Sayfa 2 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2211 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Genel | Gün, Bugündür...

Ork Hun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

belki albayrak yaptýðý toplantýlarda sadri þenerden söz almýþtýr ulusoyun karþýsýnda olacaðýna dair
    o zaman kongreyi ertelemez

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Albayrak'ýn yýlmaz savunucularý vardý bi aralar..
    Gözlerimiz göremez oldu daha
    Deveye hendek atlatmakla uðraþýyoruz daha kolay bir iþ.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Taraftar:Trabzonsporun þu anki durumunun sebebi nedir?

Mehmet Demirkol:1-Yanlýþ yönetim 2-Yanlýþ yönetim 3-Yanlýþ yönetim

Yaþ
    56

Alýntý metehan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konu defalarca açýklandý ama yine ayný þeyleri yazýp duruyoruz. O nedenle yine müdahale etme ihtiyacý duydum

Birincisi, bahsini ettiðiniz sezon 2001-2002 sezonudur. TS, o sezon ligi 13. sýrada ve küme düþen Rizespor'un 3 puan önünde tamamlamýþtýr. Bu 3 puan da Trabzon'da Rizespor'u 2-1 yendiðimiz maçtaki 3 puandýr.
    Sezon konusu söylediðiniz gibi olabilir düzelttiðiniz için saðolun.
    Ýkincisi, o günkü þartlarla bugünkü þartlarýn çok ama çok farklý olduðudur. Haciz kýskacýnda bir klüp, yenilenmeye çalýþýlan bir kadro ve bu þartlarda baþlayan bir yenilenme süreci. Tabi sadece o sezona bakmamalýyýz. Ayný yönetim sonraki sezonlarda neler yaptý, takýmýn performansýný artýrabildi mi? gibi sorulara da cevap vermek gerekir. Diyeceðim o ki, 2001-2002 sezonunun kabul edilebilir bir mazereti vardý, peki þimdi böyle bir mazaret var mý?
    Þartlar konusu sizin takdiriniz.O zaman seçilen Özkan Sümer ve ekibide çok iddialýydýlar ve pek çok yanlýþý düzeltmeye söz vererek yönetime gelmiþlerdi.Hatta o yönetime seçilmeyi ''Sayýn Mehmet Ali Yýlmaz'dan Kurtuluþ'' ve/veya ''TS'un Kurtuluþu'' þeklinde isimlendirmiþlerdi.Neticesi sizinde onayladýðýnýz gibi bir maç neticesi ligde kalabilmeyi baþarmak olmuþtu.
    Daha önemli bir konu da var : Niyet! TS'un kadrosunun son 2-3 yýlda ne hale getirildiðini düþünürseniz ne demek istediðimi daha iyi anlarsýnýz. Bu kadro sistemli bir þekilde sýradanlaþtýrýldý. Yapýlmasý gereken hiçbir transfer (Atay Aktuð'un 2. dönemi için de geçerli) yapýlmadý. Arada alýnan iyi oyuncular da verim alýnamadan gönderildi. Evet bu yönetimin devraldýðý TS da iyi durumda deðildi ama akýlcý davranarak TS'u daha iyi yerlere getirebilirlerdi. En basit örneðiyle geçen sezonun sonundaki TS'un bu sezona yansýyan performansý bu olmamlýydý. Ama onlar tam tersini yaptý.
    Niyet demiþsiniz.Hiçkimse mevcut yönetimin kötü niyetli olduðunu söyleyemez yada söyleyenleri baðlar.Bu yönetim bencede baþarýlý olamamýþtýr fakat kimse bunu kasýtlý yaptýklarýný iddia edemez.Yapýlan en büyük yanlýþta en baþta TS taraftarlarýnýn tribünlere onun için pankartlar astýklarý ,kendisini yere göðe sýðdýramadýklarý ZD'ý takýmýn baþýna getirmek olmuþtur.Onun harici yapýlan transferler TS'un yakýn geçmiþinde yapýlamayan geniþlikte olmuþtur ve ne yazýk ki iþ bilmez td elinde bu kadro heder edilmiþtir.Hiçbir taraftar ki bunlarýn TS taraftarý olmasý gerekmez alýnan Marcelinho,Musampa,Ersen Martin gibi futbolcularýn kalitesini tartýþamaz.Eðer bu isimleri herhangi bir takým transfer etse pekçoðumuz onlarýn ne büyük transfer yaptýklarýný yazýp söylemekten usanmayacaðýmýza eminim.Tabi bu futbolcularda iþbilmez td yüzünden küstürülmüþ ve kaçýrtýlmýþtýr.Her yönetimin amacý baþarýlý olmaktýr zaten bunu baþaramadýklarýnda delege onlarý gerekli desteði vermeyerek alaþaðý eder.
    Uzun lafýn kýsasý, yönetimleri kýyaslarken bu ve benzeri pekçok faktörü birlikte düþünmek zorundayýz. Sadece sonucu öne sürüp, bundan bir yorum çýkaramayýz.
    Sonuç sizinde belirttiðiniz gibi yönetimleri kýyaslarken pek çok faktörü birlikte düþünmek gerektiðidir.Bu sezon ilk maçtaki olaylarla beraber baþlayan süreçte TFF ve MHK'nýn tutumu ile TS'un saha sonuçlarý arasýndaki iliþkiyide gözardý etmemek gerekmez mi?Öyle ya?Bir futbol klübünün yönetimini en fazla etkileyecek olan o takýmýn alacaðý saha sonuçlarý olduðuna göre?Bugün yaþanan pek çok þeyin TS'un kazanamadýðý/kazandýrýlmadýðý üç puanlarý neticesi yaþanmamýþmýdýr?
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasýl yýkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlým kendini

