Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Harcadn Para Seninse Harcadnz Trabzonspor Bizimdir!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Harcadn Para Seninse Harcadnz Trabzonspor Bizimdir!

Uzun bir yaz ve gazete haberleri ile bir yaz yazmtm ama bilgisayarn azizliine urad ve silindi. imdi ii ok ksa tutacam..

Bu ynetim bize tarihimizdeki ilkleri yaatt. ancak kt anlamdaki ilkleri. bu kadar ......... ynetim (arasn 2 yldr dolduruyoruz bir ekilde . buradan japonyaya yol olmutur)

imdi bunlar artk insanlar da yalanc karmaya baladlar. artk haberciler bile isyan ettiler trabzonspor ynetiminin "yaptm" deyip bir ka saat sonra "yapmadm" dedii haberlerden ..
    yle ki bir ka olay aktaryorum hatrlayalm..

OLAY 1 : ERSEN MARTN YERNE BR OYUNCU ALINMAK N SATILDI ANCAK SONRA BR OYUNCU ALAMAYAN YNETM ERSEN MARTN SATMADIINI SYLED SONRA FFA GRD ARAYA VERMEK ZORUNDA KALDI. 10 GN ERSEN MARTNLE URATIK

olay 2 : fernando alex ikilisi iin 10 milyon dolarlk bir bte ayrld sylentileri kt. ara transferde bomba takviyeler olacakt. ne oldu sonra? brezilyalara kadar gidilip transfer yerine seyhat mi yapld. eller bo geri dnld. bmn.den ok gvendiimiz arkadalarmzn yan sra medyay bile "oldu-olmad" "geldi-gelmedi" haberleri ile hem biz taraftarlara kar yalanc kardlar hem de yalandan yere uratrdlar

OLAY 3 : EHT ALELER N VERLECEK OLAN BAI - EK HERNEYSE. SOKMA AKIL K ADIM GDERM DERLER BYKLERMZ. DORUDUR. BUNU BU YNETMLE DAHA AIK ANLADIM. DRTTMZ KADAR GDEN BR YNETMMZ VAR. AYLAR NCE VERDKLER (10.AYDA) TAAHHTLER HALA YERNE GETRMEDLER. KONU : EHT ALELER.. bundan sonra gelse de pek kymeti kalmad ya.

olay 4 : Radoslaw Sobolewski vakas...

transferin son dakikalar biz geri saym yaparken bir haber geldi bu adam aldk diye. hi yoktan iyidir dedik yine Z TRABZONSPORLULUUMUZLA SEVNDK ama bir ok insann NANAMIYORUM szleri doru kt. yine kendilerini AAMADILAR ve bu transferin de yalan olduu ortaya kt.
    www.goal.com adresinden de ulaabiliriz NEDENLERNE...

OLAY 5 : MEDYA ARTIK PATLAMA NOKTASINDA!

trabzonspor ynetiminin beceriksizliinden midir yalan ok sevmesinden midir anlalamad ancak medyann trabzonsporla ilgili yalan doru olmayan ama ok emin kaynaklardan verilen haberleri yaynlamaktan usand ortada. bunu cesur bir ekilde dile getiren de medyatrabzon.com sitesi.

07 Þubat 2008 00:52

Okurlarmzdan zr Dileriz.

OKUYUCULARIMIZDAN
    ZR DLYORUZ..!
    Gnlerdir haftalardr hatta aylardr

Transfer haberleri ile kafanz kartrdk.

Mevcut ynetimin transfer haberlerini

Size bitti,bitiyor,alnd diye gnlerce yazdk.

Onlarn beceriksizliklerine

Arac olduumuz iin zr diliyoruz.

------------

bunlar neden uzunca bir ekilde yazdm. yalancln sonu yok . laf kalabalnn sonu yok. bu ayak oyunlarnn sonu yok.

sonra da bu adamlarn samimiyetine inanmamz isteyen kiiler ve onlarn BLBOARDLARI sslyor etrafmz..

bizim hayallere ihtiyacmz yok YREKL TRABZONSPORLULARA HTYACIMIZ VAR.

