Sayfa 4 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 504 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13617 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gary Payton Laker'da hiç bir varlik gösteremedi. Bir daha ki sezon Lakers'da kalmasi çok zor. Bu takim ona büyük geldi. Onun yerine daha iyi bir oyun kurucu lazim Lakers'a. Kobe'nin de hiçbir zaman Michael Jordan olamayacagi görülmüstür. Shaq bu takimdan ayrilsin bunlar playoff'lara zor katilirlar. Bu sene Shaq ve Malone haricinde diger oyuncular kenilerini çok büyük gördüler. Maalesef bekledikleri sonuçalri alamadilar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Savunmanin zaferi denebilir.Rasheed hem hucumda hemde savunmada çok isler yapti.Memoyu oynatmadigi için L.B yi bir kez daha buradan kiniyorum.

Her sey henüz bitmedi.Philedelphia l.a final serisini unutmamak lazim.Oda 3-1 e gelmisti ama seriyi lakers kazanmisti.

Kaya kobe gibi siradan bir oyuncuyu majesteleri ve ekselaslariyla kiyaslama yaptigin için seni yadirgadim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Bir dakika ben mi kiyasliyorum. Kiyaslayanlar laf ediyorum.

ts_fan
    Ziyaretçi

evet maçi sabah izleyemeyenler murat kosova'nin Trabzonspor taraftari için söyledigi bombayi kaçirmis oldu...

valla ben saati kurdum sovu kaçirmadim, rasheed bence LA'in ipini çekti son anlarda tüm sorumlulugu aldi ve her attigi girdi...bu arada yanilmiyorsan kobe 23'te 6 saha içi isabetiyle oynadi ve P.J'i deli etti, her attigi sut sallamaydi...koca adama hela olsun diyorum baskada bisey demiyorum...sanirim 38 sayi, 19 ribaund ve 2 asistle oynadi...

sonuçta kalbimden geçen oldu detroit LA'e çakti...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yapmayin arkadaslar su saçma kiyaslari lütfen majesteleri gelmis geçmis, tüm zamanlarin, modern çagin ne biliyim iste bütün devirlerin en büyük basketbolcusudur.....

sabahki maça gelince detroit kazanarak sansini % 51e çikartti, shaq süperdi kobe herzamanki gibi bencil ve yetersizdi, detroitte ise rasheed çok iyiydi 26 sayi 13 ribaund tabiki c.billups da iyiydi. abi ben bu takimi sevmeye basladim renkleride biraz bizi andiriyorya ondan olsa gerek[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ewet recep haklisin murat kosova yasanmis bir gerçege degindi ama pesinden kaan kural hemen atladi cimbomla ilgili örnek vermeye çalistiya ona sinir oldum!!!!

Ne söyledi Murat kosova? Ben maçi izleyemedim.

Nereden
    İstanbul

detroit taraftari lakersin kaldigi otelin önünde sabaha karsi davul çalmaya baslamis güvenlik engellemis... murat kosovada " bu olay bana Trabzonspor liverpol maçindan önce taraftarlarin liverpolun kaldigi otelin önünde sabaha kadar davul çalarak onlari rahatsiz etmesini hatirlatti " dedi.....

Nereden
    İstanbul

bu arad kaan kural hemen atladi yok iste gayse m.united maçindan öncede gayseliler onu yapmis da bunu yapmisda!!!!! illa bisey diyecek ya!!

ts_fan
    Ziyaretçi

murat kosava dediki...

1970'li yillarda avrupa'nin en büyük takimi liverpool Trabzon'da sampiyon klüpler kupasi maçi oynamaya geldi...o gün TRABZONSPORtaraftarlari sabaha kadar liverpool'un oteli önünde horon oynayip gürültü yapmislar ve Trabzon bu maçi 1-0 kazandi seklinde anlatti bunu detroit'lilerin buna benzer birsey yapmasindan dolayi anlatti...

ts_fan
    Ziyaretçi

n'oldu ama murat kosava hiç iplemedi o ipneyi???

Nereden
    İstanbul

he yaaa orda koptum zaten o biseler söylüyor murat sallamadi bile onuya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

bu arada kobe malini gördü mü???adam nerdeyse %'de hiç [img]smileys/smiley36.gif[/img]atacakti...

Nereden
    İstanbul

adamda bir bencillik var bi kendini begenmislik var pes dogrusu, yani shaqdede iyi sabir var sinirlerinimi aldirdi ne!!!

Detroit ile renklerimiz de benziyor. Belki o tüyoyu Mehmet'den almislardir.O yiilarda Liverpol'da oynayan Toschak " Oteldeki yataklar çok küçüktü, dogru dürüst uyuyamadan maça çiktik" demisti.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Manisa

Alıntı serdarhoca Nickli Üyeden Alıntı
    Detroit ile renklerimiz de benziyor. Belki o tüyoyu Mehmet'den almislardir.O yiilarda Liverpol'da oynayan Toschak " Oteldeki yataklar çok küçüktü, dogru dürüst uyuyamadan maça çiktik" demisti.[img]smileys/smiley1.gif[/img]
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Murat Kosava cümlesine baslarken bu olayi Trabzospor'lulardan ögrenmiserdir dedi. Bu cümle biraz sinirim bozdu. Sanki laf ata gibi konustu. Ama cümlenin devaminda toparladi durumu. Oradan SAZAN Kaan'da gaysaray örnegini vermeye çalisti ama beceremedi. Herifin o kadar NBA bilgisi var ama oada apisti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GO pistons!!!!!!,

3-1 hadi 1 maç kaldi..

Murat kosovanin lafini bende duydum.Ama sonunda böyle anlatiliyor. O günleri gören büyüklerimiz olayi dogrulamamali dedi.

KOBE YE ACIDIDIM. ACINACAK HALDEYDI. SHAQ LAKERS'IN ATTIGI SAYININ YARISINI TEK BASINA ATTI. BENC TAM BIR KEPAZE. PAYTON TAM BIR KABILIYETSIZ.LAKERSTA BI BOK KALMAMIS.WALTON'DAN MEDET UMUYOLAR ÇEKIRGE MISALI BI KERE ZIPLAYABILDI.PISTONS 4-1 LE ISI BITIRDI ARTIK. BU BELLI. MEHMET EN AZINDAN MAÇ SONUNDA DAKIKA ALABILIRDI.BILLUPS, RACHED SÜPER MAÇLAR ÇIKARIYO.

Nereden
    İstanbul

artik kaan kuralinda basketbol bilgisinden süphe etmeye basladim adam ne diyorsa tam tersi çikmaya basladi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zaten o cimbom örnegini vermeye çalistigi sira çok komik duruma düstü yazik kaan kural sen bu hallere düsecek adam deildin[img]smileys/smiley36.gif[/img]ama hersey cola-turcayi begendigi zaman basladi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Manisa

ya 5. mac yarin sabaha karsimi yoksa 2 gun sonrami bilen varmi ona göre kalkacam gece..

Nereden
    İstanbul

maç bu sabaha karsi oynanacak saat 04.00 de..

Nereden
    Manisa

saol eyv.kardes..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

sampiyon lakers bu aksamki maçi kesin aliyoruzz

bu arada kiskananlar çatlasin [img]smileys/smiley36.gif[/img]</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Detroit Sampiyon

Tebrikler

Memo 7 Sayi Atti

Fazla lafa yok haketti ve kazandi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)