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

1-Yok yönetim
    2-Yok yönetim
    3-Yok yönetim

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý karatasof Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sonuç sizinde belirttiðiniz gibi yönetimleri kýyaslarken pek çok faktörü birlikte düþünmek gerektiðidir.Bu sezon ilk maçtaki olaylarla beraber baþlayan süreçte TFF ve MHK'nýn tutumu ile TS'un saha sonuçlarý arasýndaki iliþkiyide gözardý etmemek gerekmez mi?Öyle ya?Bir futbol klübünün yönetimini en fazla etkileyecek olan o takýmýn alacaðý saha sonuçlarý olduðuna göre?Bugün yaþanan pek çok þeyin TS'un kazanamadýðý/kazandýrýlmadýðý üç puanlarý neticesi yaþanmamýþmýdýr?
    Evet Trabzonspor son 2 senede kötü bile diyemeyeceðimiz kadar yönetimsiz ve sahipsiz býrakýlmýþtýr ama bu durum,
    Hakemlerin ve Federasyonun ve hatta Medyanýn puþtluklarýný caiz göstermez...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

ersen martin olayý diyorum sadece.elinde 2 forvet var 1'i sakatlanmýþ sen forvet alacaðýn yerde sakatlanmýþ olsada ikinci yarýnýn 3. yada 4. maçýnda sahada olacak adamý satýyorsun ve koskoca Trabzonspor'u umut buluta teslim ediyorsun yedek kulübesinde de ergin keleþ.sað bekleri saymaya baþlasak sayfa biter golcün yok ve sen komik duruma düþerek golcünü kaybediyorsun.ve nasýl bir basiretsizlik acizlik ki transfer sezonu uzatýlmasa ve hatta uzatýldýðý halde bir golcü alamayacaksýn.nasýl bir kabustur bu.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesaj TV de Haciosmanoglu su an konusuyor ve ersun yanala devam etmicek gibi konustu...daha dogrusu devam etmicek öyle diyebiliriz eger baskan olursa
    cok enteresan daha ersun yanal gelmeden bir ay önce kendisi ersun yanal ile anlastik imali laf ediyordu simdi baskan olabilmek icin neler ile cikiyor ortaya. Sucu ersun yanalda arayan trabzonsporun sorunlarini anlamamis demekdir.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Þu Demirkol denen adamý bile, bir yazýsýndan(asýl renkler konusunda)ötürü mail yaðmuruna tuttuklarýný hatýrlýyoruz.
    Sen kim oluyorsun babýnda.
    Þimdilerde hakkýmýzda en güzel yazan,ifade eden konumunda.
    Adam hep güzel yazýyordu.

Birde þunu gözlemledik bu kaos ortamýnda;bilmem katýlan olurmu?
    Bize bizden baþka dost yok gibi beylik sözlerin arkasýna yýllarca sýðýnýp,dost söylemleri bile þüpheli karþýlamýþ camia olarak,aslýnda mevcut durumumuzdan ülke genelinin rahatsýzlýk duyduðunu farkettik.Farkettim.

O halde;

Bize bizden büyük düþman yok denebilirmi þu son çeyrek dilimimizde.

