Sayfa 51 Toplam 350 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8741 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri | Bu Baþlýkta Üye Yorumu Yok!

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Iki Ayda bitecek !!!

Avni Aker'e MAKYAJ
    13 Mayýs 2008 / 18:40
    Avni Aker Stadý inþaatý ön izni alýndý. Kale arkasý tribünleri büyütülerek kapasite 3 bin artýrýlacak.

Trabzonspor yönetimi Avni Aker Stadý kale arkasý tribünlerinin seyirci kapasitesini artýrýyor. Gençlik Spor Genel Müdürlüðü'den ön izni alan bordo- mavili yönetim projeyi hazýrlatýyor. Kale arkasý tribünlerinin 2 bin seyirci olan kapasitesi yapýlacak. Yeni tribün inþaatýnýn ardýndan 3 bin daha arttýrýlarak 5 bin seyirci kapasiteli olacak. Ýnþaatýn bitiminin ardýndan 20 bin seyirci kapasiteli Avni Aker Stadý, 23 bin seyirci kapasiteli olacak.

PORTATÝF OLACAK
    Avni Aker Stadý'nýn iki kale arkasý tribünü yýkýlmadan yerine prefabrik tribün yapýlacak. Bordo-mavili yönetim tarafýndan hazýrlanan projede sahaya 35 metre uzaklýktaki kale arkasý tribünleri daha da yakýnlaþtýrýlacak. Yeni yapýlacak kale arkasý portatif tribünün sahaya 6 metre uzaklýkta ve 80 metre uzunluðunda, 20 basamaklý olacaðý belirtildi. Mevcut kale arkasý tribününün her biri ise 7 basamaklý ve 1000 seyirci kapasiteliydi.

2 AYDA BÝTECEK
    Bordo-mavili yönetim kale arkasý tribün inþaatýný lig baþlayan kadar bitirmeyi planlýyor. Prefabrik tribünler 2 ay içersinde hazýrlanarak Avni Aker'e getirilecek ve bir hafta içersinde yerlerine monte edilecek. Yeni tribünler mevcut kale arkasý tribünler yýkýlmadan onlarýn önüne yapýlacak. Akyazý stadý yapýlana kadar 3 yýl daha Avni Aker'i kullanmayý planlayan yönetim üç yýlýn sonunda istendiði taktirde Avni Aker prefabrik tribünü yerinden sökerek baþka bir yere taþýyabilecek.

BASIN TRÝBÜNÜ ÜSTE TAÞINIYOR
    Trabzonspor yönetimi Avni Aker'de yapmayý düþündüðü yenilikleri kale arkasý tribünlerinin seyirci kapasitesini artýrmakla bitirmiyor. Yönetim protokol ve basýn tribünlerini de yerini deðiþtiriyor. Basýn tribününün yaný sýra protokol tribünü de bulunduðu yerin bir üst katýnda ki tribüne taþýnacak. Basýn ve protokol tribününe asansörle inilip çýkýlacak.

STAT TÜMÜYLE BOYANIYOR
    Basýn ve protokol tribünlerinin yeni bir üst kata taþýmayý planlayan yönetim ayrýca bu tribünlerin bulunduðu yere kafeteryalar yapacak. Stat içindeki ki tüm koltuklarý yenilemeyi planlayan bordo mavili yönetim ayrýca stada tamamen dýþ cephesi de dahil olmak üzere tümüyle boyanacak.

Kaynak:
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

GEÇMÝÞDEN BUGÜNE VOLKAN KONAK YAYINIMDA!

YARIN(ÇARÞAMBA) 12:00 ÝLE 14:00 ARASI GÖRÜÞMEK ÜZERE...

Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Ankaraspor ile olan 2 yýllýk sözleþmesi bu ay sonu itibariyle bitecek olan golcü oyuncuya teklifler yaðýyor. Mehmet Yýlmaz ile Rus ve Fransýz takýmlarýnýn da ilgilendiði belirtildi.

Mehmet Yýlmaz'a en ciddi teklifi Rusya'nýn Saturn takýmýnýn yaptýðý ve golcü oyuncuya yýllýk 1 milyon 750 bin YTL'lik bir teklif ilettiði ifade edildi.

