Sayfa 427 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 327 377 417 425 426 427 428 429 437 477 527 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13617 adet sonuctan sayfa basi 10,651 ile 10,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Cihan Kibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pistons hazırlık dönemini Josh Smith'in son saniyede galibiyeti getiren üçlüğüyle noktaladı.

Genel görüş: J. Smith SF'de olmayacak gibi. Peki 4'e kayarsa, yedek bankına kim gidecek? Monroe mu, Drummond mı?
    Sene içi Monroe + Villanueva + Stuckey = Eric Gordon + Ryan Anderson takası olur mu sence yazın Bill Simmons yazmıştı ?
    'Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar.'

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihan Kibar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene içi Monroe + Villanueva + Stuckey = Eric Gordon + Ryan Anderson takası olur mu sence yazın Bill Simmons yazmıştı ?
    Monroe'yu gondermek buyuk risk. Bu karari almak icin Drummond'in gelisimi devam etmeli.

Diger ikisinin biten kontratlari var. Yani Pistons tok satici. Playoff resmine gore onune bircok alternatif cikacaktir.

Sahsi fikrimi sorarsan, Monroe'yu Anderson'a tercih ederim.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Nets veya Miami şampiyon olur bu sezon : )

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yeni koc
    Yeni pg
    Yeni go to guy
    Yeni sezon
    Yeni umutlar

Deeetttrrroooiiiittttt Bas-ket-baaaallll
    :-)

O degil de Greg Monroe'yu takas edip harcamasa Dumars.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sezon güzel bir maçla başlıyor..

Miami-Chicago 02:00 Cnn Türk

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen işi olmayan sabah erken kalkmayacaklar izleyebilir güzel maç olacak cnn türk veriyor 2 de
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Planımı yaptım. Şubat ayında Brooklyn - Denver - SA - Cleveland - Charlotte (belki Atlanta - Dallas ve GS de olabilir) maçlarını Detroit'te izlemeye hazırlanıyorum Vizede sorun olmaz diye tahmin ediyorum.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (30.10.2013 Saat 06:16 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Nba 2013 - 2014

Dock rivers gibi koç gönderilmemeliydi bi draft yüzünden
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ben indianadan umutluyum hala ..ama takım da bişi eksik gibi..sence nedir o oguz ??

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forza Warriors.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben indianadan umutluyum hala ..ama takım da bişi eksik gibi..sence nedir o oguz ??
    Acikcasi izlemedim sadece sezon oncesi analizlerden cikardigim, G Hill'den daha iyi bir pg lazim gibi... Scola'yi almislar bu yaz.

Kavgali mactan (Artest, S Jackson, J ONeal vs) sonra sadece Ball State'deki entrepreneurship programi icin Indiana'yla ilgilenmistim.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forza Warriors.
    Aynen.Curry reis aqar
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

18891 issiz Detroitli'nin seyrettigi macta Wizards'i hucumla yenmisiz. Hani bu takim savunma yapacakti?

Takimin en cok uc sayilik kullanan oyuncusu: Josh Smith! Baska soze gerek yok sanirim.

MDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

18891 issiz Detroitli'nin seyrettigi macta Wizards'i hucumla yenmisiz. Hani bu takim savunma yapacakti?

Takimin en cok uc sayilik kullanan oyuncusu: Josh Smith! Baska soze gerek yok sanirim.
    MCW hakkında ne diyorsun kaçan balık büyük mü olacak yoksa

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

DİKKAT!

Sixers'ın Holiday'i gönderip MCW'ı seçmesi...

*

LAC'in R. Bullock seçimi

*

Ve Spurs'ün orjinal seçimi: Livio Jean-Charles...
    Bu yılki draft gradelerinde Pistons için verilen en düşük not (B) (((Okuduklarım arasında)))

Forumlardaki taraftar yorumlarına göz atınca da hemen hemen herkes memnun. Tek eleştiri var:

Onun sebebi de Burke'ü geçmeleri. Ama zaten bu belliydi. Burke'ü seçmek demek Knight'tan vazgeçmek demek. Bir şekilde PG için Knight'a şans verecekler. Olmadı, Calderon'u tutma imkanı var. Onun için öncelik SG-SF idi.

Pistons'a gelen eleştiriler Burke'ün oyunundan ziyade Wolverine çıkışlı olması. Başka okuldan gelseydi bu kadar konuşulmazdı. MCW gibi... Hatta MCW'ın Sixers performansını çok daha fazla merak ediyorum.

CBS

DETROIT PISTONS

New faces: No. 8 SG Kentavious Caldwell-Pope, No. 37 F Tony Mitchell, No. 56 PG Peyton Siva

The Pistons had an excellent second round, which isn't much of a consolation for all the Michiganders hoping for Trey Burke in the first. Burke made a lot of sense for the Pistons, who haven't had a good point guard since Chauncey Billups. But Caldwell-Pope should fill the starting shooting guard role admirably. He has all the tools for the trade. Given the pick, the Pistons probably were hoping Ben McLemore, a better prototypical shooting guard, would fall to them. Mitchell is very athletic and can play both forward spots, and Siva is a hardened winner who could be a solid backup. He's not Burke, though.

