Sayfa 535 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 435 485 525 533 534 535 536 537 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,351 ile 13,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçenlerde Denver'dan Bol Bol'u almıştık. McGruder ve ikinci tur hakkı karşılığında. Açıkçası içime sinmemişti. Az önce haber geldi ki, fiziksel testi geçemediği için takas iptal olmuş.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.inquirer.com/sixers/sixe...rm=&int_promo=

Jerami Grant + Josh Jackson + Killian Jayes + Draft hakkı

Olynyk ve Bey'i yazmışlar ama onları vermez Pistons. Hatta ben olsam Josh'ı da vermem, Aralık aynı bekleyip Diallo'yu gönderirim.

Simmons Pistons'ın işini görür mü? Cade'le birlikte oynar mı? Draymond Green gibi 4 numarada kullanılırsa olur.

Şut sokabilen bir gard - Cory
    Cade - Frank
    Bey - Josh / Diallo
    Simmons - Lyles
    Stewart - Olynyk
    "Olynyk ve Bey'i vermez" demiştim ama Troy Weaver Grant + Olynyk + Bey'i önermiş Simmons için. Sixers kabul etmemiş.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçenlerde Denver'dan Bol Bol'u almıştık. McGruder ve ikinci tur hakkı karşılığında. Açıkçası içime sinmemişti. Az önce haber geldi ki, fiziksel testi geçemediği için takas iptal olmuş.
    Pistons'ın kararı çok eleştirişmişti. Ancak oyuncunun bir operasyon geçireceği ve 8 - 12 hafta oynamayacağı duyuruldu. Ardından takasla Celtics'e gitti.

Denver bu sefer McGruder'i değil Bryn Forbes gibi iyi bir şutörü kadrosuna kattı.

*

Önceki sabah Kings - Pistons maçının sonunu iş yerine gidince seyredebildim. Harika bir son oldu. Son üç dakikaya 130-120 geride girmiştik. Maçı 133-131 kazandık.

Killian Hayes yerine Joseph oynayınca, Olynyk dönünce biraz daha takım gibi olduk. Son dönemde on beş oyuncunun on üçü Corona oldu. Frank Jackson sakatlandı. O sebeple çok dalgalandı takım.

*

LAL Grant için beklenen teklifi sunmuş: THT + Nunn + 2027 İlk tur hakkı

Kabul edilmez.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jazz'in Ingles + ilk tur hakkını da geri çevirmişiz.

*

Konuşulanlar aradında Memphis, San Antonio ve Portland paketleri daha çekici.

Brooks + Melton + Clarke + İlk tur hakkı

Covington + Simons + Zeller + İlk tur hakkı

White + Young + Keita Balde Diop + İlk tur hakkı

*

Grant açısından bakarsak;

- Siyah koçla çalıpmak istiyor.

- Gittiği takımda ilk opsiyon olmak istiyor.

Portland'da ilk opsiyon olamaz, SAS'ta koç beyaz. Keza Memphis de öyle.

Wizards sürpriz olabilir:

Dinwiddie + Kuzma'ya karşı Grant + Hayes + Josh'ın biten kontratı (Veya Cory Joseph)

Koç Unseld de Grant'le Denver'da çalışmıştı. Kuzma'yı vermezler büyük ihtimalle. Gafford - Grant - Kuzma - Beal - PG yaparlar. O takıma oynatacak bir gard lazım. Hayes'i almak isterler mi?

Bertans'ın kontratını biz istemeyiz. Geriye Harrell kalıyor.

Dinwiddie + Harrell - Grant + Hayes

Dinwiddie - Joseph - Lee
    Cade - McGruder - Frank
    Bey - Diallo - Josh
    Olynyk - Lyles - Livers
    Stewart - Harrell - Garza

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Suns Spurs izledim biraz, özgüven tavan yapmis Phoenixde son ceyrekte ezdi gecti. Popovichide gördüm bir ayagi cukurda derlerya emice tamam da artik torun sev.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Joe Ingles'e üzüldüm.

