Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Projeye Emeði Geçen Herkese Teþekkürler!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart Projeye Emeði Geçen Herkese Teþekkürler!

Bu fotoðraflar Trabzon'da bulunan reklam panolarýnda çekilmiþtir.Þehrin her yerinde bunlarý görebilirsiniz.Benim bu ilanlardan anladýðým kadarý ile sayýn; Nuri Albayrak, kendi kendine teþekkür ediyor Bunun yorumunu sizlere býrakacaðým ama bu fotoðraftan yola çýkarak Trabzon'da küçük bir araþtýrma yaptýk.Neden?, niçin bu ilanlar verildi? bunun yorumunu sizler yapýn...

Bu fotoðraflarýn asýlý olduðu bilbordlarý Trabzon'da kiralayan (pazarlayan) firma; Kent Vizyon diye bir firma %50 Türk, %50 Alman ortak sermayeli bir firma http://www.stroer.com.tr/tr/stroer.html

Yaptýðýmýz araþtýrmalar neticesinde Trabzon'da bu bilbord'lardan 135 tane bulunmaktadýr.Emin Can (Nytre) kardeþimiz saðolsun üþenmeden dün Trabzon'da 90'a yakýn bilbord'da bu ilanýn olduðunu (sayabildiði kadarý ile) tespit etmiþ...Zaten Trabzon þehrinde de toplam 135 tane bu reklam panolarýnýn olduðunu görüyoruz.Kent Vizyon firmasýnýn internet sitesinde Trabzon için fiyat listesinde görüldüðü üzere 190 YTL'dir.

Firma yetkilileri ile yaptýðým görüþmede bu panolarý kiralamak isteyenler en az 10 tanesini kiralamak zorundadýrlar.Ve yapýlan anlaþma gereði kiraladýðýnýz bu panolarda ilanlarýnýz 1 hafta kalýyor.Ayrýca siz 10 tane panodan kiralarsanýz %5 iskonta yapýlýyor.20 tane kiralarsanýz; iskonta oraný %10'a çýkýyor.Eðer 50 ve yukarý pano kiralarsanýz;iskonta oraný %25'i buluyormuþ.Bu ilnalar 1 hafta daha kalsýn istiyorsanýz o zaman %5 bir iskonta daha yapýlýyormuþ.

Trabzon þehrinde 135 tane bu reklam panosunun olduðunu düþünürsek, sayabildiðimiz kadarý ile 90 ile 100 arasý ama tahminen hepsinin kiralandýðýný düþünüyoruz.Küçük bir hesap yaparsak

135x190 YTL= 25.650 YTL
    135 adet ilan panosu ücreti 25.650 YTL Hepsinin kiralandýðýný düþünürsek 135 panonun iskontasý %25 6.413YTL

25.650 YTL (135 ad.pano)
    6.413 (%25 iskonta)
    --------
    19.237YTL 1 haftalýk tutan meblað bu ama otobüs duraklarýnda ve daha küçük reklam panolarýný da düþünürsek, herhalde bu rakam hafta da 20 ile 25.000YTL arasýndadýr.

Ayrýca son zamanlarda Albayrak þirketlerinin tv'lerde ve gazetelerde verdiði ilanlarýda hesap edersek (Allah daha çok versin, gözü olanýn gözü çýksýn) bu rakamlar inanýlmaz boyutlarda yekün tutmaktadýr.Çünkü tv'lerde reklamlar saniye ve dolar üzerinden ödenmektedir.

Diyeceksiniz ki: ''yahu kardeþim bunlarý neden yazýyorsun?'' Neden yazýyorum biliyormusunuz? Trabzonspor kulübü baþkaný sezonun ilk yarýsýnda sahamýzda oynayacaðýmýz 3 maç'ýn gelirini ''Þehit aileleri derneðine'' baðýþlayacaðýný söylemiþti.Bu konuda Nytre arkadaþýmýzýn çok güzel bir çalýþmasý vardý. Ýþi Valiliðe kadar gidip bizzat sormuþtu.

O 3 maç oynandý, geçti, devre arasý oldu, 2.yarý baþladý ama hala daha bu vadedilen para; bahsi geçen derneðe ödenmemiþtir.Neden? bu maçlar oynandýktan sonra elde edilen gelir neden bunca zamandýr ödenmiyor? Bahsi geçen bu 3 maç oynandý taraftarlar giþelere paralarýný ödedi ama ortada para yok!Nerede bu maç günleri giþelere ödenen paralar? Koca camiayý bu durumlara düþürmenin alemi var mý?

