Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 335 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rizespor'a Fenerbahçe Maçýnda Destek !

Gökhan Öz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Alýntý Recep Çaltepe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman bir de baþlýða bak istersen, ilgin yoksa diðer konulara geçiþ yapabilirsin. "Destek Verelim mi?" diye belirtilmemiþ ayrýca konu baþlýðýnda.Konuyla alakasýz mesajlar silinecektir arkadaþlar!
    destek verelim mi?
    bunun cevebý her zaman verelim mi olacak?Biz de destek veriyoruz ama senin yaptýðýn yanlýþ destek vermek istemeyenlerýn de burda söyleyeceði seyler vardýr illaki

U.D.D (Uyuþturucuya Dur Diyenler)

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý itsmylife Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O ZAMAN KARÞI GÖRÜÞDE OLANLAR AYRI KONUMU AÇSIN RÝZEYE DESTEK VERMEYELÝM DÝYE.
    Tavsiyede bulunmak üstüme vazife deðil ama karþýt görüþte olanlar, bu tip düþmanlýklarý nasýl ortadan kaldýrabilirizi düþünmeye zaman ayýrsýnlar biraz da.
    Yine siz bilirsiniz, ama yalnýz dediðim gibi Rizespor ile aramýzda problem yaratacak mesajlara izin verilmeyecektir!

Bulut61-34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý hamucera Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbolda karadeniz ittifaký
    çok geç kalýndý. 3 sene önce oluyordu basýn ortalýðý çok kötü karýþtýrmýþtý. Bu kez olmalý ve devam etmeli
    O zaman yapýlanlar hiçte bizlere yakýþmayan þeylerdi. Futbolda oynayarak, çalýþarak bir yere gelmezsen er-geç futbolun adelatei tarafýndan cezalandýrýlýrsýn(Sebat ve Rizenin birbirlerine yatmasý doðru þeyler deðildi). Zaten ertesi yýl Akçaabat Sebat yaptýðýnýn cezasýný gördü. Birbirimize elbet destek vermeliyiz ama hatýr þikesi yaparak deðil.
    Trabzonsporu en çok da bu yüzden seviyorum, hiç bir maçta bunu yapmamýþtýr, çýkýp topunu oynamýþtýr hep(içinden gelmese de yapmýþtýr).
    Rizenin rakibine karþý Rize için oynamak olabilir ama aralarýnda ki maçlarda herkes topunu oynmalý.
    Malesef Sebat bu karakteri gösteremdiðinden bugün kaçýncý liglerde!!

Not: Ben Akçaabatlýyým ama çirkinlikler içinde olan bir Akçaabatspora asla destek vermem. Keþke bunlar yaþanmasaydý da 2 takýmýmýz baþarýdan baþarýya koþsaydý.
    SONUÇ: BÜTÜN BÖLGE TAKIMLARINA DESTEK, EN ÇOKTA RÝZEYE DESTEK!!!
    Taraftarin iyisi

Eski kullanýcý adý : Tslidrist

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

gecmisde bazi talihsizlikler yasamissakda
    destekleyelim arkadaslar bende gonulden destekliyorum rizesporu
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

temel_yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

evet trabzon rize samsun kardeþtir ufak tefek problemler her kardeþin arasýnda olur

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

evet desteklememiz gerekiyor.birlik olmaya ihtiyacýmýz var.bunu rizelilerin daha fazla istemesi lazým.çünkü biz abiyiz ve bu iþlerde profesyonellik derecesine gelmiþiz.
    bizde öðrenmeleri gereken ne varsa öðrenmeliler.seneye samsunada bir el atalým.hak ettiði yerde oyunasýn futbolunu.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý temel_yilmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet trabzon rize samsun kardeþtir ufak tefek problemler her kardeþin arasýnda olur

Evet sonuçta topraðýmýz onlar bizim hemþerimiz sayýlýr neden kötü durumda olmalarýndan hazzedelim ki ?

Ama yine de Alayýna isyan Ölümüne Trabzon !

