Akcamimarlik
Sayfa 518 Toplam 518 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 418 468 508 516 517 518
Toplam 12931 adet sonuctan sayfa basi 12,926 ile 12,931 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nba | 2018 - 2019

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

@Oğuz ZEYTİN
    Valla haklisin deminden beri de oynuyor
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynamıyor mu? Gard ikilisinden sonra takımın üçüncü opsiyonu herif Sefer.

*

Pistons taraftarıyım fakat Timberwolves'a ve Portland'a da sempatim vardır. Ruben Patterson, Bonzi Wells, D. Stoudamire, Q. Woods, Sabonis ve Rasheedli o pislik takımın farklı bir karizması vardı. Adamlar laf olsun diye değil, gerçekten pisti.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1919921593

Şimdiki takım ise aksine temiz, gardları dışında kısıtlı yetenekli ve herkesin rolünün belirli olduğu sempatik bir topluluk. O nedenle turu geçmelerini çok istiyordum. Ribaund büyük sorundu onlar için. Üretken forvetleri olmadığı için gardlara baskı gelince çember dövüyorlardı. Özellikle Collins'le birlikte savunmayı toplayıp ribaund vermeyince, kazanma şansları doğdu.

GSW karşısında işleri zor. Sezon içinde iki defa kazandılar onlara karşı.

*

Son Denver - Portland maçı devre arasındaki akrobasi şovu muazzamdı. Uzun süredir böyle bir etkileyici bir gösteri seyretmemiştim.
    Minnesota takımını çok severdim özellikle Garnett'in MVP olduğu ve batı finaline çıktıkları sezon hayranlığım artmıştı. Sacramento serisi 7 maça gitmişti ve aynı zamanda Garnett'in doğum günüydü efsane oynamıştı.

Garnett, yaşlı kurt Cassell, paragöz Sprewell, sakat olmadığı zaman sağlam katkı veren Szczerbiak, Hoiberg ve Hudson gibi gününde olduğu zaman yüzdeli üçlük atan oyuncular, sürekli alay konusu olan ama odaklandığı zaman uçanı kaçanı bloklayan Olowokandi ve koç Saunders.

Güzel takımdı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Böyle sonlar, yalnızca filmlerde olur sanmıştım:

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minnesota takımını çok severdim özellikle Garnett'in MVP olduğu ve batı finaline çıktıkları sezon hayranlığım artmıştı. Sacramento serisi 7 maça gitmişti ve aynı zamanda Garnett'in doğum günüydü efsane oynamıştı.

Garnett, yaşlı kurt Cassell, paragöz Sprewell, sakat olmadığı zaman sağlam katkı veren Szczerbiak, Hoiberg ve Hudson gibi gününde olduğu zaman yüzdeli üçlük atan oyuncular, sürekli alay konusu olan ama odaklandığı zaman uçanı kaçanı bloklayan Olowokandi ve koç Saunders.

Güzel takımdı.
    Emrah, Timeberwolves'un simgesini bir kenara koyarsam Nesterovic gibi bir sebebim var. Savic, Radja, Rebraca'dan sonra Nesterovic ve Nate Huffman'ı seyretmekten keyif alırdım. Açıkçası çok da özenirdim. Nesterovic Minnesota'dayken maçlarını takip ederdim. Garnett'in tepede olduğu alan savunmaları vardı.

Çok ilginç adamlar geldi Minnesota'ya. Mesela sonra Efes'in "koyu" günlerinden Loren Woods... Kocaman Stanley Roberts... Genç yaşta vefat eden Eddie Griffin...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Portland son üç dakikayı çok kötü oynadı. Seth Curry'nin üçlüğü dışında isabeti yok. Ayrıca savunmada sürekli eksildiler. Ve altı sayıdan verdiler maçı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tyreke Evans ligden iki yıl men edildi. Tam da bu yaz Pistons'a gelir mi diye düşünürken...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)