--------------

nemli not : TRABZONSPOR.ORG.TR sitesinde antalya kampnn videosunun 33.SANYESN dinleyen var m? orada ne diyor birisi dikkat ettiniz mi? sizde benim duyduumu mu duydunuz? videonun gerisi de konuulur tartlr aslnda.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Gzel bi zet olmu.Trabzonspor tarihinin 2 yl heba oldu.40.Ylda rezil olduk inallah 50. ylmzda bu rezillikleri yaamayz.

videoyu imdi izledim "geceleri burda gndzleri eyde" gibi bi sz geio ama tam anlalmyo.
    Konu Adem Erdoan tarafndan (07.02.2008 Saat 05:25 ) deitirilmitir.
    zkan SMER

Terziolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Video'da ne dedigini tam olarak anlayamadim. Gecleri burda gndzleri bilmem nerde gibi bir laf syledi sanirim..
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    49

Allah dan son transfere inanasim gelmedi ve hakli ciktim . Bu ynetim 2 sene icinde bizleri rezil etmek icin elinden geleni yapti. Insallah bunlar gibi birdaha ynetici gelmez. Trabzonsporun Baskani parasini degil Trabzon askinla yanmali.

Yeil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Bahsi geen videoda "Haydi karga haydi" diye bir blm var.Oray kastetmisiniz galiba.
    Yorum yok,ne denir ki..
    Daha dorusu ok ey denir de neyse..........
    "Ekmee gsterdii hrmet, kendi savana duyduu saygdan kaynaklanyordu."

Dzeltemediine (d)zlme... O dzelmez, sen bozulma...

Bill OBAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

Alnt fromTheRApBZONe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gzel bi zet olmu.Trabzonspor tarihinin 2 yl heba oldu.40.Ylda rezil olduk inallah 50. ylmzda bu rezillikleri yaamayz.

videoyu imdi izledim "geceleri burda gndzleri eyde" gibi bi sz geio ama tam anlalmyo.
    aynen, ben de tam anlayamadm, nytre abimiz yazarsa daha iyi olur...
    Bahtiyar Vahapzadenin dedii gibi,Mum eer yanmrsa yaamr demek, Onun yaama yanmandadr." Sayglarmla.
    nal Karaman

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ok gzel bir yaz eline salk renkdam u 2 yl bizi kurulua kadargetirdi artk sfrdan balamak gerek albayrak sayesinde ne itibar kald ne para ne baar hi bir eyi kalmad kulbn

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    38

Alnt Nytre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nemli not : TRABZONSPOR.ORG.TR sitesinde antalya kampnn videosunun 33.SANYESN dinleyen var m? orada ne diyor birisi dikkat ettiniz mi? sizde benim duyduumu mu duydunuz? videonun gerisi de konuulur tartlr aslnda.
    Evet Emincan. yi yakalamsn. Yazklar olsun.
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

Bill OBAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet Emincan. yi yakalamsn. Yazklar olsun.
    abi anlamyoruz bi syleyin daaa... ne deniyor orada...
    Bahtiyar Vahapzadenin dedii gibi,Mum eer yanmrsa yaamr demek, Onun yaama yanmandadr." Sayglarmla.
    nal Karaman

erkankoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

bide trubun61 adli sitede nuriyi ovuyolardi..baskan bole olur gider ayak iki transfer yapti diye...hahahahha...simdi baktim butun haberleri kaldirmislar..yalaka idiotlar...

cakir28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Ulan yizin gibi yneticinin de ynetime seceninde..bide halen Baskanlik icin aday olun diye yalvaranlar varmis..ne o bitiremedinizmi Trabzonuda bi daha gelmeye calisacaksiniz...ne yz var adamlarda...gider ayak iyilik yapacaklarina yine de hsran...lanet olsun byle yneticilere
    Avrupada Bordo Mavi Aski...herzaman ve her yerde...

Metin Ural - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ben "haydi kartal haydi" duydum sanki 29. saniyede. dogru mudur?

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Bilboardlarda milleti aptal yerine koymaya alanlar....

ahsi paralarn almak iin koskoca camiay kaosa srkleyenler......

Bugn yarn adam alacaz deyip sonrada mevcut kadroyla dahi idare ederiz diyecek kadar ftrsuz olanlar....