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Tolpaþ61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet desteklememiz gerekiyor.birlik olmaya ihtiyacýmýz var.bunu rizelilerin daha fazla istemesi lazým.çünkü biz abiyiz ve bu iþlerde profesyonellik derecesine gelmiþiz.
    bizde öðrenmeleri gereken ne varsa öðrenmeliler.seneye samsunada bir el atalým.hak ettiði yerde oyunasýn futbolunu.
    Samsunspor Allah'indan bulmus durumda
    Rizespor'da öyle olmasin, destek verelim. Bu arada biz kendimizi büyük, herkesin agabeyi olarak görürsek dostluk falan kurabilecegimizi hic sanmiyorum.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Selim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ..... Bu arada biz kendimizi büyük, herkesin agabeyi olarak görürsek dostluk falan kurabilecegimizi hic sanmiyorum.

Hepimiiiiz Kardeþiiiiiiizz Bu Kavga NE DÝye .....Nokta.
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý karadenizlii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende bunu demek istiyorum zaten. "Biz agabeyiz bize iyi davransinlar" demekle olmuyor. Dedigin gibi hepimiz kardesiz ve kim büyük kim kücük önemli degil. Biz bu tür komplekslere kapilirsak dostumuz kardesimiz kalmaz. Kim büyük kim kücük demeden karsilikli desteklemeliyiz birbirimizi.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý karadenizlii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepimiz kardeþiz, doðru.

Ama en büyük kardeþin biz olduðunu, ne biz ne de kardeþlerimiz unutmasýn.

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerçekten bejeke maçýnda gördüm gurur duydum.
    KAHROLSUN LÝG TV !!!

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

rizesporun küme düsmemesini istemekle beraber trabzonspor taraftarina bu tür organizasyonlarin yakismadigini düsünüyorum.büyük takimin taraftari ancak kendi takimini desteklemeli ,diger takimlarda islerini kendileri görebilmelidir.taraftarlarimiz daha kendi takimimizi tek yumruk halinde desteklemezken bu tür islerle isimizin olmamasi gerektigini düsünüyorum.gün trabzonsporumuza sahip cikma günüdür,baska takimlari desteklemek degil.

Böyle bir þey yapýlmasý çok güzel olur bana göre... Yakýþmaz diye bir þey yok olmalý trabzonda olsam katýlýrým...
    "Hayatta Yegane Üstünlüðüm Türk Doðmaktýr" K.Atatürk

özçelik61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

baþarýlar rizespora fenerle oynayýnca daha bi baþarýlý olurlar inþalllah:
    Trabzon-Çaykara-Yeþilalan (Holaysa)

ben bunu sezon basindan beri diyorum
    rizespor kasimpasadan sonra en buyuk kume gitme adayi
    bir gün mutlaka . . . gerekirse bir 23 yil daha...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yorumsuz.......
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Gerçekten bende çok isterim böyle güzel dostluk manzaralarý görmeyi.. Ama bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak öncelikle bugünkü bursaspor maçýndaki güzel neticeyi görmek isterim.. Aksi takdirde hiç de güzel günlerin Trabzonsporu bekleyeceðini söyleyemem.. Ara transfer döneminde Trabzonspor býrakýn güçlenmeyi kan kaybetmiþtir.. Kendi evimizdeki bir bursa maçýný da yenemezsek kimse gurur yapmasýn ama Trabzonspor u kötü günler bekliyor.. Trabzonspor kendini kurtardýktan sonra her türlü destek hoþuma gider Rizespora..

