Sayfa 48 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 46 47 48
Toplam 1198 adet sonuctan sayfa basi 1,176 ile 1,198 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 22. HAFTA l Ankaragücü 0-2 Trabzonspor

bekirguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada her hafta bi futbolcumuz sarı kart cezlısı oluyor bu haftada ayman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arad maç sonrası Tolga'nın kavga ettiği söyleniyor? Bilgisi olan var mı konuyla ilgili?
    En son takım koridora giderken Tolga arkada kaldı.Ama tam seçemedim. Sanırım birisiyle ağız dalaşı yaptı..Ama onu da tezahürat yaparak takımın yanına gönderdik....
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar kötü koşullarda oynadıgımız maçı kazandıgımız için sevindim.Ama aynı koşullarda gs ve Fb yi oynatmazlardı sanırım.
    inşallah Futbolcuların güveni yavaş yavas geri gelirde böyle peşpeşe maçlar kazanırız.Hadi hayırlısı

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lokosuave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kötü koşullarda oynadıgımız maçı kazandıgımız için sevindim.Ama aynı koşullarda gs ve Fb yi oynatmazlardı sanırım.
    inşallah Futbolcuların güveni yavaş yavas geri gelirde böyle peşpeşe maçlar kazanırız.Hadi hayırlısı
    Hocam güzel konuya değindin. Galatasaray başkan yardımcısı Adnan Polat beyfendi. Bu kouşllarda bize maç yaptıran federasyonu kınıyoruz gibi bir şeyler geveledi ağzında. El insaf der insan kardeşim ne iğrenç insandır bunlar. Diğer takımlar her türlü hava şartlarında maçını oynuyor ama beyfendiler oynayamaz mış. Madem oynayımıyorsun çek git. Allah bunları ligimiz den uzak eylesin.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

artik avrupanin bütün iyi liglerinde oldugu gibi türkiyedede cim isitma sistemi federasyondan mecbur kilinmali
    bizim oynadigimiz sartlarda aslinda gercekten oynanmazdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belki penaltı karrı verilebilirdi..... bizde 10 kişi kalacaktık. Bu doğru ama ilk yarıda İbrahim Egede kırmızı kartı haketmişti. Hakem 2. sarıyı çıkarmayarak onlarıda 10 kişi kalmaktan kurtardı. Hemde ilk yarıda 10 kişi kalacaklardı dirençleri hepten düşeekti. Bu gerçeğide görmek lazım
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

o tolganin pozisyonu kirmizilik degildi bence
    sariyida dogru hatirliyorsam penalti pozisyonundan sonra gördü

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

herseye ragmen takima helal olsun bole maclari kazanmamiz lazim
    bu arada daha once bahsi gectimi bilmiyorum ama kulaklik isini iyi akil etmisler
    eee sutten agzi yanan...
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki penaltı karrı verilebilirdi..... bizde 10 kişi kalacaktık. Bu doğru ama ilk yarıda İbrahim Egede kırmızı kartı haketmişti. Hakem 2. sarıyı çıkarmayarak onlarıda 10 kişi kalmaktan kurtardı. Hemde ilk yarıda 10 kişi kalacaklardı dirençleri hepten düşeekti. Bu gerçeğide görmek lazım
    Bunu kimse görmez herkes o tolganın pozisyonuna takılır penaltı diye...Bence o penaltı bile değildi...Cünkü tolga bilincli bir sekilde sadece topa hamle yaptı o siyahi oyuncuda akıllı bir şekilde kendini yere yarım salto atarak düştü maşallahı var iyi biliyo o işleri...O pozisyonu istabulun kızlarına ver sonra bizede verirsin..Her şey karşılıklı..."Al gülüm ver gülüm"...!

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk kez 3 maç üst üste kazandık.demek ki birşeyler düzeliyor

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cykoops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herseye ragmen takima helal olsun bole maclari kazanmamiz lazim
    bu arada daha once bahsi gectimi bilmiyorum ama kulaklik isini iyi akil etmisler
    eee sutten agzi yanan...
    fb sivastaki deplasman maçı için rusyadan özel kranpon getirtiyor,bizimkiler de kulaklık takmayı akıl etsinler artık..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boşverin abi penaltı mı değilmi diye. Avrupa maçlarında bile bu tarz pozisyonlar es geçilebiliyor. Arsenal M. United maçlarında bile haksız penaltı yada çalınmayan penaltıyar olabiliyor. Futbol bu. Tadı tuzu bu hatalar. Tabi bize karşı olmaz sa Yoksa acısı olur bize karşı.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı FcTRABZONSPOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu kimse görmez herkes o tolganın pozisyonuna takılır penaltı diye...Bence o penaltı bile değildi...Cünkü tolga bilincli bir sekilde sadece topa hamle yaptı o siyahi oyuncuda akıllı bir şekilde kendini yere yarım salto atarak düştü maşallahı var iyi biliyo o işleri...O pozisyonu istabulun kızlarına ver sonra bizede verirsin..Her şey karşılıklı..."Al gülüm ver gülüm"...!
    Pozisyonu nerenle izledim bilmiyorum ama Süper Lig haricinde hangi hakeme göstersen o pozisyonu penalti + kirmizi kart verirdi. Tolga topa girmek istemis olabilir ama topa hicbir müdahalesi yok. Tek müdahale rakibe. Bariz penalti yani. Ayrica Tolga'nin sari karti vardi zaten. Yani Tolga o pozisyonda bir sekilde oyundan atilmaliydi.

