Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Ata Sorularý Cevapladý l 16 Eylül 2008

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Ergun Ata Sorularý Cevapladý l 16 Eylül 2008

Siz sorun, Ergun Ata yanýtlasýn
    fanatik.com.tr'nin bu haftaki konuðu Ergun Ata bugün saat 13.00-15.00 arasý Trabzonspor ve Türk futbolu hakkýndaki tüm sorularýnýzý canlý yayýnda yanýtlayacak.
    5.2.2008

fanatik.com.tr sevdiðiniz yazarlarý sizlerle buluþturmaya devam ediyor... Her salý baþka bir yazarýn konuk olacaðý köþemizde, bu haftanýn konuðu Trabzonspor'un güçlü kalemi Ergun Ata... Yazarýmýza Trabzonspor ve Türk Futbolu hakkýnda merak ettiðiniz her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Ergun ata sorularýnýza canlý yayýnda cevap veriyor...

ERGUN ATA'YA SORU SORMAK ve CEVAPLARI OKUMAK ÝÇÝN TIKLAYIN

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

ben 4-5 tane soru sordum bu sabah bakalim cevaplar ne olacak...
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bende sordum sorumu. cevapladýkça siteye ekleniyor sorular.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Güzel bir þey güzel sorular soruluyo..

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Caným abim bnm ya,çok iyi olmuþ bu...
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Soru sorulacak bir insan deðil maalesef.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sordum hala cevap gelmedi..çok mu zor sordum acaba
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsan olarak doðmak bizim tercihimiz deðildir. dünyaya geldikten sonra yaptýklarýn seni insan yapar. Herkesin ve herþeyin iyisi kötüsü katýldýklarýn katýlmadýklarýn olabilir. Ýþte bunu bilmeyen seninle ayný platformu da paylaþýyoruz "malesef"
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar sordugumuz sorularý ve cevaplarýda burada yayýnlarsak hep beraber paylasmýs oluruz.bende sorumu sordum cevabý geldiðinde burada sizlerle paylasacagým

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Soru: Sayýn Ergun Ata Mevcut ve inþallah bu hafta görev süresi sona erecek olan Trabzonspor Yönetiminin 1) yolaçtýðý tahribatý savuþturmak için ne kadar zaman ve para gerekecek ? 3) Ruhsal yönden bitmiþ, kazanmaya deðil kaybetmeye ve berabere kalmaya alýþmýþ olan futbol takýmýný bir iki oyuncu hariç tamamen deðiþtirmenin zamaný deðil midir ? BMN Zafer

Zafer 1 den 3 e atlamýþýn 2. soruyu unuttun ))
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Soru: Neden yorumlarýnýza sürekli siyaseti ve dini sokuyorsunuz? Ayda yýlda gol atan Ayman'ýn gol sevinci sizi neden bu kadar rahatsýz etti, Trabzonsporluluðunuz mu siyasi görüþünüz mü aðýr basýyor ?
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer Ergun Ata nýn yazýlarýný okusan boyle konusmazsýn.

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Soru: Neden yorumlarýnýza sürekli siyaseti ve dini sokuyorsunuz? Ayda yýlda gol atan Ayman'ýn gol sevinci sizi neden bu kadar rahatsýz etti, Trabzonsporluluðunuz mu siyasi görüþünüz mü aðýr basýyor ?
    umarim bu sorunun cevabini verir...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

acaba transferlerle ilgili son durum ne.transfer yapmak þart çok eksiðimiz var.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    umarim bu sorunun cevabini verir...
    O cevabý daha öncee acýkladýydý zaten...