Fransa'nýn da Nancy kulübünün Mehmet Yýlmaz ile ilgilendiði ve golcü oyuncunun menajeriyle temasa geçtiði ifade ediliyor. Mehmet Yýlmaz'ý ise, yurt içinden ise Kayserispor ve Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediði kaydedildi.

ajansspor...

mehmet yilmaza o kadar bagiririz ederiz ama yine de severiz. 2 yilda kendini gelistirmefirsati bulmus .
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Fildiþi'ne tanýdýk bir isim!
    Fildiþi Sahilleri Milli Futbol Takýmý´nýn baþýna, Trabzonspor´un eski teknik direktörlerinden Vahid Halilhodziç getirildi.
    13.5.2008

Fransa’da yayýmlanan L’Equipe gazetesinde yer alan haberde, Alman Uli Stielike’den boþalan koltuða Bosnalý Halilhodziç’in oturacaðý bildirilirken, yeni çalýþtýrýcýnýn, "Müthiþ bir spor mücadelesi. Yetenekli oyuncularýn bulunduðu, oldukça hýrslý, ancak uzun süredir þampiyon olamamýþ bir takým" sözlerine yer verildi.

55 yaþýndaki Halilhodziç, bordo-mavili takýmýn yaný sýra Stade Rennes, Lille OSC, Paris Saint Germain takýmlarýný da çalýþtýrmýþtý. Söz konusu görev için daha önce Beþiktaþ’ýn eski teknik direktörlerinden Jean Tigana’nýn da adý geçmiþti.

i.. fanatik.com.tr
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

tirabzonli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon
    Yaþ
    38

Her Yönüyle Trabzon ve Trabzonspor' Paneli

Marmara Üniversitesi Trabzonspor Kulübü öðrencileri, 'Her Yönüyle Trabzon ve Trabzonspor' konulu bir panel düzenledi.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde düzenlenen panele Trabzon Büyükþehir Belediye Baþkaný Volkan Can Alioðlu, Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, sanatçý Ýbrahim Can, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sezer Þener Komþuoðlu ve çok sayýda Trabzonsporlu öðrenci katýldý. Panelde, Bordo-mavili ekibin 2007-08 sezonunda Turkcell Süper Lig'deki performansý deðerlendirilirken; Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, panelde yaptýðý konuþmada, "Ýstanbul'a geldiðimde hangi takýmý tuttuðum soruldu, 'Ben Trabzonsporluyum' dedim. Birinci takýmýmý sordular, yine 'Birinci takýmým Trabzonspor' dedim. Bunun ne anlama geldiðini o zamanlar pek anlamýyordum, iþ hayatýna girince bunu daha iyi anladým" dedi.

Trabzon insanýnýn mücadeleci olduðunu vurgulayan Ayar, "Trabzon'da koþu bandýnda koþan Trabzonlu yok, bizim yaptýðýmýz sporda bir mücadele olacak. Bir taraf kazanacak, bir taraf kaybedecek, bu bizim genlerimizde var. Trabzon insanýnýn kazanmasýnda, baþarýsýnýn altýnda bu var. Trabzon'un geçmiþte kazandýðý baþarýlar kendiliðinden gelmiyor. Hangi iþte olursanýz olun, dünya standartlarýný yakalayamazsanýz baþarýlý olamazsýnýz" diye konuþtu.

(RA-KÇ-S) (Ýhlas Haber Ajansý)

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    38

Genç Milliler finali kaçýrdý!

17 Yaþ Altý Avrupa Futbol Þampiyonasý'nda Millilerimiz finali kaçýrdý! Fransa ile oynadýðý yarý final maçýnda öne geçen fakat üstünlüðünü koruyamayan Türkiye, normal süresi 1-1 biten maç sonunda penaltýlarda rakibine teslim oldu!

TÜRKÝYE: 1 - FRANSA: 1

Stat
    Mardan

Hakemler
    Mazeika Gediminas xxx (Litvanya), Ring Györgry xxx (Macaristan), Dujela Robertino xxx (Hýrvatistan)

Türkiye
    Metin xx, Erhan xx, Özgür xx, Sertaç x, Emrah xx, Abdulkadir xxx, Soner xx (Dk. 72 Öztürk x), Batuhan x, Gökhan xx (Dk. 41 Sefer xx), Eren xx (Dk. 60 Barýþ x), Emre xx

Fransa
    Anthony x, William x, Sebastien xx, Kakuta xx, Fofana xx, Enzo xx, Gilles x (Dk. 41 Alexandre x), Nego x (Dk. 64 Adegoroye x), Thimothee xxx, Clement xx (Dk. 51 Salibur Yannis x), Tafer Yannis x

Goller
    Dk. 31 Abdülkadir (Türkiye), Dk. 69 Thimothee (Fransa)

Sarý kartlar
    Dk. 41 Özgür, Dk. 51 Emrah (Türkiye), Dk. 39 William (Fransa)

17 Yaþ Altý Avrupa Futbol Þampiyonasý'nýn yarý final mücadelesinde Türkiye, normal ve uzatma süresi 1-1 biten maçta Fransa'ya penaltýlarda 4-3 yenildi.

