Sayfa 51 Toplam 350 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8741 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Dakika Haberleri | Bu Başlıkta Üye Yorumu Yok!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iki Ayda bitecek !!!

Avni Aker'e MAKYAJ
    13 Mayıs 2008 / 18:40
    Avni Aker Stadı inşaatı ön izni alındı. Kale arkası tribünleri büyütülerek kapasite 3 bin artırılacak.

Trabzonspor yönetimi Avni Aker Stadı kale arkası tribünlerinin seyirci kapasitesini artırıyor. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'den ön izni alan bordo- mavili yönetim projeyi hazırlatıyor. Kale arkası tribünlerinin 2 bin seyirci olan kapasitesi yapılacak. Yeni tribün inşaatının ardından 3 bin daha arttırılarak 5 bin seyirci kapasiteli olacak. İnşaatın bitiminin ardından 20 bin seyirci kapasiteli Avni Aker Stadı, 23 bin seyirci kapasiteli olacak.

PORTATİF OLACAK
    Avni Aker Stadı'nın iki kale arkası tribünü yıkılmadan yerine prefabrik tribün yapılacak. Bordo-mavili yönetim tarafından hazırlanan projede sahaya 35 metre uzaklıktaki kale arkası tribünleri daha da yakınlaştırılacak. Yeni yapılacak kale arkası portatif tribünün sahaya 6 metre uzaklıkta ve 80 metre uzunluğunda, 20 basamaklı olacağı belirtildi. Mevcut kale arkası tribününün her biri ise 7 basamaklı ve 1000 seyirci kapasiteliydi.

2 AYDA BİTECEK
    Bordo-mavili yönetim kale arkası tribün inşaatını lig başlayan kadar bitirmeyi planlıyor. Prefabrik tribünler 2 ay içersinde hazırlanarak Avni Aker'e getirilecek ve bir hafta içersinde yerlerine monte edilecek. Yeni tribünler mevcut kale arkası tribünler yıkılmadan onların önüne yapılacak. Akyazı stadı yapılana kadar 3 yıl daha Avni Aker'i kullanmayı planlayan yönetim üç yılın sonunda istendiği taktirde Avni Aker prefabrik tribünü yerinden sökerek başka bir yere taşıyabilecek.

BASIN TRİBÜNÜ ÜSTE TAŞINIYOR
    Trabzonspor yönetimi Avni Aker'de yapmayı düşündüğü yenilikleri kale arkası tribünlerinin seyirci kapasitesini artırmakla bitirmiyor. Yönetim protokol ve basın tribünlerini de yerini değiştiriyor. Basın tribününün yanı sıra protokol tribünü de bulunduğu yerin bir üst katında ki tribüne taşınacak. Basın ve protokol tribününe asansörle inilip çıkılacak.

STAT TÜMÜYLE BOYANIYOR
    Basın ve protokol tribünlerinin yeni bir üst kata taşımayı planlayan yönetim ayrıca bu tribünlerin bulunduğu yere kafeteryalar yapacak. Stat içindeki ki tüm koltukları yenilemeyi planlayan bordo mavili yönetim ayrıca stada tamamen dış cephesi de dahil olmak üzere tümüyle boyanacak.

Kaynak:
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GEÇMİŞDEN BUGÜNE VOLKAN KONAK YAYINIMDA!

YARIN(ÇARŞAMBA) 12:00 İLE 14:00 ARASI GÖRÜŞMEK ÜZERE...

İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ankaraspor ile olan 2 yıllık sözleşmesi bu ay sonu itibariyle bitecek olan golcü oyuncuya teklifler yağıyor. Mehmet Yılmaz ile Rus ve Fransız takımlarının da ilgilendiği belirtildi.

Mehmet Yılmaz'a en ciddi teklifi Rusya'nın Saturn takımının yaptığı ve golcü oyuncuya yıllık 1 milyon 750 bin YTL'lik bir teklif ilettiği ifade edildi.

