Hesaplipazar
Sayfa 530 Toplam 530 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 430 480 520 528 529 530
Toplam 13230 adet sonuctan sayfa basi 13,226 ile 13,230 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi iş çıkardı. Üstelik Robinson sakatken...

Ben seviyorum böyle koçları. Daha önce de konuştuk diye hatırlıyorum. Sıkıcı geliyor, kabul. Zorda kalmadıkça B planlarını devreye sokmuyorlar, statükocu diyebilirim. Ama ana planı en iyi şekilde oynatmaya çalışıyorlar. Yani iyi kötü bir planları var. Tam bu noktadan lafı Pistons'a getireyim.

Bakın bizim Casey'ye... Plan filan yok. Dün bir açıklama yapmış: "Gelecek sezon hedefimiz en iyi on savunma takımından biri olmak." Bu sene savunma yapmayan Griffin'e neden katlandın? Sekou Doumbouya savunma yapıyor mu da onu oynatmaya başladın? Bunu dedi ya, kesin Josh Jackson ve/veya Jerami Grant gibi savunmacıları gönderir.

Frank Jackson'ı övmüş: "Lou Williams'tan daha iyi savunmacı." Sakatlıklar olmasa Frank Jackson'a süre vermeyecekti. Yani planında yoktu. Rastgele, düzensiz bir işleyiş bu. Kervan yolda düzülür mantığı...

S. Skiles, SVG, Thibodeau, Steve Clifford... Bu tarz adamları o sebeple seviyorum. Keşke bu yaz Joerger veya Atkinson gibi bir koçla anlaşsaydık diyeceğim ama bu kanaat önderi Casey'yi göndermeyecekler. Bir sene daha kayıp hanesine yazılacak Pistons için.
    Ve kötü haber tez geldi. 2023'te bitecek kontratı marifet gibi 2024'e uzatmışlar.

Yazık...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ömer Faruk Yurtseven Miami Heat kadrosuna katıldı, umarım artık G-League kariyeri bitmiştir
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alperen Sengul drafta katilma karari almis. Takip edenler, Alperen Sengul'un NBA'de neler yapabilecegini anlatabilirler mi?
    Rahatlıkla ilk turdan seçilir, Türkiye liginin Jokic'i kendisi. Bu gece play-off ilk maçında Tofaş'a karşı 22 sayı, 10 ribaund, 8 asist, 4 top çalma, 2 blokla oynadı.

Sırtı dönük oyunu var, ikili oyunu var, savunması var ve henüz 18 yaşında. Ama eksikleri çok fazla, güçlenmeli ve dış şutunu geliştirmeli. Bazen kendisine aşırı güveniyor ve çok kolay top kaybı yapıyor. Bence kalıcı bir oyuncu olacaktır, Furkan ve Semih gibi hemen geri döneceğini sanmıyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahatlıkla ilk turdan seçilir, Türkiye liginin Jokic'i kendisi. Bu gece play-off ilk maçında Tofaş'a karşı 22 sayı, 10 ribaund, 8 asist, 4 top çalma, 2 blokla oynadı.

Sırtı dönük oyunu var, ikili oyunu var, savunması var ve henüz 18 yaşında. Ama eksikleri çok fazla, güçlenmeli ve dış şutunu geliştirmeli. Bazen kendisine aşırı güveniyor ve çok kolay top kaybı yapıyor. Bence kalıcı bir oyuncu olacaktır, Furkan ve Semih gibi hemen geri döneceğini sanmıyorum.
    Umarim iyi bir organizasyona gider. Oyuncu gelisiminde kocun ve organizasyonun etkisi cok onemli oluyor. Cok uzun suredir bizi playoff seviyesinde NBA'de temsil eden bir oyuncumuz olmadi.

---

Bu sene bati konferansinin alt kismi cok heyecanli geciyor. Ilk turda Play-in'den muhtemelen Suns'un karsina Laker gelecek Adamlar iyi bir cekirdekle yillar sonra iyi bir performansla konferans ikincisi oldular, ilk turda Lebron'lu Lakers ile karsilasacaklar

Muhtemelen Play'in'lerin sonunda Jazz'in karsisina da GSW gelecek. Ben daha once boyle bir 1-8, 2-7 karsilasmasi gordugumuzu hatirlamiyorum. Belki de ilk defa 1. ve 2. siradan playoff'a giren takimlarin ikisi birden ilk turda elenecekler.
    Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alperen Sengul drafta katilma karari almis. Takip edenler, Alperen Sengul'un NBA'de neler yapabilecegini anlatabilirler mi?
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Spurs, Hornets veya Raptors bence ona uygun takımlar. Eger ölçümleri çok kötü gelmezse (Çünkü ABD basınında 6'8 - 6'9 yazdılar) yatırım yapılabilir bir fundamentali var.

Emrah'ın yazdıklarına ek, çember koruyor. Poster olacaksa da el kaldırıyor. Tabii kolay fauller de alıyor ama ilk full sezonu oynadı.

İki istatistik paylaşayım:

Ast / To oranı 1'den büyük.

BSL'nin en çok faul yapılan oyuncusu (Maç başına 6,7) + Çizgide 81%'le atıyor.

*

Celtics - Wolves maçını seyrediyorum. Jaylen Brown sakatlanmış. Üç ay yokmuş.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (Bugün Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. Oğuz ZEYTİN