Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 441 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum : 1-0 : Akçaabat Sebatspor

Sebat'in bu yil ligde kalmasi bence pek mümkünmüs gibi görünmüyor.Zaten takim içten içe kayniyor.Ekonomik sorunlar,sahada alinan basarisiz sonuçlar,sürekli takim içinde yasanan oyuncu sirkülasyonu derken pek dikis tutturamadilar.Artik tren de kaçmak üzere.Dolayisiyla patlama yapacak iseler, bu haftalar içinde yapmalari lâzim.O yüzden açikçasi bu hafta bize çelme takmalarindan endise ediyorum.Takimda bizden gönderilen çok sayida oyuncu var.Bize karsi kendilerini ispat etme yarisinda olabilirler.Ayrica Akçaabat Fatih Stadyumunun zemini deçok kötü.Umarim bizim takim bu maçta gereken ciddiyeti gösterir.Ama her seye ragmen sahada olayi ciddiye alip mücadele edersek sorun olmaz.

selcJK arkadasin yazdiklarina sonuna kadar katiliyorum Trabzon sehrinin ekonomik durumu ortada insanlar maç parasi için bile düsünüyorlar bence bu sehre 2 takim fazla hem seyirci bölünüyor hemde ekonomi

Sebatada çok üzülüyorum malesef yapacak bisey yok keske iki takimada üç puan verseler ama olmuyor sampiyon olmak istiyorsak duygusalligi bir kenara birakacaz biz sebati yeneriz fakat sebatin rakiplerinide yenmek zorundayiz belki bir mucize olurda kurtulurlar herseye ragmen maçin cok zor geçeçegine inaniyorum hakeden kazansin oda TRABZONSPOR olsun diyorum..

Nereden
    Avrupa Diğer

yenmemiz lazim sampiyonluk icin

insallah yenecegiz

maca trabzondaki arkadaslarla bulusup beraber gidelim diyorum bmn uzun zamandir tribünde varligini gösteremiyor...

BU MAÇI ALMAMIZ GEREKLI HER KOSULDA. PUAN KAYBINA RAKIP KIM OLURSA OLSUN TAHAMMÜLÜMÜZ YOK. DUYGUSALLIK HIÇ YOK. SEBAT KENDI EVINDE SAKARYADAN BILE PUAN ALAMADI.

Nereden
    Belçika

Bende Akcaabatliyim insallah Trabzonsporumuz kazanir insallah 1-0 biter!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

üzülerek söylüyorum ama bence akçabatin kaybedecek biseyi yok..Insallah maçi kazaniriz

Trabzonspor disinda destekledigim ve sempati duydugum tek takim A.Sebatspor.Gönlüm Sebatspor'un ligde kalmasi,Trabzonspor'un sampiyon olmasi yönünde.Trabzonspor , su ana kadar destegini göstermisti zaten.Keske bizim verecegimiz bir ya da üç puan onlari küme düsmekten kurtarabilse.Mucize gibi...

Insallah Sebatspor bize patlamaz...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Esra cim nedir bu Sebat sevdasi . Ben yoruldum artik Sebat i asagidan takip et TRABZONSPOR u yukaridan Sebat düssün de bizde sadece TRABZONSPOR un stresini çekelim.Sebat zaten lig de kalmayi haketmiyor.Rakipleri transfer üstüne transfer yaparken Sebat seyretmeyi tercih etti.

TRABZONSPOR - AKÇAABATSEBAT maçinida TS kazanir sebat kimseye patlayacak durum da degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sebat'in lige çiktigindan beri dogru yaptigi tek bir is yok !

Oktay, Orhan Kaynak, Ogün... [img]smileys/smiley36.gif[/img]Abdullah'i niye kaçirdilar merak ediyorum...

Nouma'ya teklif...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Biz yenelim de, Sebat yine ligde kalsin.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Sebat'in lige çiktigindan beri dogru yaptigi tek bir is yok !

Oktay, Orhan Kaynak, Ogün... [img]smileys/smiley36.gif[/img]Abdullah'i niye kaçirdilar merak ediyorum...

Nouma'ya teklif...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Biz yenelim de, Sebat yine ligde kalsin.

cok komik degilmi, sana ne diyeyim artik...

