Sayfa 1 Toplam 91 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2257 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hattrick | BMN Kupa 13'de Grup Maçlarý Baþlýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Standart Hattrick | BMN Kupa 13'de Grup Maçlarý Baþlýyor

Bu baþlýktan Devam edelim.

Eski baþlýk ;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3832

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Son hafta þampiyonluk maçýna herkesi davet ederim.

Çarþý Ankara - TS'LÝ KAPLANLAR

KAPLANLAR Ankara deplasmanýnda þampiyonluk maçýna çýkýyor
    Teþekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen þehitlere hediye ettiðin 2010 TÜRKÝYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Benimde var Hattrick ama pek anlamýyorum Her hafta 8-1 , 5-0 , 11-3 gibi skorlarla yeniliyor takým
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

EyüpKILIÇ61
    Tebrik ederim.Takýmýn çok iyi durumda inþallah kazanýr veya berabere kalýr,üst lige yükselirsin.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Uþaklar Bu sezon Bmn cup yapacakmýyýz ? geçen sene yanlýþ hatýrlamýyorsam final yapýlamamýþtý bu iþlerle ilgilenen arkadaþ bir açýklama yapsa iyi olacak ?
    Kazimiþi gzas vorert

Vay Hattrick bende oynuyorumda Ligim biraz düþük seviye o kadar :] 15 Maçtýr yenilgi yüzü görmedim beraberlikte yok Maþallah deyin nazar deymesin. sezon bitimine 2 hafta kaldý ben Þampiyonluðumu Ýlan ettim

Ya beyler siz hangi programý kullanýyosunuz Hattrickte... Ben sadece Hattrick Manager'i kullanýyorum baþka güzel var mý Biraz Tavsiye edelim Lütfen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Valla bu sezon "zor da olsa" þampiyon olacaðým.aslýnda garanti gibi ama "motorun" saðý solu belli olmuyor.bugünki haz. maçýnda 2 sakatým daha oldu. motor sayesinde revire döndüm bu sezon.Ama motora ve rakiplere raðmen ikinciyle aramda 6 puan var Bekle beni þampiyonluk kupasý...Alacaðým seni..
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

Nereden
    Ýzmir

Bana kim öðretecek bu oyunu

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

ya ilhan o konuda sana yardýmda bulunmak isterim....Ama "oyunu devam ettireceksen"...çünkü anlatmam biraz zaman alýr...- tabi bildiðim kadarýyla.%100 biliyorum- diyemem....HT uzun soluklu ve nerdeyse birebir gerçek bir futbol oyunu..mantýðýný kavramak gerek..Sana en baþt asunulan seçeneklerden birini seçmen ve ona göre hareket etmen lazým...Þu an müsait deðilim ama msn kullanýyorsan adresimi ekle sana geniþ zamanda dilimin döndüðünce birþeyler anlatýrým.. ok?
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bana kim öðretecek bu oyunu
    Üyeliðin varsa sorun yok yardýmcý olmaya çalýþýrýz... ben arkadaþý bir türlü üye yapamadým...

Nereden
    Ýzmir

Oyun hakkýnda yeterince bilgim var hocam Öðrenmek istediðim transfer yaparken nelere dikkat etmem gerektiði. Takýmý nasýl hazýrlamam gerektiði vs. Hilesi felan var mý oyunun?

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyun hakkýnda yeterince bilgim var hocam Öðrenmek istediðim transfer yaparken nelere dikkat etmem gerektiði. Takýmý nasýl hazýrlamam gerektiði vs. Hilesi felan var mý oyunun?
    Yok hile felan bi Manager indiricen hattrick sitesinde var zaten sana epey bi yardýmý dokunur. Sonra Adamlara Antreman verirsin þöyle 3-4 hafta tabi bu arada uzman da al 9 tane yardýmcý Antrenör felan sonra duruma göre nerde adamýn yoksa alýrsý adam ama parada çok olmalý.(Tabi bu sorun deðil sürekli maç yaparýz seninle benyada baþkasý senin stadda oynarýz para kazanýrsýn...)

