Sayfa 538 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 438 488 528 536 537 538 539 540 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,426 ile 13,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

GSW şampiyon oldu, Curry, Wiggins, Green ve Poole çok iyiydi. Wiggins bu sene beni çok şaşırttı, kariyeri boyunca ortalama üstü bir skorerdi ama bu kadar savunma yaptığına şahit olmamıştım. Tatum'a hareket alanı bırakmadı resmen. Yıllarca üzerinde draft baskısı vardı, sanırım gerçek kimliğini bu sene buldu.

Celtics tuhaf takım, maça 14-2 önde başladılar ama bir anda 37-22 geriye düştüler, Nets serisi dışında bu dengesizlikleri hep devam etti. Bench katkısı hiç alamadılar, seneye 1-2 takviye ve sağlıklı bir Robert Williams ile yine buralarda olabilirler.

GSW için Poole ve GP2 büyük şans, biri hücuma diğeri ise savunmaya büyük katkı veriyor.

Curry için söylenecek söz yok, etrafındaki oyuncuları ne kadar yükselttiğini herkes görüyordur, çıkıp 30-35 atmasından çok daha değerli bir özellik.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tatum'un 3. veya 4. maçta yaşadığı omuz sakatlığından sonra gitmişti şampiyonluk zaten. Tebrikler GSW

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

GSW'yi tebrik ediyorum. Curry cok sempatik bir oyuncu. Ne Lebron gibi ne de Durant gibi antipatik bir yani pek yok. GSW'yi, Celtics'e her turlu yeglerim.

Lise yillarindan bu yana tek macini bile izleyemedigim ilk final serisi olmus olabilir. Sabah erken kalkip ise odaklanmayi NBA final serisine tercih ettigimize gore yaslaniyoruz galiba

Finaller MVP'sinin kupalariyla verdigi poz:

Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GSW'yi tebrik ediyorum. Curry cok sempatik bir oyuncu. Ne Lebron gibi ne de Durant gibi antipatik bir yani pek yok. GSW'yi, Celtics'e her turlu yeglerim.

Lise yillarindan bu yana tek macini bile izleyemedigim ilk final serisi olmus olabilir. Sabah erken kalkip ise odaklanmayi NBA final serisine tercih ettigimize gore yaslaniyoruz galiba

Finaller MVP'sinin kupalariyla verdigi poz:

Güzel nokta ama yaşlılık demeyelim. Hobilere ayrılan vakit kısaldı diyerek yumuşak geçiş yapalım. @Cengiz Çubukcu Abi, son beş yılda ne zaman altyapı maçı veya antrenmanı seyretmeye davet etse, işten dolayı olumlu cevap veremiyorum. İnsan dönüp kendine soruyor: Hobilere, aktivitelere, dostlara vakit ayıramayacaksam neden bu kadar çalışıyorum?

*

Sabah ikinci yarıyı seyrettim. Keşke Poole'un kontratı bu yaz bitseydi. Pistons için Cade'in yanına iyi bir alternatif olurdu.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    Samsun

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyretmediyseniz, "Hustle"ı öneririm.

https://www.netflix.com/tr/title/80242342
    Marjanovic'i Hollywood yapımlarında görmeye devam ederiz, Hüseyin Alp potansiyeli var kendisinde.

Ben Anthony Edwards'ın performansını çok beğendim, kısa süre içinde nefret ettirdi kendisinden
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marjanovic'i Hollywood yapımlarında görmeye devam ederiz, Hüseyin Alp potansiyeli var kendisinde.

Ben Anthony Edwards'ın performansını çok beğendim, kısa süre içinde nefret ettirdi kendisinden
    Merhum Halil İbrahim Kuzucu vardı. O da basketbol oynamış, ardından televizyon dünyasında Ömür Varol'la birlikte çalışmıştı. Ankara'da, Emek tarafında lokantası vardı. Ankara'ya gittiğimde uğrardım on beş - yirmi sene önce. Bizim çocuklarda o tarafta oturuyordu hep, AŞTİ'ye yakın...

*

Edwards hakikaten tam bir pislik çıktı. (:

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Beklenen oldu.

PORTLAND: Jerami Grant + 2022 46. Sıra hakkı

DETROIT: 2025 ilk 4 sıra korumalı Bucks 1. Tur hakkı + 2022 36. Sıra hakkı + 2025 Portland'daki kendi ikinci tur hakkı + 2026 Portland veya NOP ikinci tur hakkı

Nereden
    Ankara

Beklenen oldu.

