Sayfa 529 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 429 479 519 527 528 529 530 531 539 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,201 ile 13,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Nereden
    Rize

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celtics, Jerami Grant için birden çok ilk tur draft hakkı teklif etmiş.

Marcus Smart ve/veya Tristan Thompson'i eklerlerse fena teklif değil. Böylece Delon Wright ve Plumlee'yi de okutabilir Pistons
    inşallah böyle bir hamle yapmazlar.

Hele hele Smart'ı vereceklerini düşünmüyorum. Thompson + 1 tane ilk tur olur

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah böyle bir hamle yapmazlar.

Hele hele Smart'ı vereceklerini düşünmüyorum. Thompson + 1 tane ilk tur olur
    Pistons'ın en iyi oyuncusunu kolay bırakmasını beklemiyorum. Bloglarda geçen paketler dün akşam yazdığıma paralel: Smart - Thompson - Ojeleye - En az 2 ilk tur hakkı.

Eğer bunu yaparsa Delon Wright ve Plumlee'yi de gönderebilir. Hatta Plumlee -> Raptors söylentisi vardı iki gün önce. Norman Powell diyorlardı. Ee, o gelirse Ellington'ı da çıkarabilir.

Takım üzerinde oynanmasını sevmesem de şu hamlelere itiraz etmem.

Nereden
    Rize

Pistons'ın en iyi oyuncusunu kolay bırakmasını beklemiyorum. Bloglarda geçen paketler dün akşam yazdığıma paralel: Smart - Thompson - Ojeleye - En az 2 ilk tur hakkı.

Eğer bunu yaparsa Delon Wright ve Plumlee'yi de gönderebilir. Hatta Plumlee -> Raptors söylentisi vardı iki gün önce. Norman Powell diyorlardı. Ee, o gelirse Ellington'ı da çıkarabilir.

Takım üzerinde oynanmasını sevmesem de şu hamlelere itiraz etmem.
    Ben Grant’ı beğenmiyorum. Bu sebeple içime sinmiyor.

Brown’ı verirler, Smart vermezler. İhtimal vermiyorum.
    Konu jönts tarafından (12.03.2021 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Svi'yi gönderip OKC'den Diallo'yu aldık. Bir de Rockets'tan gelen 2027 ikinci tur hakkını verdik.

Yalnız Troy Waever'ın "wingspan" hassasiyeti olabilir:

Lee: 6’2” (6’9” wingspan)
    Diallo: 6’5” (7’0” wingspan)
    Bey: 6’7” (6’11” wingspan)
    Grant: 6’8” (7’3” wingspan)
    Stewart: 6’8” (7’5” wingspan)

https://twitter.com/austin_drake/status/1370555736355442695

Şimdi Delon Wright'ı Sixers'a verip Mike Scott ve T. Ferguson alabilir.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (13.03.2021 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Svi'yi gönderip OKC'den Diallo'yu aldık. Bir de Rockets'tan gelen 2027 ikinci tur hakkını verdik.

Yalnız Troy Waever'ın "wingspan" hassasiyeti olabilir:

Lee: 6’2” (6’9” wingspan)
    Diallo: 6’5” (7’0” wingspan)
    Bey: 6’7” (6’11” wingspan)
    Grant: 6’8” (7’3” wingspan)
    Stewart: 6’8” (7’5” wingspan)

https://twitter.com/austin_drake/status/1370555736355442695

Şimdi Delon Wright'ı Sixers'a verip Mike Scott ve T. Ferguson alabilir.
    Adamları kazıkladınız hiç hoş değil Ama OKC tarafını anlayabiliyorum takımda topla oynayan çok oyuncu vardı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şunu becermiş biriyle nasıl kazıklayalım! (:

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamları kazıkladınız hiç hoş değil Ama OKC tarafını anlayabiliyorum takımda topla oynayan çok oyuncu vardı.
    79-67 öndeydiler bu atıştan önce. Maçı verdiler iki sayıyla.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (13.03.2021 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bucks, PJ Tucker'ı almış.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Delon Wright -> Kings

Cory Joseph + 2021 Ikinci tur hakkı (Lakers'tan) + 2024 ikinci tur hakkı -> Pistons

Delon Wright'ı yıllardır beğenerek seyrediyorum. Bizde de iyi oynadı. İddialı bir takıma gitmesini bekliyordum.