Grade: B

USA TODAY

8. Detroit Pistons: SG Kentavious Caldwell-Pope, Georgia

Caldwell-Pope is a prototype shooting guard. He is a marksman from deep and can drive well enough to keep defenders honest. He also has the size to play the position and is really smooth with and without the ball. He's the replacement for Richard Hamilton the Pistons have needed for years. But an even bigger need was at point guard, where the local kid who was the best college player in the country, Michigan's Trey Burke, would have been a great fit. Caldwell-Pope should be a good player, but he doesn't have the upside of Burke and doesn't fit the team's biggest need.

Grade: B

A+ Pistons select: Tony Mitchell, PF, North Texas
    Great bench guy to bring energy and muscle. There were questions about Andre Drummond's motor,too. Look how that worked out.

B+ Pistons select: Peyton Siva, PG, Louisville
    Had great workouts, terrific work ethic, good leadership.

Vb.

http://www.nba.com/pistons/nbapoll/results/72456 Bu da Pistons.com'daki anketin sonucu

Buna da bir göz atmak lazım:

t’s the right pick. Detroit needed a SG more than they needed a PG out of this Draft.
    Here is the reason why: What do Jose Calderon, D.J. Augustin, Beno Udrih, Jeff Teague, Darren Collison, Jarrett Jack, Brandon Jennings, Eric Maynor, Kyle Lowrey, and Eric Bledsoe all have in common? They are all available via Free Agency or Trade and they are ALL better than Trey Burke, MCW, and CJMc!!
    I would much rather give Brandon Knight another season or trade for a guy like Bledsoe or work a sign and trade for Collison than have Trey Burke. I loved him at Michigan, I just don’t see it translating to the NBA. I hope he does well and proves me wrong, but I’m just not seeing it.
    With Burke Going to Utah everyone is gonna see real quick whether he struggles defensively and if his offense can make up for it. Being in Utah’s pick-and-roll offense will definitely be good for Burke, but just out there in the Western Conference he is gonna have to put the D on Nash, Lillard, Curry, Westbrook, Linn, Parker, Paul, Lawson, Conley, Dragic, and now Holiday. On top of D-in them up, he’s gotta try to score on them and he’s giving up size to ALL of them except Lawson and Paul.

Sözün özü... Trey Burke olayı Detroit için biraz özMichiganlılık meselesine dönüştü.

KCP'yi draft öncesi hiç izlemedim. Çok da fikrim yoktu. Detroit'in son dönemlerdeki büyük ihtiyaçlarından biri dış şutör. KCP'de drafttaki en iyi şutörlerdenmiş.

Pistons'ın ligde dış şut sıralamasındaki yeri

2012-13

Üç sayılık şut denemesi 24. sırada

2011-12

Üç sayılık şut denemesi 26. sırada

2011

22. sırada

2010

26. sırada

2009

28. sırada

Vs.

Pistons'ın genel oyun yapısında dış şut pek yer etmiyor, kabul. Ancak Jon Barry, J. stackhouse, R. Hamilton, C. Billups, B. Gordon sonrası iki üç sezondur topu çembere gönderebilecek gard/forvet yok (B. Knight'ın şutu var ama görevi o değil).

En iyi şutörü C-Vill olan bir takımdan bahsediyoruz.

Ve ayrıca... Yeni koç Cheeks, Sixers'ta K. Korver'ı kullandığı gibi bir oyuncu istemiştir. KCP'yi o rolde deneyecektir.
    Alıntı MDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MCW hakkında ne diyorsun kaçan balık büyük mü olacak yoksa

Sadece pasor ve savunmaci diyorlardi ama doktutmus cocuk.

Bu performansi golgelemek istemem ama Jennings de boyle girmisti lige.

Szymkowiak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Allen Iverson yoktu ama ruhu parkedeydi. Philadelphia Sixers ligin şımarık ve zengin çocuklarını Iverson ruhu ile tokatladı.

Goodbye, legend.
    2010-11 Sezonu Şampiyon Trabzonspor

Miroslav Szymkowiak #7

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nba'de ilk maçında 22 sayı 12 asist 9 top çalma 7 ribaund.Oha diyorum kendisine.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Dirk 24 sayı 5 asist

Monta 32 sayı 8 asist

Carter 21 sayı ve Calderon'un da 11 asist yaptığı maçta Atlanta'yı sahamızda devirmişiz.Çok sayı yemişiz burası ayrı ama zaten bu beklentiler arasındaydı.Monta ilk maçında çok iyi katkı verdi umarım devam eder.
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Acikcasi izlemedim sadece sezon oncesi analizlerden cikardigim, G Hill'den daha iyi bir pg lazim gibi... Scola'yi almislar bu yaz.

Kavgali mactan (Artest, S Jackson, J ONeal vs) sonra sadece Ball State'deki entrepreneurship programi icin Indiana'yla ilgilenmistim.

