Sayfa 36 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36
Toplam 887 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 887 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýz Sadri Þener Camiamýza Hayýrlý Olsun

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

bu kadar kýsa zamanda ancak bi takým bu kadar toparlanabilir ve taraftarýn morali bu kadar düzeltilebilirdi. helal olsun tüm yönetime.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

30 tane eksi uydurmak icin kendini baya kasmis anlasilan arastirmaci ve karistirmaci gazetecimiz.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

bence 61. dakikada sevinc gösterisi yapilmali baskan icin.....
    En büyük TS

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

ALLAH razý olsun kendýsýnden valla bukuk boynumuzu yukarý kaldýrdý.

sagol baba baskan

KUTADGU
    Ziyaretçi

Þimdi resmi sitemizde yer alan iki habere göz atalým isterseniz.
    Yönetimimizin makul, mantýklý ve taraftarý gözeten iki çalýþmasý karþýnýza gelecek

Haber -1

Gurbetçi taraftarlarýmýza büyük fýrsat
    Almanya kampýný 12 Aðustos tarihinde Armenia Bielefeld’le oynayacaðý müsabakayla tamamlayacak olan takýmýmýz THY’ye ait özel uçakla 13 Aðustos Çarþamba günü saat 00.30’da Hannover’den Trabzon’a dönecek.

Taraftarlarýmýzýn da yer alabileceði seyahat programýyla ilgili yönetim kurulumuzdan bir açýklama yapýlarak þu görüþlere yer verildi;

“Her alanda kulübüne karþýlýksýz destek veren taraftarlarýmýzýn da özel uçakla Trabzon’a dönecek olan takýmýmýzla birlikte seyahat etmesini istiyoruz. Amacýmýz gurbetteki taraftarlarýmýzýn çok sevdikleri Trabzonsporlu oyuncularla birlikte seyahat etmelerini saðlamak. Ancak uçak kapasitesi doðrultusunda sadece 80 taraftarýmýz 260 Avro ücret karþýlýðýnda takýmýmýzla birlikte seyahat etme imkaný bulacaktýr. Kiþi sayýsýnýn sýnýrlý olmasý sebebiyle baþvuru sýrasýna göre kabul yapýlacaktýr. Bizleri hiç yalnýz býrakmayan gurbetçi taraftarlarýmýzla birlikte olmak yönetim kurulu olarak en büyük dileðimizdir. Saygýlarýmýzla”

Buna göre takýmýmýzýn programý þöyle belirlendi;

13.08.2008 ÇARÞAMBA
    HANNOVER TRABZON (THY ÖZEL UÇAK) - TK 3468 KALKIÞ SAATÝ 00.30 VARIÞ SAATÝ 05.30

ÜCRET: 260.-€

Bu programla Trabzon’a dönüþ yapmak isteyenlerin aþaðýda verilen numaralara müracaat etmeleri gerekmektedir.

ALTUÐ ATALAY /Genel Müdür Yrd.(Kurumsal)
    ( HANNOVER)
    Tel: 0533-812 67 09

OSMAN AYDIN/Genel Müdür Yrd.(Ýdari)
    (TRABZON)
    Tel: 0505 963 70 04

Haber - 2-

THY ile anlaþma saðlandý
    Takýmýmýzýn 2008-2009 sezonunda deplasmanda oynayacaðý müsabakalara seyahat konusunda THY ile anlaþma saðlandý.

Yeni sezon için planlanan charter programýyla ilgili Ýstanbul Türk Havayollarý Genel Müdürlüðü’nde gerçekleþtirilen toplantýda, 9 deplasmaný kapsayan paket program konusunda mutabakata varýldý.

Buna göre kafilemiz Ýstanbul ve Ankara harici deplasmanlara özel uçakla gidecek ve taraftarlarýmýz da bu uçakta yer alacak.

Kulübümüz tarafýndan hazýrlanan paket programda ulaþýmýn yaný sýra otel ve maç biletleri de yer alacak. Söz konusu paket programa dahil olmak isteyen taraftarlarýmýzdan kulübümüze yoðun talep gelirken, sýnýrlý sayýda yer kaldýðý açýklamasýnda bulunuldu. Konunun bir hafta içinde son þeklini alacaðýna dikkat çekildi.

