Sayfa 545 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 45 445 495 535 543 544 545
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 13,601 ile 13,615 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Siakam ve OG gitti. LaVine konusu gğndemden düştü. Bruce Brown ve D. Murray daha popüler bu ara...

Bizimkiler için çok şey yazılıyor. Ortada hareket yok. Yazılanlar da çok yüz güldürmüyor.

Mesela Murray ve D. Hunter diyorlar... Hadi Murray'yi severim, savunması var, şutu geliştirdi de Hunter nedir?

G Donovan, Rozier, DeAngelo, Melton, Murray
    SG Lavine, Trent
    G/F Klay, Tim Hardaway, Divincenzo
    SF: Duncan Robinson
    F: DFS, Keldon, Royce, Hunter
    PF: Markkanen, PJ Washington

LaVine tarzı atletik oyumcuların sakatlıkları başlayınca korkuyorum. Blake Griffin'de yaşadık... Bir de kontratı fena LaVine'in.

Onun yerine mesela Gary Trent'i tercih ederim. Cade varken topu daha az isteyen, verimli atan ve bir tık daha iyi savunma yapabilen biri Trent.

DeAnthony Melton'ı isterim. Savunacak, top getirecek, şutu da geliştirdi Sixers'ta.

Farklı tipler olsa da Murray - Trent - Melton'ı LaVine ve DeAngelo'ya tercih ederim.

Forvet pozisyonu için Keldon Johnson'ı çekmeye çalışmak lazım. Yaşı, kontratı, gücü, ribaundları, şutu...

DFS ve Royce'u iddialı takkmlar alır. Yoksa da ikisi de iyi oyuncu. Hunter tembel... Bir takıma sınıf atlatması çok mümkün değil. Zaten yine sakatlanmış. Andrew Wiggins'in saha dışı sorunları bitmiyor. Yoksa yetenek olarak hepsinden üstte.

Bogdanovic 20
    Harris 20
    Burks 10
    Wiseman 12,5
    Hayes 7,5

70 Milyon boşa çıkacak.

Gallinari ve Muscala'yı ekle, 80...

Monte Morris var: 90 (Ben onun kalmadından yanayım. Yedek gard olarak ligşn iyilerinden bence. Tabii bu kadar uzun sakatlıktan nasıl döneceği önemli).

Murray + Keldon 45 Milyon... Capte yine iyi hareket alanı kalıyor.

Ortalama bir GM şu tabloda birkaç hamle yapabilir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inanılmaz

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Rozier -> Heat
    Lowry + 2027 ilk tur hakkı (Korumalı) -> Hornets

Hornets capi boşaltıyor. Raptors ve Hornets bu yaz serbest oyuncu pazarında bulduğuna saldırır. Hatta Sixers da... Bizimkiler de yine seyreder.

Heat açısından iyi bir hamle. Yaşlı kurtu gönderip skorer bir kısa aldılar.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (23.01.2024 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bucks, koç Griffin'i gönderdi.

Bizimle arka arkaya oynadıkları iki maçı da koparamadılar. Oyuncular da şikayetçiydi. Griffin iyi bir savunma asistanıydı fakat bu Bucks pek savunma yapamıyordu.

Galiba Doc Rivers gelecekmiş.

Nereden
    Ankara

bu hafta nba alev alev

dbook da 62 atmış
    Konu Yiğit SARI tarafından (27.01.2024 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siakam ve OG gitti. LaVine konusu gğndemden düştü. Bruce Brown ve D. Murray daha popüler bu ara...

Bizimkiler için çok şey yazılıyor. Ortada hareket yok. Yazılanlar da çok yüz güldürmüyor.

Mesela Murray ve D. Hunter diyorlar... Hadi Murray'yi severim, savunması var, şutu geliştirdi de Hunter nedir?

G Donovan, Rozier, DeAngelo, Melton, Murray
    SG Lavine, Trent
    G/F Klay, Tim Hardaway, Divincenzo
    SF: Duncan Robinson
    F: DFS, Keldon, Royce, Hunter
    PF: Markkanen, PJ Washington

LaVine tarzı atletik oyumcuların sakatlıkları başlayınca korkuyorum. Blake Griffin'de yaşadık... Bir de kontratı fena LaVine'in.

Onun yerine mesela Gary Trent'i tercih ederim. Cade varken topu daha az isteyen, verimli atan ve bir tık daha iyi savunma yapabilen biri Trent.

DeAnthony Melton'ı isterim. Savunacak, top getirecek, şutu da geliştirdi Sixers'ta.

Farklı tipler olsa da Murray - Trent - Melton'ı LaVine ve DeAngelo'ya tercih ederim.

Forvet pozisyonu için Keldon Johnson'ı çekmeye çalışmak lazım. Yaşı, kontratı, gücü, ribaundları, şutu...