BURAK DOGU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Standart Albayrak Neden Seçimi Erteletti... ÝÞTE CEVABI

Soru: Trabzon yönetiminin bukadar kötü bir yönetim sergilemesine raðmen istifa etmemesine ve Trabzon halkýnýn buna bir nebzede seyirci kalmasýný neye baðlýyorsunuz...
    Metin Çakmakçý

Ergun Ata: Genel kurulu bir bahaneyle 2 daha uzatmalarýnýn sýrrý bence çözüldü. Albayrak'ýn alacaðý vardý ve bu parayý, bütün kaynaklar kuruduðu, kredi alýnamayacak duruma gelindiði için sadece Opet'ten gelecek parayla almasý mümkündü. O kongreye ihale yetiþmedi ve ertelendi. Bu arada Opet'ten para alýndý ve albayrak bütün alacaklarýný tahsil etti. Sadece 2 milyon 300 bin euro Marcelinho'nun bonservis bedeli kadar para hibe etti. Bu kadar kalmalarýnýn tek nedeni o dur. Çünkü ne bir yenilik ne de iyi bir transfer yaptýlar. Yapsalar diyecektim ki; transfer için geciktirdiler belki baþarý gelir de "kalýrýz" diye düþündüler ama gerçekler ortada

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Soru: Trabzon yönetiminin bukadar kötü bir yönetim sergilemesine raðmen istifa etmemesine ve Trabzon halkýnýn buna bir nebzede seyirci kalmasýný neye baðlýyorsunuz...

Metin Çakmakçý

Ergun Ata: Genel kurulu bir bahaneyle 2 daha uzatmalarýnýn sýrrý bence çözüldü. Albayrak'ýn alacaðý vardý ve bu parayý, bütün kaynaklar kuruduðu, kredi alýnamayacak duruma gelindiði için sadece Opet'ten gelecek parayla almasý mümkündü. O kongreye ihale yetiþmedi ve ertelendi. Bu arada Opet'ten para alýndý ve albayrak bütün alacaklarýný tahsil etti. Sadece 2 milyon 300 bin euro Marcelinho'nun bonservis bedeli kadar para hibe etti. Bu kadar kalmalarýnýn tek nedeni o dur. Çünkü ne bir yenilik ne de iyi bir transfer yaptýlar. Yapsalar diyecektim ki; transfer için geciktirdiler belki baþarý gelir de "kalýrýz" diye düþündüler ama gerçekler ortada.

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporluluðunuz mu siyasi görüþünüz mü aðýr basýyor ?
    Hangisinin aðýr bastýðýný bilen biliyor.
    Trabzonspor adýný kullanarak bir yerlere gelmesi için soru sorup prim yaptrýmaya gerek yok.
    Bu forumu takip edenlerin dünden bildiklerinden baþka verebileceði yeni bir bilgide yoktur zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Soru: sizce Galatasaray UEFA kupasýnda nereye kadar gidebilir?
    sertaç bazancir

Ergun Ata: Galatasaray Avrupa Kupalarý'nýn Avrupa takýmlarýnýn çoðundan da daha deneyimli takýmýdýr. Eðer bu turu geçerse daha ileriye gidebileceklerini düþünüyorum. Alman takýmý kolay bir rakip olmasa da burada rövanþ için avantajlý bir skor elde edip orada gurbetçilerimizin desteðiyle sonuç alacaðýna inanýyorum.

bu sorunun burada ne iþi var Allah aþkýna Trabzonspor için soru soruluyor burada

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý temmuz12 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangisinin aðýr bastýðýný bilen biliyor.
    Trabzonspor adýný kullanarak bir yerlere gelmesi için soru sorup prim yaptrýmaya gerek yok.
    Bu forumu takip edenlerin dünden bildiklerinden baþka verebileceði yeni bir bilgide yoktur zaten.
    Bnece de hangisinin aðýr bastýðýný bilen gayet iyi biliyor!!!!!!!!!!!!

Konuþmaya gerek yok!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý hakankurt1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Soru: sizce Galatasaray UEFA kupasýnda nereye kadar gidebilir?
    sertaç bazancir

Ergun Ata: Galatasaray Avrupa Kupalarý'nýn Avrupa takýmlarýnýn çoðundan da daha deneyimli takýmýdýr. Eðer bu turu geçerse daha ileriye gidebileceklerini düþünüyorum. Alman takýmý kolay bir rakip olmasa da burada rövanþ için avantajlý bir skor elde edip orada gurbetçilerimizin desteðiyle sonuç alacaðýna inanýyorum.

bu sorunun burada ne iþi var Allah aþkýna Trabzonspor için soru soruluyor burada
    Yok arkadaþým öyle deðil.Geçen de mesela Mehmet Demirkol vardý,bizden soru soranlar ds olmuþtu,türk futbolu kapsamýnda yani olay

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Soru: Ergün abi birde biliyorsunuz ki büyük ihtimalle Sadri Þener yönetimi kazanacak seçimi ama acabaa Sayýn bakanýmýzýn desteðiyle yani ben diyorum ki neden tüm güçler birleþmiyor acaba .Ayrýca Ahmet Aðaoglu demiþtiki sayýn Nevzat Þakarýn hanig aday kazanýrsa kazansýn onun yönetiminde olmasý lazým demiþti acaba Girecek mi?

Selçuk Yýlmaz

Ergun Ata: Sadri Þener ve Asbaþkaný HayrettinHacýsalihoðlu'nun tüm ýsrarlarýna karþýn Nevzat Þakar'ýn yönetime girmeyeceðini söylediðini biliyorum. Ancak Trabzonspor'da dinamik güçlerin birleþtiðini biliyorum. 2 adayýn olmasý gayet normal.

dinamik güç derken neyi kastediyor ergun ata.. onu anlamadým..anlayan anlatsýn lütfen..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Soru: Sayýn ATA Trabzonspora siyasetin karýþtýðýný net olarak söyleyebilirmisiz??eðer karýþtýysa bir örnek verebilirmisiniz? saygýlarýmla
    ismail

Ergun Ata: Evet, özellijle bir önceki yönetim döneminde baþlayan sþyasallaþtýrma çabalarý maalesef Albayrak yönetimi döneminde devam etti. Somut örneklere gelince: Önceki yönetim döneminde iktidar partisinin sadece il binasýndaki çaycýsý laeyhte beyanat vermemiþti. Milletvekili, il baþkaný, belediye meclisi üyeleri ayaða kalkmýþtý. Bugün susuyorlar. 22 Temmuz seçimleri öncesinde seçimin son gününe yetiþtirilen Baþbakan'a teþekkür ilanlarý da bir örmek malesef. Faruk Özak'ý kulübe siyaset sokmakla suçlayanlar bence yanýlýyorlar. O siyasal deðil, sportif kimliðiyle kulüple ilgileniyor.

sormuþ olduðum soru ve cevabý...
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Soru: Abi Bordomavi.net üyesiyim yazýlarýnýzý yakýnan takip ediyoruz. Sorum þu Sayýn Aktuð görevi devrederken net borcumuz ne idi bugün ne kadar oldu. Bu konuda 20 milyon Ytl den 50 milyon Ytl ye kadar çeþitli rivayetler var. Birde benzinlik parasýnýn ve kupa gelirlerinin 2 milyon dolarýnýn avans olarak çekildiði söyleniyor. Bu doðrumu...
    Faik Yýlmaz

Ergun Ata: Maalesef Trabzonspor'un borcu ve diðer ekonomik durumu hakkýnda kamuyoru yeterince aydýnlatýlmadý. Gelen nedir, giden ne bilinmiyor. Borç en yetkili aðýzdan bir 50 bir 25 milyon ytl olarak açýklanýyor. her þey cumartesi günü sunulacak mali raporla ya da ondan sonra gelecek yönetimin açýklamalarýyla gün ýþýðýna çýkacak
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnsanlarýn ideolojik düþünceleri neden bazýlarýnda bu kadar sýkýntý yaratýyor anlamýþ deðilim
    Ýsteyen istediði düþünceyi savunur ve onuda yazýsýnda dile getirirebilir..(Yani yazýlarýndan anlayabiliriz)
    Siyasi görüþünden önce Trabzonspor hakkýndaki düþünceleri beni ilgilendirir..
    O solcu onu okuma!o bilmemneci onu vur!
    Konu Erdem Keser tarafýndan (05.02.2008 Saat 14:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)