Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor nereye koşuyor?

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Trabzonspor nereye koşuyor?

Bu sezona başlarken yeterli olmasada ligde üst sıraları zorlayacak bir kadromuz vardı.Bu kadro elde tutularak gelecek sezon için yapılacak yerinde takviyelerle belkide yeniden şampiyonluğa koşacak bir takım yapılandırılabilirdi.
    İyi bir kaleci ilk alınması gereken oyuncu olmalıydı.Stepanov kadroda kalmalıydı.Erdinçle iyi bir ikili oluşturabilirdi.Hüseyin bugün formsuz olsada bu ülkenin en iyi ön liberolarından.Takım içinden bir sağ bek çıkartılabilirdi,Keçeli sol bekte istikrar yakalardı diye düşünüyorum.Ceyhun geldiğinde bu ligin en formda gole dönük ortasahalarındandı.Ersen Martin anormal fiziğine eklediği tekniğiyle tek başına olmasada Umut Bulutla iyi bir forvet hattı oluşturuyordu.Gökdeniz ve Yattara takımın vazgeçilmezleri zaten.Altyapıdan Yusuf ve daha sonra Barış A takımın 11'ini zorlamaya başlamıştı.
    Sezon başında ideal 11'imiz;
    Tolga,Serkan,Erdinç,Stepanov,M.Keçeli,Hüseyin,Ceyh un,Gökdeniz,Yattara,Umut,Ersen'den oluşuyordu.Şampiyonluğa oynayacak bir kadro olmasada bu ligde bayağı iş yapacak bir kadroydu.

Sonra yaprak dökümü başladı.Stepanov,Ersen,Ceyhun gibi kilit oyuncular gönderildi.Takım şu anda bayağı zayıf bir duruma getirildi.En çok ihtiyaç duyulan mevkilere dahi transfer yapılmadı.Şu anda forvet hattı en zayıf takım Trabzonspor.Kale ve defans kurgusu olarakta en zayıf takım Trabzonspor.

Daha fazlasını söylemek veya tahmin etmek için müneccim olmaya gerek yok.Gelinen bu noktada Trabzonspor net bir ligde kalma yarışının içindedir.Malum transfer sezonuda kapandı.Elimizde for hattında bir tek Umut Bulutla bu zorlu yarışın içindeyiz.Rakiplerimiz ligde kalabilmek adına kadrolarını güçlendirirken biz şu yarım sezonu dahi kurtaracak bir iki transfer yapamadık.

Daha fazlasını yazmaya elim varmıyor.Allah sonumuzu hayır etsin.
    Herkese Merhaba

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu topçulara istanbul büyükşehir belediye formasını giydir dibe çakılmışlardı.Topçular değil forma oynuyor.Umut a bişe olmasın da kalan tek forvetimizle ligi bitirelim

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sana katılmakla beraber korkuyorum daha önce yazdığım gibi inşallah yattara ve gökdeniz ikilisinden birine birşey olmaz yoksa....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

5. Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şeker kardeşim kusra bakma da ne bekliyordun kupa mı alıcaktık...5. olmak bu sene yeter de artar bu takım öyle bir toparlanır ki önümüzde kimse duramaz ama çok büyük eksikler var defans kevgir gibi ..

7. magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Çağatay Bahadır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeker kardeşim kusra bakma da ne bekliyordun kupa mı alıcaktık...5. olmak bu sene yeter de artar bu takım öyle bir toparlanır ki önümüzde kimse duramaz ama çok büyük eksikler var defans kevgir gibi ..
    Her takım kuvvetlendirdi kadrosunu diyorum.Puanımıza bak ne demek istediğimi anlarsın.25 puan ve yapılmamış takviyeler bana karamsar olmak için yetiyor.Tek forvetle bakalım ne kadar gideceğiz.
    Herkese Merhaba

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her takım kuvvetlendirdi kadrosunu diyorum.Puanımıza bak ne demek istediğimi anlarsın.25 puan ve yapılmamış takviyeler bana karamsar olmak için yetiyor.Tek forvetle bakalım ne kadar gideceğiz.
    2 mac almaliyiz pes pese..yoksa cemberin icine girersek bu rezil yönetimdekiler bir daha para görecek imkanlari olmayabilir.parayida götüremeyecekleri yerler var
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O kadar ümitsiz olmayin .
    Bu yönetim gitsin bu takim saha kalkacak buna adim gibi eminim.
    Düsünün calistiginiz isyerinde size verilen sözler tutulmuyor, hergün yeni bir yalanla,yeni bir hüsranla karsi karsiyasiniz.Ne kadar verimli olabilirsiniz?

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bırakın bu işleri yahu.. Faruk Özak başkan atayacak takıma sonra da küme düşme korkusu yaşayacağız öyle mi? Atadığı başkanın ardında duracaktır, ben en azından bir intertoto bekliyorum...
    #7 King of Kings

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar, hergün bir fikrim geldi diyip başlık açmaktansa fikirleri uygun başlıklara yerleştirmeniz forum selayeti için daha iyi olur

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kasımpaşadan sonra kadrosu en kötü takım biziz.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım geriye Doğru Çok hızlı şekilde koşuyor.10 şubatta buna dur diyecekler.sonrada yavaş yavaş ilerlemeye,normal bildiğimiz koşmaya başlayacak inşallah.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Bu konuyu diğer başlıklarımızda tartışmaya devam edebiliriz arkadaşlar.

Alıntı TURHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, hergün bir fikrim geldi diyip başlık açmaktansa fikirleri uygun başlıklara yerleştirmeniz forum selayeti için daha iyi olur
    Konu Gamze tarafından (08.02.2008 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)