PORTLAND: Jerami Grant + 2022 46. Sıra hakkı

DETROIT: 2025 ilk 4 sıra korumalı Bucks 1. Tur hakkı + 2022 36. Sıra hakkı + 2025 Portland'daki kendi ikinci tur hakkı + 2026 Portland veya NOP ikinci tur hakkı
    Bu takas olmamis ki; takasta iki taraf da birseyler alir. Bu takasta kazanan tek taraf var o da Portland.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu takas olmamis ki; takasta iki taraf da birseyler alir. Bu takasta kazanan tek taraf var o da Portland.
    Bogdanovic ameliyat olmasaydı büyük ihtimalle Hawks ve Spurslu bir takas olacaktı. Bledsoe'nun garanti kontratını bile almadı Pistons. Belli ki motivasyonu en az iki büyük FA almak üzerine... İşe yarayıp yaramayacağını 1 Temmuz'da göreceğiz, zira Ayton + Brunson (Alternatifi Schroder'miş)'ı almaya çalışacak Pistons.

Ayton için Suns'ın teklifleri karşılamayacağı söyleniyor. 170 M $ / 5 Yıl diyorlar Ayton için. Brunson için ise yıllık 20-25 M $ söylentileri var. Diallo hariç üç oyuncunun takım opsiyionunu kullanmayıp bütçe boşluğunu arttıracaktır Weaver.

Tabii soru işareti Bagley. Diyelim ki, her şey yukarıdaki gibi gelişti, parkede şöyle bir beş olacak:

Brunson
    Cade
    Bey
    Bagley
    Ayton

Savunmayı kim yapacak? Bagley kısa sürede iyi etki bıraksa da Ayton'la oynamak ve daha önemlisi Cade ile Brunson'a alan açacak oyuncu Bagley olmaz bence. O nedenle Ayton'dan sonra "Pistons Miles Bridges'e hamle yapabilir" diyenler de var. O zaman Brunson olmaz tabii. Suns'ın Ayton karışılığında bir şeyler almak istemesi de muhtemel. Olynyk'i alırlarsa Pistons Bridges'i çekebilir. Bridges'i açıkçası Pistons için çekici yapan, geçen sezonki gelişimi kadar Michiganlı bir Spartan olması.

Bu akşam bir şeyler olabilir belki.

Nereden
    Samsun

Bogdanovic ameliyat olmasaydı büyük ihtimalle Hawks ve Spurslu bir takas olacaktı. Bledsoe'nun garanti kontratını bile almadı Pistons. Belli ki motivasyonu en az iki büyük FA almak üzerine... İşe yarayıp yaramayacağını 1 Temmuz'da göreceğiz, zira Ayton + Brunson (Alternatifi Schroder'miş)'ı almaya çalışacak Pistons.

Ayton için Suns'ın teklifleri karşılamayacağı söyleniyor. 170 M $ / 5 Yıl diyorlar Ayton için. Brunson için ise yıllık 20-25 M $ söylentileri var. Diallo hariç üç oyuncunun takım opsiyionunu kullanmayıp bütçe boşluğunu arttıracaktır Weaver.

Tabii soru işareti Bagley. Diyelim ki, her şey yukarıdaki gibi gelişti, parkede şöyle bir beş olacak:

Brunson
    Cade
    Bey
    Bagley
    Ayton

Savunmayı kim yapacak? Bagley kısa sürede iyi etki bıraksa da Ayton'la oynamak ve daha önemlisi Cade ile Brunson'a alan açacak oyuncu Bagley olmaz bence. O nedenle Ayton'dan sonra "Pistons Miles Bridges'e hamle yapabilir" diyenler de var. O zaman Brunson olmaz tabii. Suns'ın Ayton karışılığında bir şeyler almak istemesi de muhtemel. Olynyk'i alırlarsa Pistons Bridges'i çekebilir. Bridges'i açıkçası Pistons için çekici yapan, geçen sezonki gelişimi kadar Michiganlı bir Spartan olması.

Banchero'nun Pistons'a düşme ihtimali var mı?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banchero'nun Pistons'a düşme ihtimali var mı?
    Büyük sürpriz olur. Jabari, Chet ve Banchero'yu diğerlerinden iyice ayrıştırdılar.

Woj yazmış:

As team boards finalize today, the 1-2-3 of the NBA Draft is increasingly firm, per sources: Jabari Smith to Orlando, Chet Holmgren to Oklahoma City and Paolo Banchero to Houston.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (23.06.2022 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Brunson
    Cade
    Bey
    Bagley
    Ayton

Kings'in Murray'yi almasıyla (ki kendilerince doğru yaptılar bence) Pistons'ın planlarının bi kısmı bozuldu.