*

Cade geçen maç 0/11 atarak başlamıştı. Bugün ikinci yarıda çok büyük oynadı ve triple-double yaparak maçı çevirdi. Olynyk ve Grant hasta - sakatken, Cade çaylak senesinde takıma liderlik etti. Bu istatistiklerden daha önemli. Yanında Hayes değil de şutu olan bir gard oynasa daha da verimli olacağını düşünüyorum.

Bu arada Casey, Hayes'i yedek başlatıyor. Böylece ikinci beşin oyun kurucusu oldu. Biz bunu geçen sezon için yazmıştık.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (31.01.2022 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şuan nba'de takip ettiğim üç şey: Ja, Lebron James ve bizim çocuklar

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son Rubio <> Levert takasindan sonra Cavs'in kadro derinligi korkutucu oldu:

Darius Garland | Rondo

Levert | Okoro

Markkanen | Cedi

Mobley | Kevin Love

Jarrett Allen | Wade

---

Cok dengeli bir uzun rotasyonlari oldu. 2 tane savunma ozellikli (Jarrett Allen, Evan Mobley); iki tane de yuzu potaya donuk oynayan (Markkanen, Love) "iyi" seviyede uzunlari var. Bu 4'luyu her turlu oynatabiliyor olmalari da cok buyuk bir avantaj. Evan Mobley, sanki ilk sezonu degil de yillarin veteraniymis gibi oynuyor. Kevin Love son haftalarda kim oldugunu hatirlamaya basladi. Jarrett Allen ucluk kullanmaya basladi, orta mesafe oranini arttirdi. Uzun rotasyonunda her sey Cavs'in isteyecegi sekilde gidiyor.

Ek olarak, playofflarda anca ihtiyac halinde sure alabilecek bir D. Wade var. Herhangi bir sakatlik durumunda bir kac hucumda sure alip, diger oyunculari dinlendirebilecek; kosede bekleyip eline gelen uclukleri degerlendirebilecek bir oyuncu. Kariyerinde belki ilerleyen yillarda Matt Bonner seviyesini gorebilir.

Sexton'un sakatlanmasiyla beraber olusan "kendi pozisyonunu olusturabilen" diye de gecen "maclarin ofansif olarak kisir gecen bolumlerinde hucum suresinin bitmesine son 7 saniye kala topu alip iso oynayabilecek bir oyuncu" (bkz. belirtili isim tamlamasi) acigini da gidermis oldu. Bazi maclarda Cedi'yi bu rolde izleyince gozlerimiz kaniyordu.

Kisa rotasyonu olarak Garland/Rondo, Levert/Okoro gayet guzel ve dengeli. Garland'in hucumdaki uretkenligi ile Okoro'nun perimetre savunmasinin uyumu tam kivaminda. Isaac Okoro bana Shawn Marion'u hatirlatiyor fakat boyunun ve kanat uzunlugunun (wingspan) Shawn Marion'a kiyaslanamayacak kadar kisa olusu bir savunmaci icin buyuk bir eksiklik. Yine de 1-3 arasini her turlu savunabilmesi playofflarda cok ise yarayacak bir ozellik.

Rotasyona baktigimiz zaman eksik kalan noktanin 3 numara oldugunu goruyoruz. Su ana kadar Markkanen 3 numarada hic de fena degildi. Hatta Markkanen'in 3 oynadigi "tall-ball" rotasyonlarda kimi rakiplere ciddi ustunluk de kurdular. Benim sahsi gorusum Markkanen'in 3 numara oynadigi rotasyonlarin playoff takimlarina karsi is yapamayacagi yonunde. Lauri Markkanen'i 3 numarada, small-ball oynayan bir Nets'e ya da Bucks'a karsi hayal ediyorum, hic de guzel durmuyor. Kaldi ki normal sezonda Orlando, Charlotte gibi takimlara karsi is yapan taktikler genelde playofflarda gecerli olmuyor. Dolayisi ile 3 numaranin suresini playofflarda Okoro ve Cedi'nin paylasacagini dusunuyorum - ki duruma gore Levert bile 3 oynayabilir.

