Sayfa 470 Toplam 971 Sayfadan BirinciBirinci ... 370 420 460 468 469 470 471 472 480 520 570 970 ... SonuncuSonuncu
Toplam 24273 adet sonuctan sayfa basi 11,726 ile 11,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İbrahim Yattara

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hep bir sonraki maçta döktürcez diyoruz ama bir şey olduğu yok gerçekleri görelim eğer ersun hoca seneye takımda kalırsa ilk işi hüseyin ve yattarayı göndermesi olucak yazın biir kenara çünkü ersun hocanın taktiğinde pas yapmayı bilmeyen ve pres yap(a)mayan adama yer yok
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İlker TSN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu sistem muhabbetine şöyle yaklaşayım, eğer bir sisteme yattara uymuyorsa o sistem bozuk demektir.

çünkü günümüz futbolunda ya 4-4-2 yada 4-3-3 oynanıyor. bu iki sistem içinde yattara en ideal futbolcu zaten.
    4-3-3 bizim sistemimizdi.Hep bu sistemle şampiyon olduk.Yalnız o sistemi uygulayabilmek için çok iyi bir tek santrafora ihtiyaç var.Orta sahada golü bulan iyi adamlar lazım,hatta defans adamları dahi gol atıyordu.Daha doğrusu bizim o takım çok iyi takımdı ve her sisteme uyuyordu.
    Ahmet Suat "faroz-ayasofya" sistemi diyordu soranlara
    Herkese Merhaba

EmreTS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yattara nın ölüsü yetio trabzonaa o bu takımın herşeyi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-3-3 bizim sistemimizdi.Hep bu sistemle şampiyon olduk.Yalnız o sistemi uygulayabilmek için çok iyi bir tek santrafora ihtiyaç var.Orta sahada golü bulan iyi adamlar lazım,hatta defans adamları dahi gol atıyordu.Daha doğrusu bizim o takım çok iyi takımdı ve her sisteme uyuyordu.
    Ahmet Suat "faroz-ayasofya" sistemi diyordu soranlara
    4-3-3 e döndüğümüzde sağda yattara solda alanzinho uçta da tek santrafor gökhanı oynattığımız zaman gökhanın şimdikinden çok daha fazla yararlı olacağını düşünüyorum.

herkes umutun yaptığı koşularla gökhanı pozisyona soktuğunu söylüyor ama ben öyle düşünmüyorum. umut, gökhan için bir avantajdan ziyade dezavantaj bana göre. eğer yattara ve alan birarada oynar da sağlı sollu ceza alanına top yollarllarsa gerçek gökhanı o zaman görürüz diye düşünüyorum.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben senin yerinde olsam yattara kendime bir takım bulurum.
    burda kendini hırpalama boşuna bu boş taraftardan ne cacık olur ne de başka bişe.
    git işine kardeşim çocuklarını yetiştir. bırak buraları.
    gelen teknik adamda yaktı seni giden de.
    [ille d' 7]

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ugr61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep bir sonraki maçta döktürcez diyoruz ama bir şey olduğu yok gerçekleri görelim eğer ersun hoca seneye takımda kalırsa ilk işi hüseyin ve yattarayı göndermesi olucak yazın biir kenara çünkü ersun hocanın taktiğinde pas yapmayı bilmeyen ve pres yap(a)mayan adama yer yok
    İyi güzel diyorsun da Ersun hoca nerdeyse 1,5 yıldır takımın başında ve vazgeçemediği tek adam Hüseyin.Nasıl olacak dediklerin.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açıkçası Yattara'yı seven biri olarak zaman zaman kızsamda silemezdim.. Ancak bu sene başında hakkında "tüm istatistiki verilerini 2'ye katlayacağı sezon" değerlendirmesi yapmış biri olarak hayalkırıklığı yaşamaktayım..

Ve geçen 6 senenin ardından gerçektende artık zamanı geldiğini düşünüyorum.. Sene sonunda yerine alınabilirliği planlanmış bir sağ hücumcu sonrasında 5-6 milyon minimum fiyata elden çıkarılması gerektiği kanısındayım..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası Yattara'yı seven biri olarak zaman zaman kızsamda silemezdim.. Ancak bu sene başında hakkında "tüm istatistiki verilerini 2'ye katlayacağı sezon'' değerlendirmesi yapmış biri olarak hayalkırıklığı yaşamaktayım..

Ve geçen 6 senenin ardından gerçektende artık zamanı geldiğini düşünüyorum.. Sene sonunda yerine alınabilirliği planlanmış bir sağ hücumcu sonrasında 5-6 milyon minimum fiyata elden çıkarılması gerektiği kanısındayım..
    hiç ön yargım olmadan,
    ilk satırından itibaren gelinen noktayı göstermek açısından 10 numara bir yorum diyorum,
    aynen katılıyorum...

severek ayrılalım
    YAVUZ SULTAN SELİM

Nereden
    Eskişehir

her gecen sene üzerine koyacak tecrübelenip şarap gibi adam olacak diye beklerken tam tersi oluyor.
    katar olayı derin izler bırakmış üzerinde bayağı belli ediyor!
    katıramı binersin kataramı gidersin böyle devam edeceksen ne bizler senden medet umalım nede sen bizleri üz ibrahima yattara.