Fransa'nın da Nancy kulübünün Mehmet Yılmaz ile ilgilendiği ve golcü oyuncunun menajeriyle temasa geçtiği ifade ediliyor. Mehmet Yılmaz'ı ise, yurt içinden ise Kayserispor ve Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği kaydedildi.

ajansspor...

mehmet yilmaza o kadar bagiririz ederiz ama yine de severiz. 2 yilda kendini gelistirmefirsati bulmus .
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fildişi'ne tanıdık bir isim!
    Fildişi Sahilleri Milli Futbol Takımı´nın başına, Trabzonspor´un eski teknik direktörlerinden Vahid Halilhodziç getirildi.
    13.5.2008

Fransa’da yayımlanan L’Equipe gazetesinde yer alan haberde, Alman Uli Stielike’den boşalan koltuğa Bosnalı Halilhodziç’in oturacağı bildirilirken, yeni çalıştırıcının, "Müthiş bir spor mücadelesi. Yetenekli oyuncuların bulunduğu, oldukça hırslı, ancak uzun süredir şampiyon olamamış bir takım" sözlerine yer verildi.

55 yaşındaki Halilhodziç, bordo-mavili takımın yanı sıra Stade Rennes, Lille OSC, Paris Saint Germain takımlarını da çalıştırmıştı. Söz konusu görev için daha önce Beşiktaş’ın eski teknik direktörlerinden Jean Tigana’nın da adı geçmişti.

i.. fanatik.com.tr
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

tirabzonli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Her Yönüyle Trabzon ve Trabzonspor' Paneli

Marmara Üniversitesi Trabzonspor Kulübü öğrencileri, 'Her Yönüyle Trabzon ve Trabzonspor' konulu bir panel düzenledi.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde düzenlenen panele Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Volkan Can Alioğlu, Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, sanatçı İbrahim Can, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sezer Şener Komşuoğlu ve çok sayıda Trabzonsporlu öğrenci katıldı. Panelde, Bordo-mavili ekibin 2007-08 sezonunda Turkcell Süper Lig'deki performansı değerlendirilirken; Show TV Genel Müdürü Saner Ayar, panelde yaptığı konuşmada, "İstanbul'a geldiğimde hangi takımı tuttuğum soruldu, 'Ben Trabzonsporluyum' dedim. Birinci takımımı sordular, yine 'Birinci takımım Trabzonspor' dedim. Bunun ne anlama geldiğini o zamanlar pek anlamıyordum, iş hayatına girince bunu daha iyi anladım" dedi.

Trabzon insanının mücadeleci olduğunu vurgulayan Ayar, "Trabzon'da koşu bandında koşan Trabzonlu yok, bizim yaptığımız sporda bir mücadele olacak. Bir taraf kazanacak, bir taraf kaybedecek, bu bizim genlerimizde var. Trabzon insanının kazanmasında, başarısının altında bu var. Trabzon'un geçmişte kazandığı başarılar kendiliğinden gelmiyor. Hangi işte olursanız olun, dünya standartlarını yakalayamazsanız başarılı olamazsınız" diye konuştu.

(RA-KÇ-S) (İhlas Haber Ajansı)

Nereden
    Afyon

Genç Milliler finali kaçırdı!

17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Millilerimiz finali kaçırdı! Fransa ile oynadığı yarı final maçında öne geçen fakat üstünlüğünü koruyamayan Türkiye, normal süresi 1-1 biten maç sonunda penaltılarda rakibine teslim oldu!

TÜRKİYE: 1 - FRANSA: 1

Stat
    Mardan

Hakemler
    Mazeika Gediminas xxx (Litvanya), Ring Györgry xxx (Macaristan), Dujela Robertino xxx (Hırvatistan)

Türkiye
    Metin xx, Erhan xx, Özgür xx, Sertaç x, Emrah xx, Abdulkadir xxx, Soner xx (Dk. 72 Öztürk x), Batuhan x, Gökhan xx (Dk. 41 Sefer xx), Eren xx (Dk. 60 Barış x), Emre xx

