Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Projeye Emei Geen Herkese Teekkrler!

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Standart Projeye Emei Geen Herkese Teekkrler!

Bu fotoraflar Trabzon'da bulunan reklam panolarnda ekilmitir.ehrin her yerinde bunlar grebilirsiniz.Benim bu ilanlardan anladm kadar ile sayn; Nuri Albayrak, kendi kendine teekkr ediyor Bunun yorumunu sizlere brakacam ama bu fotoraftan yola karak Trabzon'da kk bir aratrma yaptk.Neden?, niin bu ilanlar verildi? bunun yorumunu sizler yapn...

Bu fotoraflarn asl olduu bilbordlar Trabzon'da kiralayan (pazarlayan) firma; Kent Vizyon diye bir firma %50 Trk, %50 Alman ortak sermayeli bir firma http://www.stroer.com.tr/tr/stroer.html

Yaptmz aratrmalar neticesinde Trabzon'da bu bilbord'lardan 135 tane bulunmaktadr.Emin Can (Nytre) kardeimiz saolsun enmeden dn Trabzon'da 90'a yakn bilbord'da bu ilann olduunu (sayabildii kadar ile) tespit etmi...Zaten Trabzon ehrinde de toplam 135 tane bu reklam panolarnn olduunu gryoruz.Kent Vizyon firmasnn internet sitesinde Trabzon iin fiyat listesinde grld zere 190 YTL'dir.

Firma yetkilileri ile yaptm grmede bu panolar kiralamak isteyenler en az 10 tanesini kiralamak zorundadrlar.Ve yaplan anlama gerei kiraladnz bu panolarda ilanlarnz 1 hafta kalyor.Ayrca siz 10 tane panodan kiralarsanz %5 iskonta yaplyor.20 tane kiralarsanz; iskonta oran %10'a kyor.Eer 50 ve yukar pano kiralarsanz;iskonta oran %25'i buluyormu.Bu ilnalar 1 hafta daha kalsn istiyorsanz o zaman %5 bir iskonta daha yaplyormu.

Trabzon ehrinde 135 tane bu reklam panosunun olduunu dnrsek, sayabildiimiz kadar ile 90 ile 100 aras ama tahminen hepsinin kiralandn dnyoruz.Kk bir hesap yaparsak

135x190 YTL= 25.650 YTL
    135 adet ilan panosu creti 25.650 YTL Hepsinin kiralandn dnrsek 135 panonun iskontas %25 6.413YTL

25.650 YTL (135 ad.pano)
    6.413 (%25 iskonta)
    --------
    19.237YTL 1 haftalk tutan mebla bu ama otobs duraklarnda ve daha kk reklam panolarn da dnrsek, herhalde bu rakam hafta da 20 ile 25.000YTL arasndadr.

Ayrca son zamanlarda Albayrak irketlerinin tv'lerde ve gazetelerde verdii ilanlarda hesap edersek (Allah daha ok versin, gz olann gz ksn) bu rakamlar inanlmaz boyutlarda yekn tutmaktadr.nk tv'lerde reklamlar saniye ve dolar zerinden denmektedir.

Diyeceksiniz ki: ''yahu kardeim bunlar neden yazyorsun?'' Neden yazyorum biliyormusunuz? Trabzonspor kulb bakan sezonun ilk yarsnda sahamzda oynayacamz 3 ma'n gelirini ''ehit aileleri derneine'' balayacan sylemiti.Bu konuda Nytre arkadamzn ok gzel bir almas vard. i Valilie kadar gidip bizzat sormutu.

O 3 ma oynand, geti, devre aras oldu, 2.yar balad ama hala daha bu vadedilen para; bahsi geen dernee denmemitir.Neden? bu malar oynandktan sonra elde edilen gelir neden bunca zamandr denmiyor? Bahsi geen bu 3 ma oynand taraftarlar gielere paralarn dedi ama ortada para yok!Nerede bu ma gnleri gielere denen paralar? Koca camiay bu durumlara drmenin alemi var m?