BIRDE BASLARINA GÜVENÇ KURTARI BULDULAR

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sadece adin yüzünden seviyorum seni sebat...güzel trabzonumun sirin ilçesi oldugun için kanimdan canimdan oldugun için ama gel gelelim isin öbür tarafina kadrona bakiyorum Ogün, Orhan, Oktay (gitti ama) bunlar degilmi trabzonumu yüzüstü birakip istanbul sike-para A.S. takimlarina giden futbolcular bunlarin ne isi var senin kadronda bunlari senin kadronda gördükçe kiziyorum ama seni de çok seviyorum insallah küme düsmesssin iddiamiz olmasaydi da bu maçi sana verseydik keske baskalarinin ne diyecegi umurumda degil karadeniz de bir birlik olacaksa olacak istanbul sike-para A.S. takimlari degil mi firtinanin estigi senelerde ayni tribünde trabzon sporuma karsi bayraklarini açan onlarin üçü de kardes arkadaslar tek düsman trabzon tek düsman anadolu felsefesi var onlarda medya da onlarla biz biriz biz tekiz dev bayraklar dalgalansin tribünler dolsun avni aker gene cehennem olsun bizim kimligimiz trabzonspor hersey trabzonspor için...sevgilerimle

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TS 3 - Sebat 2 bence

Ts'miz Sebati yenmek zorundadir. Sebatin alacagi 3 puan pek isine yaramaztrabzonun kaybedecegi 1 puan bile çok önemli bir kayip olur.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonsporumuzun yenmesi gerktigi gibi yenecegi bir maç ama akçaabati bu kadar da küçümsemeyelim lütfen arkadaslar ne de olsa bir trabzon takimi dimi bir de dalga geçen arkadaslari kiniyorum anladik yenecegimizi söylüyorsunuz yenecegizde tamam ama dalga geçmenin ne anlami war siz istanbul takimlarina böle kizin dalga geçin oke mesela GS nedir o öyle riberry miydi neydi almislar bir kalamis onu konusun siz akçaabatin transferlerinden degil ben bir MAÇKALI olarak TS:5 AKÇAABAT:0 diyorum

saygilar.......

6_0 bayilsin ruhsuzlar

her iki takim için keskin bi viraj ama üzülerek söylemeliyimki TRABZONUMUZUN bu maçi almasu gerekiyor insallah sebatimizda bundan sonraki maçlarda klasini konustururda ligde kalirlar....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

averaja gerek yok ya feneri burada farkli yenip ikili averajda üstün olalim yeter. sebat maçi 1-0 olsun bizim olsun. tabi unutmayalim geçen sezon ikinci maçta berabere kaldik ve belkide fenerle ayni puanda galatasaray maçina çikacaktik. yani belki bir süpriz daha yaparlar. simdi biz bunlari yenersek ve onlar küme düserse bize düsman olurlarsa sasmam. çünkü samsun, ordu bunlar bize bu yüzden düsman önemli bir dipnot![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Fark atmamiz lazim. Sebat kendini kurtarsin, birinin yardimi ile kalacaksa kümede zaten kalmasin.

Ben normal sartlarda rahat bir maç olacagini düsünüyorum. Ama geçen sene oldugu gibi bizim futbolcularin beynini , kardes takim , kardes takim, aman dikkat dostluk vs. gibi yerlerse iste o zaman maçi almamiz imkansiz olur.

3-0, 3-1 gibi bitebilir

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir Akcaabatli olarak Sebatin durumuna üzülüyorum. Ama Baba'ya 3 puan gerek. 2:1 aliriz.

alicaz insallah.sebatta ligde kalmak istiyosa bizi degil bizans takimlarini yensin.böylellikle hem kendi kurtulur hem bize güzellik yapmis olur.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu baslik Trabzonspor-Akçaabat Sebatspor maçi hakkinda yorumlar için açilmisken nedense ''AkçaabatSebat'' hakkinda olusan yorumlara dönüstürülmüs.Akçaabat Sebatspor hakkinda konusmak isteyen varsa da Forum'un ''Türk Futbolu'' adlikonuda bulunan Akçaabat Sebatspor basligina bakmasi yeterlidir.

Akçaabat Sebat için kümede kalmayi hak etmiyor diyenlere üzülüyorum.Rakipleri transfer yaparken Sebat seyretmis deniliyor.Sanirim bunlari söyleyenler Sebatin Bill Gates'in klübü oldugunu ama transferde cimrilik yaptigini düsünüyorlar..

Süper Lig gerçegi bu. Güçlü takimda var zayif takimda. Sebat mütevazi kadrosuna ragmen gsden Istanbul'da puan alacakken hakemin kurbani olmus sonrada boynu önünde maçi yenik tamamlamistir.Iste bu yüzden Türkiye liginde kalite olmamasi dogaldir..Kalitenin nedeni de takimlarin zayifligindan çok adaletin olmamasidir

Sebat güme gitsin 4-5 de biz atalim biz önümüze bakalim diyenler sanirim Sebat yerine baska takim olsaydi daha insafli olacaklardi.. Çünkü biz Nasil yabanci adamlari bagrimiza basiyorsak Trabzonun öz futbolcularina ve Futbol adamlarina acimasizca davraniyoruz...Edited by: TheRapZoNe

Bekledigimizden zor bir maç olacak ama maçi insALLAH alicaz. Skor TRABZONSPOR 3-0 sebatspor Goller; Fatih, mehmet yilmaz yattara

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzonspor için çok rahat geçecek bir maç.Ama zevksiz bir maç olacagi kesin.Tv vermiyor zaten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)