Bizim açımızdan cap dengesini boşaltmak adına iyi oldu. Joseph'in gelecek yıl 2,4 Milyonu garanti. Draft haklarına artı gözüyle bakmıyorum.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aaron Gordon ve JaVale McGee Denver'a

Oladipo Heat'e

Nikola Vucevic Bulls'a geçmiş

https://www.nba.com/news/2020-21-nba-trade-tracker

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jalen Suggs dün gece Evan Mobley'ye üstünlük kurdu. Bu sene birkaç maçta seyretme fırsatım oldu. Beğendim o çocuğu. Ama Cade Cunnignham'ın aurası çok farklı. Grant Hill üzerinden Pistons yakıştırmaları yapılıyor. İçimden bir ses Jalen Green bize gelecek diyor. Gerçi henüz çok erken.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İlginç bir istatistik var. Rose'un oynadığı maçlarda Pistons maç başına 113,40 sayı yemiş. Griffin oynadığı maçlarda 111,05.

İkisi gittikten sonraki dönemde Pistons'ın bu değeri 107'ye çektiğini görüyoruz. Josh Jackson ve Jerami Grant'in birlikte olduğu beşlerde Pistons savunması son yılların en iyi düzeyine çıkıyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jalen Suggs dün gece Evan Mobley'ye üstünlük kurdu. Bu sene birkaç maçta seyretme fırsatım oldu. Beğendim o çocuğu. Ama Cade Cunnignham'ın aurası çok farklı. Grant Hill üzerinden Pistons yakıştırmaları yapılıyor. İçimden bir ses Jalen Green bize gelecek diyor. Gerçi henüz çok erken.
    Suggs Gonzaga'yı finale taşıdı. Sanki bir Carmelo kariyeri gibi olacak. O da Syracuse ile sampiyon olup gelmişti lige.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Suggs Gonzaga'yı finale taşıdı. Sanki bir Carmelo kariyeri gibi olacak. O da Syracuse ile sampiyon olup gelmişti lige.
    Chet Holmgren hakkında ne düşünüyorsun?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chet Holmgren hakkında ne düşünüyorsun?
    Hiç bilgim yok. Şimdi sen yazınca baktım, epey sükse yapmış. Ama bilgim yok.

*

Bugün Iowa pivotu Luka Garza'nın Yılın Oyuncusu Ödülü'nün aldığını öğrendim, çok evindim. O çocuk All-Star olur mu bilmiyorum ama fundamental olarak epey olgun. Burası NBA! Gidip saçma oyunculır seçip Garza'ya şans vermezlerse Avrupa'da iş yapar. Kuzeni Ama Alibegovic'i geçen akşam Bologna - Joventut Badalona serisinde seyrettim, o da fena değil. PF oynuyor. Babası da Ülker'deydi. Olaylı bir şekilde ayrılmıştı Ülker'den.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gonzaga kaybetti, Suggs - Carmelo kariyer başlangıç benzetmem buhar oldu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Az önce biten maç sonrasında bizim Detroit ahalisi pek bi memnun. Killian Hayes'in Haliburton, Cory Joseph'in ise Delon Wright'a karşı üstünlük kurması herkesi sevindirmiş. Züğürt tesellisi dedikleri bu olsa gerek...

Bu arada... Çaylak Stewart'ın kariyer gecesine Moe Harkless'tan güzel bir hatıra:

Lillard, Trae ve Curry'nin uzaklardan gönderdiği şutlardan sonra logodan şut atma akımı başlamıştı. Ortalama şut mesafesi en uzak oyuncular şöyleymiş:

Davis Bertans (WAS) 24.6 ft
    Garrison Mathews (WAS) 22.9 ft
    Duncan Robinson (MIA) 22.8 ft
    Wayne Ellington (DET) 22.1 ft
    Mychal Mulder (GSW) 22.0 ft
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (09.04.2021 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Maçta kalp ritminin düzensizleştiğini açıklayan LaMarcus Aldridge basketbolu bıraktı. Brooklyn Nets pivotu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Son maçımı düzensiz kalp ritmi ile oynadım. Gecenin ilerleyen saatlerinde durumum daha da kötüleşti, bu beni daha da endişelendirdi" yazdı. 15 yıl boyunca Portland Trail Blazers, San Antonio Spurs ve Brooklyn Nets forması giyen Aldridge, "Şimdi daha iyi hissetsem de kalbimde o gün hissettiğim şey en korkutucu şeylerden biriydi" dedi ve basketbolu bırakma kararı aldığını duyurdu.

Gerçekten baya ani olmuş. Geçmiş olsun ama brooklyn nets için hayırsızı olmasını tercih ederim başarılı olsunlar istemiyorum

Nereden
    Ankara

İlkokuldaki iverson'lı defterlerim...

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tom Thibodeau ve NYK ile ilgili sezon basinda yazdiklarim icin Thibodeau'dan ozur diliyorum
    Yahsi Bati 51:28

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tom Thibodeau ve NYK ile ilgili sezon basinda yazdiklarim icin Thibodeau'dan ozur diliyorum
    yılın koçu olur mu hocam?