Son zamanlarda bunla ilgili yerel gazete ve internet sitelerinde kan haberler neticesinde ortalkta imdi bir ek laf dolayor.ehit Aileleri Derneine kulbmz ek verecekmi!Tamam ek verilecek ama bu ek'in vadesi ne zaman olacak? Yani bunun demeside acaba 9-10 ubattan sonra gelen ynetime mi kalacak?

Kulpte para olmayabilir, bunu anlarm ama kardeim neden o zaman byle hassas bir konuda sz veriyorsunuz? Ayrca Trabzonspor personel alanlarnn maalar ayda 500.000 YTL'yi buluyor diye gazetelere ilan oluyoruz, bu paralar sonuta her ay personele deniyorsa nasl oluyorda oktan denmesi gereken bu para ehit aileleri derneine denemiyor!!!

stne bir de, Trabzon'da tm reklam panolarnda projeye emei geenlere teekkr ediliyor!!! Ortada sadece bir projenin fotoraf var, bu teekkrde neyin nesi? Kim kime teekkr ediyor? Bu stad bitsin o zaman biz gereken teekkr yapacaz, nedir bu aceleniz?

Haaa...unutmadan; bu reklam parasn acaba kim dedi? Sonuta Nuri Albayrak, Trabzonspor kulbnn bakan ve ortada fotoraf da olsa, bir proje var ve bu ilanda projeye emek verenlere teekkr ediliyor.Teekkr edilirken yannada Trabzonspor logosu konuyor!!! Acaba bu paralar Trabzonspor kulb tarafndan m dendi? Yoksa bu reklam paralarn sayn;Nuri Albayrak ahsi hesabndan m demitir?

not: Reklam fotoraflarn zerinde siyah boya ile yazlan ''rant,yalan v.s.'' yazlar sonradan birileri tarafndan yazlmtr.lgi ve alakmz yoktur.Yanl anlalmasn...
    Konu Badalolu tarafndan (30.01.2008 Saat 13:40 ) deitirilmitir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Benim yorumum adaylga soyunacak galiba..ona hazrlanyor..
    devam gelsin mi gelsin ok zledik nk...

Sleyman Eruyar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.10.2007
    Nereden
    stanbul

kesinlikle aday olmayacaktr, sadece brakt kt izlerin farknda ve bunu silmek istiyor, abas bunadr..

ayrca aratrma iin eline salk, umarm yorumlar beddua ierikli olmaz,biraz konuabiliriz..

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bunu bizim gndeme getirmemiz gzel.Bu ehit aileleri sanrm basna pek yansmad rezil oluruz valla.. Bir an nce desinler paray ayp ayp..

Tahir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

aday olmaz da karizmay kurtarmaya alyor.olmayan karizmay
    stanbul basn ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

o yalan , rant, cikar i yazan kisi iste tam stne basmis
    bu olaya baska bisey diyemiyorum
    cnk hicbir islem yok ama isin propaganda baslamadi sadece bitti bile
    ne akilsa artik bu

Mustafa OK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

millet stad bitirdi bizim ynetim hala atp tutuyor...
    enol Gne: “...Ama unutulmasn ki, adalet zengin bir hazinedir, gn gelince herkese lazm olur”

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Otobs duraklarndada var ayn reklamdan.... hemde yzlerce....

Domam ocua don bimek diye bir ataszmz var tam ona gre....
    Baz sorular

1-bu masraf klbn kasasndan m kmtr. para ararken bu kadra masraf yaplmas yazk deilmidir.....

2- 2 yl 2 aydr hi bir ey yapmayanlar 2 resime milletin kanp onlara tekrar oy vereceini sanacak kadar safm gryorlar.....

3- Albayrak aday olacakm olmayacakm. olmaaycaksa neden reklam veriyor olacaksa bugne kadar neden adayln aklamad....

4- Tekrar aday olacaksa neden transfer yapmyor....amac takm dahada kt hale getirmeyemi alyor
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

gider ayak imaj dzeltme abalar denir buna ancak.
    ama deil bilboard , btn binalarn cephelerine bu reklam versin herkes grd greceini.
    zaten insanlar tepki olarak yazmlar afiin zerine dncelerini baksanza.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Ah be kardeim hala bana yle diyenler var Nuri Albayrak adaylgn koysun kazanr..Bende byle diyenlere diyorumki bunu syleyenler yani bunu dillendirenler yani sizler Nuri Albayrak taraftarsnz yani TRABZONSPOR taraftar degilsiniz...!!

ok istiyorum Nuri Albayragn adaylgn koymasn bu camiann bir testten gemesi gerek!!

O bilbortlara siyah kalemle yaz yazanlar can gnlden tebrik ediyorum!!

Sayglarmla....
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdin Barutu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

Evet bende katlyorum...
    "ok istiyorum Nuri Albayragn adaylgn koymasn bu camiann bir testten gemesi gerek!!"
    hadi bakalm koysun adayln da Trabzonspor iin savarken yanmzda kimlerin olduunu grelim...
    Serhat KIRKAYAK kardeimin dedii gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene ampiyon olsun"

HSAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005
    Nereden
    Bursa

Ska Hac ziyaretleri (umre) gerekletiren bir bakann bunu yapmas nasl karlanabilirse ben de yle karlyorum ve Allah'a havale ediyorum. Muhakkak bunlarn hesab verilecektir.
    avatar: ike soruturmasn yrten zel yetkili savci Mehmet BERK.

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

kar rant yalan bu 3 anahtar kelime aslnda hereyi anlatyor!
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

zeki gursoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    46

biri bu adama: "sayn bakan yalamalk yapmanza gerek yok nk trabzon halk kulb bu duruma getirmenizden dolay sizden nefret ediyor, size burdan ekmek yok de gidin" demesi lazm...
    .... yok, sadece takm deil; bir yaam biimidir Trabzonspor!

Aye Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

u maket stadyumu olan sadece resimlerde grdmz yaplaca umama olan peoje iinmi bu teekkr.Ya nce bu peoje yaplsn bitsin ben nuri nerde olursa olsun ona teekkr edeceim. Blbordalrdaki teekkr yazsndan ok altta yazlm olan yazlar gerei tam anlatyor.

Bu arada eer Nuriye teekkr etmek isteyen varsa. Cuma gnleri namaz saatnda horhor daki camiide cuma namaz klyo nuri her cuma dzenli orda bulabilirsiniz.
    imdeki Sevdan yle Byk ki.Trabzonum.

Bulut61-34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Alnt HSAN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ska Hac ziyaretleri (umre) gerekletiren bir bakann bunu yapmas nasl karlanabilirse ben de yle karlyorum ve Allah'a havale ediyorum. Muhakkak bunlarn hesab verilecektir.
    Hesabn veremeyecektir. Kul Hakk var bunda, biz Trabzonsporlulara(Allahn Kullar) ektirdiklerinin hesabna Allah C.C karmaz.
    Yandn sen Nuri Albayrak )
    Taraftarin iyisi

Eski kullanc ad : Tslidrist

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu resimleri buraya koymak iin daha akllca bir ey bulabilirdiniz.

Konuyu batan sona okudum, gzel tespitlerde bulunulmu ancak herey birbirine kartrlm. Henz stat iin kazma vurulmad ancak artk i o noktaya kadar geldi. Kazmay vurmakta yeni ynetime kald. E artk eek deiller ya vururlar kazmay. Albayrak'n bu proje iin yapt alma ortada sevsenizde sevmesenizde Trabzonspor'un gndemine girdi bu proje. Ama yle ama byle. Gelecek olan muhtemel bakan da projeyi srdreceklerini syledi. Albayrak'n da gider ayak byle bir bilbordlara reklam vermesi de adnn projeyle anlmak istenmesidir. ehit ailelerine verilecei aklanan aklanan parann henz denmemesi de byk ayptr. Ancak olaylar birbirine kartrp konuyu buraya balamakta enterasan dorusu. Bu stat konusunda bu kadar aama kaydedildikten sonra adaylarn listelerindeki mtahitlerin artmas da tesadf olmasa gerek. evet bu projede rant var. Umarm birileri bu proje zerinden ceplerini doldurmaz.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Sayn Tunga'nn stat projesi ile ilgili olarak ok gzel bir yazs vard . Bu projenin mhendisi - mimarn sorguluyordu ya da bu ii stlenmi bir firmann var olup olmadndan.
    imdi maket yapp karsna getik fanteziler kurmaya baladk!.. 2011 ylnda bir gerek var ki Trabzon kenti Avrupa Genler Olimpik yarmalar (yanl yazm olabilirim organizasyonun adn) var. Bunun iin devlet mutlaka yatrm yapacak. Zaten getiimiz yazda Trabzonda yaplan 1.KARADENZ OYUNLARI sebebiyle ilelere kapal spor salonlar ve kou pistleri yapld.