"Pistons, Ayton yerine Bridges'i alacak" diyenler var ama Hornets karşılarsa? Weaver, Stewart'ın 4 numara oynayabileceğini söylemiş, Horford - R. Williams örneğini vermiş. Yani Bagley - Ayton ile Stewart - Duren uzun ikililerini planlıyor.

İkinci konu Kemba'nın kontratını aldı. Bu zaten FA pazarında üçüncü oyuncuyu zorlamayacağının işaretiydi. Ancak ikincinin (Brunson) bile artık zor olduğunu düşünüyorum. Çünkü Brunson'ı isteyen takımlardan biri de New York'tu. Ve onların capinde boşluk açmalarını sağladık. Gerçi 7 Temmuz'a kadar takas paketlerinin şekilleneceğini söyledi.

Jalen Brunson'ın babası NYK'e asistan koç olmuş. Robinson ayrılırsa Brunson'la imzalayabilirler. İşleri zor.

Draft ise Pistons açısından verimli geçti. Dün Jerami takasından aldığı korumalı 2025 MIL pickini göndererek Jalen Duren'i aldı.

*

Bu arada Jabari 3'e düştü.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (24.06.2022 Saat 09:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Bu arada Jabari 3'e düştü.
    Bunu yazmak icin girdim. Kimse Jabari'nin 3'e dusmesini beklemiyordu. Wood'u gonderip Jabari'yi cekmeleri cok sansli oldu. Houston bu sene cok ilginc bir takim olacak gibi.

Jabari/Sengun ikilisi icin bayagi iyi seyler yaziliyor. Sizce uyumlu olurlar mi, Alperen'in performansini ne sekilde etkiler bu draft?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bunu yazmak icin girdim. Kimse Jabari'nin 3'e dusmesini beklemiyordu. Wood'u gonderip Jabari'yi cekmeleri cok sansli oldu. Houston bu sene cok ilginc bir takim olacak gibi.

Jabari/Sengun ikilisi icin bayagi iyi seyler yaziliyor. Sizce uyumlu olurlar mi, Alperen'in performansini ne sekilde etkiler bu draft?
    Öncesinde seyretme fırsatı bulduğum maçlarda Jabari dikkat çekiciydi.

Draft sırlaması belli oldu. 5. sıraya düştük. Bence bu sınıf içi kayıp büyük değil. Seyredebildiğim kadarıyla Jabari Smith'i biraz ayırıyorum diğerlerinden.
    Fakat Combine'da olumsuz şeyler yazılmıştı onunla ilgili. Biraz tembel olduğu yönünde... Sanırım o etkiledi.

Rockets hakkında çok bilgim yok. Bildiklerim doğrultusunda söylemem gerekirse;

John Wall oyuncu opsiyonunu kullanmış:

Wall-Green-Gordon/Tate-Jabari-Sengun

Gelecek yıl Wall'un kırk küsur milyonluk kontratı bitecek. Fena bir çekirdek değil bence. Jabari fizik olarak NBA'ye ayak uydurmakta zorlanmazsa (Özellikle savunmada) Alperen'in alacağı savunma ribaundlarıyla yüksek tempoda zevkli bir oyun izletebilirler.

Nereden
    Ankara

Öncesinde seyretme fırsatı bulduğum maçlarda Jabari dikkat çekiciydi.

Fakat Combine'da olumsuz şeyler yazılmıştı onunla ilgili. Biraz tembel olduğu yönünde... Sanırım o etkiledi.

Rockets hakkında çok bilgim yok. Bildiklerim doğrultusunda söylemem gerekirse;

John Wall oyuncu opsiyonunu kullanmış:

Wall-Green-Gordon/Tate-Jabari-Sengun

Gelecek yıl Wall'un kırk küsur milyonluk kontratı bitecek. Fena bir çekirdek değil bence. Jabari fizik olarak NBA'ye ayak uydurmakta zorlanmazsa (Özellikle savunmada) Alperen'in alacağı savunma ribaundlarıyla yüksek tempoda zevkli bir oyun izletebilirler.
    Gecen seneki performansindan sonra Kevin Porter Jr.'i kesmezler muhtemelen. John Wall altinci adam olarak yedekten girebilir.