DFS ve Royce'u iddialı takkmlar alır. Yoksa da ikisi de iyi oyuncu. Hunter tembel... Bir takıma sınıf atlatması çok mümkün değil. Zaten yine sakatlanmış. Andrew Wiggins'in saha dışı sorunları bitmiyor. Yoksa yetenek olarak hepsinden üstte.

Bogdanovic 20
    Harris 20
    Burks 10
    Wiseman 12,5
    Hayes 7,5

70 Milyon boşa çıkacak.

Gallinari ve Muscala'yı ekle, 80...

Monte Morris var: 90 (Ben onun kalmadından yanayım. Yedek gard olarak ligşn iyilerinden bence. Tabii bu kadar uzun sakatlıktan nasıl döneceği önemli).

Murray + Keldon 45 Milyon... Capte yine iyi hareket alanı kalıyor.

Ortalama bir GM şu tabloda birkaç hamle yapabilir.
    LaVine sezonu kapattı. Onun için üzgünüm ama Pistons için sevindim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Knox + 2024 ikinci tur hakkı + Procida'nın hakları karşılığında Utah'dan Fontecchio'yu aldık.

Detroit'in çocuğu ve ligin en iyi yedek gardlarından Monte Morris'i Minnesota'ya gönderip Shake Milton + Troy Brown + 2030 ikinci tur hakkını aldık.

Büyük ihtimalle Burks'ü Knicks'e gönderecekler. Fournier gelir... Falat kontrat eilemek için Gallinari veya Hayes'i de eklemek lazım. İkisi de Knicks'in işine gelir. Biri şutör uzun, diğeri savunmacı gard.

Hayes de takasını istemişti. Memphis ilgileniyor. Keşke Tillman'ı Celtics'ten önce kapabilseydik.

Stewart'ın da Dallas'a gideceği konuşuluyor.

Tabii asıl konu Bogdanovic. Sixers ilgileniyormuş. Morris filan verip geçecekler mi yoksa Tobias'ı zorlayacak mıyız? Embiid sakatlandıktan sonra Sixers'ın işi zor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sixers'ın kapısında Tobias diye yattık, gele gele Danuel House geldi.

*

Knicks'e yirmi beş yıl sonra rüya kadro kurdurduk. Önce Brunson'ı almalarını sağladık. Şimdi de Burks ve Bogdanovic'i (İLK TUR HAKKI ALMADAN) verip Doğu'da zirveye oynatıyoruz. Grimes'ı severim, o ayrı. Moses Moody'yle birlikte beğendiğim savunmacı iki numaralardan biri.

*

Dallas sevdiğim iki oyuncuyu aldı: Gafford ve PJ Washington. Gösterişsiz, faydalı, savunmacı 4 ve 5 numaraları oldu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Batı turunun üçüncü maçında üçüncü galibiyete yaklaştık. Yarım kadroyla, ligin en formda takımı Clippers'a karşı üç periyot iyi direndik ve öndeydik. Sonunda fizik olarak düştük ve tecrübeli yıldızlar maçı çevirdi.

Bu arada Clippers hiç hücum ribaundu alamadı. Böyle bir istatistik hatırlamıyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jaylen Brown yolda yürüse 49 vermeye hazır bir jüri...

Topla hareketin minimum, kişi üzerinden smaçların bol olduğu bir yarışma...

Toppin'in hem dönüp hem de bacak arası geçirdiği smaçtan sonra aldığı oya verdiği tepki...

McClung bir fenomen, kısa boyuyla yaptıkları daha estetik görünüyor. Hadi ona olan ilgiyi anlarım. Brown ise NBA'in en pahalı oyuncusu, entelektüel demokratik tavrı aşan bir siyah ırkçısı. Bu şerefsizi kayırmaları sabah sabah canımı sıktı.

Resmi videonun altındaki yorumlar da gayet iyi:

Nereden
    Ankara

28 dakika
    1/2 iki sayı
    2/2 üç sayı
    2/2 serbest atış
    10 sayı
    6 ribaund
    2 top kaybı
    1 faul
    +16 (+/-)

drummond da bir hoş geldin kutlaması yapmış: https://youtube.com/shorts/0VCiiH97O...q1aa7yVMoLIPb3
    Konu Yiğit SARI tarafından (29.02.2024 Saat 10:52 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Nereden
    Ankara

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

NBA, FIBA ile Avrupa'da lig kurma peşindeymiş.

Dubai'nin EuroLeague'e katılımıyla kıvılcımlanan planlar, Avrupa ve Orta Doğu pazarının yıllık 3 milyar dolarlık potansiyeline dair Raine Group analizleriyle daha da çekici hale gelmiş. Avrupa basketbolunun geleceği, bu hamlelerle parlak bir döneme giriş yapıyormuş.

Çok da inandırıcı gelmedi bana ama eurohoops'ta yazmışlar: https://www.eurohoops.net/en/nba-new...-as-3-billion/
    Yahsi Bati 51:28

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)