Amalar takm braktklar rezil halde dier adaynda baarsz olmasn salayarak ite grdnzm dedirdtebilmek. Trabzonspor onlarn umurlarnda deil. Amalar siyasi , maddi rant salamak
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

bu bize ders olsun..bir daha parali baskan isteyenin..........yeni ynetimin ve kadronun arkasinda durmaliyiz.yapacaklari bir kac transferle sampiyon olacak halimi yoktu.bunlarin yapabilecekleri transferden hayir gelmezdi zaten.
    yeni ynetim bi gelsede..secim gn yine birsey olacak diye korkuyorum
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Ynetimin kesinlikle beceriksiz olduuna inanmyorum. Aksine ok becerikliler. Dalaverenin de kitabn yazacak kadar tecrbe sahibiler
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

enol YT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bu adamn(!) Trabzonsporuma yaptklarn yanna koymamak lazm.

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

yaptiklari hersey yanlarina kar kaliyor..yeni ynetim bu isi takip etmeli.bunlarin hepsinin mal varligi incelensin ama sanirim su bir kac gnde ortadan delilleri kaldirmakla mesguller.klbn mali yapisi hakkinda neden kimseye bilgi vermiyorlar..hala orda yasayan arkadaslarimiz ofislerini ziyaret edip syleee bir gzel sormadiki..birde bu adamlar bundan sonra islerini yrtecekler.alacaklarini almislar..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

temel_yilmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

helal olsun simko ya arkadana ok byk bir iyilik yapm sen adamn futbol yaantsn bitir mikrofona mahkum et helal olsn simko trabzonspor simko olayn temizlemeden polonyadan alsa alsa krampon alr birde u var bu kadar aptallk olurmu transferin bitmesine bir dakika kala imzaya adam beklenirmi aptal bunlar yada yine yalan haber dir bu adamlarda her trl delavere olur hai biz yaptk adam imzalamad n yapaym
    Konu temel_yilmaz tarafndan (07.02.2008 Saat 09:42 ) deitirilmitir.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetimin kesinlikle beceriksiz olduuna inanmyorum. Aksine ok becerikliler. Dalaverenin de kitabn yazacak kadar tecrbe sahibiler
    kesinlikle katlyorum. her kim tarafndan grevlendirilmiseler aldklar grevi baar ila yerine getirdiler. Trabzonsporu her alanda kk drp btn kozlarn satp aciz duruma drmek iin ellerinden geleni yaptlar. ! Bunlarn Niyetleri bozuk niyetleriiiii
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Ayhan Yksek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Transferi son ana brakrsan olaca budur,sen koskoca bir ay yat son anda faksla bitirmeye al bu igzarln ta kendisi. imekede ok kzgnm eer gelmemesinde bir katks varsa ne yaptk biz ona el stnde tuttuk be kendi sorunlar varsa Ziyayla ilgili sorunlar varsa bunda Trabzonsporun taraftarn ne gnah var herkeste bi imek hakl dncesi var niye hakl kardeim el stnde tuttuk adam, ok sinirliyim ya byle rezalet olmaz akam yatarken en azndan bi transfer yaptk diyoruz bir taraftanda lig tv stresiyle ,sabah kalkyoruz bakyoruz transfer yatm ne denebilirki....
    KADER BEYAZ KAGIDA STLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazl Ksakrek

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de bu paralelde dnyorum. Farkl bir balkta da yazmtm, bu ynetimin yaptklarn sadece "beceriksizlik" sfat ile aklamak yeterli deil ! Niyetin de ciddi biimde sorgulanmas lazm.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

Cengiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.02.2007
    Nereden
    Erzurum

hakkaten ya bana szymek olay gelmi hala polonyadan futbolcu aryosun
    7
    Cngz_61

lucciiffer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Nevehir
    Ya
    39

Alnt lmne_ts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yaptiklari hersey yanlarina kar kaliyor..yeni ynetim bu isi takip etmeli.bunlarin hepsinin mal varligi incelensin ama sanirim su bir kac gnde ortadan delilleri kaldirmakla mesguller.klbn mali yapisi hakkinda neden kimseye bilgi vermiyorlar..hala orda yasayan arkadaslarimiz ofislerini ziyaret edip syleee bir gzel sormadiki..birde bu adamlar bundan sonra islerini yrtecekler.alacaklarini almislar..
    mal varlnn ucu nereye kime kaca belli olduundan kimse inceleyemez.3 harf ipucu vereyim istersen.rte

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

Ynetim beceriksiz felan deil. stediklerini ok iyi becerdiler. Hatta o kadar becerikliler ki bunu isteyipte yapamam gibi gsterdiler.

