Sayfa 432 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 332 382 422 430 431 432 433 434 442 482 532 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 10,776 ile 10,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oğuz hocam valla senden böyle bir cevap beklemedim desem yalan olur

açıkçası detroitin rengi bize en yakın renk bunu inkar edemem. ancak kırmızı mavi'sinin tonları normalde bizim renklerden uzaktır. yalnız t-mc formasında gerçekten yakınmış.

ama detroit hem şehir, hem takım olarak her zaman çok itici gelmiştir.

hele ki o 2004 finalleri yok mu? ah ah hala içimde yaradır
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Abi o 2004'te felan Wallace kardeşler allahım hele o Rashead dünyada böyle itici insan olamaz. Hadi Ben sempatikti blokları ile felan. Raşit ve sakızı çirkeflikleri yok böyle bir gıcık adam. Yoksa Taysaun Billups felan hiç itici değildi. Rip H. de.

Neyse Kobe döndü ve beklediğim gibi. Şimdi Boxscore yorumları çıkıp şu kadar top kaybı diyecek ama maçı izleyenler Sacre ve Gasol'un tutamadığı 3 topun kobeye top kaybı yazıldığını bilir. Hazır değil zıplarken, özellikle basarken Kobe değil. Drive eden oyuncunun potaya gitmeyeceğini biliyorsan pas kanallarına savunma yaparak kolay savunabilirsin. Şu an Kobe'nin en büyük eksiği bu nasıl olsa pas atacak diye bekliyorlar zaten. 1 haftaya toparlar.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi o 2004'te felan Wallace kardeşler allahım hele o Rashead dünyada böyle itici insan olamaz. Hadi Ben sempatikti blokları ile felan. Raşit ve sakızı çirkeflikleri yok böyle bir gıcık adam. Yoksa Taysaun Billups felan hiç itici değildi. Rip H. de.

Neyse Kobe döndü ve beklediğim gibi. Şimdi Boxscore yorumları çıkıp şu kadar top kaybı diyecek ama maçı izleyenler Sacre ve Gasol'un tutamadığı 3 topun kobeye top kaybı yazıldığını bilir. Hazır değil zıplarken, özellikle basarken Kobe değil. Drive eden oyuncunun potaya gitmeyeceğini biliyorsan pas kanallarına savunma yaparak kolay savunabilirsin. Şu an Kobe'nin en büyük eksiği bu nasıl olsa pas atacak diye bekliyorlar zaten. 1 haftaya toparlar.
    Sacre'nin 1 dakika bile olsa süre aldığı bi takım bu ligde play-off göremez

Geçmiş olsun Kobe'li ilk maçta evinizde Rudy Gay'siz Toronto'dan 12 sayı fark yemişsiniz

Nereden
    Belçika

Bu maça Kobe'li demek pek doğru sayılmaz. Sol ayağına basmamaya çok yüklenmemeye dikkat ediyor. Kobe 40 yaşında sahaya çıksa bir fade away'de kolay kolay blok yemez. Alçak postta oynayamıyor rahatça. En iyi yaptığı şey zaten bu fade awayler. 1 hafta oynadıkça kendine gelecektir yavaş yavaş. İddiamın arkasındayım Ocak sonu Şubat ayı sonrası bu takımın önünde yine duramayacaklar. Kobe beklediğimden daha iyiydi basketboldan 9 ay kopmasına rağmen yumuşaklığı hala aynı ayaklarında şut dengesi yok. Rudy Gay'siz bir takım bence daha iyi.

D'Antoni'ye gelicem X.Henry yardırıyor alev alev adam Meeks'i sahada tutup Henry'i kenara alıyor. Bütün maç Henry'i gösterdi Tv böyle koçluk olmaz. Meeks daha potaya deymeyen kendi topu alamayacağını bilmyor 2 ye 0 pozisyonun içine etti. Nick Young Rudy Gay bunların zararı mı var karı mı var benim için 2 pozisyon iyi iş yapıp 1 pozisyonda herşeyi yakabilecek adamlar.

Kobe'nin 10 tane asistini sağolsun Gasol Young Meeks Blake mafetti.
    Farmar,Kaman yok bizde unutmadan. Sacre zaten süre alamaz.

Gasol'e parantez açıcam yemin ediyorum 182 boyumla Lakers'de 5 numara oynasam daha iyi oynarım. Abi bir topu girmeyecek şekilde atmak diye bir şey var topu potaya sallarsın çemberi dövmek, birde Amir Johson'ı izleyelim yetenek değil olması gereken zaten elini kaldırdığınnda attığın yarım hook shot denilen şut bu çok basit bişey 2.16 boyun var bunu yapamaman için beyninde sorun olması lazım. Denediği yaptığı şeyler amaçsız ve sonuçlanmayacağını kendide biliyor. Blake ve Gasol dün rezilden de rezildi. Kobe'nin 8 top kaybı var. 2'sini Gasol tutamadı,(+ Gasol bitane aldığı ribo ile dışarı çıktı.) Meeks Kobe'nin pasını 2 kez tutamadı. Sacre maçın başındaki back-bounce pası tutamadı. Adamın 8 top kaybının 5'i takım arkadaşlarının topla iyi ilişkisi olmamasından. 3 tane pasını da pas arası yaptılar. Maçı izlerken saç baş yoldum. Sezonun en kötü oyunu oldu 25 sayı fark olan Gsw deplasmanında bile böyle bir oyun yoktu.

