Sayfa 509 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 409 459 499 507 508 509 510 511 519 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 12,701 ile 12,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Önce Magic sonra Heat'e kaybettik. SVG'nin sonunu eski takımları getirecek gibi. Kontratının bir yılı daha var ama bence Gores onu gönderecek. Oyun kurucusuz oynamanın ne denli zor olduğunu görüyoruz. Van Gundy'nin iyi bir koç olduğunu düşünüyorum. Ancak bazı motivasyon unsurları etkisiz hale geldi.

Takımın Carlisle tarzı birine ihtiyacı var şu anda.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

rockets gerekten roket gibi, 15 oldu arka arkaya....bostonda biraz gerileme olsada daha korkuncu üst seviyelerde ozellikle tatum un biraz caylak duvarına carpması ve rotasyondaki sıkıntılar....

bir sekilde maclarını kazanabilirler ama bunu asırı efor sarfederek yapıyorlar ki bu cok verimli degil....ersan bile suanki bostonda rortasyona onemli derinlik verebilirdi dogrusu....

rockets konusu cok baska bekleyelim....
    ıslak imza....

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

NBA ve LA Lakers'ın unutulmaz yıldızı Kobe Bryant, senaryosunu yazdığı 'Dear Basketball' filmiyle Oscar ödülüne layık görüldü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NBA ve LA Lakers'ın unutulmaz yıldızı Kobe Bryant, senaryosunu yazdığı 'Dear Basketball' filmiyle Oscar ödülüne layık görüldü.

Yine atmış fade awayini Mambam.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıl 30, bu sezon 33 maç kaçıran Reggie Jackson'dan ümitler kesilmişti. Ancak bu salary cap ile yeni bir oyun kurucu eklemek çok zor.

SVG, Ish Smith'in ilk beşteki verimsizliğini görüp Galloway'e yeterli şansı tanısaydı bence Pistons'ın durumu böyle olmazdı. Jackson dönünce hem Smith hem de Griffin daha rahat oynamaya başladı.

Nereden
    Kuzey Amerika

dogunun cok asırı kotu oldugunu düsünmüyorum bu sene....tüm takımlar icinde cok asırı dominantı yok....herkes isin icinde olabilir....zaten bu durumda dogu icin lebron, k.ırwıng gibi oyuncuları one cıkarıyor....

dogu bir numarası, miami ile oynayacak, heat in sansının yuzde yirmilerde oldugunu düsünüyorum, cok kotu bir oran degil....bu senen oldukca cekişmeli bir dogu konferansı bekliyorum....
    ıslak imza....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Villanova iki yıl aradan sonra tekrar şampiyon oldu. Brunson olgun bir oyun kurucu izlenimi veriyor.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sixers-Cavs maçına bakıyorum. İkinci çeyreğin ortası 30 oldu fark Sixers lehine. Oynarken zevk alıyorlar biz de izlerken aynı şekilde. Tek maçtan belli olmaz tabi ama şuan ki form durumlarına bakınca, üstelik Embiid sakatken oynadıkları basketbolu görünce Doğu'yu kazanabilirler diyorum. Kazansınlar da isterim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Nereden
    İstanbul

3.periyodun başlarında 10'a indi fark

Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Nereden
    İstanbul

Sixers zor da olsa kazandı. Çok güzel maç oldu. Cedi geri dönüşte iyi katkı verdi ama maçın sonlarında bomboş 2 üçlük kaçırdı. Lebron'a maçı uzatma fırsatı geldi ama 3'te 3 atamadı çizgiden de ihale hepten Cedi'ye kalmadı. Ersan'da müthiş oynadı gerçekten Belinelli ve Ersan'ı alarak büyük iş yapmış Sixers

Nereden
    Kuzey Amerika

philly üstüste 13.kez kazandı, gercekten büyük basarı ki embbid sakat....

suan 76 ers cephesinde "it is always sunny"....

üstüste galibiyetler dogu ücüncülügünüde getirdi an itibarıyla....heat sekiz olcak demiştim, erken konusmusum 6.liga cıktılar....son haftalar oldukca cekişmeli gecti....

son iki/uc mac normal sezon bitimine....
    ıslak imza....

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jonathan Gibson'un Celtics'e kurtarıcı olarak alınması komik de olsa bu da NBA'in bir güzelliği
    Şahane geçen bir normal sezonda Kyrie'nin sezonu kapatmasıyla play off heyecanı falan kalmadı maalesef.

Nereden
    Kuzey Amerika

az once baktım 200 kusur entari yazmısım bu baslıga....

pisligin olmadıgı, siyasete kafa tutan ozgur oyucuların ozgurce konusabildigi, en gucsuzun zamanla en guclu olabilecegi, yatırımın stratejinin planlamanın bolca orneklerini gorebileceginiz, kaliteli bu olusumu tum genc ve ozgur ve gelisimci arkadasların izlemesini rica ediyorum....

yalandan yapılan hak aramalar, kısır tartısmalar aglak tonlu kalitesiz ve kirli mücadelerden kendimizi kurtaralım....

nba ufkunuzu iki kat artırabilir....
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sixers-Cavs maçına bakıyorum. İkinci çeyreğin ortası 30 oldu fark Sixers lehine. Oynarken zevk alıyorlar biz de izlerken aynı şekilde. Tek maçtan belli olmaz tabi ama şuan ki form durumlarına bakınca, üstelik Embiid sakatken oynadıkları basketbolu görünce Doğu'yu kazanabilirler diyorum. Kazansınlar da isterim.