Bu takima bir tane DJ Augustin, JJ Barea -gillerden duruma gore 5-10 dakika sure alabilecek, aldigi sure zarfinda hucumun hizini dusurmeyecek tipte veteran bir guard; bir tane de Matt Barnes, Gerald Wallace -gillerden rakibin eli yanmaya baslayinca oyuna girip yapacagi bir iki sert savunma ile dosta guven, dusmana korku salacak; pis islerin adami dendiginde ilk akla gelen bir veteran SF almalari lazim. Gerci gunumuz NBA'sinde o tarz oyuncular pek kalmadi.

En buyuk eksiklik, yillarca BMN forumlarinda Trabzonspor icin duymaya alistigimiz; Sosa'nin kendine gelmesiyle azalip, Hamsik'in transferi ile adeta unutulan; "kardesim, bu takimda lider oyuncu yok" sozunde bahse konu "lider oyuncu" eksikligi olabilir. Ikinci 5 icin Rondo ve Love'in yeteri kadar agirliklari var fakat ilk bes icin ayni seyi soyleyemeyiz. Belki Levert o eksikligi doldurabilir, izleyelim bakalim.

Genc nuvesi, takimdan beklentilerin dusuk olmasi, likable (sevilesice?) oyunculari vs gibi sebeplerden dolayi benim icin bu sene NBA'in en cok zevk veren takimi Cavs oldu. Playofflarda eger ilk tur ya da yari finalde Bucks, Heat ya da Nets ile karsilasmazlarsa (ki dusuk ihtimal), dogu konferans finalini bile gorebilirler. Bu takimin bu sene playofflarda tecrube kazanip asil vurgunu (en azindan konferans finalini gormek gibi) seneye yapmasi lazim.

Bu sene icin zaten hem cok tecrubesizler, hem doguda cok daha iyi takimlar var; hem de GSW'nin hala atilacak son bir kac kursunu, Suns'ta da Chris Paul'un calacagi son bir sarki var.

Muhtemelen 3-4 sene sonra eger cekirdeklerini koruyabilirlerse Grizzlies - Cavaliers NBA finalini gorebiliriz.
    Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son Rubio <> Levert takasindan sonra Cavs'in kadro derinligi korkutucu oldu:

Darius Garland | Rondo

Levert | Okoro

Markkanen | Cedi

Mobley | Kevin Love

Jarrett Allen | Wade

---

Cok dengeli bir uzun rotasyonlari oldu. 2 tane savunma ozellikli (Jarrett Allen, Evan Mobley); iki tane de yuzu potaya donuk oynayan (Markkanen, Love) "iyi" seviyede uzunlari var. Bu 4'luyu her turlu oynatabiliyor olmalari da cok buyuk bir avantaj. Evan Mobley, sanki ilk sezonu degil de yillarin veteraniymis gibi oynuyor. Kevin Love son haftalarda kim oldugunu hatirlamaya basladi. Jarrett Allen ucluk kullanmaya basladi, orta mesafe oranini arttirdi. Uzun rotasyonunda her sey Cavs'in isteyecegi sekilde gidiyor.

Ek olarak, playofflarda anca ihtiyac halinde sure alabilecek bir D. Wade var. Herhangi bir sakatlik durumunda bir kac hucumda sure alip, diger oyunculari dinlendirebilecek; kosede bekleyip eline gelen uclukleri degerlendirebilecek bir oyuncu. Kariyerinde belki ilerleyen yillarda Matt Bonner seviyesini gorebilir.

Sexton'un sakatlanmasiyla beraber olusan "kendi pozisyonunu olusturabilen" diye de gecen "maclarin ofansif olarak kisir gecen bolumlerinde hucum suresinin bitmesine son 7 saniye kala topu alip iso oynayabilecek bir oyuncu" (bkz. belirtili isim tamlamasi) acigini da gidermis oldu. Bazi maclarda Cedi'yi bu rolde izleyince gozlerimiz kaniyordu.

Kisa rotasyonu olarak Garland/Rondo, Levert/Okoro gayet guzel ve dengeli. Garland'in hucumdaki uretkenligi ile Okoro'nun perimetre savunmasinin uyumu tam kivaminda. Isaac Okoro bana Shawn Marion'u hatirlatiyor fakat boyunun ve kanat uzunlugunun (wingspan) Shawn Marion'a kiyaslanamayacak kadar kisa olusu bir savunmaci icin buyuk bir eksiklik. Yine de 1-3 arasini her turlu savunabilmesi playofflarda cok ise yarayacak bir ozellik.