Ayrca videoda duyulan , kendini beikta antremannda sanan o kartal meraklsna selamlarm yolluyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    CAFER ZER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    53

Standart Harcadnz Para Seninse, Harcadnz TRABZONSPOR' da Bizimdir! Geri Verin...

Albayrak Trabzonspora Hi kimsenin yapmayaca hainlii yapmtr.
    Evet insanlar kandrarak,Gzel vaatlerle bana gelmi,
    Yldz alacam,Stad yapacam,2 senede Trabzonsporu ampiyon yapacam diyerek insanlar Kandrarak, bana gelmitir.
    Albayran yaptklar Ortada Takm perian etti,
    Ama u kongreyi kendi paralarn Kurtarma Uruna Ertelemesi Trabzonspora en byk hainliktir.
    Kongreyi ptal ettiler,Neden.?
    TZKTE PROBLEM VARMI,TRABZONSPORU MAHKEME KELERNDE SRNDRMEK OLMAZMI.
    hadi diyelimki hakl idiniz.Tzk deiklii yaptnzm.?HAYIR
    o zaman ne deitide Trabzonspor Kongresini bu hafta yapyorsunuz,Eer amacnz Trabzonsporu Mahkme kaplarnda srndrmemek Tzk deiiklii olsa idi,Bunu yapardnz Yapmadan Kongreye gidiyorsunuz.
    Bu ynetim Trabzonspora hainlik yapmtr.Bunun hesabnda Soracak bir tane delikanl ne bakan aday nede Ben Trabzonsporluyum diyenler kmtr.
    Trabzonspor Kongresi yle ayaralanmtrki,
    Haluk Ulusoydan itikam alacak delegeler yazlm,
    Albayrak Kendi parasn Kurtarmak iin Opetten para alnm
    Pikin pikin "PARA BENM PARAM,ALIRIM KMSE KARIAMAZ" Demitir.
    yle olabilir.Sizin paranza karmayz ama Trabzonspor da bizimdir Glge etmeyin aln paranz banza aln,Sizin paranz yerin dibine batsn,Bize bize ait olan Trabzonsporu brakn,
    Siz greve geldiinizde elde Bulunan mevcut kadro deerinde kadro vesiz greve geldiinizde ne kadar borcu varsa o kadar Borlu olan Trabzonsporumuzu bize brakn nere giderseniz gidiniz.
    Aln paranz banza alnz,Ama Gerek Trabzonsporlulara,Bize ait olan TRABZONSPORUMUZU braknda gidin.
    yle kolay olmamas lazm,
    Siz Trabzonsporu perian hallerde brakn,zellikle Transfer dnemini bo bo geirin utanmadan aylar bo bo gesin Son anda son dakilarda aldk alacaz,Yok konsoluoluu atrdk Transfer yapyoruz diye fedarasyonada Bildirin.Kimsenin aklna gelmeyecek rezaletlere imza atarak Transferide bo geirin ondan sonra Utanmadan Yok adam gelmedi,Simkowak Ktlk yapt gibi sama sapan ifadelerle nsanlar oyalaynz.
    rezaletlere imza atarak tarihe getiniz,Sama sapan Transfer rneklerini yaatarak nsanlar Trabzonspora gldrdnz.Ersen Martin olaynda elinize gelen paray,Geri gnderdiniz.Polanyal olaynda skandal yaattnz,Ziya Doan gibi Teknik arzaya tm takm dattrdnz,
    YETER ALBAYRAK ONURUN VARSA GURURUN VARSA,
    Bize ait olan Trabzonspor aldn ekli ile brakrsn,
    Evet brak Bize Fatih Tekkeli takmmz,
    Eer Trabzonsporda greve gelecek Yneticiler Bunlardan hesap sormassa ibirliki oalcaklardr.
    Trabzonspor byk bir hainlik Politkas ile kar karya kalm,Albayrak ve ekibi Trabzonsporu bitirerek gidiyorlar,(Aslnda ben hala pheliyim Kongreyi yapmayp asli grev takm Drp gidebilirler.)
    Evet Para senin paran,
    Trabzonsporda bizim Trabzonsporumuz hadi yiitsen mertsen Bize teslim aldn Trabzonsporu teslimet Al paran bana al.
    SABIRLA BEKLEDK AVRUPADA UEFA CAS TA KTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLYORUZ LKEMZDE KTAPTA YAZANMI YOKSA KTAPSIZLARIN DEDM OLACAK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)