Mardan Stadý'nda yapýlan karþýlaþmayý Futbol Federasyonu Baþkaný Hasan Doðan, yönetim kurulu üyeleri, Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim, teknik heyet ve bazý futbolcular da izledi.

Mücadelede 31 . dakikada Abdülkadir Kayalý'nýn golüyle öne geçen Türkiye, 69'da Kolodziecziak'ýn takýmýna beraberliði getirdiði golü önleyemedi! Normal süresi 1-1 berabere biten karþýlaþmada, 10'ar dakikadan oluþan 20 dakikalýk uzatmalarda da gol olmayýnca penaltýlara geçildi.

17 Yaþ Altý Türk Milli Takýmý'nda Batuhan ve Abdülkadir'in penaltý atýþlarýný deðerlendirememesi nedeniyle Fransa, þampiyonanýn ilk finalisti oldu.

Normal süresi 1-1 biten maçta uzatmalarda ise gol olmadý! SEri penaltý atýþlarýnda ise takýmýmýzda Abdülkadir ve Batuhan penaltý kaçýrdý ve 4-3'lük sonuçla Fransa finale yükselen ilk takým oldu. Fransa'nýn finaldeki rakibi Ýspanya ve Hollanda olacak!
    Konu tirabzonli tarafýndan (13.05.2008 Saat 23:00 ) deðiþtirilmiþtir.

Barýþ Mayda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Yýldýz takýmýmýz 16 takýmýn katýlýmýyla Belçika’nýn baþkenti Brüksel’de düzenlenen 25. Uluslararasý Genç Yýldýzlar Turnuvasý’ný 3. sýrada tamamladý.

Turnuvada D grubunda mücadele eden ekibimiz ilk maçýnda KV Turnhout takýmýný 2-0 maðlup ederken, ikinci karþýlaþmada KVS Unidet’le 0-0 berabere kaldý. Takýmýmýz son maçýnda KSC Lokeren’i 1-0 maðlup ederek 7 puanla grup birincisi olarak yarý finale yükseldi. Bu turda YR KV Mechelen takýmýna 3-2 yenilen yýldýzlar, 3.lük maçýnda K Lierse SK takýmýný 2-0 maðlup ederek turnuvayý 3. sýrada tamamladý.

Turnuvada boyunca baþarýlý bir performans sergileyen oyuncumuz Ünal Tel “En iyi oyuncu” ödülünü kazandý.

Teknik Direktör Hakan Yýlmaz turnuvanýn oldukça yararlý geçtiðini belirterek, “Organizasyon oyuncularýmýzýn birçok alanda geliþimine faydalý oldu. Hem Avrupalý rakiplerini gördüler hem de sosyal anlamda geliþtiler. Oynadýðýmýz maçlarda sahaya yansýttýðýmýz futbol ve 16 takým arasýnda 3. sýrada turnuvayý bitirmek bana göre baþarýdýr. Ama yine de bizim anlayýþýmýza göre günlük baþarýlarýn yerine geniþ bir süreçte yapýlan iþler önemlidir” dedi.

Ayrýca turnuva boyunca takýmýmýzý yalnýz býrakmayan Fuat Çapa, Adnan Demir, Mikail Demir, Erol Malkoç ve Aykut Özden’in yaný sýra kafilemizi Ýstanbul’da aðýrlayan Cengiz Durmuþ’a da teþekkür ediyoruz.
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Barýþ Mayda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Atletizm takýmýmýz 3. oldu
    Yýldýz Bayanlar Atletizm takýmýmýz 11 Mayýs tarihinde Ýstanbul’da yapýlan 11. Geleneksel Pertevniyal Koþusu’nda takým halinde 3. oldu.

Antrenörler Zekeriya Üçüncü ve Songül Virit nezaretinde müsabakalara katýlan sporcularýmýz Aleyna Uzun, Yasemin Ýskender, Nagihan Yýldýrým ve Hilal Coþkuner 1500 metre kros koþusunda takým halinde 3. oldu.