Konu OLCAY ÇAKIR tarafýndan (01.02.2008 Saat 12:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok enteresan daha ersun yanal gelmeden bir ay önce kendisi ersun yanal ile anlastik imali laf ediyordu simdi baskan olabilmek icin neler ile cikiyor ortaya. Sucu ersun yanalda arayan trabzonsporun sorunlarini anlamamis demekdir.
    yani ben öyle anladim da...program bitikden sonra baskan adayimizla konustum telefonda orda anlattim ersun yanal söyle böyle diye oda bana daha belli degil ama taraftarin ersun yanali destekledigini biliyorum dedi bana...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu Demirkol denen adamý bile, bir yazýsýndan(asýl renkler konusunda)ötürü mail yaðmuruna tuttuklarýný hatýrlýyoruz.
    Sen kim oluyorsun babýnda.
    Þimdilerde hakkýmýzda en güzel yazan,ifade eden konumunda.
    Adam hep güzel yazýyordu.

Birde þunu gözlemledik bu kaos ortamýnda;bilmem katýlan olurmu?
    Bize bizden baþka dost yok gibi beylik sözlerin arkasýna yýllarca sýðýnýp,dost söylemleri bile þüpheli karþýlamýþ camia olarak,aslýnda mevcut durumumuzdan ülke genelinin rahatsýzlýk duyduðunu farkettik.Farkettim.

O halde;

Bize bizden büyük düþman yok denebilirmi þu son çeyrek dilimimizde.
    "Bir insan kendine yapdigi kötülügü dokuz köy toplansa yapamaz" derler (özellikle babam).

Kocaman bir yönetim sorunumuz var. Trabzonsporu basariya getirecek yolu kendileri bile dogru dürüst kestiremiyor ne basarsinki ?

@ Samsunluyum55

Bence Ersun Yanali degistirmek icin sezon sonunu beklemek gerekiyor.
    Konu sanatik tarafýndan (01.02.2008 Saat 12:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kongre neden ertelendi.?
    Tüzük deðiþikliði yapýlacaðý için Trabzonsporu mahkemelerde süründürmemek için dediler.
    Peki diyelimki dedikleri doðru,
    Tüzük deðiþikliði yapýldýmý.? CEVAP HAYIR
    demekki amaç TÜZÜK DEÐÝÞÝKLÝÐÝ deðilmiþ.
    Asýl amaç ne idi.Ulusoydan intikam almak,Þimdi 9-10 þubatta yeni seçilecek Yönetim Ulusoya destek verebilir.O zaman büyük ihtimalle Kongre gene Ýptal edilecek.Bana öyle geliyor.
    Abi senýn agzýn ne soyluyor ole bole 1 durumu daha kaldýramaz trabzonspor 1 kez daha ertelenýrse býlýn ký bu bu takýmýn son nefesýndeki azimsiz çýrpýnýsýdýr
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

Tahir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kaç gün kalmýþ hareket yok. bu ne biçim iþ.gelecek yönetimin ömrü uzun olmaz böyle giderse.
    Ýstanbul basýný ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Standart Hayde bakalim yürüyüse !!!

Piþiren: "Albayrak ikna edilmeli"
    Baþkan Nuri Albayrak'ýn aday olmasý için ikna edilmesi gerektiðini belirten Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Aydýn Piþiren, "Þehir, nasýl bir hakeme tepki olsun, diye sokaklara döküldüyse, Albayrak'ý ikna etmek için de yürüyüþ yapýlmalý" dedi.

"2 YIL DAHA GÖREVDE KALMALI"

Kongre öncesi görüþlerini açýklayan Aydýn Piþiren, Kulüp Baþkaný Albayrak'ýn Trabzon için bir deðer olduðunu söyledi. Aydýn Piþiren, insanlarý kaybetmenin çok kolay, kazanmanýn ise çok zdr olduðunu vurgularken þöyle konuþtu:

"Saha sonuçlarý olarak Trabzonspor'un Nuri Albayrak döneminde çok iyi yerlere gelmediði ortada. Ancak birçok kulüp, zaman zaman bu tür kötü günler geçirir. Bu sonuçlar hepimizi çok üzüyor. Nuri Albayrak, bu kulübü baþarýya taþýmak için geceli gündüzlü çalýþan bir insan. Herkes olaya sadece saha sonucu olarak bakmamalý. Albayrak, bu kulübün gelecek 50 yýlýný kurtaracak Akyazý projesini hayata geçirmek için önemli adýmlar attý. Þimdi bu adýmlarý devam ettirmesi için 2 yýl daha görevde kalmalý. Onu yeniden aday olmasý için ikna etmemiz gerekiyor."

Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Son günlerde -hatta son yýllarda- okuduðum en komik (kaba olmamak için bu tabiri kullanýyorum) açýklama..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Nereden
    Ýstanbul

Yazýlarý ve ismi ile Trabzonsporun yakýnýndan geçmemesi gereken bir kiþilik.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

[quote=FANATIK61;1123529]Piþiren: "Albayrak ikna edilmeli"
    Baþkan Nuri Albayrak'ýn aday olmasý için ikna edilmesi gerektiðini belirten Trabzonspor Baþkan Yardýmcýsý Aydýn Piþiren, "Þehir, nasýl bir hakeme tepki olsun, diye sokaklara döküldüyse, Albayrak'ý ikna etmek için de yürüyüþ yapýlmalý" dedi.

Ýsmi lazým deðil yöneticilerimizden birinin düþüncesini okuyabiliyorum.....
    - hýmmmmm bakiyim adam baþý 25 ytl den 100-150 adam, hýmmm
    ne yapar 25*100=2.500 ya da 25*150= 3.750 Ytl hýmm olur olur bi de bi fatura buluruz yazarýz gidere iyi fikir sevdim bu iþi,çok akýllýyým çok...
    "
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýlarý ve ismi ile Trabzonsporun yakýnýndan geçmemesi gereken bir kiþilik.
    Niye yönetimi eleþtirdiði için mi?
    bordomavi.net

Nereden
    Ýstanbul

Bmn yönetiminden bir ricamýz olsa.
    Sayýn Albayraký tekrardan iþin ehli yönetici kiþilerle tekrar dan aday olmasý için Gazete ilaný vermek için bir baþlýk açabilir lermi yada organizasyon yapabilirler mi. Yürüyüþ olabilir mail bombardýmaný olabilir mektup gönderebiliriz.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý FANATIK61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Piþiren: "Albayrak ikna edilmeli"
    Yorum yapmýcam. En anlamlý icon ;

Neyse yoruma gelince ;

O hakem bizden þampiyonluðu çaldýðý, puanýmýzý gaspettiði için sokaða döküldü o kadar insan. Siz o hakemden daha fazla zarar verdiniz takýma!
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý uður 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye yönetimi eleþtirdiði için mi?
    Niye olduðunu þöyle söyleyim. Kendisi Ersun Yanal Trabzonspor ile anlaþtýðý zaman aynen þunu söyledi. Çok yanlýþ bir hoca seçimi yönetim bu hocayý nasýl getirdi dedi. Þehirdeki herkez karþý bu hocaya gibi birþeyler söyledi. Hatta birde þöyle dedi hiç unutmam. Ben Trabzon þehrini çok iyi bilirim orda arkadaþlarým var. Daha sonralarý Serdar Bali Ersun hoca için kelimelerle oynamýsýný iyi biliyor gibi bir açýklam yapýnca anladým ki M.D Trabzonlu diye tandýðý kiþi Serdar Baliymiþ.

Yani Trabzonsporlularý tanýdaman çok iyi tanýrým diyen biri benim gözümde sýfýrdýr. Ersun Hocayý Trabzonsporlularýn çoðu istedi. Gelmesinden de memnun kaldýlar. Türbünler bunun þahidiri zaten. Þimdi böyle bir konuda yanlýþ teþhis koyan bir insanýn haber kaynaðý ne kadar yanlýþsa yönetim konusunda da koyduðu teþhiz o kadar yanlýþtýr. Trabzonsporda ki bu düzensizlik yönetimin gitmesi ile hemen düzelecek mi sanýyorsunuz. Tahir abimizi bir dinlesin M.D ondan sonra bir daha yorum yapsýn. Ýstanbuldan çýkmayan biri Trabzonu tanýrým diyor komedi ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul

- Bende Ýstanbul dan dýþarý çýkmýyorum ama Trabzon Spor u takip ediyorum...
    - Ersun Yanal ile ilgili düþüncesi onu baðlar,bu forumda sýký Trabzon Spor lu olup Ersun Yanal ý beðenmeyen var...
    -- Ayrýca konumuz bu deðil,konumuz Trabzon Spor un yanlýþ yönetilip yönetilmediði sence yanlýþ yönetilmiyor mu?

iKÝ mesaj üstdeki çaðrýn ciddi mi yoksa þakamý ?
    bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sayýn Albayraký tekrardan iþin ehli yönetici kiþilerle tekrar dan aday olmasý için Gazete ilaný vermek için bir baþlýk açabilir lermi yada organizasyon yapabilirler mi. Yürüyüþ olabilir mail bombardýmaný olabilir mektup gönderebiliriz.
    Kötü espri..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

KUTADGU
    Ziyaretçi

Baþlýðý aç
    Bak bakalým kaç kiþi arkandan gelecek..
    Hadi yap þu güzelliði Albayrak'a

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Nedense bir türlü kongre havasýna giremiyorum.Neden böyle oldum valla anlayamadým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)