TEÞEKKÜRLER BAÞKAN, TEÞEKKÜRLER YÖNETÝM KURULU.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

adaylýk lafý daha geçmeden bile en büyük temmennimdi sadri þener'in tekrar baþkan olmasý. sevilen kulmuþum. hiç ümidim olmasa da gerçekleþti. bir kere camia birleþti. taraftar birleþti. takým adam oldu. ersun hocayý göndermeyerek en büyük iþi yaptý. topu topu 1 sene önce enkaz haline gelen kadro düzeldi, umut verdi. karadenizspor ayrý ve baþlýbaþýna bir baþarý. hollanda takýmý da öyle. avni aker keza. bir baþkan bu kadar kýsa zamanda daha ne yapabilir ki. hep orada kal baþkaným, bu klübün, bu taraftarýn sana ihtiyacý var.
    þunu da ekleme ihtiyacý duydum;
    trabzonspor koleji kurulmalý bence, yetenekli gençler hem eðitilmeli hem futbol öðretilmeli.
    þota ve arçil inþaat mühendisi idi yanýlmýyorsam, bizim oyuncularýmýz da bu seviyeye gelecek düzeye ulaþmalý, en azýndan iyi bir kolej hayatý geçirmeli.
    Konu kutup61 tarafýndan (04.08.2008 Saat 23:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þampiyonluk gelmedikçe her yýl takým ve camia üzerindeki baský artýyor. Bu süre içerisinde bir çok yönetim geldi geçti. Bazýlarý baþarýsýz oldu bazýlarý o nihayi hedef olan þampiyonluða ulaþamasa da camiaya bir heycan yaþattýlar.
    Albayrak yönetimi büyük vaadlerle geldi ancak büyük hayal kýrýklýðý yaþattý. Albayrak yönetimi ve daha önceki yönetimleri burda çok kez yazýp tartýþtýk. O dönemlerde ýsrarla vurguladýðým yeniden yapýlanma, tesisleþme ve kurumsallaþma Sadri Þener baþkanlýðýndaki yönetim tarafýndan oldukça baþarýlý bir þekilde hayata geçiriliyor. Bunun yaný sýra camiadaki birlik ve beraberlik sevindirici bir noktada. Yýllarca dile getirip beceriksiz yöneticilerin yapamadýðý bu icraatlarý hayata geçiren Sadri Þener ve yönetimine kongrede oy attýðým için ayrýca mutluluk duyuyorum.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

90 larýn ilk yýllarýný hatýrlayanlar Sadri Þener ismini iyi bilir. Baþkan kendine güvenenleri mahcup etmiyor...Ýnþallah Trabzonspor ismini zirveye yazdýracak..
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

LaNeTs_eWLaTs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Standart BaBa BüyüKSün.

BaBa Ýstemem Mal Mül Ýstemem Dünyanýn GüzeLLikLerini Ýstemiyorum güzel hatun Benim Varoluþ NedenLerimden biri allaha tapmak ikincisi TrabzonsporLu olmak-

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

süper ligde eþin benzerin yok baþkaným.

her takýmýn böyle baþkaný olsa...her karadeniz takýmýnýn...
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

býz hatuýrlarsanýz hep pralý baskan ýstedýk. ýstegýmýz oldu albayrak geldý ne oldu. adam paralýydý artýk mýlyon paralý oldu. trabzonspor belký de onun zamanýndakýnden daha kotu harcanmadý her ortamda. býr baskan macý býze verýn sahayý kac mac kapatýrsanýz kapatýn gýbý býrsey der mý? bunu býzým cocuk taraftarlarýmýz býel demez kardesým. bu nasýl býr dusmusluktur. ALLAH sadrý babadan razý olsun da yaptý býze kýyagýný geldý basa da kurtardý býzý su herýften.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

bu yönetim eski yönetimin üstüne ilac gibi gelmistir.
    gecenlerde celil hekimoglu acikladi.kulübü 43 trilyon borc ile devraldik dedi.
    yaptigimiz 20 üstünde transfere ragmen bu borc cok cüzi bir oranda artmistir dedi.
    sizce albayrak yönetimi bu transferleri yapsaydi borcumuz kac trilyon olurdu?
    gerci bu transferleri yapamazdilar orasi ayri bir konu.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)