Rotasyona baktigimiz zaman eksik kalan noktanin 3 numara oldugunu goruyoruz. Su ana kadar Markkanen 3 numarada hic de fena degildi. Hatta Markkanen'in 3 oynadigi "tall-ball" rotasyonlarda kimi rakiplere ciddi ustunluk de kurdular. Benim sahsi gorusum Markkanen'in 3 numara oynadigi rotasyonlarin playoff takimlarina karsi is yapamayacagi yonunde. Lauri Markkanen'i 3 numarada, small-ball oynayan bir Nets'e ya da Bucks'a karsi hayal ediyorum, hic de guzel durmuyor. Kaldi ki normal sezonda Orlando, Charlotte gibi takimlara karsi is yapan taktikler genelde playofflarda gecerli olmuyor. Dolayisi ile 3 numaranin suresini playofflarda Okoro ve Cedi'nin paylasacagini dusunuyorum - ki duruma gore Levert bile 3 oynayabilir.

Bu takima bir tane DJ Augustin, JJ Barea -gillerden duruma gore 5-10 dakika sure alabilecek, aldigi sure zarfinda hucumun hizini dusurmeyecek tipte veteran bir guard; bir tane de Matt Barnes, Gerald Wallace -gillerden rakibin eli yanmaya baslayinca oyuna girip yapacagi bir iki sert savunma ile dosta guven, dusmana korku salacak; pis islerin adami dendiginde ilk akla gelen bir veteran SF almalari lazim. Gerci gunumuz NBA'sinde o tarz oyuncular pek kalmadi.

En buyuk eksiklik, yillarca BMN forumlarinda Trabzonspor icin duymaya alistigimiz; Sosa'nin kendine gelmesiyle azalip, Hamsik'in transferi ile adeta unutulan; "kardesim, bu takimda lider oyuncu yok" sozunde bahse konu "lider oyuncu" eksikligi olabilir. Ikinci 5 icin Rondo ve Love'in yeteri kadar agirliklari var fakat ilk bes icin ayni seyi soyleyemeyiz. Belki Levert o eksikligi doldurabilir, izleyelim bakalim.

Genc nuvesi, takimdan beklentilerin dusuk olmasi, likable (sevilesice?) oyunculari vs gibi sebeplerden dolayi benim icin bu sene NBA'in en cok zevk veren takimi Cavs oldu. Playofflarda eger ilk tur ya da yari finalde Bucks, Heat ya da Nets ile karsilasmazlarsa (ki dusuk ihtimal), dogu konferans finalini bile gorebilirler. Bu takimin bu sene playofflarda tecrube kazanip asil vurgunu (en azindan konferans finalini gormek gibi) seneye yapmasi lazim.

Bu sene icin zaten hem cok tecrubesizler, hem doguda cok daha iyi takimlar var; hem de GSW'nin hala atilacak son bir kac kursunu, Suns'ta da Chris Paul'un calacagi son bir sarki var.

Muhtemelen 3-4 sene sonra eger cekirdeklerini koruyabilirlerse Grizzlies - Cavaliers NBA finalini gorebiliriz.
    Cavs'in geçen seneki savunma derecesi 25, bu sene ise şu anda 4'teler. Bu gelişim muazzam. Çok sayıda maçlarını seyretmedim ama J. Allen ile Mobley o tarafta iyi iş çıkardılar. Spacing sorunu yaşayıp yaşamayacaklarını okumuştum. Markanen'in rolüne adaptasyonu onların bu sorunu hissetmemesine yardımcı olmuşa benziyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kings: Donte DiVincenzo, Trey Lyles and Josh Jackson.
    Bucks: Serge Ibaka, two future second-round picks, cash.
    Clippers: Rodney Hood, Semi Ojele.
    Pistons: Marvin Bagley

Bagley'ye ilgimiz vardı. Fakat Lyles sezonu iyi geçiriyordu. Onu vermek ilginç oldu. Üstüne iki tane de ikinci tur hakkı...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Brooklyn Nets Seth Curry, Ben Simmons, Andre Drummond ve 2 ilk tur hakkı karşılığında Millsap ve Harden'ı kitlemiş Sixers'a
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Ankara

