Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þarkýlarla Geçtim Aranýzdan - Kazým Koyuncu Belgeseli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu cd ilk çýktýðý hafta içinde elimdeydi ve hala izleyemedim, cesaret edemedim.
    Bir kaçýþ adeta, garip bir his...
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

onur-ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

izledim geçenlerde...duygulandým gene her Kazým Koyuncu þarkýsý dinlediðim gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

almak istiyorum inþ. alacaðým
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Sümeyye Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Bu arada; hiç baþýmýzdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanlýk saatlerine, ara sýra kopsa da fýrtýnalara, bir gün boðulacaðýmýz denizlere, eski günlere, neler olacaðýný bilmesek de geleceðe, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin akýþýný düze çýkarmaya çalýþan tüm güzel yüzlü çocuklara, Donkiþotlar 'a, ateþ hýrsýzlarýna, Ernesto "Çe" Guevara'ya, yollara-yolculuklara, sevgililere, seviþmelere, sadece düþleyebildiðimiz olamamazlýklara, üþürken ýsýnmalara, her þeyden sýcak annelere, babalara ve tadýný bütün bunlardan alan þarkýlara kendi sýcaklýðýmýzý gönderiyoruz. Kötü þeyler gördük. Savaþlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, aðlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koþan tinerci çocuklar gördük. Biz de öldük. Ama her þeye raðmen bu yeryüzünde þarkýlar söyledik. Teþekkürler dünya."

þarkýlarla geçtin aramýzdan kazým abim...mutlaka alýcam...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatýyordur. Bu iþi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu iþi aklayanlar bu iþte sessiz kalanlar acaba onlarýn yatacak yeri var mýdýr?
    Trabzonspor 'eski' kaptaný

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)