Hiçkimsenin şüphesi olmasın. Kobe Phoenix ve peşine gelen 4 deplasman maçı sonrası tamamen kendini bulmuş olur. 5-6 maç zamanı var. Ayağı da bu 15 gün içinde daha rahat hissedeceği seviyeye gelecektir. Ocak sonundan sonra gelsin smaçlar buzzer beaterlar. Maçı izledinizmi bilmiyorum ama sahaya ilk defa çıkmış gibi heyecanlıydı Kobe, ilk serbest atışını kaçırdı ilk sayısı için. Heyecanlıydı ve kariyer bitirecek sakatlıktan çıktı. 3 yıl daha bizimle bu yılla birlikte. Daha neler göreceğiz neler. Sabredin.Bu hayatta beni 2 şey hiç yanıltmadı biri İzmir diğeri Kobe
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Az Kaldi Ömerimin tradi gerceklesecek.Insallah Okc,New Orleans,Boston,Portland veya Dallasta oynar ama Houston Ömeri Rakibe vermek istemiyor cünkü Okc,Dallas ve Portlandda Ömer eksik olan son puzzle olur.Okc Ömeri alirsa Sampiyon olur.Veya en azindan finale kalir.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Portland a gitmez inş ömer lamarcus arkasında kalır yine howard gibi olur

Ama perkins yerine gelirse daha iyi oşur gibi geliyo bana

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bize gel tüm ribauntları topla Ömer.Dirk'in ribauntla fazla işi olmuyo zaten Sezonu en az 10 sayı 14 ribaunt ve iki de blok ortalamasıyla tamamlarsın
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ben de iddiamın arkasındayım bu Lakers playoff yapsın bikini giyerim.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ömer eğer Dallas'a giderse Dallas bir anda contender olur. (Nowitzki, Ellis, Calderon, Marion kalmak şartıyla)
    Yahsi Bati 51:28

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ömer'in gideceği takım ya New Orleans ya Atlanta. Ben başka bir takım göremiyorum.

Nereden
    Çanakkale

Ömer Aşık = BALON

Nereden
    Ankara

Kings'in tekrar yapılanması bitti gibi. Bence başarılı da oldular, bu sene playoff yapacaklar gibi duruyor.

Isaiah Thomas / Jimmer Fredette
    Marcus Thornton / Ben McLemore / Ray McCallum
    Rudy Gay / Travis Outlaw
    Derrick Williams / Quincy Acy / Carl Landry
    DeMarcus Cousins / Aaron Gray / Jason Thompson / Hamady Ndiaye

Nereden
    Ankara

Clippers yaşlı kurt Stephen Jackson'un peşindeymiş. Veteran kontratıyla alırlar gibi.
    http://espn.go.com/los-angeles/nba/s...tephen-jackson

Nereden
    Ankara

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clippers yaşlı kurt Stephen Jackson'un peşindeymiş. Veteran kontratıyla alırlar gibi.
    http://espn.go.com/los-angeles/nba/s...tephen-jackson
    Elemanın birisi haberin altına yorum yapmış:

"They should just get shannon brown, since they like Laker leftovers.... OOOOOHHHH!!!! "

Haksız da değil hani. Matt Barnes, Antawn Jamison, Lamar Odom vb.

Nereden
    Çanakkale

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kings'in tekrar yapılanması bitti gibi. Bence başarılı da oldular, bu sene playoff yapacaklar gibi duruyor.

Isaiah Thomas / Jimmer Fredette
    Marcus Thornton / Ben McLemore / Ray McCallum
    Rudy Gay / Travis Outlaw
    Derrick Williams / Quincy Acy / Carl Landry
    DeMarcus Cousins / Aaron Gray / Jason Thompson / Hamady Ndiaye
    Sacramento'yu severim ama malesef play-off yapmaları imkansız.

Nereden
    Ankara

Alıntı bangkook_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de iddiamın arkasındayım bu Lakers playoff yapsın bikini giyerim.
    Alıntı Kirk_Cooley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Aşık = BALON
    Ellerine sağlık iyi bir analiz olmuş.

Tek katılmadığım konu Lakers'ın play off ihtimali bana göre yok
    Alıntı Cihan Kibar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Portland ile ilgili yorumlara bir nebze katılsamda Portland'ın fikstürü çok kolaydı şuana kadar.(tabi nba'de kaç kolay maç var oda ayrı konu) Ben Portland 'ı desteklememe rağmen ilk 5 garanti diyemiyorum.
    Sacramento'yu severim ama malesef play-off yapmaları imkansız.
    Şunlar bir kenarda dursun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaşasın Kobe geri dönmüş....

