Sayfa 425 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 325 375 415 423 424 425 426 427 435 475 525 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 10,601 ile 10,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Luigi Datome ilginç bir oyuncu hiç ortada olmadığı maçlarda bile 2-3 dakikalık patlamalar yaşatabiliyor takımına. Taraftarın en sevdiği oyunculardan birisiydi gidişi çok üzmüştür Roma taraftarını. Aldığı sürede skora ne katkı verir bilmiyorum ama çaldığı toplar attığı sayıların önüne geçer diye düşünüyorum. Billups dönmüş bu arada.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Billups Detroit'e döndü.

Bynum'la anlaşmışken beklemiyordum. Buna en fazla B. Knight sevinmeli. Stuckey'nin önünü açmak için Billups'ı göndermişti Dumars. Şimdi Knight'a eğitmenlik yapacaktır.

Rasheed uzunların, Billups gardların gelişimi için iyi fırsat.

Kadro şişti. Bir iki oyuncu kesilecektir. Ya da Stuckey veya Villanueva'lı bir takas...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

OKC Thunder son üç sezondur ligin en iyi hücum takımı olarak gösteriliyor.

Bunun mimarı asistan koç Maz Trakh Detroit Pistons'a katıldı.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene 2. tur seçimi SG Kim English takımdan kesildi.

*

Burke ve KCP Yaz Ligi'nde döküldü.

Burke: http://www.nba.com/summerleague/2013...rke/index.html

KCP: http://www.nba.com/summerleague/2013...ope/index.html

Nereden
    Samsun

Nick Young Lakers ile anlaşmış. Maç başına kaç şut atacak merak ediyorum şimdiden. Adamın konsolunda X tuşu yok.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Neee Rondo mu???

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neee Rondo mu???
    Bunu duyan Ainge basmış kahkahayı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

The Pistons are quite interested in Celtics point guard Rajon Rondo, but they don’t have a package to offer that would attract president of basketball operations Danny Ainge to making a deal. The Celtics would presumably ask for emerging center Andre Drummond, who is as close to untouchable as a younger player can get. Detroit would like to send the Celtics Brandon Knight and an expiring contract, but that wouldn’t be nearly enough.

Boston Globe'da çıktı haber.

*

Tamam, Rondo elit bir gard. Ancak Knight'a bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hem de Billups'la geçireceği sezondaki gelişimini takip etmek lazım.

bangkook_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Drummond ve ya Monroe vermeden Rondo'yu almak için Ainge ile ilgili elinizde kaset olması lazım abi başka yol göremiyorum. Üstelik Rondo değil de skorer kısa lazım size bence. Bu 1-2-3 numaralardan hangisi olursa artık. Knight'a güvenmek daha doğru bir tercih sanki.

Nereden
    Samsun

Yeni sezonda Knicks - Nets maçları çok zevkli olacak. Enes Kanter'i çok merak ediyorum bu sene daha sıkı takip edeceğim kendisini. Kariyerinin en önemli senesi olduğunu düşünüyorum. Önü iyi açıldı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Beni tekrar Derrick Rose-Yaşayan Efsane'yi izleyecek olmamız heyecanlandırıyor.

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fyıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni tekrar Derrick Rose-Yaşayan Efsane'yi izleyecek olmamız heyecanlandırıyor.
    Kimki o ?

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

-NBA Batı Konferansı takımlarından Dallas Mavericks, 2012-2013 sezonu sonunda serbest kalan Monta Ellis ile anlaştı.

-NBA takımlarından Brooklyn Nets, yeni transferleri Kevin Garnett, Paul Pierce, Andrei Kirilenko ve Jason Terry'i basının karşısına çıkardı.

-Los Angeles Lakers'ın serbest bıraktığı Metta World Peace, New York Knciks ile anlaşmaya vardı.

-Ve Dwight Howard transferi resmiyete kavuştu. Houston Rockets, "Superman" lakaplı Dwight Howard ile 88 milyon dolar karşılığında 4 yıllık sözleşme imzaladı.