---

Kemba Pistons'da is yapar mi?
    Konu Ekrem D. tarafından (24.06.2022 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gecen seneki performansindan sonra Kevin Porter Jr.'i kesmezler muhtemelen. John Wall altinci adam olarak yedekten girebilir.

---

Kemba Pistons'da is yapar mi?
    Kesecekler onu. Sanırım kontratını yıllara yaymak için görüşülecek.

Sabah yazdığım, ibrenin Ayton yerine Bridges'e dönmesi durumunu Pistons blogları da yazmaya başladı. Fakat Hornets karşılarsa ne olacak?

Troy Weaver agresif, atak bir menajer. Fakat doğru takımı kurabileceği yönünde şüphelerim var. Olynyk, Stewart, Duren ve muhtemelen Bagley varken Ayton'a maksimum vermek pek mantıklı görünmüyor.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (24.06.2022 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Kesecekler onu. Sanırım kontratını yıllara yaymak için görüşülecek.

Sabah yazdığım, ibrenin Ayton yerine Bridges'e dönmesi durumunu Pistons blogları da yazmaya başladı. Fakat Hornets karşılarsa ne olacak?

Troy Weaver agresif, atak bir menajer. Fakat doğru takımı kurabileceği yönünde şüphelerim var. Olynyk, Stewart, Duren ve muhtemelen Bagley varken Ayton'a maksimum vermek pek mantıklı görünmüyor.
    Kemba'yi waive etmek asiri sacma olur. Hem zaten kontratinin buyuk kismini OKC oduyor, hem de kontratinin son senesinde. Neden waive etsinler ki? Win now modunda degil Pistons. Ileride caylaklari uzatacaklari zaman cap space'e ihtiyaclari olmayacak mi?

Kemba ayni zamanda caylaklarin gelisimi icin cok faydali olacaktir. Dogu konferansi icin gayet yeterli bir guard bence.

Ayton hakkinda cok iyimser degilim. Dogu konferansi yari finali falan hedefleniyorsa yeterli olabilir ama sampiyonluga oynayan bir takimin pivotu olamaz bence.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kemba'yi waive etmek asiri sacma olur. Hem zaten kontratinin buyuk kismini OKC oduyor, hem de kontratinin son senesinde. Neden waive etsinler ki? Win now modunda degil Pistons. Ileride caylaklari uzatacaklari zaman cap space'e ihtiyaclari olmayacak mi?

Kemba ayni zamanda caylaklarin gelisimi icin cok faydali olacaktir. Dogu konferansi icin gayet yeterli bir guard bence.

Ayton hakkinda cok iyimser degilim. Dogu konferansi yari finali falan hedefleniyorsa yeterli olabilir ama sampiyonluga oynayan bir takimin pivotu olamaz bence.
    Ayton'u ben de tutmuyorum.

DeAndre Ayton maksimum kontrat bekliyormuş. Chris Paul'le oynarken bile en üst düzey performansı göremedim onda. Hatta bugün onunla ilgili bir veriye denk geldim. O parkedeyken Suns savunması 10 pozisyonda 2,3 sayı fazla yiyormuş.

Charlotte alabilir belki. İnşallah Pistons ona gitmez. Bagley ile uzatıp onu 4 numara oynatacaksak hem Ayton hem de M. Robinson (ki severim Robinson'ı) Pistons için doğru tercih olmayacaktır. Şut avantajıyla Bamba sanki daha uygun.

Fakat Troy özellikle son on gündür basına Ayton'u işaret etmişti. Herkes pozisyonunu buna göre belirledi. O nedenle bu sabahki gelişmeler biraz şaşırtıcı oldu.

*

Kemba Walker çift gard oynamaya müsait bir oyuncu. Pistons onu alarak (Cam Reddish yerine Walker'ı istemişiz) New York'a büyük kıyak yaptı. New York, Brunson için tekif yapabilir. Detroit'in onu isteyeceği söyleniyordu. Daha önce de yazmıştım, Brunson'ı kolejden beri beğeniyorum ancak yay gerisinden potaya bakmıyor. Penetre ediyor. Cade de öyle. 4 numara Bagley olacaksa spacing problemi yaşama riski yüksek. Tyus Jones'u da çok beğeniyorum, o da topsuz oyunda çol üretken değil. Eğer ana yönlendirici Cade olacaksa kesin şekilde, evet, Kemba tarzı şutu olan bir skorer tamamlayıcı doğru tercih olurdu. Schroder deniliyor mesela... Çok emin değilim. Gary Harris, çeşitlilik bakımından sanki kısa rotasyonu için farklı bir alternatif olabilir.