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Alýntý Son Fedaî Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üyeliðin varsa sorun yok yardýmcý olmaya çalýþýrýz... ben arkadaþý bir türlü üye yapamadým...
    Oyunu öðretmeyle üyeliðin ne alakasý var yahu aðnayamadým ben orasýný
    Teþekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen þehitlere hediye ettiðin 2010 TÜRKÝYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Alýntý EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyunu öðretmeyle üyeliðin ne alakasý var yahu aðnayamadým ben orasýný
    Ya aga bilmiyorum Üyelik alamadým ben Arkadaþa alýcaktým 10 farklý mailden denedim olmadý bi türlü üyelik kabul edilmedi ondan yani

Nereden
    Ýzmir

@ Son Fedaî ,

Bu manager dediðin davayi bulamadým ya :s

Kendimi ezik hissettim.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Aga hattrick sitesine girince topluluk diye bi baþlýk var (Tabi üyeliðin varsa ) orda programlar baþlýðý var týkla bir sürü program çýkýyo maç görüntüleyici felan vs... Menajer yardýmcýlarý var orda Hattrick Manager yazan bi program var ben onu kullanýyorum 1 ay sonra satýn al felan diyo ama 1 ay zaten iþini rahat görüo... :]
    Konu Son Fedaî tarafýndan (30.01.2008 Saat 13:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Uþaklar ben ne program nede biþe kullanýyom sadece oyuncu artýrýp satmak için oyuncu alýrken PSICO TSI programýný kullanýyom
    Her Türlü

Uþaklar ben ne program nede biþe kullanýyom sadece oyuncu artýrýp satmak için oyuncu alýrken PSICO TSI programýný kullanýyom
    Valla hiç kullanmadým iþe yarýyosa bakabiliriz... Bir de baþka Tarayýcý Tabanlý Kitlesel oyun oynayan var mý Tavsiyelere açýðýmdýr ben 10 küsür tane oynuyorum ama belki gözden kaçýrdýðým vardýr

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Valla hiç kullanmadým iþe yarýyosa bakabiliriz... Bir de baþka Tarayýcý Tabanlý Kitlesel oyun oynayan var mý Tavsiyelere açýðýmdýr ben 10 küsür tane oynuyorum ama belki gözden kaçýrdýðým vardýr
    Ýþe yaramaz mý PSICO TSI...oyuncularýn ne kadar antremanlý olduklarýný görebiliyorsun ve 1-2 haftada artýyor oyuncu ve 100 bine aldýðýn topcuyu 200 bine satýyorsun vs ....

Bildiðim ama oynamadýðým oyunlar:

frikick

dogout-online

o-game

travian

managerzone
    Her Türlü

Ýþe yaramaz mý PSICO TSI...oyuncularýn ne kadar antremanlý olduklarýný görebiliyorsun ve 1-2 haftada artýyor oyuncu ve 100 bine aldýðýn topcuyu 200 bine satýyorsun vs ....

Bildiðim ama oynamadýðým oyunlar:

frikick

dogout-online

o-game

travian

managerzone
    Saol Aga Oyunlardan Frikick Ýle Dogout bilmiodum bi bakayým...PSICO TSI yi de bi deneyelim anlattýðýna göre çok iþe yarar saol... :]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Birde
    müttefik diye bir oyun var..Ben 1-2 yýl önce oynardým da þimdi býraktým.ama geçen bir arkadaþa daha söyledim baya beðendi...Tamamýyle türkçe yapým bir oyundur....

Ewet aga Müttefiði biliyorum hatýrlattýðýn iyi oldu bi ara bende býrakmýþtým caným sýýkýlýnca bi bakarým Benden de tavsiye alabilirsiniz TheCrims,Gladiatus,BiteFigth,MonsterGame,Hükümdarl ar ve daha niceleri :]

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

TS'LÝ KAPLANLAR 'a üst ligde baþarýlar ayrýca bu psicotsi olayý çok iþime yaradý tekrar teþekkürler

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Aga hattrick sitesine girince topluluk diye bi baþlýk var (Tabi üyeliðin varsa ) orda programlar baþlýðý var týkla bir sürü program çýkýyo maç görüntüleyici felan vs... Menajer yardýmcýlarý var orda Hattrick Manager yazan bi program var ben onu kullanýyorum 1 ay sonra satýn al felan diyo ama 1 ay zaten iþini rahat görüo... :]
    ya topram,ben onu kurdum da kullanýcý adý þifre istiyor.yazýyorum yanlýþ diyor.Nasýl olcak o iþ?bi yardýmcý olabilirsen Çok makbule geçer valla.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)