Nereden
    Avrupa Diğer

YATTARA'NIN FEDAKARLIĞI
    Gine Milli Takımı'nın 2010 Afrika Kupası 3. eleme turunda Burkina Faso Milli Takımı ile 28 Mart'ta yapacağı maçın kadrosuna çağrılan Yattara, milli takım kampına gitmedi.
    Milli takım yetkililerinden affını isteyen Yattara, bu sabah bordo-mavili takımın çalışmasında yer aldı.
    Yattara'nın, ''Son dönemde gribal enfeksiyon geçirdim, takımıma faydalı olamadım. Milli maç arasını iyi değerlendirerek, tam olarak istenilen hale gelmek istiyorum'' diyerek milli takım kampına gitmediği ve izin aldığı kaydedildi.
    kaynak: ligtv.com.tr

o nası griptir öyle gripmi olunur çok düzgün adam degil türünden laflar söyleyenler iyi okusun.

ligin en büyük topçusudur yattara. forvetimiz olsaydı su an en az 15 asisti vardı. ersun yanalın her yaptıgı affedilir ama hazır olan yattara yı yedek bekletmesi affedilmez alanzinho sapına kadar alanzinho olsun yattaranın yarısı olabilirmi? ilk 11 kurarken ilk yattara yı yazması gerekir.

Mustafa Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Luckdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası Yattara'yı seven biri olarak zaman zaman kızsamda silemezdim.. Ancak bu sene başında hakkında "tüm istatistiki verilerini 2'ye katlayacağı sezon" değerlendirmesi yapmış biri olarak hayalkırıklığı yaşamaktayım..

yattara nın piyasası o kadar kalmadı artık...dediğin fiyata satılamıyacaktır...kaldı ki ben yattaranın hala daha vazgeçilmez olduğunu düşünüyorum...daha lig bitmedi...belki bi kaç sürprizi vardır bize...
    21.12.2009 Unutmayacağız...
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!''
    Cemil Usta
    Sen bu kentin en büyük yeminisin, en büyük inadı.

Nereden
    İstanbul

[quote=MuratJ;2092614]YATTARA'NIN FEDAKARLIĞI
    Gine Milli Takımı'nın 2010 Afrika Kupası 3. eleme turunda Burkina Faso Milli Takımı ile 28 Mart'ta yapacağı maçın kadrosuna çağrılan Yattara, milli takım kampına gitmedi.
    Milli takım yetkililerinden affını isteyen Yattara, bu sabah bordo-mavili takımın çalışmasında yer aldı.
    Yattara'nın, ''Son dönemde gribal enfeksiyon geçirdim, takımıma faydalı olamadım. Milli maç arasını iyi değerlendirerek, tam olarak istenilen hale gelmek istiyorum'' diyerek milli takım kampına gitmediği ve izin aldığı kaydedildi.

işte yattara bu !!! aslanım benim ...

sana, senin karakterine laf edenler utansın. hiçbir işe yaramayıp sağa sola koşu yapıpı futbol namına ortaya hiçbirşey koyamayan kontenjan senatörlerine iyi niyetli diyenler görün işte iyi niyet neymiş.

helal yattara

Ahmet Pulusoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[quote=İlker TSN;2092800]
    Alıntı MuratJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YATTARA'NIN FEDAKARLIĞI

işte yattara bu !!! aslanım benim ...

sana, senin karakterine laf edenler utansın. hiçbir işe yaramayıp sağa sola koşu yapıpı futbol namına ortaya hiçbirşey koyamayan kontenjan senatörlerine iyi niyetli diyenler görün işte iyi niyet neymiş.

helal yattara
    helal olsun sana adamım her zaman senin yanıdaydım ve yanımdayımda.

Bakalım bu habere be kılıf hazırlıcaklar ?
    Sana ne şarkılar, ne siirler yeter TRABZONSPOR´um ismin cihana bedel !!!!
    Sana taraftarindan tek bir söz : UGRUNDA ÖLÜRÜZ, BUNU BIL YETER!!!

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Grip mevzusunda bir şeyler söylemek gerekirse;

Yattara'nın geçirdiği gribal enfeksiyon sonucu kendisini iyi hissetmemesi ve tam verimli oynayamayacağını hocaya söylemesi ama oynatılırsa da çıkıp elinden geleni yapacağını yani kararın tamamen hoca da olduğunu Ersun Hocaya söylemesini Ahmet Suat Hoca doğru bir davranış olarak yorumlamıştı.

