Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CNN Türk Oradaydım Belgeseli | Abdullah Ercan '96

Kayıt eden varsa bir yere koysunda izleyelim, sadece o zaman 7 yaşında olduğumu ve hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum ve Vanspor'un bir "Anadolu" klübü olarak bize yaptığı ..refsizliği.Zaten bir daha bellerini doğrultamadılar.
    Sürmeneli

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendimi bir ara (tıpkı o gün maç bittikten sonra olduğu gibi) televizyonun başında bağdaş kurmuş bir şekilde kalakalmış buldum. Kimseyle konuşmadan, çevredekilerle iletişim kurmadan yalnız tv ekranı ve ben...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

O zamanlar bu şampiyonluğu kaçırmanın pek anlamlı olmadığını düşündük ama yıllar geçtikçe ne büyük bir hata yaptığımızın farkına vardık gibisinden şeyler söyledi.. Eğer şampiyon olabilseydik, kadronun genişliğinin yeteceğini o kadro yapısının 2-3 sene daha kulübü taşıyacağını ileriki yıllarda da şampiyon olmamak için hiçbir engel bulunmadığını falan söyledi.. Ama olmadı Abdullah'ın golünü daha o günkü gibi hatırlıyorum.. Köşeye yerden vuruşunu..
    Konu Erkin tarafından (11.02.2008 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Ali İhsan Dönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük

ben o sene 8 yaşındaydım,o stattaki pusu ve abdullahın golünü unutamam,ama maçı çok iyi hatırlamıyorum,içim ürperdi,buz gibi oldum,ruhuma çok büyük bir hüzün çöktü...

Nereden
    İstanbul

kacirdim programi ..kaydedipte youtuba veya rapide koyan varmi aranizda arkadaslar ?

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tam TRT 1 de bizim maçı verecekleri saate denk getirmişler, golleri seyredemedim bu sefer...

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz o yıl şampiyonluğu Fenerbahçe maçıyla değil kendi sahamızda ve sanırım o yıl küme düşen Vanspor'a 1-0 yenilerek kaybettik.
    Ama çok iyi hatırladığım bir şeyde Rüştü'nün o maçta belkide hayatının maçını oynadığıdır. Adamın kolları sanki 1 metre uzamış gibiydi. Hami'nin o frikiklerini bile 90'dan çıkarmıştı. Futbolun tanrıları o gün Fenerbahçe'den yanaydı. Oğuz'un süzülerek giden frikiği ve Erol'un yaptığı ortanın bizim defansın bakışları arasında süzülerek Aykut'a gitmesi. Bergama'da, arabalarda bayraklar konvoy yapmaya hazırlanırken bütün gece robot gibi Fenerbahçe konvoylarını izledik.
    Get up, stand up: dont give up the fight!

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kayıt eden arkadaşlar varsa paylaşım rica ediyoruz.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

8 yaşındayım, babamın o güneydoğu ilindeki şark görevini tamamlamasına bir iki gün kalmış, eşyalarımız toplanmış, bir tek radyomuz ve sedirlerimiz duruyor bir iki gece daha geçireceğimiz...
    İlk golle birlikte lojmanın sokaklarına atıyoruz kendimizi kardeşimle...
    Dilimizde bordo-mavi...
    Maç bitiyor...
    Biz suskun.
    Babam geliyor, bemmbeyaz yüz...
    Abim odasına kapanmış, saatlerdir ağlamakta...
    Annem suskun, biz suskun.

Durumun vahametini sonra sonra anlıyoruz. Trabzonsporumuz sadece şampiyonluğu bırakmamış o gün sahada... Tokat gibi suratımıza iniyor bu gerçek, sonra sonra...

Allah tekrarını yaşatmasın...

Kayıt altına alan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

evet rüstü resmen devleşmişti bi önceki macta vanspor kalecisi romen di kovanın teki bi hafta önce samsundan 6 gol yemişti bizim macta süperdi resmen

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Belgeseli izleyemedim

İzlememe yardımcı olacak arkadaşlar özel mesajla bana yardımcı olabilirler mi
    FxY

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belgeseli izleyemedim

Belgeseli izleyemedim diye üzülmeyin. BMN üyeleri bu belgeseli sürekli izleme ayrıcalığına sahip

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7994

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Abicim yalnız bu seferki Ali Kemal Denizci'nin olduğu bölüm değil. Abdullah Ercan 96'yı anlatıyordu. Tunga abi, Alpayer yahut AyKan kaydetmiştir diye umut ediyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Olsun birini izleyecekler en azından

