Sayfa 515 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 415 465 505 513 514 515 516 517 525 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13616 adet sonuctan sayfa basi 12,851 ile 12,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

LeBron James (24 pts, 12 reb, 11 ast) and Lonzo Ball (16 pts, 10 reb, 10 ast) each record a triple-double as the Lakers defeated the Hornets 128-100 tonight in Charlotte. James and Ball are the first teammates since Vince Carter and Jason Kidd (4/7/07) to record a triple-double in the same game and the first Lakers since Kareem Abdul-Jabbar and Magic Johnson (1/22/82) to accomplish this feat. This is LeBron James’ 2nd triple-double of the season, also becoming the 6th player in NBA history to reach 75 career triple-doubles. This is Lonzo Ball’s 1st triple-double of the season (3rd of career). With the win the Lakers improve to 18-11, while the Hornets fall to 14-15 on the season.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    James Harden Lakers'a karşı 50 sayı, 10 ribaund ve 11 asist ile oynadı ve bunları yaparken inanılmaz rahattı. Son anlarda attığı iki üçlük var gerçekten sinir bozucu

Faul almaya çalışırken oscarlık hareketler yapması bütün bunların önüne geçiyor maalesef.
    Lebron James Lakers'a geldikten sonra emin oldum. Lebron James, Kobe Bryant kadar büyük bir oyuncu değil. İstatistik kağıdını tripple double 10 kere MVP'lik ile bile doldursa da Kobe Bryant maç sıkıştığı rakibin 8-0 10-0 lık seri yaptığı anlarda topu eline alıp 2-3 hücum kendi de boş geçip maçı rakibe hediye etmezdi. Böyle maç verdiğini görmedim hiç. Ya faul alır ya da klasik bir fade away atar en azından oyunu durdururdu. Houston maçını geçtim, Houston zaten daha iyi bir takım. Ama Washington için geçen sene overrate demiştim bu sene pataldılar. Wall felan 2K da 90 Overall alabilecek bir oyuncu asla değil Max'ı 85. Dün gece Lakers'a karşı 40p 14a yapması da umrumda değil. Lakers olarak sahada oyuna bir itiraz dahi yoktu. Zaten Lakers'ta koç yok aşırı yetersiz bir de Lebron James kafa olarak bu kadar maçları vermeye hazır olunca Wall değil Lou Williams olsa o da 40 atardı zaten. Neyse, Lebron James yine maç zora girince saçmaladı ve sahada ne yaptığını anlamadığım işler yaptı. Aptalca blok felan yedi üstüne top kaybı üstüne smaç kaçırdı felan. Jordan ve Kobe çok daha istikrarlı oyunculardı tavanı ve tabanı arasında bu kadar uçurum yoktu. Kobe'nin tüm kariyerini izledim Washington maçı gibi 1 maç hatırlamıyorum 10 sayı'da kaldığı maçları bilirim Kobe'nin ama böyle rezil oyun ve tercihlerini hatırlamıyorum.
    Bu kadar yanlış karar alamaz bir oyuncu hücumda. Resmen kafa olarak maça hiç gelmemişti Lebron hiç.

