Hesaplipazar
Sayfa 527 Toplam 527 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 427 477 517 525 526 527
Toplam 13165 adet sonuctan sayfa basi 13,151 ile 13,165 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah Miami maçımızı seyrettim. Rakip Covid nedeniyle eksikti. Müthiş bir üçüncü çeyrek oyunuyla kazandık, ilk deplasman galibiyeti geldi.

Isaiah Stewart tam bir çılgın...

*

Bu arada Caris LeVert haberine üzüldüm, umarım ciddi değildir hastalığı.
    Cok ilginc, eger Levert takas edilmeseymis onumuzdeki sezonun basina kadar daha doktor kontrolunden gecmeyecekmis. Indiana, yeni transferleri doktor kontrolunden gecirince bobregindeki kitleyi gormusler. Erken teshis adina belki de bu takas Levert'in hayatini kurtarmis oldu.

76ers, Harden'i alacagindan o kadar eminmis ki Simmons'a "Takas edilceksin haberin olsun" demisler. Takas gerceklesmeyince de Simmons elde kalmis. Perde arkasinda neler olacak gorecegiz. Bu tarz seylerin ustu kapatilsa da akildan hic cikmiyor.
    Birinci siniflar icin K harfini ogreten fis:

Kupasiz Kimyager Kaptani Yedi Bitirdi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok ilginc, eger Levert takas edilmeseymis onumuzdeki sezonun basina kadar daha doktor kontrolunden gecmeyecekmis. Indiana, yeni transferleri doktor kontrolunden gecirince bobregindeki kitleyi gormusler. Erken teshis adina belki de bu takas Levert'in hayatini kurtarmis oldu.

76ers, Harden'i alacagindan o kadar eminmis ki Simmons'a "Takas edilceksin haberin olsun" demisler. Takas gerceklesmeyince de Simmons elde kalmis. Perde arkasinda neler olacak gorecegiz. Bu tarz seylerin ustu kapatilsa da akildan hic cikmiyor.
    Bir yılı aşkın süredir bu tarz sağlık meseleleriyle uğraşıyorum. Erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu yaşayıp gördük. O nedenle LeVert'in en kısa sürede atlatacağına inanıyorum. O seviyede, zorlanmadan müthiş bir fizik performans sergilemesi de ilginç... Allah yardımcısı olsun.

*

Simmons NYK'e gider mi?

Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yılı aşkın süredir bu tarz sağlık meseleleriyle uğraşıyorum. Erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu yaşayıp gördük. O nedenle LeVert'in en kısa sürede atlatacağına inanıyorum. O seviyede, zorlanmadan müthiş bir fizik performans sergilemesi de ilginç... Allah yardımcısı olsun.

*

Simmons NYK'e gider mi?
    Gecmis olsun. Umarim onemli birsey yoktur.

Simmons ve Knicks ile ilgili hicbir haber gormedim. Onun bileti Daryl Morey geldikten sonra kesilmisti. Morey onu muhtemelen en gec yaza gonderecek gibi.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@Oğuz ZEYTİN Geçmiş olsun.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN Geçmiş olsun.
    Teşekkürler.

İkinci Miami maçını kaybettik. İlk evre fena değildik. Özelli,kle ribaundlardaki üstünlük oyunu önde götürmemizi sağladı. Adebayo vites arttırınca geri düştük. Casey iki numarada, sezon başında şans vermediği Ellington'ı kullanmaya devam etmeli. Bir de 4 numarada Griffin'i Rose gibi kenardan getirmeye cesaret edebilirse... Beşler daha dengeli olacaktır.

Nereden
    Ankara

Az once biten Cavs - Nets maci bu sene izledigim en tatli macti. Iki uzatmaya gitti; ilk uzatmanin sonunda bir uclukle beraberligi getiren Sexton, ikinci uzatmada arka arkaya 4 tane ucluk atti

Nets henuz daha takim olamamis. Savunmada cok tembeller, hucumda da dogaclama oynuyorlar. Macin bitimine 6-7 dakika kala 10 sayi geriden gelip maci uzatmaya goturduler.

Cavs cok eglenceli bir takim. 4 kisa ile oynayip (Larry Nance'i de kisa sayarsak) savunmada surekli degisiyorlar. Nets'i surekli degiserek savundular. Hucumda Drummond'in dengesiz hareketleri haric oturakli bir oyunlari var. JB Bickerstaff iyi bir koc. Omer Asik'li Rockets ve Grit & Grind Memphis zamanlarindan beridir takip ettigim bir koc. Cavs'in genclerini su ana kadar gayet iyi yonetiyor. Bu sene playoff yapacaklarina inaniyorum.
    Konu Ekrem D. tarafından (21.01.2021 Saat 06:04 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Killian Hayes sezonu kapattı haberleri vardı fakat dünkü açıklamaya göre 8 haftalık bir tedavi sürecine girmiş.

*

Casey'nin sezon başında süre vermediği Wayne Ellington, yaklaşık 23 dk. oyunda kalıp 46%'yla maç başına 3 isabetli üçlük sokuyor.

Griffin'i de Rose gibi benche alıp rotasyonu düzeltebilir mi Casey? Göreceğiz. Detroit basınında homurdanmalar başladı.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (22.01.2021 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Bu geceki Nets - Cavs macini Nets farkli kazanacak. Yatirim tavsiyesi degildir

Nereden
    Ankara

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu geceki Nets - Cavs macini Nets farkli kazanacak. Yatirim tavsiyesi degildir
    Bunu ibret olsun diye burada birakiyorum...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pistons'ın başında Casey yerine Halil Üner olsa, galibiyet hanesinin karşısında 3'ten büyük bir rakam olurdu.

Nereden
    Ankara

Nereden
    Ankara

Dun gece Cavs - Celtics macinin ilk yarisini izledim. Mac kopunca da kapattim yattim. 103 - 141 bitmis. Cavs, azicik savunma disiplini olan takimlara karsi dagiliyorlar. Savunma yap(a)mayan takimlara karsi izlemesi de cok zevkli.

ihsan candas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Embiid oyunun temaslı oynandığı günleri hatırlatan gerçek bir hammer. Lige girdiğinden beri severim. İyi partnerlerle şampiyonluklar kazanır. Ben Simmons çok iyi bir oyuncu ama pozisyonu için en olması gereken şeyden mahrum. Small ball oynayan bir yerde 5 numara oynasa belki ligi bile silkelerler. Ligin en dominant pivotunun olduğu yerde böyle bir şey olmayacağına göre takaslanması en doğrusu olur.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün Embiid'siz Sixers'ı yendik. Baştan sona rahat bir maç oldu.

Ama Josh Jackson öyle saçma şekilde atıldı ki... Çocuk tam form tuttu, bilekten sakatlandı. Şimdi yine toparladı. Muazzam yetenekli bir oyuncu. Kendisini zincirliyor dünkü gibi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

LAC ve NYK'nin Rose'a talip olduğu yazıldı. Koç faktöründen dolayı NYK önde deniyor. Pistons'ın Dennis Smith Jr.'ı alabileceği yazılmış.

Bence bizimkiler Okafor'u da ekleyip Knox + Noel ve bir ikinci tur draft hakkı isteyeceğini düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)