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kings: Donte DiVincenzo, Trey Lyles and Josh Jackson.
    Bucks: Serge Ibaka, two future second-round picks, cash.
    Clippers: Rodney Hood, Semi Ojele.
    Pistons: Marvin Bagley

Bagley'ye ilgimiz vardı. Fakat Lyles sezonu iyi geçiriyordu. Onu vermek ilginç oldu. Üstüne iki tane de ikinci tur hakkı...
    Bagley takası sonrası Pistons on bir maçta altı galibiyet aldı. Yenildiği maçlarda bile dirençli oynadı.

Bagley Kings'teki gibi değil alçak postta oynuyor. Çember civarında fena bitirmiyor.

Yaz için Jalen Brunson ve Mitchell Robinson hamleleri bekleniyor Pistons'tan. Şöyle bir şey geliyor akla: Robinson ve Stewart beş numarada süre alacaksa Bagley yine dışarıda oynayacak. Cade de penetre üzerinden üretken. Robinson ve o tarz oyuncuları sevsem de sanki bu Pistons kadrosu için spacing problemi doğurur mu?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (12.03.2022 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Bagley takası sonrası Pistons on bir maçta altı galibiyet aldı. Yenildiği maçlarda bile dirençli oynadı.

Bagley Kings'teki gibi değil alçak postta oynuyor. Çember civarında fena bitirmiyor.

Yaz için Jalen Brunson ve Mitchell Robinson hamleleri bekleniyor Pistons'tan. Şöyle bir şey geliyor akla: Robinson ve Stewart beş numarada süre alacaksa Bagley yine dışarıda oynayacak. Cade de penetre üzerinden üretken. Robinson ve o tarz oyuncuları sevsem de sanki bu Pistons kadrosu için spacing problemi doğurur mu?
    Oğuz abi cade ve bey dışında o kadar da çevresine takım kurulabilecek oyuncu yok sanki pistons'ta yani 6. 7. 8. adamları koyarsın da önleri için nasıl bi planlama yapacaklar acaba? Superstar mı lazım bir tane?

Bu arada lebron jamesss. 50 sayı atmış bugün de 19. yılı ya

Gregg Popovich de en çok galibiyet alan koç olmuş. Congrats, coach Pop!
    Konu Yiğit SARI tarafından (12.03.2022 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz abi cade ve bey dışında o kadar da çevresine takım kurulabilecek oyuncu yok sanki pistons'ta yani 6. 7. 8. adamları koyarsın da önleri için nasıl bi planlama yapacaklar acaba? Superstar mı lazım bir tane?

Bu arada lebron jamesss. 50 sayı atmış bugün de 19. yılı ya

Gregg Popovich de en çok galibiyet alan koç olmuş. Congrats, coach Pop!
    Katılıyorum Yiğit. Grant ilk opsiyon olmak istiyor, bence iyi bir takımın üçüncü - dördüncü seçeneği olarak değerlendirilebilir. Pistons'ta her maç 15 top atıp, onun en iyi yönü olan savunma etkisini arka plana atınca faydalı olmuyor.

Geçen bunu tartıştık. Porzingis demişlerdi, hatta A. Davis bile söylenmişti. Kyrie, Wall, Westbrook bu yaz piyasaya çıkabilir. Pistons yapısına çok uygun durmuyorlar.

Diğer bir nokta, Cade'in yanına şutör mü bulunmalı yoksa ikinci bir oyun kurucu mu? Cory Joseph ilk beş başladıktan sonra takımın ritmi yükseldi. O da klasik bir PG değil de savunma gayreti olan, hücumda topu eline çok istemeyen bir tamamlayıcı gibi oynadı. Bey bu sezon, yüzdesi düşse de daha çok bitirici rolde.

Griffin kontratı bitiyor. Büyük bir boşluğu olacak Pistons'ın. Jerami'nin de sign & trade'le gitmesi konuşuluyor.

Hepsi bir yana, Casey olduğu sürece takımın tavanı ne olur?