Holigan53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý korsan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kumeye duserler isallah..kadikoyde fener tribununde rizeliler die pankart acip bize cevirmelerini hayatta unutmam.hersene rizede fener diye tempo tutmalari, gecen sezon trabzon kumeye diye bagirmalari..
    geçen senemi yanlýþýn olamasýn bu güne kadar en kardaþça maç geçen seneki maçtý bu senki maçlarda üstüne sütlacý kadayýfý oldu böyle bir desteðiniz bizi onurlandýrý + çok sevindirir keza bu gün mekansýzlar 3 otobüs dolusu taraftarla + kendi arabalarýyla katýlan arkadaþlarla yaklaþýk 100 ila 150 kiþi arasýnda bir topluluklar trabzona hareket etti bu akþamki bursa maçý için söyleyecem þudur bu kardeþlik için kim ne yaparsa ALLAH ondan razý olsun ALLAH'a emanetsiniz
    seneye þampiyon karadenizden

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Holigan53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçen senemi yanlýþýn olamasýn bu güne kadar en kardaþça maç geçen seneki maçtý bu senki maçlarda üstüne sütlacý kadayýfý oldu böyle bir desteðiniz bizi onurlandýrý + çok sevindirir keza bu gün mekansýzlar 3 otobüs dolusu taraftarla + kendi arabalarýyla katýlan arkadaþlarla yaklaþýk 100 ila 150 kiþi arasýnda bir topluluklar trabzona hareket etti bu akþamki bursa maçý için söyleyecem þudur bu kardeþlik için kim ne yaparsa ALLAH ondan razý olsun ALLAH'a emanetsiniz
    hemserim benim de bir tarafim rizelidir.esim daha dogrusu.ama bana bir trabzonsporlu olarak rize nin macina özellikle gidip destek vermek cok mantikli gelmiyor.ben de rize nin asla düsmesini istemem ama sizde taraftar bazinda gercekten görevinizi yapmiyorsunuz.ben sezon basinda rize nin macindaydim.daha ilk macta aybabayi istifaya davet ettiniz.siz teknik direktörünüze ve takiminiza sahip cikmadiktan sonra biz ne yapalim?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    41

Arkadaþlar bence de fazla eskiye takýlmadan öncelikle Rize yi hatta bütün karadeniz takýmlarýný destekleyelim. ben enazýndan yaþadýðým yerde veya nerde rast gelirsem elimden geldiði kadar destek olmaya çalýþýyorum.Þunu da bilelim ki istanbul hegomanyasýnýn da isteði karadenizde ki bütün takýmlar biribirine düþman olsun baþarýsýz olsun. onlarýn tuzaðýna düþmeyelim.Ben emimin ki Rize maçýnda Trabzonlu taraftarlarýn vereceði destek çok anlamlý olacak ve bunu aklýbaþýnda artniyeti olmayan Rizeliler de yavaþ yavaþ anlamaya baþlýcak.
    BORDOMAVÝ.NET-KUÞADASI

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kendi takýmýmýza çok destek veriyoruz ya rize kaldý, þu anki tribünler destekten çok ancak bölünmeleri için yardýmcý olabilir rize'ye, veya giderler bakmýþsýn iki ay sonra rizede 6 taraftar grubu 10 tane tribün reisi binlerce bedava kombine, biz en iyisi karýþmayalým onlar idare etsinler, buradaki iyi niyetli arkadaþlarý kastetmiyorum tabi ki yanlýþ anlaþýlmasýn.
    bir lafa bakarým laf mý diye,
    bir de söyleyene bakarým 'adam' mý diye...

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Güzel bir düþünce Kardeþ Rizeye bu zor günlerde yardým etmek bizim görevimiz
    Kazimiþi gzas vorert

itsmylife - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Yaþ
    45

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rizesporun küme düsmemesini istemekle beraber trabzonspor taraftarina bu tür organizasyonlarin yakismadigini düsünüyorum.büyük takimin taraftari ancak kendi takimini desteklemeli ,diger takimlarda islerini kendileri görebilmelidir.taraftarlarimiz daha kendi takimimizi tek yumruk halinde desteklemezken bu tür islerle isimizin olmamasi gerektigini düsünüyorum.gün trabzonsporumuza sahip cikma günüdür,baska takimlari desteklemek degil.
    aynen katýlýyorum.

Nereden
    Samsun

gördüðüm görüntü çok hoþuma gitti....o stadda bayraklarýn bir arada olmasý çok güzeldi! bunda emeði geçen herkese teþekkür...çok mükemmel bir iþ yaptýlar , olmasý gerekende buydu
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)