Sayfa 522 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 422 472 512 520 521 522 523 524 532 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,026 ile 13,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünden beri boş boş ekrana bakıyorum,söyleyecek söz yok.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Niye bu kadar sasiriliyor ki, Kobe olumsuz mu zannediliyordu?
    Yahsi Bati 51:28

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye bu kadar sasiriliyor ki, Kobe olumsuz mu zannediliyordu?
    Vefat sekli ile alakali. Her ne kadar ölümün yasi olmasa da, belirli bir yasa gelmis bir insan‘in ölümü baska, daha genc sayilacak birinin kaza sonucu vefat etmesi baska.

Ki kizinin yaninda olup onun da vefat etmesi de olaya bambaska bir boyut katiyor....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vefat sekli ile alakali. Her ne kadar ölümün yasi olmasa da, belirli bir yasa gelmis bir insan‘in ölümü baska, daha genc sayilacak birinin kaza sonucu vefat etmesi baska.

Ki kizinin yaninda olup onun da vefat etmesi de olaya bambaska bir boyut katiyor....

Kariyeri boyunca yuzmilyonlarca dolar ve bunun yaninda hem un hem de basari kazanmis; yasadigi 42 yili hepimizden daha dolu yasamis birisinin olumu icin bu kadar asiri tepki verilmesine sasiriyorum.

Bundan iki milenyum once yasasaydi muhtelemen kolezyumda Lebronus'un bir gurz darbesiyle olup adina bir tane heykel yaptirilirdi
    Konu Ekrem D. tarafından (28.01.2020 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kariyeri boyunca yuzmilyonlarca dolar ve bunun yaninda hem un hem de basari kazanmis; yasadigi 42 yili hepimizden daha dolu yasamis birisinin olumu icin bu kadar asiri tepki verilmesine sasiriyorum.

Bundan iki milenyum once yasasaydi muhtelemen kolezyumda Lebronus'un bir gurz darbesiyle olup adina bir tane heykel yaptirilirdi
    Bahsettigin ün yüzünden böyle tepki veriliyor zaten, hic birinin tanimadigi biri olsaydi kimse tepki vermezdi.
    Ayrica bana sorarsan ünlü olmasi, ve parasi olmasi, bir babanin kücük kizi ile birlikte bir kaza sonucu ölmesinin aci bir sey oldugu gercegini degistirmez. Bundan yani sira yine 3 kizi ve esini geride birakiyor ise. Emin ol ki o Aile su an ne ün, ne de para istemezdi. Ama iste paranin satin alamayacagi bir sey bu.

Neyse fazla felsefeye de girmeye gerek yok, senin düsüncen böyle olabilir, ama dünyaca taninan ve saygi duyulan bir insanin, böyle aci bir sekilde aniden vefat etmesine verilen tepkiyi gayet yerinde buluyorum ben sahsen.

"30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emekli olduğu, muazzam oynadığı son karşılaşmada mamba out demişti.

Ölümü de hayatı gibi dopdolu, basketbolu bırakması gibi dramatik ve şok edici oldu.

Daha da üzücü olan kızının da helikopterde olması, yaşamını yitirmesi oldu.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim jenerasyonumdaki çoğu kişi için başlangıç noktasıydı.İnanması hala çok güç.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@Oğuz ZEYTİN Drummond takası hakkında ne düşünüyorsun? Bu kadar düşük bir teklifin kabul edilmesi beni şaşırttı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN Drummond takası hakkında ne düşünüyorsun? Bu kadar düşük bir teklifin kabul edilmesi beni şaşırttı.
    Bir ay önce Boston, Atlanta ve New York'un ilgilendiğini yazıyorlardı. Bizimkiler ilk tur seçme hakkı istedi. Boston için Haywardlı bir paketi bizimkiler kabul etmedi. Atlanta ilk tur hakkı vermedi. New York da o şekilde. Yani kimse beklenen teklifi sunmadı.

Şöyle bir risk vardı. Eğer Drummond 2020-21 opsiyonunu kullansaydı Pistons ona 29 Milyon ödeyecekti. Şimdi o boşluk sağlandı. Fred VanVleet'i almayı çok istiyor bizimkiler.

Drummond oyununa hücumda bazı şeyler kattı, eyvallah. Faul atabiliyor. Ama savunmada neredeyse hiç yok. Savunma reytingi 100.0 civarında diye övülüyor. Ama yok, etkisi yok.

Kadroyu temizlemek için doğru bir adım oldu bence. Bu arada Pistons koç Casey'yle yolları ayırmalı. Bu adamı sevmiyorum. Oyuncular müthiş saygı duyuyor. Hatta ligin en sevilen koçlarının başında geliyormuş. Ama oyuncu tercihleri ve müdahaleleri berbat. Gerçi sakatlıklardan çok çekti. Ligde en fazla sayıda farklı beşle maça başlayan takımız bu sezon. Belki o sebep makul gelebilir.

Nereden
    Samsun

Furkan sayı yağdırmaya devam ediyor ilk çeyrekte 4-5 dakika içinde 14 sayıya ulaştı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Müthiş

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Müthiş
    Yanıyor maşallah
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Reggie ve Markieff de gitti. Şu anda Hawks'la birlikte cap'i en boş takımız. Bu sezon VanVleet ve Wood'u bağlayabilirse, 2021 yazına Rose ile Snell'den açılacak boşlukla yeni bir parça ekleme şansı var Pistons'ın.

Bu sabahki Blazers maçını seyrettim. Sezon başından beri en fazla sakatlık yaşayan ekip Pistons. Ne yazık ki play-offsuz geçecek bu yıl da...

Aslında en çok merak ettiğim şey Griffin'i de Josh Smith gibi keser miyiz?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Detroit basınında Dinwiddie haberleri çıktı bugün.

Rose + Kennard'ı verip Dinwiddie + J. Allen diyorlar.

J. Allen'i beğeniyorum. C. Wood'la iyi bir ikili olabileceklerini düşünüyorum. Paketler fena durmuyor. Ama Ed Stefanski strecht 5 aradığını söylemişti.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Rose da sakatlandı. Yerine Jordan McRae eklendi. Bruce Brown da son maçlarda diz sakatlığından dolayı yoktu.

Drummond takası sonrası oynadığımız on maçta sadece bir galibiyet var. Ama takım Bucks maçı hariç pes etmedi. Kapasitesi doğrultusunda oynadı. Allah'tan C. Wood döktürüyor.

Donta Hall, Alabama'dan takip ettiğim bir uzundu. Aslında tam Avrupalık oyuncu. Othello Hunter gibi...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Lakers'in Rose teklifi belli oldu: Carruso + ilk tur draft hakkı

Sanırım bizimkiler Kuzma'yi istiyordu. O nedenle olmamıştır.

Nereden
    Samsun

Rudy Gobert'in Corona testi pozitif çıkmış. Nba yönetimi maçları erteleme kararı aldı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonun bizim adımıza en güzel noktası olan Christian Wood'da korona pozitif çıkmış.

Kâbus gibi...

İnşallah iyileşir.

Nereden
    Samsun

Nba Youtube kanalı 40 yılda bir işe yaradı ve karantina günlerinde unutulmaz maçları yayınlıyorlar. Bu sabah 2005 finali 7. maçını izledim. Spurs-Pistons maçını izleyince bir kez daha anladım benim sevdiğim basketbol tarzı bu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Herkes Jordan belgeselini soruyor. Seyretmedim. Sözlük'te birkaç sayfa yorum okudum, Pistons muhabbeti anlatılmış galiba.

O takım, eski kader arkadaşları Mahorn'u 1990'da Sixers forması giyerken dövecek kadar gözü dönmüş bir takımdı. O nedenle sadece "Sert" takım demek biraz hafif kalır, kabul ediyorum.

