Hesaplipazar
Sayfa 528 Toplam 528 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 428 478 518 526 527 528
Toplam 13182 adet sonuctan sayfa basi 13,176 ile 13,182 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@Oğuz ZEYTİN Hayes yerine Haliburton seçimi nasıl olurdu sence? İzlediğim maçlarda korkunç şut atıyorsunuz
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

@Manu61

Başta Hollinger olmak üzere birçok analist Hayes'in Wiseman ve Edwards'tan hemen sonra seçileceğini düşünüyordu. O yüzden Pistons'ın seçimi A olarak değerlendirilmişti. Haliburton bu grubun bir altı olarak gösterildi. Daha skorer ve şutör olduğu kesindi. Ama oyun kurucu okarak Hayes, Ball'un dahi önünde yorumları yapıldı. Savunması da iyiydi. Pistons geleneklerinden farklı şekilde hemen ilk beş başladı. Ama yanında Delon Wright yanlış seçimdi. Yani ilk beşte iki numara başlaması yanlıştı.

Hayes - Wright - Grant - Griffin - Plumlee

O zaman burada da yazmıştım diye hatırlıyorum, Casey doğru beşleri çok geç buldu. Mesela Ellington'a ilk yedi sekiz maç süre vermedi. Adam takımın en iyi atıcısı. Hem de Svi kötü oynuyordu.

Hayes - Ellington'ı seyretsek farklı olabilirdi. Çünkü Grant topu elinde istiyor, bunu açıkça söyledi. Delon Wright da topu seviyor. Kenardan gelen Rose öyle. Griffin var...

Hayes kenar süsü gibi kaldı. Casey kendiyle çelişti. Sezon öncesinde "Bizim oyun kurucumuz Hayes olacak" dedi ama topu Wright'a verdi. Kaldı ki Griffin de artık oynatıcı gibi yer alıyordu parkede.

Talihsiz bir sakatlık iki ayına mal oldu.

Şut konusu da tamamen koçun tarzıyla ilgili.

Grant üç numara oynayınca yedeği Bey'e az süre kalıyor. İki numarada Ellington ve Josh var. Josh'un top kullanma tercihleri ne yazık ki kötü. Nets maçında 1'e 5 gittiği, fren yapmadığı, faul line'dan karşısında savunmacı varken (Galiba Harden'dı) turnike attığı bir pozisyon var. Allah'tan girdi... Apaçık yanlış tercih. Doumbouya eline geleni atıyor. Koç çok özgür, eyvallah ama ipin ucu kaçıyor. Grant'i 4 numara oynatabilse, 3'te Jackson - Bey, 2'de Ellington - Svi yapsa Şut yüzdesi toparlanabilir.

Bu arada Jazz maçında Ellington'a alınan savunma tedbirinin videosu vardı:

Nereden
    Samsun

Ağız tadıyla keyifli bir şekilde Furkan'ı izleyelim dedik ama adam kariyerinin en kötü performansını gösteriyor. Hücum ve savunmada berbat durumda.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kırılmanın sebeplerini yıllar önce yazmıştım, tekrar olacak:

* Eski sahip B. Davidson'ın hayatını kaybetmesi ve eşi Karen'in Joe Dumars'ı kısıtlaması

* Ve 2008 krizinin en çok Detroit'i etkilemesi.

Hatta Griffin'in gelmesine o dönem karşı olsam da şehre All-Star getiriyor olmasını önemsemiştim.

İşte bu yeniden yapilanma çok uzun sürdü. Takım el değiştirdi. Salon merkeze taşındı. Koçlar geldi gitti.

Bu detayları geçip günümüze gelirsek Hayes draft grubunun en potansiyellisi olarak yazıldı. Hatta Ball, Avdija vs. kıyaslanmadı bile. Seçimi eleştirmiyorum. Sakatlık kötü oldu. Gerçi bu Pistons'a Billups sonrası gelen her gardın makus talihi.

Takasın kazanmasından önce Rose'un gönderilmesi artık sürpriz değil. Bence Griffin de gidecektir, en kötü bu yaz.
    Ve Griffin dönemi Pistons için kapandı. Büyük isimdi ama parkede isimler oynamıyor. Geç de olsa gerçeği gördüler.

Nereden
    Samsun

Furkan Toronto karşısında iyi bir maç çıkarmış. Seth Curry olmadığı için maça ilk beş başladı ve ilk çeyrekte 16 sayı attı, bu arada çeyrek skoru 37-18 Philadelphia lehine

İlk çeyrekte 16 sayı attıktan sonra maçı 19 sayıyla bitirmiş olması biraz üzücü ama son zamanlardaki halini düşündüğümüz zaman harika bir performans. Aldığı 7 ribaund çok önemli, biraz agresif olsa her maç bu savunma ribaundlarını toplar.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

saban lee-dsj-saddiq bey-grant-stewart

izlemesi keyifli bir beşi olabilir detroit'in.

jackson-wright ve plumlee de kenardan gelir. iyi bir draft ve iki sene içerisinde çekilebilecek bir superstar ile iddaalı bir takım da olabilir aynı zamanda.
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yedi günlük deplasman turnesinde beş maç oynadı Pistons. Memphis hariç (Onları da son ceyrekte yakaladık aslinda) hepsi kafa kafaya gitti. Sadece Orlando'yu yendik. Grant'i de tempodan dolayi oynayamadık. Bu süreçte Josh Jackson ön plana çıktı.

Bu periyotta Saben Lee'nin Vucevic üzerinden denediği ama bitiremediği bir smaç girişimi aklımda kaldı. Gerçi dün DSJ Kings uzunları arasından uçmuş, biraz teselli oldu. (:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)