İlk maçındada 9 sayı atmış....

Bildiği üzere tarihin en fazla sayı atan oyuncuları listesinde bu yıl 4.sıraya yükselmişti....

Muhtemelen yeni bir sakatlık yaşamazsa 3.sırayada yükselecektir.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz hocam valla senden böyle bir cevap beklemedim desem yalan olur

açıkçası detroitin rengi bize en yakın renk bunu inkar edemem. ancak kırmızı mavi'sinin tonları normalde bizim renklerden uzaktır. yalnız t-mc formasında gerçekten yakınmış.

ama detroit hem şehir, hem takım olarak her zaman çok itici gelmiştir.

hele ki o 2004 finalleri yok mu? ah ah hala içimde yaradır
    Detroit, ABD'nin Kocaeli'si

Her halde son 10-15 yılda takım oyunuyla, süperstarsız tek şampiyon kadro 2004 Pistons'ı. Yanılıyor muyum?

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Rasheed dedin de aklıma o eski Blazers kadrosu geldi. Tam bir çılgınlar takımıydı. Bonzi Wells, Randolph, Steve Smith, Jermaine, Pippen, Kemp... Off tam bir tımarhane

Sacre'nin 1 dakika bile olsa süre aldığı bi takım bu ligde play-off göremez

Geçmiş olsun Kobe'li ilk maçta evinizde Rudy Gay'siz Toronto'dan 12 sayı fark yemişsiniz
    Batu, Milicic'in süre aldığı takım şampiyon olduysa, Sacreli takım da play-off yapabilir
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bangkook_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz abi Pistons'ın bu sene ilk turdan draft hakkı var mı ?
    DÜZELTME: Bu seneki ilk tur draft hakkı Bobcats'e gidiyormuş.

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Batu, Milicic'in süre aldığı takım şampiyon olduysa, Sacreli takım da play-off yapabilir
    Ne olursa olsun Sacre'den iyidir be abi

Nereden
    Belçika

İndiana Miami'ye fena çaktı. Lebron rezilleri oynadı. Kaan Kural'ın konuşmasını özlemişim 😁 iyiki Cnn verdi.
    Ey Türk Gençliği!

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk devre rezilleri oynanan Paul George ve İndiana vardı.Buna rağmen 7 sayı geride bitirdiler sadece.2. devre hücumda biraz düzeldiler ve George da normale dönünce kazandılar.Maçın adamı da Roy Hibbert,korkusu yetti Miami'ye.Özellikle Lebron potaya gitmedi resmen.Son dakikalarda da bir airball attı Lebron
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Monroe, Love karşısında yokları oynayınca Palace'da tepki görmüş, ıslıklanmış. Ben bu çocuğu seviyorum. O eski stil pivotları özlüyorum. D. Jordan, T. Chandler gibi havaya atılan her topu içine vuranların 15 Milyon ettiği piyasada Monroe gibi oyun zekası yüksek bir uzunun harcanmasına gönlüm el vermiyor. Çocuğun savunma zaafı var, kabul. Ama 4/4lük kim var zaten!?

Neyse, haliyle dedikodular artıyor.

Bu da iyiymiş:

Det --- Deng + C. Lee + B. Bass

Chi --- J. Green + G. Monroe + Stuckey

Bos --- J. Noah + C.Vill + Jerebko

*

Chicago açısından bakıldığında Noah - Monroe değişikliği göze çarpıyor. Deng'in boşluğunu savunmada Butler'la bir nebze giderirler, forvette ise J. Green iş görür. Stuckey de biten kontratıyla Rose'un yokluğunda play-off hedefinden sapmaması için önemli bir parçadır.

Boston ise üç yüklü kontrattan kurtulup ligin elit pivotlarından birine sahip oluyor.

Detroit'e gelelim... İki biten kontrat (hatta Jerebko'yu da sayarsak üç) yerine iki iyi yedek oyuncuya sahip oluyor. Ve tabii bir de Prince sonrası aradığı SF'ye. Deng'le anlaşırsa, devam eder. Anlaşamazsa cap de 15 Mluk boşluk açılır. Kaybı olmaz.

Bir diğer senaryoyla karşılaştım. O da fena değil:

Det --- Turner + L. Allen

PHI --- Monroe + jerebko

Tek soru işareti Turner, KCP ve Singler kanatlarda yeterli olur mu?

*

Bir de şu var:

Det --- M. Thornton

Sac --- Singler + Jerebko/C.Vill

Dumars'ın Singler'ı elden çıkarması pek akıl karı değil şu aşamada.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.12.2013 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Çanakkale

Kobe'li LAL kendi evinde Phoenix karşısında ağır bir yara daha aldı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)