Bence İndiana şampiyonluk adaylarından.Müdafada çok iyiler.Sene içinde sakatlık vs. yaşamazlarsa üst sıralarda yer alacaklardır
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nba'de ilk maçında 22 sayı 12 asist 9 top çalma 7 ribaund.Oha diyorum kendisine.
    ilk defa 9 top calan bi basketbolcu gordum bende inanamadim bende..

indiani izlerken cok zevk aliyorum nedense.

enesin sureleri artmaya basladi bile..

omer-howard beraber basladi maci..ilginc bi ikili oldular..

nba bu sezon sanki biraz daha ilginc hal aldi.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ömer 35 dakika süre almali.Cok iyi bir Center.Howardla olmuyor ömerin alacagi ribaundlari caliyor.
    Now Orleanse takasi gerceklesmeli subata kadar.Orda uzun yillar oynayabilir cok iyi ve genc oyuncular var orda 1 tane center eksik buda ömer.Ama Houston Menajeri morey ve koc mchale suanda hic sicak bakmiyor ömeri tutmak istiyorlar.Yazik olacak Ömere gidemezse.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer 35 dakika süre almali.Cok iyi bir Center.Howardla olmuyor ömerin alacagi ribaundlari caliyor.
    Now Orleanse takasi gerceklesmeli subata kadar.Orda uzun yillar oynayabilir cok iyi ve genc oyuncular var orda 1 tane center eksik buda ömer.Ama Houston Menajeri morey ve koc mchale suanda hic sicak bakmiyor ömeri tutmak istiyorlar.Yazik olacak Ömere gidemezse.
    Dogru diyorsun, ama Ömer'in 60milyon dollarlik sözlesmesi var. Onu öyle kolay kolay bir yere trade edemezsin. Ner Orleans'e gitmesi salary cap yüzünden mümkün degil. Bu sezon 2 tane pahali oyuncu kadrolarina kattilar(Evans, Holiday) ve bu yüzden Ömer gibi pahali adami almalari mümkün degil. Trade desen de pek mantikli gelmiyor bana. Houston'in tek ihtiyaci saglam bir PF ve orda sadece Davis var New Orleans de ve onu kimseye vermezler. Ömer bence 99% Houston'da kalacak. Dün kismen maci izledik. Howard + Ömer pota altini neredeyse kilitliyorlar ve bu guardlara daha cok alan aciyor. Dün Harden pek gününde degildi, ama Houston bati konferansin en güclü takimlarindan bir tanesi ve ömere ihtiyaclari var.

Cihan Kibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru diyorsun, ama Ömer'in 60milyon dollarlik sözlesmesi var. Onu öyle kolay kolay bir yere trade edemezsin. Ner Orleans'e gitmesi salary cap yüzünden mümkün degil. Bu sezon 2 tane pahali oyuncu kadrolarina kattilar(Evans, Holiday) ve bu yüzden Ömer gibi pahali adami almalari mümkün degil. Trade desen de pek mantikli gelmiyor bana. Houston'in tek ihtiyaci saglam bir PF ve orda sadece Davis var New Orleans de ve onu kimseye vermezler. Ömer bence 99% Houston'da kalacak. Dün kismen maci izledik. Howard + Ömer pota altini neredeyse kilitliyorlar ve bu guardlara daha cok alan aciyor. Dün Harden pek gününde degildi, ama Houston bati konferansin en güclü takimlarindan bir tanesi ve ömere ihtiyaclari var.
    Yanılıyosun hocam Ömerin 3 yıllık 25 md lık kontratı vardı bir senesi de geçti. Ryan Anderson'ın da bu seneden itibaren 3 yıllık 8 md'lık bir kontratı kalıyor.
    Espn Trade machine göre takas oluyo ki bence olması houston için iyi olur.
    http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=n8yktyz

Ömer ile Howard aynı anda sahada oluca ne 4 numara savunabiliyolar ne de hücumda alanı açabiliyolar.
    'Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar.'

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Houstonluyum zaten renktas ömerin kalmasini isterim.Cihan Kibarin dedigi gibi Ömerin kontratinda yanildin,bu takas mümkün gözüküyor.
    Yorumcular falanda kapali kapilarda bu takasin konusuldugu yaziliyor.
    Cünkü New Orleanse Davise yardim edebilen ribaund cekebilen savunabilen center lazim = Ömer.
    Suanda centerleri greg stiemsmami ne öyle les biri.
    Houstonada Howarda yer acabilecek bir stretch 4 lazim.Buda Anderson.Aslinda Ersan Ilyasova tam Houstona göre ama münkün degil.
    Houston Ömerin nekadar iyi oldugunu biliyor,oyüzden deniyorlar bu ikiliyi.25 dakika süre verecekler Ömere ama bu yetmez ömer 30-35 dakika oynamali ve Macin sonunda oyunda olmali.Sonunda bu takas gerceklesir diye düsünüyorum.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)