Fransa
    Anthony x, William x, Sebastien xx, Kakuta xx, Fofana xx, Enzo xx, Gilles x (Dk. 41 Alexandre x), Nego x (Dk. 64 Adegoroye x), Thimothee xxx, Clement xx (Dk. 51 Salibur Yannis x), Tafer Yannis x

Goller
    Dk. 31 Abdülkadir (Türkiye), Dk. 69 Thimothee (Fransa)

Sarı kartlar
    Dk. 41 Özgür, Dk. 51 Emrah (Türkiye), Dk. 39 William (Fransa)

17 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası'nın yarı final mücadelesinde Türkiye, normal ve uzatma süresi 1-1 biten maçta Fransa'ya penaltılarda 4-3 yenildi.

Mardan Stadı'nda yapılan karşılaşmayı Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, yönetim kurulu üyeleri, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, teknik heyet ve bazı futbolcular da izledi.

Mücadelede 31 . dakikada Abdülkadir Kayalı'nın golüyle öne geçen Türkiye, 69'da Kolodziecziak'ın takımına beraberliği getirdiği golü önleyemedi! Normal süresi 1-1 berabere biten karşılaşmada, 10'ar dakikadan oluşan 20 dakikalık uzatmalarda da gol olmayınca penaltılara geçildi.

17 Yaş Altı Türk Milli Takımı'nda Batuhan ve Abdülkadir'in penaltı atışlarını değerlendirememesi nedeniyle Fransa, şampiyonanın ilk finalisti oldu.

Normal süresi 1-1 biten maçta uzatmalarda ise gol olmadı! SEri penaltı atışlarında ise takımımızda Abdülkadir ve Batuhan penaltı kaçırdı ve 4-3'lük sonuçla Fransa finale yükselen ilk takım oldu. Fransa'nın finaldeki rakibi İspanya ve Hollanda olacak!
    Konu tirabzonli tarafından (13.05.2008 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Barış Mayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıldız takımımız 16 takımın katılımıyla Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen 25. Uluslararası Genç Yıldızlar Turnuvası’nı 3. sırada tamamladı.

Turnuvada D grubunda mücadele eden ekibimiz ilk maçında KV Turnhout takımını 2-0 mağlup ederken, ikinci karşılaşmada KVS Unidet’le 0-0 berabere kaldı. Takımımız son maçında KSC Lokeren’i 1-0 mağlup ederek 7 puanla grup birincisi olarak yarı finale yükseldi. Bu turda YR KV Mechelen takımına 3-2 yenilen yıldızlar, 3.lük maçında K Lierse SK takımını 2-0 mağlup ederek turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Turnuvada boyunca başarılı bir performans sergileyen oyuncumuz Ünal Tel “En iyi oyuncu” ödülünü kazandı.

Teknik Direktör Hakan Yılmaz turnuvanın oldukça yararlı geçtiğini belirterek, “Organizasyon oyuncularımızın birçok alanda gelişimine faydalı oldu. Hem Avrupalı rakiplerini gördüler hem de sosyal anlamda geliştiler. Oynadığımız maçlarda sahaya yansıttığımız futbol ve 16 takım arasında 3. sırada turnuvayı bitirmek bana göre başarıdır. Ama yine de bizim anlayışımıza göre günlük başarıların yerine geniş bir süreçte yapılan işler önemlidir” dedi.

Ayrıca turnuva boyunca takımımızı yalnız bırakmayan Fuat Çapa, Adnan Demir, Mikail Demir, Erol Malkoç ve Aykut Özden’in yanı sıra kafilemizi İstanbul’da ağırlayan Cengiz Durmuş’a da teşekkür ediyoruz.
    Jackson Avelino Coelho Jajá

Barış Mayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atletizm takımımız 3. oldu
    Yıldız Bayanlar Atletizm takımımız 11 Mayıs tarihinde İstanbul’da yapılan 11. Geleneksel Pertevniyal Koşusu’nda takım halinde 3. oldu.

