Sayfa 537 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 437 487 527 535 536 537 538 539 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,401 ile 13,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN

Ben Detroit'in yerinde olsam Jonathan Isaac kumarini oynardim. Hem Mo Bamba'dan daha iyi oyuncu, hem artik ACL sakatliklari sonrasi 100% ile donebiliyor oyuncular hem de Detroit'in kaybedecek cok birseyi yok.
    Bamba'yı şut attığı için yazdım Ekrem. New York'a gider diyorlar Bamba için.

Isaac iyi savunmacı fakat iki sezon kaçırdı. Nasıl döneceğini kestiremiyorum. Kontratı da iki üç yıl daha vardı. Bulls'daki Williams'ı ona benzetiyorlardı.

Jalen Brunson & Cade projesi için ne düşüyorsun?

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bamba'yı şut attığı için yazdım Ekrem. New York'a gider diyorlar Bamba için.

Isaac iyi savunmacı fakat iki sezon kaçırdı. Nasıl döneceğini kestiremiyorum. Kontratı da iki üç yıl daha vardı. Bulls'daki Williams'ı ona benzetiyorlardı.

Jalen Brunson & Cade projesi için ne düşüyorsun?
    Jalen Brunson icin Knicks ciddi rakamlar onerecek diyorlardi. Oyuncunun bu kadar piyasasi yuksek oldugu durumlarda topa girmek ne kadar mantikli olur bilmiyorum.

Brunson - Cade uyumlu olur mu olmaz mi bilemiyorum. Detroit'i sen benden cok daha fazla takip ediyorsun. Senin bu konuda fikrin nedir?

Brunson tarzi bir PG yerine, Grant'i gonderip yerine Gary Harris tarzi sutorlere ya da Zach Lavine (bunun da cok fazla taliplisi var) gibi combo guardlara yonelmek daha mantikli olmaz mi? Cade ve Saddiq Bey hala caylak kontratlarinin basindalar, 27-28 yaslarindaki prime kontratini alacak yildizlar maxlanabilir.

Zach Lavine CBA'ye gore uzun ve en cok parayi Bulls verebilir ki zaten direkt cap space ile imzalatabilecek kadar maas boslugu olan cok takim yok. S&T ile Grant (ve ekstralar karsiliginda) Bulls ikna edilebilir mi? Zach Lavine, Detroit'e gelmeyi kabul eder mi?
    Yahsi Bati 51:28

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jalen Brunson icin Knicks ciddi rakamlar onerecek diyorlardi. Oyuncunun bu kadar piyasasi yuksek oldugu durumlarda topa girmek ne kadar mantikli olur bilmiyorum.

Brunson - Cade uyumlu olur mu olmaz mi bilemiyorum. Detroit'i sen benden cok daha fazla takip ediyorsun. Senin bu konuda fikrin nedir?

Brunson tarzi bir PG yerine, Grant'i gonderip yerine Gary Harris tarzi sutorlere ya da Zach Lavine (bunun da cok fazla taliplisi var) gibi combo guardlara yonelmek daha mantikli olmaz mi? Cade ve Saddiq Bey hala caylak kontratlarinin basindalar, 27-28 yaslarindaki prime kontratini alacak yildizlar maxlanabilir.

Zach Lavine CBA'ye gore uzun ve en cok parayi Bulls verebilir ki zaten direkt cap space ile imzalatabilecek kadar maas boslugu olan cok takim yok. S&T ile Grant (ve ekstralar karsiliginda) Bulls ikna edilebilir mi? Zach Lavine, Detroit'e gelmeyi kabul eder mi?
    Açıkçası Brunson'dan çekiniyorum. En son 25 M $ filan konuşuluyordu. İyi bir çıkış yaptı fakat Pistons'ın ihtiyacı olan dış şut katkısonı verebilecek oyuncu o mu? Sürekli penetre üzerinden oynuyor. Cade de öyle... Hele Bagley 4 numara oynarsa tek atıcı Bey kalıyor.

O nedenle Gary Harris daha makul seçenek. Lavine için dün Portland haberleri vardı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

"An NBA source told The Post recently the Pistons would pursue Robinson if they don’t land Holmgren in the draft."

New York Post

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Bu All-Nba seçimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Mvp sıralamasında ikinci olan embiid'in ilk takıma girmemesi bence çok tartışmalı. Celtics'imin gururu Tatum da Larry Bird ve Kevin Garnett sonra all nba first team seçilen ilk Celtics oyuncusu olmuş. Umarım bu hikaye şampiyonluk ile taçlanır. Miami bana biraz daha önde geliyor ama bakalım.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu All-Nba seçimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Mvp sıralamasında ikinci olan embiid'in ilk takıma girmemesi bence çok tartışmalı. Celtics'imin gururu Tatum da Larry Bird ve Kevin Garnett sonra all nba first team seçilen ilk Celtics oyuncusu olmuş. Umarım bu hikaye şampiyonluk ile taçlanır. Miami bana biraz daha önde geliyor ama bakalım.
    Jokic'le aynı pozisyonda olduğu için ikinci takıma kaldı. Chris Paul de MVP sıralamasında ilk ondaydı fakat gard sayısından dolayı üçüncü takıma seçildi.

Tatum'la ilgili bilgiye şaşırdım. Bunu okumasaydım "Rondo neyse de Pierce seçilmiştir" derdim. İlginçmiş. Hak etti Tatum.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Harbi jimmy fcking butler oldu. İzlediğim en iyi bireysel performanslardan biriydi .

bostonda brown-tatum son periyotta top kullanamadılar nedense.

maçta çok iyiydi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harbi jimmy fcking butler oldu. İzlediğim en iyi bireysel performanslardan biriydi .

bostonda brown-tatum son periyotta top kullanamadılar nedense.

maçta çok iyiydi

Uzun zaman sonra NBA'in eski sert tadını veren bir maç seyrettim. Yalnız son çeyrekte Butler'dan çıkan topu Miami'ye verdi hakemler. Tam Horford ve White'le iki üçlük sokup havaya girmişti Boston.

Nereden
    Kuzey Amerika

Uzun zaman sonra NBA'in eski sert tadını veren bir maç seyrettim. Yalnız son çeyrekte Butler'dan çıkan topu Miami'ye verdi hakemler. Tam Horford ve White'le iki üçlük sokup havaya girmişti Boston.
    Hocam hakemler faullerde de biraz saçmaladılar gibi geldi bana. Gerçekten Boston maçları bitiremiyor nedense. Büyük problem.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocam hakemler faullerde de biraz saçmaladılar gibi geldi bana. Gerçekten Boston maçları bitiremiyor nedense. Büyük problem.
    Özellikle Oladipo'ya Jaylen'in yaptığı hücum faule savunma verdiler. Allah'tan düzelttiler. Yoksa maçın şekli değişirdi orada.

*

Ex Pistons forveti Darvin Ham, Lakers koçu oldu.

Müthiş atlet, çok iyi savunmacıydı. 1 sayı ortalamasıyla oynardı. Ve yüzüğü var.

Nereden
    Kuzey Amerika

Özellikle Oladipo'ya Jaylen'in yaptığı hücum faule savunma verdiler. Allah'tan düzelttiler. Yoksa maçın şekli değişirdi orada.

*

Ex Pistons forveti Darvin Ham, Lakers koçu oldu.

Müthiş atlet, çok iyi savunmacıydı. 1 sayı ortalamasıyla oynardı. Ve yüzüğü var.
    Hocam kim finale çıkar?

finaller hakkında yorumlarınız nedir??

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocam kim finale çıkar?

finaller hakkında yorumlarınız nedir??
    Pistons hariç eskisi kadar hakim değilim takımlara. Herro ne zaman dönecek? O çocuk oynarsa Heat avantajlı olur bence. Adebayo'nun daha canlı oynamasını bekliyorum.

Batı'da Gsw büyük iniş çıkış yaşadı. Ciddi sakatlıklardan döndüler. Ve yine finaldeler. İlginç hikaye...

Sizce ne olur?

Nereden
    Kuzey Amerika

Pistons hariç eskisi kadar hakim değilim takımlara. Herro ne zaman dönecek? O çocuk oynarsa Heat avantajlı olur bence. Adebayo'nun daha canlı oynamasını bekliyorum.

Batı'da Gsw büyük iniş çıkış yaşadı. Ciddi sakatlıklardan döndüler. Ve yine finaldeler. İlginç hikaye...

Sizce ne olur?
    Ben hücum gücünden dolayı ibrenin gsw yana olduğunu düşünüyorum fakat Phoenix batıdan gelse her türlü doğu takımları şampiyon olur derdim. Bir de buraları oynamayı bilen tecrübeli takım sonuçta.

Doğudaki 2 takımın da savunması iyi ama hücumda bence iyi değiller. Sahadaki maçta maalesef 2 süper yıldızın seriyi bitiremiyor. Sahanda seri bitiremiyorsan zaten problemlisin demek.

Nereden
    Kuzey Amerika

Nba finallerinde böyle bir son periyot yoktur herhalde. Adamlar ne attıysa girdi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Nba finallerinde böyle bir son periyot yoktur herhalde. Adamlar ne attıysa girdi
    Evden çıkarken GSW öndeydi. (:

*

Jalen Brunson'ın babası NYK'e asistan koç olmuş. Robinson ayrılırsa Brunson'la imzalayabilirler. İşleri zor.

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iyi kitlemisler son periyodda Curry ve ekibini. Smarta karsi Curry %30 larda oynuyormus. Al Horford Domine etmis. Daha iyi defans yapan kazanmis.
    Enteresan olan Boston Miami serisinde de 3 deplasman galibiyeti almis. Evinde 2 maglubiyet görmüs. Yine deplasman galibiyeti ile basladilar

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı MA291 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi kitlemisler son periyodda Curry ve ekibini. Smarta karsi Curry %30 larda oynuyormus. Al Horford Domine etmis. Daha iyi defans yapan kazanmis.
    Enteresan olan Boston Miami serisinde de 3 deplasman galibiyeti almis. Evinde 2 maglubiyet görmüs. Yine deplasman galibiyeti ile basladilar
    Kerr kendine göre haklı doneleri vardır belki ama Curry klay wiggins gibi oyunları 38 dk oynatmasını anlamıyorum. Hele hele 4. Periyot başında Curry dinlendirmesi de cabası.

bir de Boston ın cidden böyle bir hücum potansiyeli de var ama çok çok ekstra oldu bence bu maçta

Nereden
    Kuzey Amerika

Muazzam bir Curry performansı muazzam.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Muazzam bir Curry performansı muazzam.
    İlk yarı bitince S Sport 2'deki "Bad Boys" belgeseline geçtim. Kaçıncı defa seyrettiğimi hatırlamıyorum; yine Rodman'ın ilk en iyi savunmacı ödülünü alması, Mahorn'un takımdan ayrılması ve Joe Dumars'ın babasının vefatı sahnelerinde gözlerim doldu.

Başarıya giden yolun hikayesi... Sahi, bizim bu seneki şampiyonluğun perde arkasını anlatacak böyle bir yapım gelir mi?

Nereden
    Kuzey Amerika

İlk yarı bitince S Sport 2'deki "Bad Boys" belgeseline geçtim. Kaçıncı defa seyrettiğimi hatırlamıyorum; yine Rodman'ın ilk en iyi savunmacı ödülünü alması, Mahorn'un takımdan ayrılması ve Joe Dumars'ın babasının vefatı sahnelerinde gözlerim doldu.

Başarıya giden yolun hikayesi... Sahi, bizim bu seneki şampiyonluğun perde arkasını anlatacak böyle bir yapım gelir mi?
    Hocam yalan doğru Twitterda güya bu tarz bir yapım olacağı konuşulmuştu ama hiç zannetmiyorum açıkcası.
    Sanki bu tarz konuları becerebileck gibi değiliz ama inşallah yanılırım

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Seyretmediyseniz, "Hustle"ı öneririm.

https://www.netflix.com/tr/title/80242342

Nereden
    Kuzey Amerika

Seyretmediyseniz, "Hustle"ı öneririm.

https://www.netflix.com/tr/title/80242342
    Hocam dün izledim Hernangomez muazzam oynamış bence.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocam dün izledim Hernangomez muazzam oynamış bence.
    Ya Marjanovic? (:

*****Spoiler*****

Yalnız Haas'la ilgili değerlendirme sahnesi gerçekten çok iyiydi. On/Off gibi Advanced verilerin analizi aslında çok önemli. Geçenlerde Ayton için şunu yazmıştım:

DeAndre Ayton maksimum kontrat bekliyormuş. Chris Paul'le oynarken bile en üst düzey performansı göremedim onda. Hatta bugün onunla ilgili bir veriye denk geldim. O parkedeyken Suns savunması 10 pozisyonda 2,3 sayı fazla yiyormuş.

Charlotte alabilir belki. İnşallah Pistons ona gitmez. Bagley ile uzatıp onu 4 numara oynatacaksak hem Ayton hem de M. Robinson (ki severim Robinson'ı) Pistons için doğru tercih olmayacaktır. Şut avantajıyla Bamba sanki daha uygun.
    *****Spoiler*****

Nereden
    Kuzey Amerika

Ya Marjanovic? (:

*****Spoiler*****

Yalnız Haas'la ilgili değerlendirme sahnesi gerçekten çok iyiydi. On/Off gibi Advanced verilerin analizi aslında çok önemli. Geçenlerde Ayton için şunu yazmıştım:

*****Spoiler*****
    Ahahaha aynen onu unuttum ya. O da çok iyi Bridges da gayet iyiydi

Nereden
    Kuzey Amerika

Gsw şampiyon. Her ne kadar curry prime zamanı olsa da bence en özel gsw şampiyonluğu.

A wiggins bence muazzam bir seri çıkardı hayranlıkla izledim adamı ciddi manada.

tatum büyük bir hayal kırıklığı yarattı bende. Sakatlık diyorlar ama hiç hiç iyi değildi son 2 maç.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)