Hoston maçına bir şey demiyorum son çeyrek gitti maç, zaten çok daha iyi bir takım Houston. Ama Washington maçı performansı korkunç.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LA'deki olaylaırn gölgesinde kalmıştı Griffin'in Chicago maçında yaptıkları. Bu sezona girişi, takımdaki belirsiz rollerin ciddi şekilde netleştiğini takımın liderinin o olduğunu gösteriyordu. Aslında Pistons, kimliği şeklinde açıklanabilecek oyundan çok farklı oynuyor Casey'yle. 4 saniyede biten hücumlar, savunma eforu oldukça düşük... Gerçi NBA'in yapısı böyle bir noktaya evrildi. Her maç All-Star maçı kıvamında. Devrede 80 atıyor millet. Uzunlar yay gerisinde oynuyor. Bekliyordum da bu kadarına şaşırdım. Bizim Drummond bile yaz boyunca şut çalıştı. Ama son Cavs maçında çembere yakın alınca nasıl hayvani bitirdiğini gördük. Belki Pistons Drummond'la modaya uymayıp, SVG'nin başaramadığı planındaki gibi onu boyalı alanda bir canavara dönüştürebilir. Aynı canavarlık savunmada yok. Muhtemelen de olmayacak... Pistons'ta Ish Smith, Jackson, Griffin ve Drummond parkedeyken savunma namına kırıntı yok. Stanley Johnson veReggie Bullock (KCP'un yapamadığı şeyi o kadar iyi yapıyor ki: şut sokmak)'ın takım için değeri artıyor (Draymond Green'in ligde yaptığı etki misali). Aynı şey Galloway ve Kennard için de geçerli, lakin pozisyonları gereği diğer ikisi kadar şanslı değiller.

Griffin'e döneyim, böyle devam eder mi? Allah korusun sakatlık vs yaşamazsa edebilir.
    Maçı kaçırdım, Pistons nasıldı? Bullock sakatlanmış diye okudum.
    Bu sabah Minnesota maçının ikincisini yarısını seyredebildim. İlk devre gerideydik. Oradan maçı aldık.

Bu sezon Reggie Bullock'ın olmadığı maçlarda Pistons 1/7. Maçın hemen başında sakatlandığı Nets ve OKC maçlarını da eklersek 1/9 oluyor...

Peki Bullock varken? 14/5.

Bazen sistemin aksaması, kimsenin önem vermediği parçadan kaynaklıdır. Bullock bu sezon öyle bir rolde Pistons için. Bugün de 7 üçlük soktu. Yazın tutamayacağız büyük ihtimalle.

Nereden
    Belçika

*AD Lakers takası olur mu?
    Adil bir takas da olmaz gibi Pelicans için. Ingram+Kuzma alsa bile Pelicans zararlı çıkar. Bakalım AD'nin Lakers'a gelişi direk contender yapar.

*76ers'da Shamet'in süreleri tekrar Furkan'ın önüne geçmeye başladı. İyi bir hafta geçiremedi Furkan şimdilik. Cedi de ortalama bir hafta geçiriyor.

*J.Wall 2K20 Overall 84 olmalı.

*Giannis MVP olur mu? Olur mu olur.

*P.George kariyerinde 1 basamak çıktı bu sezon. İnanılmaz oynuyor, maç sonlarını daha da inanılmaz oynuyor
    Kariyerinin En yüksek skor, En yüksek Rebound, En yüksek Asist, En yüksek top çalma, En yüksek blok ortalamarı ile oynuyor. 25.5p 7.9r 4.4a 2.1s 07b
    Hücumda bazen Kobe bazen Durant oluyor...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uzun zaman sonra Pistons maçı haricinde bir maça baktım. Trail Blazers'ın doksanlar kadrosunu severdim. Ruben Patterson, Rasheed vs. Bugünkü ikinci beşleri felaketti. Jazz ise aksine muazzam oynadı.

Nereden
    Belçika

Paul George MVP adayıdır. (Nokta)
    Ey Türk Gençliği!

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paul George MVP adayıdır. (Nokta)
    James Harden'la birlikte son dönemde kudurdular resmen. Şu an Giannis bence bu ikiliden bir adım önde ama ligin sonuna doğru çok şey değişebilir. OKC şu an batı konferansı lideri eğer buralarda kalmayı başarırlarsa Paul George ödülü alabilir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Birazdan S Sport'ta Pistons-Hawks maçı var. Tam kadroyuz. Hadi bakalım...

Haberler boş çıktı, Ish Smith ve Glenn Robinson yine yok.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (24.12.2018 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Doncic son anlarda yine yaptı yapacağını.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Belçika

Lebron James yine maç sonlarında ipleri eline alamadı.
    Walton'da Zubac ve genişleyen rotasyonla saçmaladı ve 4 dk kala kenarda buz yaptığı Ball ve Ingram'ı oyuna aldı. Son çeyreğe önde girip maçı kendi elleriyle verdiler. Şaka gibisin LAkers.

Not:
    Memphis NBA'in Başakşehir'i. Bu kadar iğrenç bu kadar çirkinleştiren bu kadar temposuz berbat bir basketbol EuroLig'de bile yok. 2 fast break ZARRT MOLA, 2 basket ZURTT MOLA, 2 hücum boş dönsünler DAAAT MOLA.

Nba yönetimi mola sayısını ciddi manada azalması lazım. Memphis gibi varoş takımların çirkefliği için malzeme oluyor.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (24.12.2018 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün gece Pistons'ın enerjisiz ve Şahan'ın "At Fink'e" skeci gibi "At Griffin'e" oyunuyla kahrolurken Vince Carter şarabıyla mest oldum. Veteranlık çok yakışmış.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Dün gece Pistons'ın enerjisiz ve Şahan'ın "At Fink'e" skeci gibi "At Griffin'e" oyunuyla kahrolurken Vince Carter şarabıyla mest oldum. Veteranlık çok yakışmış.
    Uzun zamandır izlediğim en sıkıcı maçtı.. Detroit iflah olmayacak, düzgün bir PG de gelmeyecek artık eminim Atlanta zaten evlere şenlik, Jeremy Lin, Vince Carter vs. ile eski günleri andık işte napalım. Arada da Drummond, Ben Wallace güzellemesi yaparken uyuyakaldım herhalde.

Drummond u Dallas a verin karşılığında Deandre Jordan ve Dennis Smith Jr. ı alın bence. Hiç sevemedim şu Drummond u
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır izlediğim en sıkıcı maçtı.. Detroit iflah olmayacak, düzgün bir PG de gelmeyecek artık eminim Atlanta zaten evlere şenlik, Jeremy Lin, Vince Carter vs. ile eski günleri andık işte napalım. Arada da Drummond, Ben Wallace güzellemesi yaparken uyuyakaldım herhalde.

Drummond u Dallas a verin karşılığında Deandre Jordan ve Dennis Smith Jr. ı alın bence. Hiç sevemedim şu Drummond u
    Onun Allah cezasını versin.

Bazemore'dan yediği blok, kariyerinin özeti. Önceden post upta savunmacı itemiyordu. Şimdi pota altından çift elle bitiremiyor.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Belçika

J.Wall'a Nba'de ilk 5 guard, superstar felan diyene bu salağı CP3 , Kyrie ile kıyaslayana çok pis dalarım. Wall 1 maç oynamadı Beal takımı taşıdı Tripple double yaptı 40p-11r-15a , Bryant 14 te 14 şut attı felan takım kendine geldi. Indiana maçında döndü takımın kimyasının içine etti Wall efendi 1/7 FG ile 7 sayı 7 top kaybı. Bu salaağı takasla almak isteyen bile çıkmaz.

Pistons'ın imdadına da Wall yetişti. Hem kötü gidişata hem de üst üste doğu da deplasman maçları yapacaklar bunun öncesi moral oldu.
    Ey Türk Gençliği!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Onun Allah cezasını versin.

Bazemore'dan yediği blok, kariyerinin özeti. Önceden post upta savunmacı itemiyordu. Şimdi pota altından çift elle bitiremiyor.
    https://twitter.com/kaankural/status...20928459599872

Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Nereden
    Belçika

Haftanın en güzel haberi J.Wall sezonu kapatmış. Umarım basketbolu da bırakır.
    Ey Türk Gençliği!

Nereden
    Samsun

Jusuf Nurkic harika bir maç sonunda 5×5 yapmayı başardı. 24 sayi, 23 ribaund, 7 asist, 5 blok, 5 top çalma. Triple-double yapmak bu istatistiğin yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor. Olajuwon bunu 6 kere yapmayı başarmış ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çorum

keyif alıyorum izlemekten

Nereden
    Samsun

DeRozan kariyerinin ilk triple-double'ını eski takımı Toronto'ya karşı yaptı. İyi bilenmiş
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

GSW - Houston maçı muhteşem Uzatmaya giden maçı Houston Harden'ın üçlüğüyle 135-134 kazanmayı başardı. Skor 132-132 berabereyken Durant'in dışardan çevirdiği ve sayı olan bir pozisyon var yıllardır bu kadar rezil bir olaya şahit olmamıştım. Resmen iki metre dışardan çevirdi topu ama hakemler görmedi. Harden maçı kazandırmasaydı kıyamet kopardı

Harden 44 sayı, 10 ribaund ve 15 asistle oynadı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Samsun

Hakemlerin göremediği pozisyon

https://mobile.twitter.com/BleacherR...70530151751680

Harden reisin adalet dağıttığı pozisyon

https://mobile.twitter.com/BleacherR...70912382865408
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Belçika

GSW - Houston maçı muhteşem Uzatmaya giden maçı Houston Harden'ın üçlüğüyle 135-134 kazanmayı başardı. Skor 132-132 berabereyken Durant'in dışardan çevirdiği ve sayı olan bir pozisyon var yıllardır bu kadar rezil bir olaya şahit olmamıştım. Resmen iki metre dışardan çevirdi topu ama hakemler görmedi. Harden maçı kazandırmasaydı kıyamet kopardı

Harden 44 sayı, 10 ribaund ve 15 asistle oynadı.
    O neydi abi sahadan çıktı bildiğin hakkaten, Nba'de bu ve sözde zıplayıp top çevirmelerde adam yere indikten sonra topa halen temas halinde olsa bile ilginç bir şekilde oynatıyorlar. Hiç anlamamışımdır bu saçmalığı.

Neyse, benim için MVP yarışı %95 bitmiştir. Harden en değerli aktif oyuncudur. Bir zamanlar Kobe'nin bir Şubat ayı vardı böyle 10 maç felan üst üste 40+ felan atmıştı. Ondan sonra gördüğüm eş değer olabilecek tek perfromansı şuan Harden sergiliyor. Bide Kobe'nin 4 maçlık streak 50+ attığı maçlar vardı tamamen azdığı. Harden reis bunu da yapabilir ama o günlerde Kobe'ye verilmeyen MVP'ler (İnanılmaz ama Kobe gibi bir adamın sadece 1 MVP'si var, NBA yönetiminin saçma takıntılardan dolayı) bugün Harden'a umarım verilir. Harden'da bizim çocuğumuz çocukluğundan beri Lakers fanıdır. KOÇ KOÇ.
    Ey Türk Gençliği!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jusuf Nurkic harika bir maç sonunda 5×5 yapmayı başardı. 24 sayi, 23 ribaund, 7 asist, 5 blok, 5 top çalma. Triple-double yapmak bu istatistiğin yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor. Olajuwon bunu 6 kere yapmayı başarmış ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok.
    İstatistikler Kirilenko'yu hatırlattı.

Jokic de devrede 10 asist yapmış geçenlerde.
    DeRozan kariyerinin ilk triple-double'ını eski takımı Toronto'ya karşı yaptı. İyi bilenmiş
    Seyredemedim. Uzaktan göz ucuyla takip ettiğim kadarıyla bu çocuğun izlediği yol takdir edilmeli. Sürekli bir şey katıyor oyununa. Lige geldiğinde çelimsiz, şutu olmayan, ortalama oyuncuydu.
    Hakemlerin göremediği pozisyon

https://mobile.twitter.com/BleacherR...70530151751680

Harden reisin adalet dağıttığı pozisyon

https://mobile.twitter.com/BleacherR...70912382865408
    Görmemenin ötesine geçmişler. Harden da göstermiş. NBA'de böyle saçma hakem kararları son yıllarda sıklaştı.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)