Antrenörler Zekeriya Üçüncü ve Songül Virit nezaretinde müsabakalara katılan sporcularımız Aleyna Uzun, Yasemin İskender, Nagihan Yıldırım ve Hilal Coşkuner 1500 metre kros koşusunda takım halinde 3. oldu.

Öğretmenler Koşusu’nda ise bayan Atletizm Antrenörümüz Songül Virit 1. olmayı başardı.

12.05.2008 17:43:00
    Jackson Avelino Coelho Jajá

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sivasspor, üçlü averaj kuralı nedeniyle son hafta Beşiktaş'a üçüncülüğü kaptırmıştı

2007-2008 sezonunda gösterdiği büyük çıkışla sezonu 73 puanla dördüncü sırada bitiren Sivasspor, üçlü averaj kuralı nedeniyle son hafta Beşiktaş'a üçüncülüğü kaptırmıştı. Önümüzdeki yıl Türkiye'ye İnter Toto Kupası’nda temsil edecek kırmızı beyazlı kulübün yönetimi bu durum sonrasında UEFA ve FIFA'ya başvuracaklarını ifade etmişlerdi.

Ancak Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun, kuralların sezon başında konulduğunu ve kendisinin bu kurallara saygı duyduğunu söyledi. Uygun, talimatların kamuoyuna ve taraftarlara tam olarak anlatılmadığı için bu tip bir karmaşanın yaşandığını dile getirirken, "Sonuç olarak üçlü averaja kalındığı zaman üç takımın kendi aralarında oynadığı maçlar ve attıkları goller dikkate alınıyor" dedi.

"İnsanlar tam anlamıyla kuralları bilmediği için herkes ister istemez yorum yapıyor. Sonuç olarak üçlü averaja kalındığı zaman üç takımın kendi aralarında oynadığı maçlar ve attıkları goller dikkate alınıyor. Herkes bir yıl boyunca verilen emeğin karşılığındaki gollerin sayılması taraftarıydı ama kurallar bu şekilde değil. Sonuçta biz İnter Toto Kupası’na gideceğiz ve en iyi şekilde Türkiye'yi temsil etmeye devam edeceğiz. Üzgün olduğumuzu söyleyememe, hatta buraya kadar gelmenin bir sevinci var. Yönetim kurulumuzun bu konu ile itirazı Beşiktaş ile aramızda olan sıralamada Fenerbahçe maçlarının dikkat alınmaması yönündeydi. Onların istekleri Beşiktaş ile tarafsız sahada son bir maç daha oynayıp, kaderimizin o şekilde belirlenmesi yönündeydi. Bu onların kendilerine göre bir adalet yorumu ve düşüncesiydi ama kurallar geçerliliğini koruyor. Biz bu durumu saygıyla karşılayıp daha iyi bir seviyeye gelmek için önümüzdeki yıl çok daha fazla çalışacağız" diye konuştu.

Genç teknik adam futbolcuları ile gurur duyduğunu dile getirirken, Süper Lig'in ilk haftasında oynadıkları Trabzonspor maçının ardından, Bordo Mavili taraftarların Sivasspor'a beddua yerine dua etmelerinin kendilerini bu noktaya getirin etkenlerden biri olduğunu kaydederek şöyle konuştu:

"Ben bütün futbolcularımdan gurur duyuyorum. Türkiye'de olmaz denileni gerçekleştirdiler. 73 puanla ligi bitirmeleri bizim için başarıydı. Süper Lig maratonunda çok olaylar yaşadık. Bugün burada olmamızın sebebi belki de ilk hafta oynadığımız Trabzonspor maçında yaşanan olaylardır. Trabzonspor'un taraftarı bize o günden sonra beddua yerine dua etti. Yaşanan olaylardan sonra bize verdikleri destekten dolayı onlara da çok teşekkür ediyoruz. Sivasspor'un gönüllerin şampiyonu olmasını sağladığımız için de ayrı bir mutluluk duyuyoruz"

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dinlemek için tıkla!!!

GEÇMİŞDEN BUGÜNE VOLKAN KONAK YAYINIMDA!

İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Abdullah Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Topuz'u ikna edemedim"

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Mehmet Topuz ile 3 saatlik bir görüşme yaptığını, takımda kalmasını çok istediğini, ancak ikna edemediğini söyledi.
    Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Kanal 38 Spor Müdürü Doğan Havur'un hazırlayıp sunduğu sporkolik programında yıldız futbolcu Mehmet Topuz ile yaptıkları görüşmeyi anlattı. Transfer görüşmelerinin bütün kamuoyu önünde olmasını istediğini ifade eden Mamur, "Aslında benim istediğim bu tür konuşmaların kapalı kapılar ardında olmaması. Keşke Mehmet Topuz gelse otursa burada canlı yayında yapsak görüşmeleri. Ben bugün Mehmet Topuz ile kendi ofisimde biraraya geldim. Görüşmede Kulüp Menajerimiz Süleyman Hurma da vardı. Görüşmemizde kendisinden çok memnun olduğumu söyledim. Kendisi de bize Kayserispor'u çok sevdiğini söyledi. Ama ekonomik anlamda anlaşamadık. Aslında biz kalmasını çok istedik, kendisi de kendince bir fiyat istedi. Biz bir rakam söyledik, kendisi de derse ki 'Ben Kayserispor'dan ayrılmak istiyorum', kulübün istediği rakamı da ödeyecek bir kulüp çıkarsa 'İlle de kal' demeyiz. Ama Mehmet Topuz ile anlaşan bir kulübün bizimle de anlaşması şart. Gökhan Ünal olayında da, biz Rubin Kazan ile anlaştık. Gökhan Ünal anlaşmadı, dolayısıyla bu iş olmadı. Mehmet Topuz ile anlaşan takımın bizimle de anlaşma sağlaması şart" diye konuştu.
    Mehmet Topuz'un kalmasını çok istediğini, ancak bunun gerçekleşmediğini belirten Başkan Mamur, "3 saat süren görüşme sonunda çok iyi rakamlar vermemize rağmen olmadı. Mehmet Topuz gitse de bizim evladımızdır, her zaman ona saygı duyarız" dedi. Başkan Mamur, Mehmet Topuz'a önerdikleri fiyatın şuan ki mevcut 4 büyük takımların verdiği ücretlerin üzerinde olduğunun da herkes tarafından bilinmesini istedi.
    HEDEFE YÜRÜYEN ADAM OL YETER

kral69hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bugün zenit st.petersburg-glasgow rangers uefa final macinda fatih tekke de ilk 11 de
    SAMPIYON TRABZONSPOR

Nereden
    Afyon

Uefa finali kadroları:

zenit st. petersburg: vyatcheslav malafeev, aleksandr anyukov, roman shirokov, anatoliy tymoschuk, igor denisov, ivica krizanac, konstantin zyryanov, radek sírl, victor fayzulin, andrei arshavin,fatih tekke

rangers: neil alexander, carlos cuellar, david weir, kirk broadfoot, sasa papac, steven whittaker, barry ferguson, brahim hemdani, kevin thomson, steven davis, jean claude darcheville

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ya başlayacam bu Show'a her seferinde aynısını yapıyor ha, UEFA finalini vereceğini ilan etti.. Şu an var mısın yok musun denen o kutu yarışması var
    Konu Erkin tarafından (14.05.2008 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turkcell Süper Lig'de bu sezon hayal kırıklığı yaratan Fenerbahçe transfer arayışlarına devam ediyor!.. Sarı lacivertli yönetim, Vestel Manisasporlu Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'ı resmen kulüplerinden istedi!..

Vestel Manisaspor'un Selçuk ve devre arasında Beşiktaş'tan aldığı Burak için toplam 5 milyon euro bonservis bedeli istediği öğrenilirken, Başkan Aziz Yıldırım'ın bu fiyatı yüksek bulduğu belirtildi. Yıldırım'ın Selçuk ve Burak'a karşılık, 3 kiralık futbolcu artı bir miktar para önerdiği ve pazarlıkların sürdüğü gelen haberler arasında.