Kısacası Ayton, Brunson ve hatta Olynyk & Joseph elden çıkarılsa Bridges gibi üç ekleme yapması beklenirken Sacramento'nun Ivey'yi atlamasıyla planlar değişti. Ivey gelince Brunson kadar gözde bir oyuncuya 20 M $ üstü ödemeye gerek kalmadı.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (24.06.2022 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Ayton'u ben de tutmuyorum.

Fakat Troy özellikle son on gündür basına Ayton'u işaret etmişti. Herkes pozisyonunu buna göre belirledi. O nedenle bu sabahki gelişmeler biraz şaşırtıcı oldu.

*

Kemba Walker çift gard oynamaya müsait bir oyuncu. Pistons onu alarak (Cam Reddish yerine Walker'ı istemişiz) New York'a büyük kıyak yaptı. New York, Brunson için tekif yapabilir. Detroit'in onu isteyeceği söyleniyordu. Daha önce de yazmıştım, Brunson'ı kolejden beri beğeniyorum ancak yay gerisinden potaya bakmıyor. Penetre ediyor. Cade de öyle. 4 numara Bagley olacaksa spacing problemi yaşama riski yüksek. Tyus Jones'u da çok beğeniyorum, o da topsuz oyunda çol üretken değil. Eğer ana yönlendirici Cade olacaksa kesin şekilde, evet, Kemba tarzı şutu olan bir skorer tamamlayıcı doğru tercih olurdu. Schroder deniliyor mesela... Çok emin değilim. Gary Harris, çeşitlilik bakımından sanki kısa rotasyonu için farklı bir alternatif olabilir.

Kısacası Ayton, Brunson ve hatta Olynyk & Joseph elden çıkarılsa Bridges gibi üç ekleme yapması beklenirken Sacramento'nun Ivey'yi atlamasıyla planlar değişti. Ivey gelince Brunson kadar gözde bir oyuncuya 20 M $ üstü ödemeye gerek kalmadı.
    Walker tercihi tutarli olmus. Saddiq Bey varken Cam Reddish ne kadar mantikli olurdu ki.

Detroit en son ne zaman Kemba seviyesinde bir guard ile oynadi?

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Clippers J Wall ile anlaşmış.
    sağlıklı olursalar Clippers ligi bence darma duman eder.

iki yönlü çok iyi kadroları var

wall-kawai-p george-morris-zubac
    powell-mann-jackson-kennard-covington
    batum-hartenstein

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Walker tercihi tutarli olmus. Saddiq Bey varken Cam Reddish ne kadar mantikli olurdu ki.

Detroit en son ne zaman Kemba seviyesinde bir guard ile oynadi?
    Dediğim gibi, ilk planda Ayton ve Brunson için capte alan açmak istiyordu Pistons. Sonra her şey karıştı. Muhtemelen bugün Frank Jackson ve Carsey Edwards kedilecek. Eğer Cory Joseph takaslanırsa Kemba kalabilir.

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clippers J Wall ile anlaşmış.
    sağlıklı olursalar Clippers ligi bence darma duman eder.

iki yönlü çok iyi kadroları var

wall-kawai-p george-morris-zubac
    powell-mann-jackson-kennard-covington
    batum-hartenstein
    Irving de Nets'te devam edecekmiş.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Dediğim gibi, ilk planda Ayton ve Brunson için capte alan açmak istiyordu Pistons. Sonra her şey karıştı. Muhtemelen bugün Frank Jackson ve Carsey Edwards kedilecek. Eğer Cory Joseph takaslanırsa Kemba kalabilir.

Irving de Nets'te devam edecekmiş.
    Hocam bridges size yazılıyor.Fakat çok iyi 2 tane G yakaladınız valla. Saddq Bey var.
    Duren de geldi. Heyecan veriyor takım.

durrant cuk diye oturur size bence )

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bridges size yazılıyor.Fakat çok iyi 2 tane G yakaladınız valla. Saddq Bey var.
    Duren de geldi. Heyecan veriyor takım.

durrant cuk diye oturur size bence )
    Bridges garanti değil. İlginç bir hafta oldu gerçekten. Brunson ve Ayton'a odaklanan şehir, bir anda Bridges'in eski tivitlerini RT etmeye başladı. Eğer Bridges olmazsa bu cap boşluğuyla ortada kalmak var.