Nereden
    Ankara

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılın koçu olur mu hocam?
    Bilemiyorum. Daha once de almisti, yine alirsa helal olsun derim.

Nereden
    Ankara

Cleveland'dan pesine teneke takilarak ikinci round pick karsiliginda gonderilen sophomore Kevin Porter Jr. dun gece Bucks'a karsi 50pts/11ast/5rbd yapmis. Sonrasinda bir de Cleveland hakkinda "oradan ayrilmam tanrinin bir lutfuydu" gibi bir trash talk yapmis.

Seviyorum boyle geri donusleri

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi iş çıkardı. Üstelik Robinson sakatken...

Ben seviyorum böyle koçları. Daha önce de konuştuk diye hatırlıyorum. Sıkıcı geliyor, kabul. Zorda kalmadıkça B planlarını devreye sokmuyorlar, statükocu diyebilirim. Ama ana planı en iyi şekilde oynatmaya çalışıyorlar. Yani iyi kötü bir planları var. Tam bu noktadan lafı Pistons'a getireyim.

Bakın bizim Casey'ye... Plan filan yok. Dün bir açıklama yapmış: "Gelecek sezon hedefimiz en iyi on savunma takımından biri olmak." Bu sene savunma yapmayan Griffin'e neden katlandın? Sekou Doumbouya savunma yapıyor mu da onu oynatmaya başladın? Bunu dedi ya, kesin Josh Jackson ve/veya Jerami Grant gibi savunmacıları gönderir.

Frank Jackson'ı övmüş: "Lou Williams'tan daha iyi savunmacı." Sakatlıklar olmasa Frank Jackson'a süre vermeyecekti. Yani planında yoktu. Rastgele, düzensiz bir işleyiş bu. Kervan yolda düzülür mantığı...

S. Skiles, SVG, Thibodeau, Steve Clifford... Bu tarz adamları o sebeple seviyorum. Keşke bu yaz Joerger veya Atkinson gibi bir koçla anlaşsaydık diyeceğim ama bu kanaat önderi Casey'yi göndermeyecekler. Bir sene daha kayıp hanesine yazılacak Pistons için.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

0-4 olduk. Ama durum bu derece kadar kötü değil. Blake Griffin, Wiseman'ın faul çalınmayan dirseği sonrasında travma geçirdi ve ikinci yarı oynamadı. Hayes'in de bileği burkuldu. Okafor zaten oynamadı.

Saddiq Bey çaylak gibi değil olgun bir oyuncu gibi oynuyor. İlk yarı Pistons'ı ateşleyen o oldu.

İki kritik hücum faul kararı var. İkisinde de sabitti Josh. Zaten böyle kötü kararlardan birinde, Plumlee temiz şekilde topu Wanamaker'dan çalıyor fakat iki atış çıktı. Casey itiraz etti. Karar düzeltildi. Ama o andan sonra Wiggins'le 12-0 seri yaptı GSW ve maçı aldı.

Önceki maçlar için de yazdığım gibi Pistons'ın elden yaptığı top kayıpları (Üçüncü çeyrekte 9 tane) şu anki en büyük sorun gibi duruyor. Rotasyonun oturması bir iki hafta daha alabilir.

Bu arada pivot Stewart da fena değil, bu agresifliği hoşuma gitti. Wiggings'in bir smaç, bir turnikesini kesti. Sezon öncesi Casey onu Kanneth Faried'e benzettiğini söylemişti. Takip edeceğiz. Sekou çok iştahlı değil. Svi Mykhailiuk kontrat senesinde olduğu için mi bilmiyorum fakat inanılmaz telaşlı oynuyor. Biz geçen sene bu çocuğun Kennard'a tercih edilebileceğini söylemiştik. Yİne öyle olduğunu düşünüyorum. Savunması da Kennard'dan iyi. Ama çok acele top kullanıyor. Neyse bugün iki tane soktu.

Rose 1/12 ile son çeyreğe girdi. Hayes sakatlanınca direksiyona geçti. Takımı oyunda tuttu. Onun 25-28 dk. civarı oyunda kalıp liderlik etmesi önemli. Bunu başarabilir mi? Sanmıyorum. Sezon içinde yarışmacı bir takıma gönderilebilir diye düşünüyorum.
    Sezon başında Saddiq Bey'in oyunun bir çaylağa göre oldukça olgun olduğunu söylemiştim. Eski draft seçimimiz Khris Middleton'ı andırıyor bana. Savunmada 3 numaraları tutmak için fiziği ideal. Biraz daha sert ve çabuk kalabilirse 2 numaraları da savunabilir. Önü açık bence...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (04.05.2021 Saat 09:43 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alperen Sengul drafta katilma karari almis. Takip edenler, Alperen Sengul'un NBA'de neler yapabilecegini anlatabilirler mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)