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O günde ağlıyordum, bugünde ağladım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet rüstü resmen devleşmişti bi önceki macta vanspor kalecisi romen di kovanın teki bi hafta önce samsundan 6 gol yemişti bizim macta süperdi resmen
    stingaciuydu o kaleci de
    van maçında tek kale oynamıştık 3 topumuz direkten dönmüştü, çizgiden çıkarılanlar da cabası
    olmadı mı olmuyor işte

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belgeseli izleyemedim

bende izleyemedim bende bekliyorum nerden bulabilrim diye
    suana kadar hic bir yerde bulamadim görüntüleri
    insallah en kisa zamanda bmn de bulabiliriz

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben herzaman söylerim o yl trabzonsporun şampiyon olmasını istemeyen sadece fenerbahçe alişen değildi ilahi birşeydi o maç.. keza vanspormaçı aynı şekilde haminin en az 3 tane diyeriği sıyırarak giden serbestvuruşları fenerbahçe bir kere geldi 2 tane gol attı gitti ben çok ahlanıp vahlanmıyorum artık şimdi düşününce zamanında çok istanbul taraftarının ahını aldık galiba

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahh abdullah ahh seni göndermek isteyenlere hayır ben trabzonsporluyum kendimi artık buranın bir insanı olarak kabul ediyorum deseydin bu şehir bu takımın taraftarları seni omuzundan aşağıya indirmezdi sende efsaneler arasındaki yerini alırdın kısmet ama ordan oraya ordan oraya futbol hayatın n zaman bitti kimsenin haberi olmadı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana mı öyle geldi bilmem. Abdullah'ın gözlerinde büyük bir pişmanlık gördüm ben. Sanki "bir çuval inciri berbat ettik, ne işimiz vardı fb'de" der gibi geldi bana.

Kötü oldum yahu... Ne maçtı o öyle. Saat 11.30'da zorla içeri girip kale arkasına yakın bir yerde zorla yer bulmuştum. Okulda sıra arkadaşım fb'liydi. O bile çok üzülmüştü, "bu sene sizin olmanız lazımdı" demişti.

Ooof of...

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akşam bende ccn de biraz izledim.Abdullah anlatıyordu ve anlatırken hep biz diyordu,biz iyi bir takımdık,biz daha atak başladık,biz,biz,biz...Abdullah anladımki Trabzonsporlu Abdullah olarak hissediyor kendini hala.
    fb de kazandığı şampiyonluk ona hiç bir şey katmamış aksine,o kaçan şampiyonluğun burukluğu hala üstünde gibiydi.
    Ne diyim Abdullah seni satanlar utansın.

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazılanları okyunca bile duygulanıyor insan, hele o anlar akla gelince hüzünlenmemek mümkün değil...
    Eskiden Sungu61 idi ....

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O günden beri kan ağlıyoruz zaten.Abdullah'ta sanki hiç bizden ayrılmamış gibi anlattı.Ayrıca o dönemin arkadaşlığını Mesaj TV'de Hami,Lemi,Hamdi,Soner ve Orhan'dan dinleyince nasıl ekip ruhu taşıdıklarını ve nasıl takım olduklarını daha iyi anlıyor insan.Sanki 74 ruhunu taşıyordu o kadro.
    O takımın temelinde harcı olan başkan Sadri Şener şimdi yine BAŞKAN.Hadi başkanım aynı kalitede,aynı zihniyette bir kadro için kollarını sıva.Allah yardımcınız olsun.Camiada artık bütünleşsin.
    96 unutulmadı ve unutulmayacak.Allah tekrarını yaşatmasın.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Ali Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O günden beri kan ağlıyoruz zaten.Abdullah'ta sanki hiç bizden ayrılmamış gibi anlattı.Ayrıca o dönemin arkadaşlığını Mesaj TV'de Hami,Lemi,Hamdi,Soner ve Orhan'dan dinleyince nasıl ekip ruhu taşıdıklarını ve nasıl takım olduklarını daha iyi anlıyor insan.Sanki 74 ruhunu taşıyordu o kadro.
    O takımın temelinde harcı olan başkan Sadri Şener şimdi yine BAŞKAN.Hadi başkanım aynı kalitede,aynı zihniyette bir kadro için kollarını sıva.Allah yardımcınız olsun.Camiada artık bütünleşsin.
    96 unutulmadı ve unutulmayacak.Allah tekrarını yaşatmasın.
    Abdullah zaten bizden biri.O dönemde hangi koşullarda ve kimin tarafından gönderildi hatırlayan hatırlar.ogün,hami,abdullah,arçil,şota benim gönlümde yer etmiş futbolculardır.hal o günleri hatırlayınca içim ürperir

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Elimde bir güç olsada o günü silip atabilsem takvimden" ben unutmak için çalışıyorken belgesel falan seyredemem ama trabzonspora belgesel yapan kimse ona teşekkür etmek gerekir. en azında email atmak gerekir diye düşünüyorum.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)