Son zamanlarda bunla ilgili yerel gazete ve internet sitelerinde çýkan haberler neticesinde ortalýkta þimdi bir çek lafý dolaþýyor.Þehit Aileleri Derneðine kulübümüz çek verecekmiþ!Tamam çek verilecek ama bu çek'in vadesi ne zaman olacak? Yani bunun ödemeside acaba 9-10 Þubattan sonra gelen yönetime mi kalacak?

Kulüpte para olmayabilir, bunu anlarým ama kardeþim neden o zaman böyle hassas bir konuda söz veriyorsunuz? Ayrýca Trabzonspor personel çalýþanlarýnýn maaþlarý ayda 500.000 YTL'yi buluyor diye gazetelere ilan oluyoruz, bu paralar sonuçta her ay personele ödeniyorsa nasýl oluyorda çoktan ödenmesi gereken bu para þehit aileleri derneðine ödenemiyor!!!

Üstüne bir de, Trabzon'da tüm reklam panolarýnda projeye emeði geçenlere teþekkür ediliyor!!! Ortada sadece bir projenin fotoðrafý var, bu teþekkürde neyin nesi? Kim kime teþekkür ediyor? Bu stad bitsin o zaman biz gereken teþekkürü yapacaðýz, nedir bu aceleniz?

Haaa...unutmadan; bu reklam parasýný acaba kim ödedi? Sonuçta Nuri Albayrak, Trabzonspor kulübünün baþkaný ve ortada fotoðraf da olsa, bir proje var ve bu ilanda projeye emek verenlere teþekkür ediliyor.Teþekkür edilirken yanýnada Trabzonspor logosu konuyor!!! Acaba bu paralar Trabzonspor kulübü tarafýndan mý ödendi? Yoksa bu reklam paralarýný sayýn;Nuri Albayrak þahsi hesabýndan mý ödemiþtir?

not: Reklam fotoðraflarýn üzerinde siyah boya ile yazýlan ''rant,yalan v.s.'' yazýlar sonradan birileri tarafýndan yazýlmýþtýr.Ýlgi ve alakmýz yoktur.Yanlýþ anlaþýlmasýn...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (30.01.2008 Saat 12:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Benim yorumum adaylýga soyunacak galiba..ona hazýrlanýyor..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Süleyman Eruyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kesinlikle aday olmayacaktýr, sadece býraktýðý kötü izlerin farkýnda ve bunu silmek istiyor, çabasý bunadýr..

ayrýca araþtýrma için eline saðlýk, umarm yorumlar beddua içerikli olmaz,biraz konuþabiliriz..

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bunu bizim gündeme getirmemiz güzel.Bu þehit aileleri sanýrým basýna pek yansýmadý rezil oluruz valla.. Bir an önce ödesinler parayý ayýp ayýp..

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

aday olmaz da karizmayý kurtarmaya çalýþýyor.olmayan karizmayý
    Ýstanbul basýný ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

o yalan , rant, cikar i yazan kisi iste tam üstüne basmis
    bu olaya baska bisey diyemiyorum
    cünkü hicbir islem yok ama isin propaganda baslamadi sadece bitti bile
    ne akilsa artik bu

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

millet stadý bitirdi bizim yönetim hala atýp tutuyor...
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Otobüs duraklarýndada var ayýn reklamdan.... hemde yüzlerce....

Doðmamýþ çocuða don biçmek diye bir atasözümüz var tam ona göre....
    Bazý sorular

1-bu masraf klübün kasasýndan mý çýkmýþtýr. para ararken bu kadra masraf yapýlmasý yazýk deðilmidir.....

2- 2 yýl 2 aydýr hiç bir þey yapmayanlar 2 resime milletin kanýp onlara tekrar oy vereceðini sanacak kadar safmý görüyorlar.....

3- Albayrak aday olacakmý olmayacakmý. olmaaycaksa neden reklam veriyor olacaksa bugüne kadar neden adaylýðýný açýklamadý....

4- Tekrar aday olacaksa neden transfer yapmýyor....amacý takýmý dahada kötü hale getirmeyemi çalýþýyor
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

gider ayak imaj düzeltme çabalarý denir buna ancak.
    ama deðil bilboard , bütün binalarýn cephelerine bu reklamý versin herkes gördü göreceðini.
    zaten insanlar tepki olarak yazmýþlar afiþin üzerine düþüncelerini baksanýza.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ah be kardeþim hala bana þöyle diyenler var Nuri Albayrak adaylýgýný koysun kazanýr..Bende böyle diyenlere diyorumki bunu söyleyenler yani bunu dillendirenler yani sizler Nuri Albayrak taraftarýsýnýz yani TRABZONSPOR taraftarý degilsiniz...!!