Bu geceki takaslar neticesinde Pistons'ın verdikleri ve aldıkları:

VERİLEN
    Jerami Grant -> Portland
    2022 46. Sıra Hakkı -> Portland

ALINAN
    2025 İlk 4 sıra korumalı ilk tur hakkı (Bunu New York'a verip 2022 Draft 13. Sırasından Jalen Duren'i aldı)
    2022 36. Sıra (Gabriele Procida'yı aldı. Çocuğu tanımıyorum, on sıra yükselmişken daha tecrübeli bir kolej oyuncusu seçerdim. E.J. Liddell alınsa daha iyi olurdu bence.)
    2025 Portland'daki Pistons İkinci tur hakkı
    2026 POR veya NOP'un ikinci tur hakkı
    Kemba Walker'ın son yıl kontratı
    Nerlens Noel'in son yılı takım opsiyonlu iki yıllık kontratı
    Alec Burks'ün son yılı takım opsiyonlu iki yıllık kontratı
    2023 New York'taki Pistons ikinci tur hakkı
    2024 Miami ikinci tur hakkı (İlk 55 sıra korumalı -> 2025'te korumasıza dönüşüyor)
    6 Milyon $ Nakit

Kemba, Burks ve Noel'in kontratları toplamı 28,4 Milyon Dolar. Pistons'ın bu yıl Griffin'e ödediği ölü kontrat 29,7 Milyon'du (Toplamda ise 45 Milyon Dolar). Artık Brunson ve Ayton olmayacağına göre cap'in aşırı boş kalmasına gerek yok. Burks ve Noel'in takım opsiyonları kullanılıp 2023-24'ü de Pistons'ta geçirseler Stewart, Bey ve Hayes'in kontrat senesi olan 2024 yazına denk geliyor.

(NY Knicks uzun yıllar sonra harika iş yapıyor diyecektim, Brunson'a önerecekleri 110 Milyon / 4 Yılı gördüm. Önceki sayfada belirttiğim gibi, Brunson'a yıllık 25 Milyonları vermeye çekinirdim. İyi çocuk, hoş çocuk ama o kadar eder mi? Bir ay önce 17-18 Milyonlar yazılıyordu Pistons için... Ne diyeyim, New York'a hayırlı olsun.)

Noel'in OKC'de Weaver'la çalıştığını ve ligin iyi çember savunmacılarından olduğunu biliyoruz. Burks içinse şöyle bir durum var. Lige geldiğinden beri tutmadığım bir oyuncuydu. Ancak son dönemde 1-2-3 oynayabilmesi, savunması ve şutuna kattığı istikrar onun değerini yükseltmişti. Geçenlerde Duncan Robinson'a karşılık Olynyk + Cory Joseph takası yazılmıştı. Duncan Robinson da Michigan çıkışlı. Tamam, iyi şutör ama o kadar. Ve daha üç dört yıllık 18 - 19 Milyonluk kontratı var. Onun yarısına, daha iyi savunma yapan ve kontratı tek yıllık diyebileceğim oyuncuyu tercih ederim.

Şu anda kadroda 14 oyuncu kaldı. Frank Jackson, Garza (Avrupa'da iş yapacağına inanıyorum) ve Edwards'ı serbest bıraktı Pistons.

Cade
    Hayes
    Lee
    Co Joseph
    Kemba
    Ivey
    Burks
    Diallo
    Bey
    Livers
    Olynyk
    Noel
    Stewart
    Duren

Muhtemelen Bagley de kalacak. İşte cevabı beklenen soru şu: Bridges'i alabilecek mi Pistons? Cap boşluğu benim hesabıma göre 22,7 Milyon, Bobby Marks da 23 Milyon diyor (Cap bu yıl 122 Milyon, Lüks Vergisi de 149 M $): https://twitter.com/BobbyMarks42/sta...63113393803266

Kemba, Burks, Noel, Joseph ve Olynyk hâlâ bazı takımlar tarafından istenebilir tamamlayıcı oyuncular. Woj Burks ve Noel'in kalacağını yazdı. Eğer Bridges'le anlaşırsa Pistons, diğer üçünü sign and trade'e de ekleyebilir. Mesela Kemba ve Olynyk...

Bridges konusunda son bir şey ekleyip bitireyim. Kupchak'in Bridges'e maksimum vermek istemediği ancak takımda tutmaya çalışacağını okudum. Pistons bloglarından birinde ise şöyle bir veri var:

https://twitter.com/sean_corp/status...02261150498819

Bekleyeceğiz...

Not: Salary cap 123,6 Milyon olarak duyuyuldu.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (30.06.2022 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)