Nereden
    Ankara

Nereden
    Ankara

Bu ara 50+ skorlar havada uçuşuyor

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kansas şampiyon oldu.

Agbaji sessiz sedasız harika işler yaptı. Arron Afflalo tarzı temiz bir oyuncu. İyi bir takımın yeni ve genç parçası olur.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.04.2022 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Normal sezon bitti. Yine play-off'a uzaktan bakıyoruz. Yaz için senaryolar şimdiden yazılıyor. Ben Gordon ile Charlie V'yi aldığımız yaz gibi olmasından korkuyoruz. Piyasada takıma sınıf atlatacak oyuncular yok.

1) Yaygın kanaat Jalen Brunson ve Mitchell Robinson'a talip olacağımız yönünde.

2) Bir yerde Gary Harris, Robert Covington ve Mo Bamba'yı okudum. Göreceğiz...

3) Pacers M. Brogdon ve Myles Turner'ı takasa sunacak. İlk iki seçenek paketinden eli boş ayrılırsa Pistons yoklayabilir.

Casey'yle devam edip Bagley'yi tutmaya çalışacaklarmış. Grant ve Olynyk elden çıkarılacak büyük ihtimalle.

EK: Dünden devam edeyim...

Bagley'nin takıma bir atletizm ve size kattığı doğru. Kısa beşin pivotu olarak oynadığında bitiriciliğini de gösterdi. Ancak çemberden uzak kaldıkça etkisi azalıyor. Zaten savunmada olağanüstü değil. O nedenle yanına bir çember koruyucu arayışında Pistons. Üstteki üç pivottan birini almak isteyecekler, Stewart'la birlikte beş numara süresini paylaşmak için. Eğer Bamba olursa (Magic onu tutabilir), dışarı açıldığında Bagley içeride oynayabilir. Robinson'la birlikte oynamaları durumunda ciddi bir alan paylaşımı sorunu yaşayabilir Pistons.

Diğer arayış ise Cade'in yanına. Brunson öne çıkıyor. Doncic'le uyumunu Cade'e yakıştıranlar var. Bey'in alan açtığı düzende Brunson'ın deliciliği iş yapar diye bekleniyor. Ben Cade'in 2 numara oynatılmasını bekliyordum, direkt topu elini verdi Casey. Hatta rotasyondaki Hayes-Joseph değişikliği sonrası takımın ivmelenmesinde bunun da payı var: Joseph hücumda daha pasif, direksiyon Cade'de.

Draft seçimiyle gelecek oyuncunun, ilk beşe son iki senede gelenler kadar kolay girebileceğini düşünmüyorum. Tabii bir de Jerami mevzusu var. Ben ona gitti gözüyle bakıyorum. Ne yazık ki iki - üç ilk tur hakkı beklentisinin yerinde yeller esiyor. Zaten o değerde bir oyuncu değildi. Şimdi sakatlıklarla değeri bir ilk tur ve biten kontrata (Ve belki bir genç oyuncu) indi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (13.04.2022 Saat 09:05 ) değiştirilmiştir.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dogu konferansi ilk tur playoff maclari cok atesli basladi. Dogu konferansi playofflari herhalde en son 2009 yilinda bu kadar cekismeli idi.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Ankara

Hiiiç fena başlamadı playoff'lar

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

All-Star'dan sonra Jaden McDaniels için birkaç Minnesota maçı seyretmiştim. Fakat şu yaptıklarına pek ihtimal vermiyordum.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boston
    miami
    filedelfiya 76
    milvaki baks

çok sert yarı finallere sahne olacak doğudaki maçlar,savunmalar çok güçlü

bu arada nba de playoff lar başladı ama asıl playofflar genelde konferans yarı finallerinde başlıyor

çok nadirde olsa boston buruklin nets benzeri güçlü eşleşmeler olsada asıl olay yarı finalllerde oluyor
    Konu jairzinho tarafından (18.04.2022 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İkinci çeyreğin başında 21-47 öndeydi Minnesota. Ardından uyudum. Az önce skoru gördüm: Memphis kazanmış. Çözemedim bunları. Üstelik Steven Adams da oynamıyordu.

Nereden
    Ankara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)