Bu arada bu iki futbolcu için Trabzonspor'un da devrede olduğu ve renklerine katmak için Manisaspor Yönetimi'yle anlaşma zemini aradığı öğrenildi.

MARATON.COM.TR

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geç oldu ama maçı izlemek için http://www.ustream.tv/swf/3/viewer.1...c=/&cid=169483
    derince kazin kuyusun inim inim inlesin kefen dikmeye ignesin verenin de avradini...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Zenith:2 Rangers:0
    2. golün asisti Fatih'ten
    Kupa Zenith'in
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

UEFA Kupası Tekke'nin 2-0

UEFA Kupası sahibini buldu! İngiltere'nin City of Manchester Stadyumu'nda oynanan UEFA Kupası Finali'nde Glasgow Rangers'ı 2-0 mağlup eden Zenit, kupayı kazanan takım oldu. Zenit'e kupayı getiren goller, Denisov ve Zyrianov'dan geldi. Bu sonucun ardından Zenit UEFA Kupası'nı tarihinde ilk kez kazanırken, karşılaşmada 90 dakika mücadele eden temsilcimiz Fatih Tekke de, tarihe geçmiş oldu.
    14.5.2008

50.Kupa Zenit'in
    Futbolda 50. UEFA Kupası’nı, finalde İskoçya’nın Glasgow Rangers takımını 2-0 yenen Rusya’nın Zenit Saint Petersburg takımı kazandı.İngiltere’nin City of Manchester Stadı’nda oynanan ve İsveç federasyonundan hakem Peter Frojdfeldt’in yönettiği karşılaşmanın ilk yarısı golsüz sonaerdi. 72. dakikada Denisov’un attığı golle öne geçen Rus temsilcisi, 90. dakikada Zyrianov’un ayağından bir gol daha buldu ve karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak 50. UEFA Kupası’nı müzesine götürdü.

Taraftardan büyük destek
    İngiltere'nin Manchester şehrinde, City of Manchester Stadyumu'nda oynanan karşılaşmaya büyük ilgi gösteren ve kendilerine ayrılan kısmı tamamen dolduran Zenit taraftarı, karşılaşma boyunca takımına büyük desteğiyle kupanın kazanılmasında büyük pay sahibi oldular.

fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eski aşklara dönüş

Devre arasında, "Mutlaka alın" demişti ama olmamıştı. Yanal bir kez daha istedi, yönetim Alex ve Fernandou için İnternacional´e teklifini iletti.
    15.5.2008

Cernat beğenilmedi
    Trabzonspor'da eski defterler açıldı... Birçok defalar izlenen Cernat’ın istikrarsız bir performans sergilemesi ve forvet konusunda da gündemin kalabalıklaşması rotayı sürpriz bir şekilde şu ana kadar hiç konuşulmayan iki oyuncuya çevirdi. Aslına bakılırsa her iki futbolcu da Trabzonspor’a hiç yabancı değildi. Teknik direktör Ersun Yanal’ın devre arasında çok istediği, ancak transferi son dakikada yatan Alex ve Ferdandou’nun ismi Trabzonspor’da tekrar telaffuz edildi.

Fernandou olmuştu ama...
    Yanal'ın isteğiyle beraber harekete geçen Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının, İnternacional forması giyen ikili için teklifini yaptığı öğrenildi. Devre arasında orta saha Fernandou ile her konuda anlaşmaya varılmış, ancak Alex’te yaşanan pürüzler, onun da çark etmesine yol açmıştı. Bu arada Trabzonspor’un Gençlerbirliği Oftaş’ın yıldızı Giray için Başkent temsilcisine resmi teklifi yaptığı belirlendi. Oftaş, hafta başına kadar kararını Trabzonspor’a bildirecek.
    Kısa...Kısa...

Avni Aker’e makyaj

Yönetim, yeni sezon öncesinde Avni Aker’de tadilata başlıyor. Stat koltuklarının tamamı değiştirilecek, kompleks daha modernize bir hal alacak, loca için ayrılan bölümler de tribün haline getirilecek. Yönetim, abniansı daha iyi bir stat planlarken, çalışmaların sezon başına bitmesi için çalışılacak.