-NBA'de yeni sezon öncesi takımlar kadrolarını şekillendirmeye devam ediyor. Son olarak Cleveland Cavaliers, geçen sezon sakatlığı nedeniyle hiç forma giyemeyen Andrew Bynum'ı kadrosuna kattı. Yıldız oyuncu 2 yıllık 24 milyon dolar değerinde sözleşme imzaladı

Başlıca oyuncu değişimleri böyle galiba. Atladığım var mı bilmiyorum

Nereden
    Elazığ

Alıntı irfan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimki o ?
    Yaşayan efsane işte Şaka bir yana geçen sezon sakattı oynayamadı hiç.

2011 normal sezonunun MVP'si.

Konu F. Yıldırım tarafından (26.07.2013 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Elazığ

LeBron James Milli Takımı bırakacakmış.

http://www.fotomac.com.tr/nba/2013/0...7-44f3dbe9b3fc

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Paul Pierce'yi Boston forması dışında izlemek üzücü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Nba 2012-2013 | Play-Off | Şampiyon Miami Heat

Boston 2 yıldır çok kötü yapacak bir şey yok
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    Samsun

Detroit Brandon Jennings ile anlaşmış. Uzunların eline top değmez artık hücumlarda.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar gereksiz bu kadar saçma bir takası geçmişte Clippers, Bulls veya Toronto yapardı.

Yahu draft seçimlerin gayet iyi, iti-kötü Smith'i almışsın. Elinde sağlam ve genç bir çekirdek var. Billups'ı getirmişsin. Tam Knight'a şans vermen gereken zamanda postala, yerine de hiçbir şey oynamayan Jennings'i getir.

Bu zamana kadar destek olmuştum Dumars'a. Milicic'i seçtiğinde bile, Villanueva'yi aldığında bile... Ama bu kadarı olmaz. Bir de Middleton'ı vermiş. Allah'ım aklıma mukayyet ol.

Şu anda bloglarda, portallarda insanlar tek şey yazıyor: Fire Dumars! Get out!

Bir tane umutlu mesaj olmaz mı? Yok!

Bir de hala Rondo'nun peşindeymiş.

Yıllık 8 M vermiş Jennings'e. Tamam, bir şey demiyorum!!!

Yorumlardan...

En süperiyle başlayayım: Joe Dumars went from being the Michael Jordan of GMs to Michael Jordan, GM

Brandon Jennings to the Pistons? Just another empty move by Joe Dumars

I think joe dumars has secretly been replaced by isiah (thomas). Officially the worst off season in the association.

The Pistons are trading Brandon Knight for Brandon Jennings. Someone please get Joe Dumars out of here.

Can the Pistons please fire Joe Dumars? Why would he trade Brandon Knight for Brandon Jennings

ahaha olm bu joe dumars harbi mal ya. gidip jennings'i almış. isaiah thomas mısın be mübarek?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (31.07.2013 Saat 07:37 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bucks da Zaza, Raduljica'dan sonra Kravtsov'u aldı. Üç Avrupalı pivot.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jennings takası, birçok yazar tarafından yılın en iyi offseason hamlesi olarak gösteriliyor. Hatta ESPN'de, Detroit yerel gazetelerinde, Pistons bloglarında övgü dolu yorumlar var.

Hatta Pistons resmi sitesinde yeni Billups diye yazmışlar. Yok artık!

Bu Jennings bizim bildiğimiz Jennings değil mi?

Basın olumlu bakıyor, fanlar eleştiriyor. Ortada büyük bir tezat var.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Vay bee, neler dönmüş...

B. Jennings küçüklükten beri PISTONS fanıymış.

http://hoopsallday.wordpress.com/201...ndon-jennings/

Geçenlerde de şunu giymiş:

https://twitter.com/SoleCollector/st...526464/photo/1
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (01.08.2013 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Greg Oden, Miami Heat'te!
    Sakatlığı geçti eğer form tutarsa Miami çok önemli bir transfere imza attı

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Orlando Hidayet'i takas etmeyi düşünüyormuş.