Ancak 2011deki daha byk bir organizasyon onun iin bir stat yaplmas kanlmaz olabilir fakat devletin AKYAZI projesi gibi bir projesi olduuna inanmyorum. Bu projeyi yapmak iin ura vermezler.

Ayrca yaplacak proje ierisindeki stadn imkanlar ve kullanm amac bizim FUTBOL STADIMIZdan ok farkl. bu da akyazdaki stad istemeyiimizin baka bir nedeni.

imdi sonuta albayrak byle bir pano iine reklam iine girimi. Trabzonu 4 gndr bu reklam panolar sslyor.

Kalknma - Sahil - Yenimahalle - Erdodu - Boztepe - Beirli - Meydan.......vs lelerde var m bilmiyorum Bir PROPAGANDA bir KAFALARA RT EKME ii olarak gryorum bu olay.

IKAR - RANT - YALAN da ok gzel uymu panonun altna helal olsun ekenden.

lgnlarn yurdu mekan olan YENMAHALLE semtinde de var bunlardan . Boztepelilerin Erdodulularn Dernein olduu semtlerde de var ama oralarda byle bir TEPK gremedim.

Onlar baka yntemlerle de tepkilerini gsterirler yine de.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Faruk bence yanl ifadeler kullanyosun .
    Kazmay vurmakta yeni ynetime kald. E artk eek deiller ya vururlar kazmay. demisin .
    peki bi bakas kp dese ki eski ynetim iin ''siz eekmiydiniz 2 sene nce verdiiniz szlerin hi birini yerine getirmediniz'' ne olacak?
    (geldiklerinde stata balayp bitireceklerini sylyorlard hani)
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    14.10.2007
    Nereden
    Konya
    Ya
    40

Alt taraftaki leme bombaYazann eli dert grmesin

yelik tarihi
    25.02.2005
    Nereden
    stanbul

Exclamation

N.A. kolay kolay brakmayacaktr. Neden mi? nk Trabzonspor gibi gl bir markann ona ve irketlerine kazandraca prestiji ve PR' tonla para dese elde edemez de ondan!
    Ayrca N.A. aka dier adaylarda para yok, onlar inaat iinden anlamaz, ben anlarm ve yaparm mesaj veriyor.
    Bunu da medya iletiimini kullanarak yapmaya alyor.
    AYKARALI
    "Arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardr"

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

bende ynetime gelip TRABZONSPOR KOLEJ - NVERSTES - TESSLER diye bir BOZTEPE projesi yapsam. Sonra da grevimin bitmesine 10 gn kala "O KADAR URATIM YAPTIRMADILAR ARTIK BR DAHAK YNETM YAPAR" desem olur mu?
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

futbalski60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2007
    Nereden
    stanbul

bu tesis trkiye de bir ilk olacak sanrm madem trabzonun eline bir frsat geti karalamak yerine desteklemek gerekir
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

biz projeyi karalamyoruz hatta ben ilk zamanlarda destekledim ancak projenin ardndaki olaylar aylar yllar getike belli oldu. meer trabzonsporun menfaatlerini takan pek yokmu!

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

futbolaski60
    sonuna kadar destekledik. hatta bu projelere inananlar onu Trabzonspor Bakanl makamn verdiler. ama gelinen 2 senelik zaman zarfnda brak iyi bireyler olmasn tarihimizde yaanmam rezillikleri yaadk. artk bu saatten sonra azyla ku tutsalar gveni kaybettiler. gerekten gnlden bu ii yapmak istiyorlarsa samimi iseler yeni ynetime dardan destek olsunlar. samimiyete inanalm.
    Gerek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)