Çok istiyorum Nuri Albayragýn adaylýgýný koymasýný bu camianýn bir testten geçmesi gerek!!

O bilbortlara siyah kalemle yazý yazanlarý caný gönülden tebrik ediyorum!!

Saygýlarýmla....
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Evet bende katýlýyorum...
    "Çok istiyorum Nuri Albayragýn adaylýgýný koymasýný bu camianýn bir testten geçmesi gerek!!"
    hadi bakalým koysun adaylýðýný da Trabzonspor için savaþýrken yanýmýzda kimlerin olduðunu görelim...
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sýkça Hac ziyaretleri (umre) gerçekleþtiren bir baþkanýn bunu yapmasý nasýl karþýlanabilirse ben de öyle karþýlýyorum ve Allah'a havale ediyorum. Muhakkak bunlarýn hesabý verilecektir.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

çýkar rant yalan bu 3 anahtar kelime aslýnda herþeyi anlatýyor!
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

biri bu adama: "sayýn baþkan yalamalýk yapmanýza gerek yok çünkü trabzon halký kulübü bu duruma getirmenizden dolayý sizden nefret ediyor, size burdan ekmek yok de gidin" demesi lazým...
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Þu maket stadyumu olan sadece resimlerde gördüðümüz yapýlacaðý umama olan peoje içinmi bu teþekkür.Ya önce bu peoje yapýlsýn bitsin ben nuri nerde olursa olsun ona teþekkür edeceðim. Býlbordalrdaki teþekkür yazýsýndan çok altta yazýlmýþ olan yazýlar gerçeði tam anlatýyor.

Bu arada eðer Nuriye teþekkür etmek isteyen varsa. Cuma günleri namaz saatýnda horhor daki camiide cuma namazý kýlýyo nuri her cuma düzenli orda bulabilirsiniz.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Bulut61-34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý ÝHSAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sýkça Hac ziyaretleri (umre) gerçekleþtiren bir baþkanýn bunu yapmasý nasýl karþýlanabilirse ben de öyle karþýlýyorum ve Allah'a havale ediyorum. Muhakkak bunlarýn hesabý verilecektir.
    Hesabýný veremeyecektir. Kul Hakký var bunda, biz Trabzonsporlulara(Allahýn Kullarý) çektirdiklerinin hesabýna Allah C.C karýþmaz.
    Yandýn sen Nuri Albayrak )
    Taraftarin iyisi

Eski kullanýcý adý : Tslidrist

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu resimleri buraya koymak için daha akýllýca bir þey bulabilirdiniz.

Konuyu baþtan sona okudum, güzel tespitlerde bulunulmuþ ancak herþey birbirine karýþtýrýlmýþ. Henüz stat için kazma vurulmadý ancak artýk iþ o noktaya kadar geldi. Kazmayý vurmakta yeni yönetime kaldý. E artýk eþþek deðiller ya vururlar kazmayý. Albayrak'ýn bu proje için yaptýðý çalýþma ortada sevsenizde sevmesenizde Trabzonspor'un gündemine girdi bu proje. Ama öyle ama böyle. Gelecek olan muhtemel baþkan da projeyi sürdüreceklerini söyledi. Albayrak'ýn da gider ayak böyle bir bilbordlara reklam vermesi de adýnýn projeyle anýlmak istenmesidir. Þehit ailelerine verileceði açýklanan açýklanan paranýn henüz ödenmemesi de büyük ayýptýr. Ancak olaylarý birbirine karýþtýrýp konuyu buraya baðlamakta enterasan doðrusu. Bu stat konusunda bu kadar aþama kaydedildikten sonra adaylarýn listelerindeki mütahitlerin artmasý da tesadüf olmasa gerek. evet bu projede rant var. Umarým birileri bu proje üzerinden ceplerini doldurmaz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Sayýn Tunga'nýn stat projesi ile ilgili olarak çok güzel bir yazýsý vardý . Bu projenin mühendisi - mimarýný sorguluyordu ya da bu iþi üstlenmiþ bir firmanýn var olup olmadýðýndan.
    Þimdi maket yapýp karþýsýna geçtik fanteziler kurmaya baþladýk!.. 2011 yýlýnda bir gerçek var ki Trabzon kenti Avrupa Gençler Olimpik yarýþmalarý (yanlýþ yazmýþ olabilirim organizasyonun adýný) var. Bunun için devlet mutlaka yatýrým yapacak. Zaten geçtiðimiz yazda Trabzonda yapýlan 1.KARADENÝZ OYUNLARI sebebiyle ilçelere kapalý spor salonlarý ve koþu pistleri yapýldý.