Cihan Kibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de jennings o kadar kötü bi hamle değil knight tan daha potansiyelli bir oyuncu yanlış şut seçimleri olabilir ama oynadığı takımında bucks olduğunu unutmamak gerekir.

miami ise en büyük eksiği olan center ı aldı nba i takip edenler için greg oden ın potansiyelini anlatmaya gerek yoktur ilk draft edildiğinde aldridge ile beraber yeni duncan-robinson ikilisi olabilir deniliyordu eğer sakatlanmaz ise wade-allen-james-bosch-oden ile dwill-johnson-pierce-garnett-lopez karşılaşması çok güzel olcaktır.

kadrosunda en büyük revizyona giden takımlardan birisi olan nets ise kağıt üzerinde şampiyonluk adayı bir kadro kurdu ama bana göre 3 soru işareti var 1-kidd nasıl bir koç olacak 2-yedek oyun kurucu(livingston dan istenilen verim gelcek mi) 3-sağlıklı kalabilcekler mi. tabi bunun yanında startların üstünde bir benchlerinin olduğunu söylemekte de yarar var.

knicks de bargniani yi alarak bence güzel bir hamle yaptı bargniani son sezonlarında birşey yapmasada oldukça potansiyelli bir oyuncu chandler, amare, jr smith sağlıklı kalırsa zorlu doğudan çıkabilirler.

ve birazda batıdan batıdan bahsetmek istioyorum portland. drafttan mccollum, crabbe ve jeff whitney alında, whitney takasta kullanılarak robin lopez takıma geldi ben lopezin takas malzemesi olarak kullanılacağını düşünüyordum fakat neil olshey in açıklamaları ilk beş pivotu olacak şeklinde ama hala özelliklede houston un camby i almasından dolayı ömer in takıma katılabilceğini düşünüyorum (ama ryan anderson a karşı pelicans a gtmesi daha olası şuanda) FA den ise benchten katkı verbilcek dorrel wright ı aldılar, kostas papanikolaou nun haklarını ve draft hakkı vererek 12 draftının 5. sıra seçimi thomas robinson ı aldılar. robinson nba de kendini pek gösteremesede (ne seçildiği takım sacrementoda ne de houstonda) kansas da ki son senesinde morris kardeşlerin gitmesinden sonra iyi işler yapmıştı bench adına iyi hamle.ve son olarak da underrated bir guard olan earl watson ı aldılar. geçen sene en büyük sorunları olan bench i kuvvetlendirler fakat en büyük 2. soru işareti olan center bölgesine tam bir çare olamadılar ben capte freeland claver ile yer açılık bynum a cleveland ın verdiği gbi bir kontrat vermesini isterdim. bakalım hala bir takviye gelebilir center bölgesine. şuan için portland ı batıda 6 veya 7. takım olarak görüyorum.

batıda ki bi diğer heyecanlandıran takım ise golden state geçen sene playofflarda patlama yapan takım bu off season ı da boş geçirmedi. jack ve landry e yeni kontrat önermeyen takım yerlerine toney douglas- igoudala-maresse-jermeine oneal ı kattı bunun yanında biedrins ve jefferson un şişkin kontratlarından kurtuldular ama rush gibi ilerde iyi bir oyuncu olabilecek oyuncuyuda gönderdiler. ben igoudala hamlesinn üstnde durmak istiyorum bence riskli, gereksiz demiyimde olmasa da olur bir hamle gibi. igoudala her takımın isteyeceği savunma yapan atletik şutu biraz zayıf iyi bir takım oyuncusudur ama gsw de onun oynayacağı bölgede harrison barnes gibi geleceğin olası süperstarlarından biri ve gelecekte allstar olabilecek curry ile tam birbirini tamamlayan klay thompson var. ilk beşten ikisinden birini keserse çok yazık olur bencden gelcek bench den gelcek bir adama da o kadar para vermek sorgulanabilir. yani kağıt üstünde eleştirilcek bir sürü noktası olsada tam anlamıyla kötü diyemiyorum sonuçta igoudala onları da batıda 4 veya 5 olarak görüyorum.
    Konu Cihan Kibar tarafından (05.08.2013 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.
    'Suç yokken suçlu arayanlar, suç varken suçlu bulamıyorlar.'

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)