Sayfa 537 Toplam 537 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 437 487 527 535 536 537
Toplam 13403 adet sonuctan sayfa basi 13,401 ile 13,403 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN

Ben Detroit'in yerinde olsam Jonathan Isaac kumarini oynardim. Hem Mo Bamba'dan daha iyi oyuncu, hem artik ACL sakatliklari sonrasi 100% ile donebiliyor oyuncular hem de Detroit'in kaybedecek cok birseyi yok.
    Bamba'yı şut attığı için yazdım Ekrem. New York'a gider diyorlar Bamba için.

Isaac iyi savunmacı fakat iki sezon kaçırdı. Nasıl döneceğini kestiremiyorum. Kontratı da iki üç yıl daha vardı. Bulls'daki Williams'ı ona benzetiyorlardı.

Jalen Brunson & Cade projesi için ne düşüyorsun?

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bamba'yı şut attığı için yazdım Ekrem. New York'a gider diyorlar Bamba için.

Isaac iyi savunmacı fakat iki sezon kaçırdı. Nasıl döneceğini kestiremiyorum. Kontratı da iki üç yıl daha vardı. Bulls'daki Williams'ı ona benzetiyorlardı.

Jalen Brunson & Cade projesi için ne düşüyorsun?
    Jalen Brunson icin Knicks ciddi rakamlar onerecek diyorlardi. Oyuncunun bu kadar piyasasi yuksek oldugu durumlarda topa girmek ne kadar mantikli olur bilmiyorum.

Brunson - Cade uyumlu olur mu olmaz mi bilemiyorum. Detroit'i sen benden cok daha fazla takip ediyorsun. Senin bu konuda fikrin nedir?

Brunson tarzi bir PG yerine, Grant'i gonderip yerine Gary Harris tarzi sutorlere ya da Zach Lavine (bunun da cok fazla taliplisi var) gibi combo guardlara yonelmek daha mantikli olmaz mi? Cade ve Saddiq Bey hala caylak kontratlarinin basindalar, 27-28 yaslarindaki prime kontratini alacak yildizlar maxlanabilir.

Zach Lavine CBA'ye gore uzun ve en cok parayi Bulls verebilir ki zaten direkt cap space ile imzalatabilecek kadar maas boslugu olan cok takim yok. S&T ile Grant (ve ekstralar karsiliginda) Bulls ikna edilebilir mi? Zach Lavine, Detroit'e gelmeyi kabul eder mi?
    Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jalen Brunson icin Knicks ciddi rakamlar onerecek diyorlardi. Oyuncunun bu kadar piyasasi yuksek oldugu durumlarda topa girmek ne kadar mantikli olur bilmiyorum.

Brunson - Cade uyumlu olur mu olmaz mi bilemiyorum. Detroit'i sen benden cok daha fazla takip ediyorsun. Senin bu konuda fikrin nedir?

Brunson tarzi bir PG yerine, Grant'i gonderip yerine Gary Harris tarzi sutorlere ya da Zach Lavine (bunun da cok fazla taliplisi var) gibi combo guardlara yonelmek daha mantikli olmaz mi? Cade ve Saddiq Bey hala caylak kontratlarinin basindalar, 27-28 yaslarindaki prime kontratini alacak yildizlar maxlanabilir.

Zach Lavine CBA'ye gore uzun ve en cok parayi Bulls verebilir ki zaten direkt cap space ile imzalatabilecek kadar maas boslugu olan cok takim yok. S&T ile Grant (ve ekstralar karsiliginda) Bulls ikna edilebilir mi? Zach Lavine, Detroit'e gelmeyi kabul eder mi?
    Açıkçası Brunson'dan çekiniyorum. En son 25 M $ filan konuşuluyordu. İyi bir çıkış yaptı fakat Pistons'ın ihtiyacı olan dış şut katkısonı verebilecek oyuncu o mu? Sürekli penetre üzerinden oynuyor. Cade de öyle... Hele Bagley 4 numara oynarsa tek atıcı Bey kalıyor.

O nedenle Gary Harris daha makul seçenek. Lavine için dün Portland haberleri vardı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)