Hadi diyelim senin dedigin gibi oldu ve rakip atti kendini. O halde hakem niye gidip rakibe sari kart vermedi?

Hakem berbatti. Sirf bu penalti konusunda degil, 90 dakika boyunca berbatti. Benim izledigim kadariyla hem bize, hem Ankara'ya bir cok karti vermedi, bir cok faulü vermedi, bir cok ofsayti vermedi. Ama skora direk etki eden tek pozisyon penalti pozisyonuydu ve o penalti verilseydi macin tüm gidisati degisebilirdi.

Böyle bir haksizlik bize yapilinca etmedigimiz küfür kalmiyor ama magdur rakip olunca tere yag gibi üste cikmayi cok iyi biliyoruz malesef.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Arkadaşlar maçta Fatih Tekke Sesleri duydum sanki?Yoksa bana mı öyle geldi?
    Eğer ki öyleyse yanlış yapılmış baya bi...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyonu nerenle izledim bilmiyorum ama Süper Lig haricinde hangi hakeme göstersen o pozisyonu penalti + kirmizi kart verirdi. Tolga topa girmek istemis olabilir ama topa hicbir müdahalesi yok. Tek müdahale rakibe. Bariz penalti yani. Ayrica Tolga'nin sari karti vardi zaten. Yani Tolga o pozisyonda bir sekilde oyundan atilmaliydi.

Hadi diyelim senin dedigin gibi oldu ve rakip atti kendini. O halde hakem niye gidip rakibe sari kart vermedi?

Hakem berbatti. Sirf bu penalti konusunda degil, 90 dakika boyunca berbatti. Benim izledigim kadariyla hem bize, hem Ankara'ya bir cok karti vermedi, bir cok faulü vermedi, bir cok ofsayti vermedi. Ama skora direk etki eden tek pozisyon penalti pozisyonuydu ve o penalti verilseydi macin tüm gidisati degisebilirdi.

Böyle bir haksizlik bize yapilinca etmedigimiz küfür kalmiyor ama magdur rakip olunca tere yag gibi üste cikmayi cok iyi biliyoruz malesef.
    evet hakem o macta vermedigi penalti disinda a.gücü lehine cezasahasinda bir indirek serbest vurus verebilirdi.ama hakem hatalarinin sezon boyunca lehimize ve aleyhimize yapildigini unutmamak lazim.bir kez aleyhimize penalti verilmedi diye galibiyetimizi kücümsemenin de bir anlami yoktur.keske verseydi ama oftas macindada hakem tarafindan katledilmeseydik.

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar takımın başında takıma sahip olan bir başkan varken futbolcuların ve teknik heyetin yüzü gülüyor buda tabiki başarıyı getiriyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neremle izlediğimi derdim sana ama kaldıramazsın...!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Arkadaşlar maçta Fatih Tekke Sesleri duydum sanki?Yoksa bana mı öyle geldi?
    Eğer ki öyleyse yanlış yapılmış baya bi...
    fatih yedekler arasindada oyuna müdahele etsin diyedir. Cok akilli bir davranis eger dogruysa.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hakem, ligimizdeki en rezil hakemdi ve ben böyle kötü bir yönetim izlemedim. O penaltı pozisyonunda ise -canlı izledim, bence penaltı değildi- nasıl olduysa doğru karar verdi.

Fatih Tekke tezâhürâtı maç boyunca olmadı, tribündeki zenith atkısı kafanızı karıştırmış olabilir.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru diyorsun ama Sivas ile aramizda 6 (!) Mac var.

Yani kalan 12 Macda onlar 6 defa yenilse biz hep yenmeliyiz!

Biz 2 defa yenilsek onlar en az 8 (!) kez yenilmesi gerekir.

Gercekci olalim ve Rüya görmeyi birakalim.

Sivasi gecmemiz neredeyse Imkansiz

neredeyse imkansiz hehe hala neredeyse imkansiz. Yok yaw daha sampiyon olacagiz.

Oynadigimiz top ile kayseriyi gecsek sivasi gecsek bi yere varacaz sanki.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sivas zor ama kayseriyi geceriz, yeterki seri devam etsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu macta bıze sadece kalearkası vermelerı bı yonden ıyı oldu tum taraftr bır aradaydı ankara da taraftar olarak en ıyı maclarımızdan bırını cıkardık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)