*

Bu arada eski Efes pivotu Derrick Alston'un oğlu Derrick Alston Jr. drafta giriyormuş. Domantas Sabonis, J. Winslow gibi evlatlardan sonra Alston'u seyretmek garip olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes Jordan belgeselini soruyor. Seyretmedim. Sözlük'te birkaç sayfa yorum okudum, Pistons muhabbeti anlatılmış galiba.

O takım, eski kader arkadaşları Mahorn'u 1990'da Sixers forması giyerken dövecek kadar gözü dönmüş bir takımdı. O nedenle sadece "Sert" takım demek biraz hafif kalır, kabul ediyorum.

*

Bu arada eski Efes pivotu Derrick Alston'un oğlu Derrick Alston Jr. drafta giriyormuş. Domantas Sabonis, J. Winslow gibi evlatlardan sonra Alston'u seyretmek garip olacak.
    bizden de sehmus hazer , yiğitcan saybir ve ncaa'de oynayan ömer faruk yurtseven girecekmiş draft'e... ben sehmuz ve yiğitcan'a şans vermiyorum ama ömer faruk tamam gibi... bir de dün bir haber gördüm ömer farukla alakalı , gelmiş geçmiş nba'de oynayan en iyi türk olacak falan yazıyordu..biraz fazla iddalı değil mi ?
    bir de bad boys belgeseli vardı geçenlerde espn'de.. yaptıkları sertlik falan değil düpedüz cana kastetmek

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizden de sehmus hazer , yiğitcan saybir ve ncaa'de oynayan ömer faruk yurtseven girecekmiş draft'e... ben sehmuz ve yiğitcan'a şans vermiyorum ama ömer faruk tamam gibi... bir de dün bir haber gördüm ömer farukla alakalı , gelmiş geçmiş nba'de oynayan en iyi türk olacak falan yazıyordu..biraz fazla iddalı değil mi ?
    bir de bad boys belgeseli vardı geçenlerde espn'de.. yaptıkları sertlik falan değil düpedüz cana kastetmek
    Abi, bu tarz yapımlar (Belgeseller) geçmişin tozunu silmekten ziyade yeni gündemler oluşturmak için kullanılıyor.

Bad Boys 1'i canlı seyredemedim ama kısıtlı kaynaklardan okuyarak sempati duydum. O takımın koçu C. Daly'nin başarıları kimse tarafından inkâr edilemez.

Bad Boys 2 de öyle sevilen bir takım değildi. Hunter & James yedek gard ikilisi inanılmaz baskı yapıyordu. Rakipleri yedi sekiz maç 70'in altında tutmuşlardı arka arkaya... Forumlarda veya sohbetlerde gençlere anlatıyorum, "Öyle basketbol mu olur" diyorlar. (:

Neyse, Jordan'a döneyim abi. Şu maçı canlı seyretmiştim. Beni en çok etkileyen sekansların başında gelir:

Bir diğeri Bad Boys 2 döneminde (bir Bucks maçıydı galiba) Ben Wallace'in son saniye üçlüğüydü. O maç, bizim EC finali sonrası evde oynadığımız Uşak macina benziyordu. Müthiş bir ilk yarı oynamıştık.

O şutu buldum: https://youtu.be/9FI001EXKLg

Rakip Bucks değil Wizards... İlk yari skoru 59-41'miş.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (04.05.2020 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jazz'in efsane koçu Sloan vefat etmiş.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok iddiali olmua OMY yorumu.
    Herseyden once Mehmet Okur ve (karakterinden hic hazzetmesem de) Hidayet Turkoglu var.
    OMY'nin oyun stili NBA'e uygun o nedenle faydali olabilir. Ancak yas olarak artik NBA'e basladiginda olgun bir oyun isteyecekler ondan. 98 dogumlu OMY.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir soru gördüm:

Including the playoffs, only one player has a winning record against each of Michael Jordan, Kobe Bryant and LeBron James.

Who is it?

https://mobile.twitter.com/ESPNStats...45746416492544

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)