Öðretmenler Koþusu’nda ise bayan Atletizm Antrenörümüz Songül Virit 1. olmayý baþardý.

12.05.2008 17:43:00
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Sivasspor, üçlü averaj kuralý nedeniyle son hafta Beþiktaþ'a üçüncülüðü kaptýrmýþtý

2007-2008 sezonunda gösterdiði büyük çýkýþla sezonu 73 puanla dördüncü sýrada bitiren Sivasspor, üçlü averaj kuralý nedeniyle son hafta Beþiktaþ'a üçüncülüðü kaptýrmýþtý. Önümüzdeki yýl Türkiye'ye Ýnter Toto Kupasý’nda temsil edecek kýrmýzý beyazlý kulübün yönetimi bu durum sonrasýnda UEFA ve FIFA'ya baþvuracaklarýný ifade etmiþlerdi.

Ancak Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun, kurallarýn sezon baþýnda konulduðunu ve kendisinin bu kurallara saygý duyduðunu söyledi. Uygun, talimatlarýn kamuoyuna ve taraftarlara tam olarak anlatýlmadýðý için bu tip bir karmaþanýn yaþandýðýný dile getirirken, "Sonuç olarak üçlü averaja kalýndýðý zaman üç takýmýn kendi aralarýnda oynadýðý maçlar ve attýklarý goller dikkate alýnýyor" dedi.

"Ýnsanlar tam anlamýyla kurallarý bilmediði için herkes ister istemez yorum yapýyor. Sonuç olarak üçlü averaja kalýndýðý zaman üç takýmýn kendi aralarýnda oynadýðý maçlar ve attýklarý goller dikkate alýnýyor. Herkes bir yýl boyunca verilen emeðin karþýlýðýndaki gollerin sayýlmasý taraftarýydý ama kurallar bu þekilde deðil. Sonuçta biz Ýnter Toto Kupasý’na gideceðiz ve en iyi þekilde Türkiye'yi temsil etmeye devam edeceðiz. Üzgün olduðumuzu söyleyememe, hatta buraya kadar gelmenin bir sevinci var. Yönetim kurulumuzun bu konu ile itirazý Beþiktaþ ile aramýzda olan sýralamada Fenerbahçe maçlarýnýn dikkat alýnmamasý yönündeydi. Onlarýn istekleri Beþiktaþ ile tarafsýz sahada son bir maç daha oynayýp, kaderimizin o þekilde belirlenmesi yönündeydi. Bu onlarýn kendilerine göre bir adalet yorumu ve düþüncesiydi ama kurallar geçerliliðini koruyor. Biz bu durumu saygýyla karþýlayýp daha iyi bir seviyeye gelmek için önümüzdeki yýl çok daha fazla çalýþacaðýz" diye konuþtu.

Genç teknik adam futbolcularý ile gurur duyduðunu dile getirirken, Süper Lig'in ilk haftasýnda oynadýklarý Trabzonspor maçýnýn ardýndan, Bordo Mavili taraftarlarýn Sivasspor'a beddua yerine dua etmelerinin kendilerini bu noktaya getirin etkenlerden biri olduðunu kaydederek þöyle konuþtu:

"Ben bütün futbolcularýmdan gurur duyuyorum. Türkiye'de olmaz denileni gerçekleþtirdiler. 73 puanla ligi bitirmeleri bizim için baþarýydý. Süper Lig maratonunda çok olaylar yaþadýk. Bugün burada olmamýzýn sebebi belki de ilk hafta oynadýðýmýz Trabzonspor maçýnda yaþanan olaylardýr. Trabzonspor'un taraftarý bize o günden sonra beddua yerine dua etti. Yaþanan olaylardan sonra bize verdikleri destekten dolayý onlara da çok teþekkür ediyoruz. Sivasspor'un gönüllerin þampiyonu olmasýný saðladýðýmýz için de ayrý bir mutluluk duyuyoruz"

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

dinlemek için týkla!!!

GEÇMÝÞDEN BUGÜNE VOLKAN KONAK YAYINIMDA!

Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Abdullah Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

"Topuz'u ikna edemedim"

Kayserispor Kulübü Baþkaný Recep Mamur, Mehmet Topuz ile 3 saatlik bir görüþme yaptýðýný, takýmda kalmasýný çok istediðini, ancak ikna edemediðini söyledi.
    Kayserispor Kulübü Baþkaný Recep Mamur, Kanal 38 Spor Müdürü Doðan Havur'un hazýrlayýp sunduðu sporkolik programýnda yýldýz futbolcu Mehmet Topuz ile yaptýklarý görüþmeyi anlattý. Transfer görüþmelerinin bütün kamuoyu önünde olmasýný istediðini ifade eden Mamur, "Aslýnda benim istediðim bu tür konuþmalarýn kapalý kapýlar ardýnda olmamasý. Keþke Mehmet Topuz gelse otursa burada canlý yayýnda yapsak görüþmeleri. Ben bugün Mehmet Topuz ile kendi ofisimde biraraya geldim. Görüþmede Kulüp Menajerimiz Süleyman Hurma da vardý. Görüþmemizde kendisinden çok memnun olduðumu söyledim. Kendisi de bize Kayserispor'u çok sevdiðini söyledi. Ama ekonomik anlamda anlaþamadýk. Aslýnda biz kalmasýný çok istedik, kendisi de kendince bir fiyat istedi. Biz bir rakam söyledik, kendisi de derse ki 'Ben Kayserispor'dan ayrýlmak istiyorum', kulübün istediði rakamý da ödeyecek bir kulüp çýkarsa 'Ýlle de kal' demeyiz. Ama Mehmet Topuz ile anlaþan bir kulübün bizimle de anlaþmasý þart. Gökhan Ünal olayýnda da, biz Rubin Kazan ile anlaþtýk. Gökhan Ünal anlaþmadý, dolayýsýyla bu iþ olmadý. Mehmet Topuz ile anlaþan takýmýn bizimle de anlaþma saðlamasý þart" diye konuþtu.
    Mehmet Topuz'un kalmasýný çok istediðini, ancak bunun gerçekleþmediðini belirten Baþkan Mamur, "3 saat süren görüþme sonunda çok iyi rakamlar vermemize raðmen olmadý. Mehmet Topuz gitse de bizim evladýmýzdýr, her zaman ona saygý duyarýz" dedi. Baþkan Mamur, Mehmet Topuz'a önerdikleri fiyatýn þuan ki mevcut 4 büyük takýmlarýn verdiði ücretlerin üzerinde olduðunun da herkes tarafýndan bilinmesini istedi.
    HEDEFE YÜRÜYEN ADAM OL YETER

kral69hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

bugün zenit st.petersburg-glasgow rangers uefa final macinda fatih tekke de ilk 11 de
    SAMPIYON TRABZONSPOR

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    38

Uefa finali kadrolarý:

zenit st. petersburg: vyatcheslav malafeev, aleksandr anyukov, roman shirokov, anatoliy tymoschuk, igor denisov, ivica krizanac, konstantin zyryanov, radek sírl, victor fayzulin, andrei arshavin,fatih tekke

rangers: neil alexander, carlos cuellar, david weir, kirk broadfoot, sasa papac, steven whittaker, barry ferguson, brahim hemdani, kevin thomson, steven davis, jean claude darcheville

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Ya baþlayacam bu Show'a her seferinde aynýsýný yapýyor ha, UEFA finalini vereceðini ilan etti.. Þu an var mýsýn yok musun denen o kutu yarýþmasý var
    Konu Erkin tarafýndan (14.05.2008 Saat 22:10 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Turkcell Süper Lig'de bu sezon hayal kýrýklýðý yaratan Fenerbahçe transfer arayýþlarýna devam ediyor!.. Sarý lacivertli yönetim, Vestel Manisasporlu Burak Yýlmaz ve Selçuk Ýnan'ý resmen kulüplerinden istedi!..

Vestel Manisaspor'un Selçuk ve devre arasýnda Beþiktaþ'tan aldýðý Burak için toplam 5 milyon euro bonservis bedeli istediði öðrenilirken, Baþkan Aziz Yýldýrým'ýn bu fiyatý yüksek bulduðu belirtildi. Yýldýrým'ýn Selçuk ve Burak'a karþýlýk, 3 kiralýk futbolcu artý bir miktar para önerdiði ve pazarlýklarýn sürdüðü gelen haberler arasýnda.

Bu arada bu iki futbolcu için Trabzonspor'un da devrede olduðu ve renklerine katmak için Manisaspor Yönetimi'yle anlaþma zemini aradýðý öðrenildi.