Fark 30 oldu ama yine de Furkan i oyuna almadilar demek)
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sixers'i geçen hafta Pistons maçında seyrettim. Reggie Jackson dönüşü sonrası Pistons toparlanır gibiydi. Ama Sixers'i vurdu geçti. Son çeyrekte Smith ve Tolliver'la Pistons maça ortak oldu ama Redick ve Belinelli yağmur gibi şut attı.

Nereden
    Trabzon
    Konu kadirgazioglu tarafından (16.04.2018 Saat 09:17 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

boston agır yenilgi aldı ve seri suan 2-1 oldu....boston a üzülmemek elde degil....

76 ers 2-1, indian-cavs yine pacers lehine 2-1....

philadelphia dogu finali gorebilir mi acaba?....
    ıslak imza....

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son ceyrekte Manu eski gunlere goturdu. Spurs crunch time'da cok iyi savunma yapti.

https://streamable.com/9oete

JVWhs9m.jpg
    Yahsi Bati 51:28

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hazir buradayken, bu sene playoff'lar cok guzel geciyor. GSW - Spurs serisinde ilk ve dorduncu maclari izledim. Savunma adina ilk mactaki Spurs'le dorduncu mactaki Spurs arasinda daglar kadar fark vardi. Pop'un esinin vefatindan ya da supurulmek istememelerinden kaynakli duygusal bir patlama yasiyor olabilirler. Messina'nin da farki olabilir, bilemiyorum.

Pelicans - Trail Blazers serisinden 2 mac izledim. Rondo - Jrue - Anthony Davis harika oynuyorlar. Etrafinda kaliteli oyuncular varken Rondo'yu izlemek asiri keyif veriyor. Jrue hem hucumda hem de savunmada cok ust seviye oynadi. Bu performansi GSW'ye karsi devam ettirseler de iyi bir seri izlesek. Curry ilk macta yok, serinin kalan kisminda ise supheli. Ikinci ya da ucuncu maca yetisebilme durumu var.

Dun 76ers - Heat macini izledim. Heat ne kadar cop bir takim olsa da Spoelstra'nin sayesinde bir sekilde dorduncu macta macin sonuna kadar gidebilmeyi basardilar. Neredeyse seri 2-2'ye geliyordu. Goran Dragic benim cok sevdigim bir oyuncu fakat son ceyrekte takimi tasiyamadi. Son bir kac dakika oyuna giren Wade takimi atesledi ama yeterli olmadi. 76ers'la alakali en cok sevdigim sey, Whiteside kenardayken Ersan'i pivota cekip takimi kisaltmalariydi. Miami o 5'e herhangi bir cevap veremedi.
    Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Play-offlarda dikkatimi çeken iki konu var. İlki, geçen ay arka arkaya 13 maç kazanan Portland'in düşüşü.

Diğeri ise Jrue Holiday'in zirve performansı.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Houston ilk yarısını 50-49 önde bitirdiği maçın üçüncü çeyreğinde Minnesota potasına tam 50 sayı bıraktı. 50-20 gibi bir çeyrek skoru çıktı gerçekten ilginç.

Houston 119-100 kazanarak seriyi 3-1'e getirdi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pistons'ta SVG'nin son yıl kontratı feshedilebilir. Bugün Gores ve SVG bir araya gelecekti. SVG iyi bir koç. Ancak Drummond'dan Howard çıkmıyor. Çoğu takas hamlesi doğruydu, Tobias'in gidişi hataydı. Gerçi bunu Griffin gibi bir yıldız geldiği için kabul edilebilir bulduk.

Billups'in GM, Fizdale'in koç olacağı dedikoduları var. Reggie Jackson'i gönderip Wall veya Schroeder'i hedefleyecegimizi okudum.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

LeBron yine yapmış yapacağını.. Maçın bitimine 25 saniye kala skorda 95-95 beraberlik varken son hücumda Oladipo'yu blokladı. Mola dönüşü kalan 3.3 saniyede ise takımına galibiyetini getiren üçlüğü attı. Seri 3-2 oldu ve her maç çekişmeli geçiyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LeBron yine yapmış yapacağını.. Maçın bitimine 25 saniye kala skorda 95-95 beraberlik varken son hücumda Oladipo'yu blokladı. Mola dönüşü kalan 3.3 saniyede ise takımına galibiyetini getiren üçlüğü attı. Seri 3-2 oldu ve her maç çekişmeli geçiyor.
    Güzel hareketti ama basketti hocam o blok Hakemler görmedi mi desem yoksa çalamadı mı desem bilemiyorum
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pistons'ta Fizdale'den sonra Budenholzer ismi geçiyor. Gerçi Budenholzer'ın Bucks'a gideceği sıkça yazılıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)