En az 6 maç var
    İkisi yurt içinde olmak üzere üç etaplı bir kamp programı yapan Trabzonspor’da teknik heyet, bol bol hazırlık maçı planlıyor. Bu doğrultuda Schneverdingen’de olacağı belirtilen Almanya bölümünde Karadeniz ekibi yeni sezon kadrosunu en az 6 karşılaşmayla test edecek. İdarecilerin takım arayışları başladı.

Colman’da ‘eş’ sorunu
    Karadeniz ekibinin kurmayları, bir süredir temasta olunan Colman’da somut gelişme yaşanmaması üzerine bir b planı yaptı. Arjantinli oyuncunun eşini Türkiye’ye gelme konusunda ikna edemediği öğrenilirken, İsviçre’nin Young Boys takımında forma giyen Fildişi Sahilli Yapi Yapa’nın düşünüldüğü ifade edildi.

fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Tekke, UEFA'nın resmi internet sitesindeki oylamada da maçın adamı seçildi.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kasım Hilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke, UEFA'nın resmi internet sitesindeki oylamada da maçın adamı seçildi.
    Bu haberin linkinini verebilir misiniz lütfen?
    uefa.com'da bulamadım.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haberin linkinini verebilir misiniz lütfen?
    uefa.com'da bulamadım.
    http://www.uefa.com/live/competition...605/index.html

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Fernandao seferi haftaya SPOR Trabzon’un hocası Yanal, İnternacional’li oyuncunun transferini bitirmek için önümüzdeki günlerde Brezilya’ya gitmeyi planlıyor... Ersun Hoca, burada ayrıca 1-2 isim daha izleyecek

TRANSFERDE hareketli günler yaşayan Trabzon’da rota İnternacional’li Fernandao’ya çevrildi.

Bordo-Mavililer uzun süredir görüşmelere devam ettikleri Hajduk Split’li Rukinava’da henüz imza aşamasına gelemeyince alternatiflere yönelme kararı aldı. Karadeniz ekibinin gündemine daha önce de gelen Fernandao’nun menajeri ile yapılan görüşmenin olumlu geçmesi ve Sambacı’nın ‘Gelebilirim’ demesi üzerine Teknik Direktör Ersun Yanal’ın Brezilya’ya gitmesi gündeme geldi.

Hafta sonuna kadar Rukinava transferi olumlu neticelenmezse Yanal, Fernandao için Brezilya’ya gidecek... Burada yıldız futbolcuyu izleyip, transfer görüşmelerini yapacak olan Bordo-Mavili teknik adamın ayrıca, menajerlerin önerdiği bir kaç futbolcuyu da takibe alacağı belirtildi.

Necmi Perekli istifasını verdi

TRABZONSPOR Futbol Takımı Menajeri Necmi Perekli görevini bıraktığını açıkladı... Konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Perekli şunları söyledi: ‘Yeni oluşan yönetimin, önümüzdeki sezon için yapacağı yeniden yapılanma modeli nedeniyle görevimden istifa ettim. Trabzonspor’da ister resmi görev alalım, ister almayalım kulübümüze hizmet etmek bizler için kutsal bir görevdir.’

Trabzonspor damga vuracak

Başkan Şener, ‘Var olan potansiyelimizi harekete geçireceğiz... Hem sahada, hem saha dışında ülkeye damgamızı vuracağız’ diye konuştu

SADRİ Şener iddialı konuştu. Başkan, Trabzonspor Dergisi’ndeki yazısında, Anadolu’da devrim yapmış ve alınmadık kupa bırakmamış bir kulüp olduklarını belirterek, şunları söyledi:

‘Sıkıntılı bir sezonu geride bıraktık. Büyük kulüpler zaman zaman inişli-çıkışlı grafikler gösterebilir. Ama bu sonuçlar büyük takımların büyüklüğünden hiç bir şey götürmez. Taraftarlarımız ülkenin hatta Avrupa’nın her stadyumunu dolduracak sayıda ve heyecandadır. Önümüzdeki sezon saha sonuçlarıyla da bu konumu destekleyecek bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Trabzon’da herkes gönül günüle vererek güç birliği içerisinde olmalı. ‘Biz şampiyon olacağız’ demeli. Trabzon’da var olan potansiyeli harekete geçireceğiz. Hem sahada hem de saha dışında ülkeye yeniden damgasını vuran bir Trabzonspor’u hayata geçireceğiz.’

