stada gelen seyircilerin (taraftar diyemiyorum maalesef) takýmý deðil kendi gruplarýný destekleme çabalarýdýr.
    muhtemelen o gruplara mensup bir çok arkadaþ bu siteye de üyedir ve þimdi bunlarý söylüyorum diye kzýzýyorlardýr bana ama iþin gerçeði bu. avni aker' e gittiðinizde topyekün ya da tekyürek koro halinde söyleyebildiðimiz þey kýzdýðýmýzda i..e hakem ya da trabzon adamýn ... kor, þeklinde küfürler, he bir de gol olduðunda hep birlikte goooll diye baðýrmasýný becerebiliyoruz.
    ben senelerdir ne bir yeni tezahürat duydum avni akerde ne top yekün bir destek. herkes düþümüþ kendi mahallesinin reklamýný yapma derdine.
    erdoðdulular, farozlular, gurbetçi gençler vs. vs. kimsenin o stada gelipte trabzonsporu desteklemeye çalýþan bir avuç taraftarýnda sesi arada kaybolup gidiyor maalesef.
    allah aþkýna söyleyin kaç sene oldu iki kale arkasýnýn birlikte tezahürat yaptýðýný duymayalý???
    bu mantalite deðiþmediði herkesin alt kimlik arayýþýnda olup üst kimliðimiz olan trabzonsporu desteklemeyi unuttuðu sürece bilet fiyatlarýný 1 ytl yapsanýz ne zayr, satad olimpik olmayýp tartan pist olmasa ne yazr.
    stadlarýn akustik yapýsý tabiki önemlidir ama asýl önemli olan tek yürek olarak koro halinde o takýmý destekleyebilmektir. bunu yapamadýðýmýz sürece trabzonsporumuzu çok seviyoruz masallarýný anlatmaya daha çook devam ederiz.
    yönetim bu gruplarý bir araya getirebilir ve tek bir trabzonspor taraftarý oluþturabilirse bence en büyük trnasferi yapmýþ olur...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

en sonunda taraftar birleþecek rüya gibi valla herþey süper olacak bide þu çýlgýnlarýn üstünü kapatmalarý lazým artýk...adamlar baðýrýyo baðýrýyo ama ses havaya gidiyo malesef zaten sayýlarýda yeterli deðil bütün tribünlere hükmetmeleri için...

bu sayede kale arkasýnýn sayýsý yükselecek süper olacak...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

12 milyon dolra biraz uçuk bi rakam ama yýllýk en az 5 milyon dolarlýk tribün geliri saðlanabilir.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)