Şimdi bu haftaki Antep maçında Hüseyin'i seyrettikten sonra "Acaba Hüseyin'de grip mi olmuşta fedakarlık yapıp sahaya çıkmış" diye içimden geçmedi dersem yalan söylerim.

Eğer bir futbolcu hasta hasta sahaya çıkıpta böyle dökülecekse sizce oynamalı mıdır yoksa oynamamalı mıdır?
    Herkese Merhaba

artık ikrar ettirdi bu yattara görüntü var icraat yok of of sezon sonu yüzde yüz gönderilmeli
    SÜRMENELİ MEHMET...

Nereden
    Aksaray

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bir futbolcu hasta hasta sahaya çıkıpta böyle dökülecekse sizce oynamalı mıdır yoksa oynamamalı mıdır?
    Birincisini seçecek var mı bilmiyorum ama ben ikinci kısımdanım.

Bu arada;

''Son dönemde gribal enfeksiyon geçirdim, takımıma faydalı olamadım. Milli maç arasını iyi değerlendirerek, tam olarak istenilen hale gelmek istiyorum''
    Hadi bakalım Yattara. Son dönemece giriyoruz artık. Hastalanmadan ışığı vermiştin. Işığı dahada yay. Öyle bir yay ki, Türkiye'de her yerden fark edilebilsin. Yapabilirsin. Benden daha iyi biliyorsun bunu. Ayrıca Milli takımına gitmediğin için teşekkürler Bu ara sana iyi gelecektir.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

YATTARA'NIN MİLLİ TAKIM KAMPINA GİTMEMESİ-

İhsan Alioğlu, Yattara'nın her şeye rağmen özgüveni, belli sorumluluk duygusu olan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Yattara, milli takım kampına gitmeyerek Trabzon'da kalmak istedi. Gribal enfeksiyon geçirmişti. Gaziantepspor maçında sonradan oyuna girdi ama tam olarak ritmini yakalayamadı. 10 gün içinde antrenman eksikliği ve kuvvet eksikliğini gidereceğini ve daha hazır hale geleceğini düşünüyoruz'' dedi.

Helal olsun Yattaraya...iste herkes sussun ve bilerek oynamiyor gibi laflar etmesin..

helal olsun ibo...acaba bunu türk futbolcusu yapar mi türkiye milli takimina cagrilsa..sanmiyorum...

gercekten helal olsun...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wink

Saldırmak istedikten sonra bir kulp bulunur yahu. Çok mu zor

"Baksana adamda milli duygu bile kalmamış. Kendi milli takımına bile gitmeyen adamdan bize bir fayda mı gelir yahu" diyen çıkabilir. Akıl edebilirse tabii)
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal olsun Yattara.Oynamak istemeyen bir oyuncu böyle bir şey yapmaz.
    -1461 TRABZON-

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Baksana adamda milli duygu bile kalmamış. Kendi milli takımına bile gitmeyen adamdan bize bir fayda mı gelir yahu" diyen çıkabilir. Akıl edebilirse tabii)

Aynen abi dediğin gibi istedin mi...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Insanelestirmek isterse herseyden birsey cikarir haklisin.

tugrul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herkes icin tam bir tehlikedir yattara. o takıma değil takım ona uymalıkı oynasın.. inat adam kardeşim yapacak bişe yok,vazgecilmezler arasındadır yattara..
    bence fatih tekkeyi en cok arayan kişilerin başında geliyordur adam öyle paslar atıyorki gol atılmaması imkansız fakat gel görki bizim kazmagüller hepsini kacırıyor nasıl özlemesin fatihi.....
    cesaretin bittiği yerde esaret başlar..

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynı gazeteden başka bi haber koyulduğunda,o habere inanmayıp '' yalan haber,İstanbul basını işte'' vb. ifadeler kullananlar, türlü türlü ispatlar isteyenler, '' şak '' diye bu habere inanır oldu )

İşimize gelen habere inanırız işimize gelmeyene inanmayız zaten...

Beni anlayanlara hakaret gibi olacak kusura bakmasınlar ama şunuda belirtmek istiyorum,haberin yalan olduğunu söylemiyorum yanlış anlaşılmasın...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efsane geri döndü.

Seviyoruz seni Koray'ım.
    Özkan SÜMER

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KorayHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı gazeteden başka bi haber koyulduğunda,o habere inanmayıp '' yalan haber,İstanbul basını işte'' vb. ifadeler kullananlar, türlü türlü ispatlar isteyenler, '' şak '' diye bu habere inanır oldu )

İşimize gelen habere inanırız işimize gelmeyene inanmayız zaten...

Beni anlayanlara hakaret gibi olacak kusura bakmasınlar ama şunuda belirtmek istiyorum,haberin yalan olduğunu söylemiyorum yanlış anlaşılmasın...
    Yattara'ya resmi davet gelmişti. Resmi sitede cıkmıştı. Ama bu sabah idmanda görüldüğü gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)