MARATON.COM.TR

dellalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

geç oldu ama maçý izlemek için http://www.ustream.tv/swf/3/viewer.1...c=/&cid=169483
    derince kazin kuyusun inim inim inlesin kefen dikmeye ignesin verenin de avradini...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Zenith:2 Rangers:0
    2. golün asisti Fatih'ten
    Kupa Zenith'in
    Emre AYGÜN, Aliþen KANDÝL, Ergin KELEÞ, Yusuf KURTULUÞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barýþ MEMÝÞ, Kadir KELEÞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

UEFA Kupasý Tekke'nin 2-0

UEFA Kupasý sahibini buldu! Ýngiltere'nin City of Manchester Stadyumu'nda oynanan UEFA Kupasý Finali'nde Glasgow Rangers'ý 2-0 maðlup eden Zenit, kupayý kazanan takým oldu. Zenit'e kupayý getiren goller, Denisov ve Zyrianov'dan geldi. Bu sonucun ardýndan Zenit UEFA Kupasý'ný tarihinde ilk kez kazanýrken, karþýlaþmada 90 dakika mücadele eden temsilcimiz Fatih Tekke de, tarihe geçmiþ oldu.
    14.5.2008

50.Kupa Zenit'in
    Futbolda 50. UEFA Kupasý’ný, finalde Ýskoçya’nýn Glasgow Rangers takýmýný 2-0 yenen Rusya’nýn Zenit Saint Petersburg takýmý kazandý.Ýngiltere’nin City of Manchester Stadý’nda oynanan ve Ýsveç federasyonundan hakem Peter Frojdfeldt’in yönettiði karþýlaþmanýn ilk yarýsý golsüz sonaerdi. 72. dakikada Denisov’un attýðý golle öne geçen Rus temsilcisi, 90. dakikada Zyrianov’un ayaðýndan bir gol daha buldu ve karþýlaþmadan 2-0 galip ayrýlarak 50. UEFA Kupasý’ný müzesine götürdü.

Taraftardan büyük destek
    Ýngiltere'nin Manchester þehrinde, City of Manchester Stadyumu'nda oynanan karþýlaþmaya büyük ilgi gösteren ve kendilerine ayrýlan kýsmý tamamen dolduran Zenit taraftarý, karþýlaþma boyunca takýmýna büyük desteðiyle kupanýn kazanýlmasýnda büyük pay sahibi oldular.

fanatik.com.tr
    Yaþamak Direnmektir!

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eski aþklara dönüþ

Devre arasýnda, "Mutlaka alýn" demiþti ama olmamýþtý. Yanal bir kez daha istedi, yönetim Alex ve Fernandou için Ýnternacional´e teklifini iletti.
    15.5.2008

Cernat beðenilmedi
    Trabzonspor'da eski defterler açýldý... Birçok defalar izlenen Cernat’ýn istikrarsýz bir performans sergilemesi ve forvet konusunda da gündemin kalabalýklaþmasý rotayý sürpriz bir þekilde þu ana kadar hiç konuþulmayan iki oyuncuya çevirdi. Aslýna bakýlýrsa her iki futbolcu da Trabzonspor’a hiç yabancý deðildi. Teknik direktör Ersun Yanal’ýn devre arasýnda çok istediði, ancak transferi son dakikada yatan Alex ve Ferdandou’nun ismi Trabzonspor’da tekrar telaffuz edildi.

Fernandou olmuþtu ama...
    Yanal'ýn isteðiyle beraber harekete geçen Bordo-Mavili ekibin kurmaylarýnýn, Ýnternacional formasý giyen ikili için teklifini yaptýðý öðrenildi. Devre arasýnda orta saha Fernandou ile her konuda anlaþmaya varýlmýþ, ancak Alex’te yaþanan pürüzler, onun da çark etmesine yol açmýþtý. Bu arada Trabzonspor’un Gençlerbirliði Oftaþ’ýn yýldýzý Giray için Baþkent temsilcisine resmi teklifi yaptýðý belirlendi. Oftaþ, hafta baþýna kadar kararýný Trabzonspor’a bildirecek.
    Kýsa...Kýsa...

Avni Aker’e makyaj

Yönetim, yeni sezon öncesinde Avni Aker’de tadilata baþlýyor. Stat koltuklarýnýn tamamý deðiþtirilecek, kompleks daha modernize bir hal alacak, loca için ayrýlan bölümler de tribün haline getirilecek. Yönetim, abniansý daha iyi bir stat planlarken, çalýþmalarýn sezon baþýna bitmesi için çalýþýlacak.

En az 6 maç var
    Ýkisi yurt içinde olmak üzere üç etaplý bir kamp programý yapan Trabzonspor’da teknik heyet, bol bol hazýrlýk maçý planlýyor. Bu doðrultuda Schneverdingen’de olacaðý belirtilen Almanya bölümünde Karadeniz ekibi yeni sezon kadrosunu en az 6 karþýlaþmayla test edecek. Ýdarecilerin takým arayýþlarý baþladý.

Colman’da ‘eþ’ sorunu
    Karadeniz ekibinin kurmaylarý, bir süredir temasta olunan Colman’da somut geliþme yaþanmamasý üzerine bir b planý yaptý. Arjantinli oyuncunun eþini Türkiye’ye gelme konusunda ikna edemediði öðrenilirken, Ýsviçre’nin Young Boys takýmýnda forma giyen Fildiþi Sahilli Yapi Yapa’nýn düþünüldüðü ifade edildi.

fanatik.com.tr
    Yaþamak Direnmektir!

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Fatih Tekke, UEFA'nýn resmi internet sitesindeki oylamada da maçýn adamý seçildi.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kasým Hilal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Tekke, UEFA'nýn resmi internet sitesindeki oylamada da maçýn adamý seçildi.
    Bu haberin linkinini verebilir misiniz lütfen?
    uefa.com'da bulamadým.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý GrandOFLee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu haberin linkinini verebilir misiniz lütfen?
    uefa.com'da bulamadým.
    http://www.uefa.com/live/competition...605/index.html

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Fernandao seferi haftaya SPOR Trabzon’un hocasý Yanal, Ýnternacional’li oyuncunun transferini bitirmek için önümüzdeki günlerde Brezilya’ya gitmeyi planlýyor... Ersun Hoca, burada ayrýca 1-2 isim daha izleyecek

TRANSFERDE hareketli günler yaþayan Trabzon’da rota Ýnternacional’li Fernandao’ya çevrildi.

Bordo-Mavililer uzun süredir görüþmelere devam ettikleri Hajduk Split’li Rukinava’da henüz imza aþamasýna gelemeyince alternatiflere yönelme kararý aldý. Karadeniz ekibinin gündemine daha önce de gelen Fernandao’nun menajeri ile yapýlan görüþmenin olumlu geçmesi ve Sambacý’nýn ‘Gelebilirim’ demesi üzerine Teknik Direktör Ersun Yanal’ýn Brezilya’ya gitmesi gündeme geldi.

Hafta sonuna kadar Rukinava transferi olumlu neticelenmezse Yanal, Fernandao için Brezilya’ya gidecek... Burada yýldýz futbolcuyu izleyip, transfer görüþmelerini yapacak olan Bordo-Mavili teknik adamýn ayrýca, menajerlerin önerdiði bir kaç futbolcuyu da takibe alacaðý belirtildi.

Necmi Perekli istifasýný verdi

TRABZONSPOR Futbol Takýmý Menajeri Necmi Perekli görevini býraktýðýný açýkladý... Konu ile ilgili olarak yazýlý bir açýklamada bulunan Perekli þunlarý söyledi: ‘Yeni oluþan yönetimin, önümüzdeki sezon için yapacaðý yeniden yapýlanma modeli nedeniyle görevimden istifa ettim. Trabzonspor’da ister resmi görev alalým, ister almayalým kulübümüze hizmet etmek bizler için kutsal bir görevdir.’

Trabzonspor damga vuracak

Baþkan Þener, ‘Var olan potansiyelimizi harekete geçireceðiz... Hem sahada, hem saha dýþýnda ülkeye damgamýzý vuracaðýz’ diye konuþtu

SADRÝ Þener iddialý konuþtu. Baþkan, Trabzonspor Dergisi’ndeki yazýsýnda, Anadolu’da devrim yapmýþ ve alýnmadýk kupa býrakmamýþ bir kulüp olduklarýný belirterek, þunlarý söyledi:

‘Sýkýntýlý bir sezonu geride býraktýk. Büyük kulüpler zaman zaman iniþli-çýkýþlý grafikler gösterebilir. Ama bu sonuçlar büyük takýmlarýn büyüklüðünden hiç bir þey götürmez. Taraftarlarýmýz ülkenin hatta Avrupa’nýn her stadyumunu dolduracak sayýda ve heyecandadýr. Önümüzdeki sezon saha sonuçlarýyla da bu konumu destekleyecek bir takým oluþturmaya çalýþýyoruz. Trabzon’da herkes gönül günüle vererek güç birliði içerisinde olmalý. ‘Biz þampiyon olacaðýz’ demeli. Trabzon’da var olan potansiyeli harekete geçireceðiz. Hem sahada hem de saha dýþýnda ülkeye yeniden damgasýný vuran bir Trabzonspor’u hayata geçireceðiz.’