16.05.2008

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bak şu Sayed'e!

DEVRE arasında alınıp beğenilmeyen Sayed Moawad alacaklarının ödenmesi için Trabzonspor'a yazı gönderdi. Bordo mavililerin gelecek sezon için düşünmediği Mısırlı futbolcu, kulüpten 100 bin YTL'lik alacağının ödenmesini istiyor.

fotomaç
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

İki takıma şok sürpriz !
    Beşiktaş ve Trabzonspor, sezonun ilk maçını seyircisiz oynayabilir.
    16 Mayıs 2008 09:14
    Beşiktaş ve Trabzon sezonun son haftasında oynanan maçlardaki küfürlü tezahürat nedeniyle PFDK’ya sevk ediliyor. Galatasaray ve Fenerbahçe’yi pas geçen Disiplin Kurulu’nun salı günü iki kulübe “seyircisiz oynama” cezası verip veremeyeceği merak konusu oldu

Süper Lig’in son haftasındaki Beşiktaş-V.Manisa ve Trabzon-Fenerbahçe müsabakalarında ev sahibi takım taraftarlarının çirkin ve kötü tezahüratının iki kulübün de başını ağrıtacağı belirlendi. Söz konusu maçlarda “süreklilik arz eden” küfürler nedeniyle bugün PFDK’ya sevk edileceği bildirilen Beşiktaş ve Trabzon’un temsilci raporlarına göre daha önce aynı eylemden sabıkaları bulunduğu gerekçesiyle “seyircisiz oynama” cezası almasına kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.
    10 Mayıs’ta İnönü Stadı’nda oynanan maç öncesi siyah-beyazlı taraftarların hakemler, federasyon, rakip takımlar ve kendi yönetimleri aleyhine tezahürat yaptığı ve bunun maç öncesinde, içinde ve sonrasında 12 kez tekrarlandığı temsilciler; Kayhan Alyürek ve Tarık Antalyalı tarafından rapor edildi.

Bu sezon talimatın 31. maddesine göre üç kez disiplin kuruluna sevk edilen ve küfürlü tezahürat nedeniyle iki defa seyircisiz oynama cezası alan Beşiktaş’ın, üçüncü cezayı almasının kaçınılmaz olduğu ileri sürüldü.

b>Trabzon’a ikinci tekrar

Trabzonspor’un ise temsilciler; Yüksel Gürüz ve İ.Hakkı Köklükaya’nın raporları doğrultusunda aynı eylemden dolayı ikinci kez PFDK’ya sevk edildiği, “seyircisiz oynama” cezası alması ihtimalının yüksek olduğu kaydedildi.

Geçen sezonun ilk haftasında büyük olaylara neden olan ve Trabzonspor’un hükmen yenilgisiyle gündeme gelen Sivasspor maçında bordo-mavili taraftarların küfürlü tezahüratı nedeniyle ihtar ve 30 bin YTL para cezası öngörülmüştü.

Galatasaray - Fenerbahçe derbisindeki küfürlü tezahürat için ceza verilmesine gerek görmeyen PFDK’nın bu kez nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.
    Temsilci raporları ve iki kulübün savunmasını salı günü yapacağı toplantıda değerlendirecek olan PFDK’nın, Beşiktaş ve Trabzonspor’a “seyircisiz oynama” cezası vermesi durumunda her iki kulübün vereceği tepki tartışma konusu yarattı.

Milliyet
    TRABZONSPOR 1967

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler