Sayfa 3 Toplam 139 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3460 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Miroslaw Szymkowiak

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yeni futbolcumuz ilk kez Trabzonspor formasi giydigi maçta elinden geleni yapti.Takima kolay adapte olacaga benziyor.Umarim bundan sonra bizim için çok daha faydali olur..

Mustafa Mahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence yok bu adam gibisi adamda ne ararsan var...[img]smileys/smiley4.gif[/img]yakisikli[img]smileys/smiley36.gif[/img]güzel futbol oynuo...Dha neler neler..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TEBRIKLER

SZYMKOWIAK

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img]

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu adami ilk gordugumde cok sevdim kanim isindi bence iyi bir futbolcu ve bizi ortasahada rahatlatacak en az uc yil oynar karizma super formamiza cok yakisacak numarasi7iyi bir seçim

keske diger Polonyali'yida alabilseydik ama Smok orta sahayi derler toplarsa bu bile biizm için 2. yari için avantaj olacaktir.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet benimde kanim cok isindi bu adama umarim kendinden beklintilere cevap verir hayirlisi olsun insallah

Nereden
    Bolu

trabzonumuza yakisir bi futbolcu...bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi görebiliriz.

HADI SYZIMK GÖSTER KENDINI[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok sey bekliyoruz kendisinden.Hadi dostum.

ya bu adama hala izleme firsati bulamadim maçin özetini izledigim için pek bisey anlamadim izleyen varsa nasil oldugunu söyleyebilir mi insanllah iyidir senol hoca memnunum demis...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta izleyemedik ama haftaya notunu veririz. tribünden dostlarimizin ve gazetelerin yazdigina göre forvete çok iyi top atiyormus. fanatik yazari ergün ata bile begendiyse adamda is var demektir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haftaya izleriz...Insaallah...

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 üzerinden 8 aldi benden ilk maç için mükemmel oynadi dahada iyi olacak özellikle top kapmadaki becerisi mükemmel hücuma da destek veriyor daha noolsun ..

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    10 üzerinden 8 aldi benden ilk maç için mükemmel oynadi dahada iyi olacak özellikle top kapmadaki becerisi mükemmel hücuma da destek veriyor daha noolsun ..

katilmakla birlikte ekliyorum; bence ünal karamandan sonra trabzonsporun orta sahasina gelmis en iyi oyun kurucu özelligi olan orta saha oyuncumuz..

transferin gerçeklesmesinde katki saglayanlari tebrik etmek gerekir..

demek orta sahayi toparlick adami sonunda bulduk... çok sevindim ya insanllah daha faydalli olur diger polanyaliyda alirsak sampiyonluk iddiamiz kalanir[img]smileys/smiley17.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bircok arkadasimiz bu oyuncuyu herhangi hakli bir gerekceye dayanmadan, daha gelmeden infaz etmisti. Hatta, oyuncuyla ilgili yayinladigimiz istatistiklerden de hosnut olmayip bizleri de elestirmislerdi.

Ben o zaman "eger sakat degilse asla tartisilmayacak bir oyuncu" demistim. Gorduk ki bu oyuncu bekledigimizden de cabuk takima intibak etti. Insallah daha da basarili olur ve ozlenen sampiyonluk gelir.

Haksiz yere onuyargilayanlar simdi kendisinden ozur ve helallik[img]smileys/smiley1.gif[/img]dilemeli.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

sevindim iyi cikmasina insaallah hep iyi oynar... simdi hakliydim gibisine konusmaya gerek yok iyi ciktigina kimse uzulmemistir....

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

sevindim iyi cikmasina insaallah hep iyi oynar... simdi hakliydim gibisine konusmaya gerek yok iyi ciktigina kimse uzulmemistir....

Yapilan yanlisliklar hatirlatilmazsa insanlar hatalarini nasil duzeltir? Kaldi ki benim gayem yapici ve cozucu olmak. Yazimi kisi ve isim hedefi gostermeden yazmamin sebebi de budur zaten. Kol kirilir yen icinde kalir mantigi kisileri kisir dongulere ve ayni hatalari tekrarlamaya surukler.

Burada, kendi aramizda, rahatsiz oldugumuz dusunce/mantalite yanlislarinitartisamazsak nerede tartisabiliriz ki?

ARKADASLAR BUNU BURAYA YAZIYORUM WISLA KRAKOW DENILEN TAKIMDAN ALINACAK BÜTÜN FUTBOLCULARA GÖZÜM KAPALI RAZIYIM!!!!!!!!!!!!

gecen sene schalke 04 - Wisla Krakow macina gitmistim bizim SIMOK vallahi döktürdü ha birde ZUrawski tadina doyum olmuyor bide kosowski harika ama ya frankowski müthis ama yasli.. Sonuc 0-4 bitmisti iki tane bizim zurawski atmisti asist simok .

Syzmkowiak polanyanin en iyi üc futbolcusundan birisidir

bence en iyi ikincisidir birincisi zurawski

Syzmkowiak'i Malatya maçinda çiplak gözle izleme sansini yakalayan kisilerden biri olarak sunu söyleyebilirimaha çok erken,biraz beklemek lazim; ama erken olmasina ragmen ilk izlenim olarak çok hosuma gittigini belirtmeden geçemeyecegim.Fizik kondisyon olarak istenilen seviyeye geldigi zaman takima müthis katki yapacagina inaniyorum.Oyunda bulundugu süre içerisinde sürekli kostu ve bir çok top çaldi.Topu kullanmasi da fena degil.En çok hosuma giden de hirsi ve arkadaslariyla ikili diyaloglari oldu.Insallah ilk maçta taraftar üzerinde biraktigi olumlu izlenim haftalar ilerledikçe daha da olumlu bir hal alir ve yillar sonra orta sahada aradigimiz niteliklerde bir oyuncuya kavusmus oluruz.

Ama dedigim gibi bunlar ilk maçindan edindigimiz izlenimler.Daha çok erken...Hakkinda kesin karar vermek için biraz beklemek lazim...Bir maçla adami göklere çikarip yarin bir gün kötü oynadigi bir maç oldugunda da yerin dibine sokmak olmaz.

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar bir sozumuz vardir hani akilliya kirk gun deli denilirse deli olurmus ( tam terside olabilir[img]smileys/smiley1.gif[/img])diye simdi bu futbolcunun kumasi iyi su anda takim icersinden ve taraftarlardan olumlu tepkiler alirsa iyice havaya girip yararli oluryeni alinan oyuncular hakkinda ilk bes mac sonrasi daha saglikli konusabiliriz gencler macinda kotu oynasa bile adama bir ad veya kulp takarsak o adam bir daha zor iflah oluriyi diyelim iyi olsun!

Nereden
    Belçika

zimkowiaak zimkowiak miroslaw zimkowiak, zimkowiak zimkowiak miroslaw zimkowiak

ARKADASLAR YENI TRANSFERIMIZ KENDISINE SMOK DEMEMIZI ISTIYOR ILK RICASI BU. KENDISIYLE ILGILI SÖYLEEBILECEGIM MÜTHIS HIRSLI PRES YAPAN TOP KAPAN ANCAK KAPTIGI TOPLARI OLUMLU KULLANAN BIR OYUNCU OLDUGU.BENCE EN ÖNEMLISI ORTASAHAMIZDA TOP KAPILDIGINDA KAFASINI KALDIRIP OYNAYAN YENI OYUNU TAKIP EDEN VE TEK BILEK HAREKETIYLE KENDINE BOS ALAN YARATABILEN VE GERÇEKTEN KARIZMATIK BIR OYUNCU OLMASIDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi oyuncu oldugunun sinyallerini verdi. ama unutmayin ki birçok oyuncu geldi geçti daha erken biraz daha bekleyelim ondan sonra yere göge sigdiramamaya baslariz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Tandogan Nickli Üyeden Alıntı
    Syzmkowiak'i Malatya maçinda çiplak gözle izleme sansini yakalayan kisilerden biri olarak sunu söyleyebilirimaha çok erken,biraz beklemek lazim; ama erken olmasina ragmen ilk izlenim olarak çok hosuma gittigini belirtmeden geçemeyecegim.Fizik kondisyon olarak istenilen seviyeye geldigi zaman takima müthis katki yapacagina inaniyorum.Oyunda bulundugu süre içerisinde sürekli kostu ve bir çok top çaldi.Topu kullanmasi da fena degil.En çok hosuma giden de hirsi ve arkadaslariyla ikili diyaloglari oldu.Insallah ilk maçta taraftar üzerinde biraktigi olumlu izlenim haftalar ilerledikçe daha da olumlu bir hal alir ve yillar sonra orta sahada aradigimiz niteliklerde bir oyuncuya kavusmus oluruz.

Ama dedigim gibi bunlar ilk maçindan edindigimiz izlenimler.Daha çok erken...Hakkinda kesin karar vermek için biraz beklemek lazim...Bir maçla adami göklere çikarip yarin bir gün kötü oynadigi bir maç oldugunda da yerin dibine sokmak olmaz.

Tandogan iyi diyorsa Smok iyi oyuncudur[img]smileys/smiley2.gif[/img]bu arada yine de bir yargiya varmak için ilk önceSmok'un biraz dahazamana ihtiyaci oldugunu düsünüyorum...nasil ki bir oyuncu ilk maçlarinda basarisiz olunca O'na süre verilir ve O oyuncu için hemen olumsuz bir yargiya varilmaz, ayni seyler ilk maçinda çok iyi oynasada Smok içinde geçerli olmali...ben biraz daha bekleyip görelim derim...

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya bu adam frikik üstadi degil miydi? Ne oldu? Hala Gökdeniz atiyor..

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı
    Ya bu adam frikik üstadi degil miydi? Ne oldu? Hala Gökdeniz atiyor..

evet bencede frikikleri simek kullansin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)