Ancak 2011deki daha büyük bir organizasyon onun için bir stat yapýlmasý kaçýnýlmaz olabilir fakat devletin AKYAZI projesi gibi bir projesi olduðuna inanmýyorum. Bu projeyi yapmak için uðraþ vermezler.

Ayrýca yapýlacak proje içerisindeki stadýn imkanlarý ve kullaným amacý bizim FUTBOL STADIMIZdan çok farklý. bu da akyazýdaki stadý istemeyiþimizin baþka bir nedeni.

Þimdi sonuçta albayrak böyle bir pano iþine reklam iþine giriþmiþ. Trabzonu 4 gündür bu reklam panolarý süslüyor.

Kalkýnma - Sahil - Yenimahalle - Erdoðdu - Boztepe - Beþirli - Meydan.......vs Ýlçelerde var mý bilmiyorum Bir PROPAGANDA bir KAFALARA ÖRTÜ ÇEKME iþi olarak görüyorum bu olayý.

ÇIKAR - RANT - YALAN da çok güzel uymuþ panonun altýna helal olsun çekenden.

Çýlgýnlarýn yurdu mekaný olan YENÝMAHALLE semtinde de var bunlardan . Boztepelilerin Erdoðdulularýn Derneðin olduðu semtlerde de var ama oralarda böyle bir TEPKÝ göremedim.

Onlar baþka yöntemlerle de tepkilerini gösterirler yine de.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Faruk bence yanlýþ ifadeler kullanýyosun .
    Kazmayý vurmakta yeni yönetime kaldý. E artýk eþþek deðiller ya vururlar kazmayý. demiþsin .
    peki bi baþkasý çýkýp dese ki eski yönetim için ''siz eþþekmiydiniz 2 sene önce verdiðiniz sözlerin hiç birini yerine getirmediniz'' ne olacak?
    (geldiklerinde stata baþlayýp bitireceklerini söylüyorlardý hani)
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Alt taraftaki üçleme bombaYazanýn eli dert görmesin

Nereden
    Ýstanbul

Exclamation

N.A. kolay kolay býrakmayacaktýr. Neden mi? Çünkü Trabzonspor gibi güçlü bir markanýn ona ve þirketlerine kazandýracaðý prestiji ve PR'ý tonla para ödese elde edemez de ondan!
    Ayrýca N.A. açýkça diðer adaylarda para yok, onlar inþaat iþinden anlamaz, ben anlarým ve yaparým mesajý veriyor.
    Bunu da medya iletiþimini kullanarak yapmaya çalýþýyor.
    ÇAYKARALI
    "Arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardýr"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bende yönetime gelip TRABZONSPOR KOLEJÝ - ÜNÝVERSÝTESÝ - TESÝSLERÝ diye bir BOZTEPE projesi yapsam. Sonra da görevimin bitmesine 10 gün kala "O KADAR UÐRAÞTIM YAPTIRMADILAR ARTIK BÝR DAHAKÝ YÖNETÝM YAPAR" desem olur mu?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu tesis türkiye de bir ilk olacak sanýrým madem trabzonun eline bir fýrsat geçti karalamak yerine desteklemek gerekir
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

biz projeyi karalamýyoruz hatta ben ilk zamanlarda destekledim ancak projenin ardýndaki olaylar aylar yýllar geçtikçe belli oldu. meðer trabzonsporun menfaatlerini takan pek yokmuþ!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

futbolaski60
    sonuna kadar destekledik. hatta bu projelere inananlar onu Trabzonspor Baþkanlýðý makamýný verdiler. ama gelinen 2 senelik zaman zarfýnda býrak iyi birþeyler olmasýný tarihimizde yaþanmamýþ rezillikleri yaþadýk. artýk bu saatten sonra aðzýyla kuþ tutsalar güveni kaybettiler. gerçekten gönülden bu iþi yapmak istiyorlarsa samimi iseler yeni yönetime dýþardan destek olsunlar. samimiyete inanalým.
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)