16.05.2008

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bak þu Sayed'e!

DEVRE arasýnda alýnýp beðenilmeyen Sayed Moawad alacaklarýnýn ödenmesi için Trabzonspor'a yazý gönderdi. Bordo mavililerin gelecek sezon için düþünmediði Mýsýrlý futbolcu, kulüpten 100 bin YTL'lik alacaðýnýn ödenmesini istiyor.

fotomaç
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ýki takýma þok sürpriz !
    Beþiktaþ ve Trabzonspor, sezonun ilk maçýný seyircisiz oynayabilir.
    16 Mayýs 2008 09:14
    Beþiktaþ ve Trabzon sezonun son haftasýnda oynanan maçlardaki küfürlü tezahürat nedeniyle PFDK’ya sevk ediliyor. Galatasaray ve Fenerbahçe’yi pas geçen Disiplin Kurulu’nun salý günü iki kulübe “seyircisiz oynama” cezasý verip veremeyeceði merak konusu oldu

Süper Lig’in son haftasýndaki Beþiktaþ-V.Manisa ve Trabzon-Fenerbahçe müsabakalarýnda ev sahibi takým taraftarlarýnýn çirkin ve kötü tezahüratýnýn iki kulübün de baþýný aðrýtacaðý belirlendi. Söz konusu maçlarda “süreklilik arz eden” küfürler nedeniyle bugün PFDK’ya sevk edileceði bildirilen Beþiktaþ ve Trabzon’un temsilci raporlarýna göre daha önce ayný eylemden sabýkalarý bulunduðu gerekçesiyle “seyircisiz oynama” cezasý almasýna kesin gözüyle bakýldýðý öðrenildi.
    10 Mayýs’ta Ýnönü Stadý’nda oynanan maç öncesi siyah-beyazlý taraftarlarýn hakemler, federasyon, rakip takýmlar ve kendi yönetimleri aleyhine tezahürat yaptýðý ve bunun maç öncesinde, içinde ve sonrasýnda 12 kez tekrarlandýðý temsilciler; Kayhan Alyürek ve Tarýk Antalyalý tarafýndan rapor edildi.

Bu sezon talimatýn 31. maddesine göre üç kez disiplin kuruluna sevk edilen ve küfürlü tezahürat nedeniyle iki defa seyircisiz oynama cezasý alan Beþiktaþ’ýn, üçüncü cezayý almasýnýn kaçýnýlmaz olduðu ileri sürüldü.

b>Trabzon’a ikinci tekrar

Trabzonspor’un ise temsilciler; Yüksel Gürüz ve Ý.Hakký Köklükaya’nýn raporlarý doðrultusunda ayný eylemden dolayý ikinci kez PFDK’ya sevk edildiði, “seyircisiz oynama” cezasý almasý ihtimalýnýn yüksek olduðu kaydedildi.

Geçen sezonun ilk haftasýnda büyük olaylara neden olan ve Trabzonspor’un hükmen yenilgisiyle gündeme gelen Sivasspor maçýnda bordo-mavili taraftarlarýn küfürlü tezahüratý nedeniyle ihtar ve 30 bin YTL para cezasý öngörülmüþtü.

Galatasaray - Fenerbahçe derbisindeki küfürlü tezahürat için ceza verilmesine gerek görmeyen PFDK’nýn bu kez nasýl bir karar alacaðý merak konusu oldu.
    Temsilci raporlarý ve iki kulübün savunmasýný salý günü yapacaðý toplantýda deðerlendirecek olan PFDK’nýn, Beþiktaþ ve Trabzonspor’a “seyircisiz oynama” cezasý vermesi durumunda her iki kulübün vereceði tepki tartýþma konusu yarattý.

Milliyet
    TRABZONSPOR 1967

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler