Sayfa 436 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 336 386 426 434 435 436 437 438 446 486 536 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13616 adet sonuctan sayfa basi 10,876 ile 10,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisinin Nowitzki'ye 36 yaşında olduğunu hatırlatması gerek. Dün 40 sayı bırakmış adam pelikanlara. Anthony Davis için de ilginç bir tecrübe olmuştur

Bu seneki en yüksek rakamıydı Dirk'in.36 yaşında olabilir ama hala 26 yaşındaki Dirk kadar çalışıyor,antreman yapıyor.Kariyerini çalışma azmine borçlu bir isim.Umarım 3-5 yıl daha oynayabilir.
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

drose61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emre ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu seneki en yüksek rakamıydı Dirk'in.36 yaşında olabilir ama hala 26 yaşındaki Dirk kadar çalışıyor,antreman yapıyor.Kariyerini çalışma azmine borçlu bir isim.Umarım 3-5 yıl daha oynayabilir.
    maksimum 2 sene oynar bence bu seneden sonra. maskara olarak bırakmak istemez diye düşünüyorum Dirk reyiz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hornets - Mavs maçının sonundaki hakem hatası kabul edilmiş. Ama onun öncesinde Mavs neden faul yapmayı seçmedi ki? Fark 3 olmuş.

Dallas'ı sene başında doğru düzgün takip edemedim ama beklediğimden daha iyi gidiyorlar.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu gece Kings @ Indiana maçı var. Bir kenara yazın, Kings o maçı a-la-cak.
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Güney Amerika

İndiana tokatlar
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Dostum bu Kings sempatin ne olacak bilmiyorum

Ben Nba'de hiç bir takım için şu maçı kesin alacak diyemem çünkü çok bariz şike olan bir lig.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Indiana tokatladı....

116-92

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nba bu sene biraz tuhaf gidiyor. Isim olarak Brooklyn ve New York istikrarsiz gidiyor, batıda Sas hariç istikrar yok.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Nereden
    Güney Amerika

İndiana farklı bir takım.Playofflarda daha da farklı olacaklar buna eminim.Şampiyonluk adayım İndiana'dır.Sene başında da dile getirmiştim bu takım o potansiyele sahip.Danny Granger biraz daha toparlansa herşey biraz daha net görünmeye başlayacak
    Dallas Mavericks

Nereden
    Ankara

Kings - Indiana maçını baştan sona izledim, Rudy Gay gibi vurdumduymaz bir herif yoktur şu dünyada. Ayzeya'ya tam pişti diyoruz, ters tepiyor. Kings, adam gibi savunma yapan takıma denk geldiği zaman duvara tosluyor. George'un son maçlardaki formsuzluğundan bir yürüyeyim dedim ama Kings'e patladı.

@Emre Öztürk, bu sene Indiana takım oluştururken bence Granger'ın toparlayamama ihtimalini göz önüne alarak ekstra adamlar aldılar. Granger, pastadaki kiraz olacak gibi.

@Kirk_Cooley, benim Kings'e sempatim öteden beri var. Cousins ve Ayzeya Thomas ayrı sevdiğim oyuncular.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Biz tatildeyiz. Bu sene ikinci kez 6-7 günlük boş süreci yaşıyor takım. İlkinden dönüş fazlasıyla kötüydü. Yarın gece Utah maçıyla sıkı bir takvime başlıyoruz. İnşallah şu rotasyon dengesizlikleri artık son bulur ve takım kendi işine KAZANARAK GELİŞMEYE odaklanır.

7 - 18 Şubat arası beş maçı evimizde oynayacağız. Aslında sonrasındaki dört maçın üçü de evimizde. Oraya kadar bir şekilde iyi gidersek...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (16.01.2014 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara

Hido sezon sonuna kadar Clippers ile imzalamış.

Nereden
    Ankara

Kings Rudy Gay'in son şansı. Burada da tutunamazsa bir sonraki durağı Çaykur Rizespor olur. Birilerinin Rudy'nin kulağını çekmesi lazım. Mike Malone ne iş yapıyor anlamıyorum, elinde Cousins var, Rudy Gay var, Ayzeya Thomas var, kaliteli sayılabilecek bir bench var; e ne duruyorsun helva yapsana, helva yapsana!

Ayzeya dün gece OKCye 38 sayı bırakmış, keşke maçı izleseydim. Atlamayalım bu noktayı.

Nereden
    Ankara

New Orleans'ta düzenlenecek All Star'da ilk beşte başlayacaklar açıklandı. Buna göre Stephen Curry, Kevin Love, Paul George ve Kyrie Irving ilk kez ilk beşte başlayacak.

Basketbolseverlerin oylarıyla 16. kez ilk beşe seçilen Kobe Bryant ise kendisini seçenlere teşekkür edip, "Sezon boyunca oynayanlar orayı hak etti. Benim oynamam doğru olmaz" açıklamasını yaptı.

All Star ilk beşleri şöyle:

BATI KONFERANSI
    Stephen Curry, Kobe Bryant,
    Kevin Durant, Kevin Love, Blake Griffin

DOĞU KONFERANSI
    Kyrie Irving, Dwyane Wade, Paul George, Carmelo Anthony, LeBron James

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New Orleans'ta düzenlenecek All Star'da ilk beşte başlayacaklar açıklandı. Buna göre Stephen Curry, Kevin Love, Paul George ve Kyrie Irving ilk kez ilk beşte başlayacak.

Basketbolseverlerin oylarıyla 16. kez ilk beşe seçilen Kobe Bryant ise kendisini seçenlere teşekkür edip, "Sezon boyunca oynayanlar orayı hak etti. Benim oynamam doğru olmaz" açıklamasını yaptı.

All Star ilk beşleri şöyle:

BATI KONFERANSI
    Stephen Curry, Kobe Bryant,
    Kevin Durant, Kevin Love, Blake Griffin

DOĞU KONFERANSI
    Kyrie Irving, Dwyane Wade, Paul George, Carmelo Anthony, LeBron James
    Doğu'da pivot kim Murat? Kaya Peker mi?

Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğu'da pivot kim Murat? Kaya Peker mi?
    Oğuz aynı şey benim de içimden geçti, pivotsuz oynayacaklar herhalde, batının da pivotu var sayılmaz gerçi, bu sene NBA'i pek takip edemiyorum ama Hibbert olabilirdi belki beşte.

Paul George için sevindim.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stephen Curry ilk 5 sonunda. Gerçi bunda Chris Paul ve Westbrook'un sakatlıklarının etkisi olmuştur.

Ayrıca Paul George'un da ilk 5 başlaması sevindirici.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

Heat, Spurs'u resmen süpürdü. Popovich'in alan savunması atletik takımlara yemiyor (bkz. Portland) . Play-offlara kadar bür çare bulması lazım. Parker ve Duncan'ın moralleri çok bozuktu maçtan sonra.

Heat, Bynum ile ile ilgileniyormuş. Oden olmadı galiba, halbuki son maçlarda az da olsa süre almaya başlamıştı. Bynum'un basketbolu kafasında bitirdiği konuşuluyordu; bakalım Lebron ikna edebilecek mi?

Nereden
    Ankara

Heat, Spurs'u resmen süpürdü. Popovich'in alan savunması atletik takımlara yemiyor (bkz. Portland) . Play-offlara kadar bür çare bulması lazım. Parker ve Duncan'ın moralleri çok bozuktu maçtan sonra.

Heat, Bynum ile ile ilgileniyormuş. Oden olmadı galiba, halbuki son maçlarda az da olsa süre almaya başlamıştı. Bynum'un basketbolu kafasında bitirdiği konuşuluyordu; bakalım Lebron ikna edebilecek mi?

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ben Lakers play-off yapar demiştim ama Kobe'nin 2.sakatlığını hiç hesaplamamıştım. Kobe 2.kez sakatlandı ve 3-4 hafta belki 1 ay daha yok takım Kobe'siz 2.sakatlık bölümünde nerdeyse tüm maçları kaybetti. Bu saatten sonra play-off olmaz ama keşke Kobe sakatlanmasaydı ve play-off'u getirseydi. 1 yıl daha boşa gitti.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Lakers play-off yapar demiştim ama Kobe'nin 2.sakatlığını hiç hesaplamamıştım. Kobe 2.kez sakatlandı ve 3-4 hafta belki 1 ay daha yok takım Kobe'siz 2.sakatlık bölümünde nerdeyse tüm maçları kaybetti. Bu saatten sonra play-off olmaz ama keşke Kobe sakatlanmasaydı ve play-off'u getirseydi. 1 yıl daha boşa gitti.
    Allah aşkına şu takımda Kobe değil MJ oynasa ne olur

Nereden
    Ankara

Yok artık... Herkes ne yapacağını şaşırdı

6 Şubat 2014

Los Angeles Lakers ve Cleveland Cavaliers arasında oynanan karşılaşmanın son bölümünde basketbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı.

Rakibinin 7 maçlık serisine son vererek Cleveland Cavaliers'i deplasmanda 119-108 yenen Lakers için mücadelenin son bölümü oldukça ilginç olaylara sahne oldu. Paul Gasol, Jordan Hill, Jodie Meeks ve Steve Nash gibi oyuncularından mahrum bir şekilde sahaya çıkan Lakers, maç içinde yaşanan sakatlıklar sonrası “yok artık” dedirtecek bir durumla karşı karşıya kaldı.

Nick Young ve Jordan Farmar’ın sakatlıklarının ardından Chris Kaman da 6 faul alarak oyun dışı kalınca Lakers’ın oynatabileceği oyuncu sayısı 5’e düştü. Kenarda oyuncusu kalmayan Lakers, sahadaki 5 oyuncusu ile mücadelesine devam ederken, Robert Sacre’nin de 6. faulünü almasıyla son 2 dakikada işler karıştı. Kenarda oyuncusu kalmayan ve kurallar gereği sahada 5’ten az kişiyle mücadele edemeyeceği için hakemler, Sacre’yi 6 faulüne rağmen oyunda tuttu. Ancak kalan dakikalarda yapacağı her faulü teknik faul olarak değerlendirileceği belirtildi.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Lakers sahadan 119-108 galip ayrılarak bu tuhaf gecenin kazananı olmayı başardı.

NBA'de şöyle bir olay yaşanmış, cidden enteresan bir durum, FIBA'da sahada iki kişi kalsa bile maç devam edebiliyor. Ah şu Amerikalılar.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lakers Andrew Wiggins'i alsa bari drafttan.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

Pero Antic rising stars kadrosuna alınmış. Adam Lebron'dan bile daha yaşlı. Oldu olacak Prigioni'yi de alsalardı, beraber pickn roll yaparlardı maç boyu.

All star haftasında neredeyse bütün kategorilerde Damian Lillard var, adam heryere yetişecek.

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lakers Andrew Wiggins'i alsa bari drafttan.
    Wiggins tam bir Kanada'lı olduğunu, Raptors'ta oynamak istediğini söylemişti. Lakers'a gelir mi bilmem, ama nba bu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bynum gereksizi rotasyondan kesildi takım nefes aldı

İki smaç yaptı diye kontrat aldı adam geçen yaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)