Sayfa 11 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2211 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Genel | Gün, Bugündür...

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Kongreye Az kaldý.bence iki baþkan adayýda yetersiz ama Tabi seçim yapmak gerekirse Sadri Þener den baþkasýný söylemek biraz saçma olur.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý irfanb Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kongrede bile o kadar oy alamazdi degilmi ?
    Ha bu adam benim arkadaþýmýn, daha doðrusu sevdiðim bir abimin samimi çocukluk arkadaþý. Hane bir ara "Trabzon'a yamuk yapaný evinden alýrýz" dediydi ya. Þaka yapmýyormuþ meðer ciddiymiþ adam
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ha bu adam benim arkadaþýmýn, daha doðrusu sevdiðim bir abimin samimi çocukluk arkadaþý. Hane bir ara "Trabzon'a yamuk yapaný evinden alýrýz" dediydi ya. Þaka yapmýyormuþ meðer ciddiymiþ adam
    Albayrak kadar Trabzona`a yamuk yapanini görmedim.
    Gitsin alsin !
    Artik evinden mi alir,Trabzon limanindan mi,yoksa Albayragin ofisinden mi bilmem.
    Yeterki alsin da kurtarsin bizi .

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

bir anket yapýlsa güzel olur aslýnda..
    Ýbrahim Hacýosmanoðlu..
    Sadri Þener...
    Nuri Albayrak...
    Nuri albayrakta olsun oylarý Sadri þenere kaydý demesinler sonra adayda olacaktýr zaten..

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Erkut Ay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir anket yapýlsa güzel olur aslýnda..
    Ýbrahim Hacýosmanoðlu..
    Sadri Þener...
    Nuri Albayrak...
    Nuri albayrakta olsun oylarý Sadri þenere kaydý demesinler sonra adayda olacaktýr zaten..
    Ýnþallah olur. Gönlümüzden geçen kendisidir.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Alýntý sarman61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah olur. Gönlümüzden geçen kendisidir.
    olsun farketmez iyi bir sonuç çýkmaz ona bu saatten sonraçýkmamasýda gerekiyor kendimce ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bir türlü kongre havasýna giremedik.Þu Transfer rezilliði bir bitsede rahatlasak.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Exclamation

Engel sýcak para...
    Nuri Albayrak'ýn alacak-verecek iþlerini tamamen noktalayýp hesabý kapattýðý ileri sürüldü. Bu durumun da transferi engellediði vurgulandý.
    5.2.2008

Baskýlara raðmen adaylýðý düþünmeyen baþkan Nuri Albayrak’ýn alacak-verecek iþlerini tamamen noktalayýp hesabý kapattýðý ileri sürülürken, bu sebepten ötürü yapýlmasý planlanan transferlerde sýcak paraya gereksinim duyulduðu vurgulandý. Yönetimin, þimdi de uzun vadeli bir kiralama projesini gündemde tuttuðu ve bundan da 3-4 milyon dolar beklediði öðrenildi.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye Kupasý yayýn bedeli hakkýný Doðan Medyaya veren yönetim 2 milyon dolar avans almýþ. Geleceðede ipotek koyuyorlar elde avuçta bir þey kalmadý....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Kongrenin çýlgýný çýkardýlar!!

Heyacan yok!!

Proje yok!!

Konuþulan hiç bir þey yok!!

Hedef hiç yok!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Heyacan yok!!

Proje yok!!

Hedef hiç yok!!
    Böyle olacaðý belli deðil miydi, güzel abim?

O kadar hedef küçülttüler ki, defolup gitmeleri bazýlarý için yeterli olacak...
    Ben sadece bu hedefe -küçücük hedefler- de karþý koyuyorum..
    Ama ya Trabzonspor Kamuoyu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þener'in Muhtemel Listesi

Sadri Þener

Önder Bülbüloðlu,
    Necmettin Aytekin
    Nevzat Þakar
    Hasan Yener
    Ýhsan Alioðlu
    Mahmut Aksu
    Muammer Saka
    Celil Hakimoðlu
    Hayrettin Hacýsalihoðlu
    Levent Erkuloðlu
    Ömer Ayvacý
    Cenker Üstün

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonsporumuza haýrlý olur inþaallah
    ALLAH UTANDIRMASIN

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Heyacan yok!!

Proje yok!!

Hedef hiç yok!!
    sayin abim ne projesi bekliyorsunki... su takimi tekrar ayaga kaldirmak ve yukarilara oynatmak en büyük projedir... zaten bunu herkes bildigi icin proje olarakta söylenmesine gerek yok...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Þener hedeflerini açýkladý

Trabzonspor'da, hafta sonu yapýlacak genel kurul öncesi baþkan adaylarýndan Sadri Þener, göreve gelmeleri halinde bu sezon ligi iyi bir yerde bitirmeyi, gelecek yýl da þampiyonluða oynayabilecek bir kadro kurmayý hedeflediklerini söyledi.

Sadri Þener, listesindeki bazý isimlerle birlikte, Zorlu Grand Otel'de bir araya geldiði basýn mensuplarýnýn sorularýný yanýtladý. Þener, 14-15 Aralýk tarihlerinde yapýlmasý gereken genel kurulun ertelenmesinin ardýndan bir ay sonra tekrar baþkanlýða adaylýðýný açýklamak durumunda kaldýðýný ifade ederek, "Ýnþallah bir daha böyle durumlar olmaz. Önümüzdeki genel kuruldan sonra inþallah Trabzonspor, yeni aydýnlýk bir ufka doðru yola çýkar" dedi.
    Transfer döneminin yarýn biteceðini ifade eden Þener, "Yönetim kurulu son 24 saat içinde bir þey yapar mý, yapmaz mý? Bu bizim bilgimiz dýþýnda. Ýnþallah transfer olur. Göreve gelmemiz halinde bu sezon ligi iyi yerde bitirmeyi, gelecek yýl da þampiyonluða oynayabilecek bir kadro kurmayý hedefliyoruz. Kulübün ekonomik yapýsýný düzeltmek ve bundan sonrakilere borçsuz bir kulüp býrakmayý istiyoruz" diye konuþtu.
    Þener, Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri'nin bulunduðu yerde havaalanýnýn 2. pistinin yapýlacaðýný ve bu nedenle yeni bir tesis arayýþýna gireceklerini belirtti.
    HACIOSMANOÐLU'NUN AÇIKLAMALARI
    Þener, baþkan adaylarýndan Ýbrahim Hacýosmanoðlu'nun dün yaptýðý açýklamalara da deðinerek, "Hacýosmanoðlu veya bir baþkasý bu kulübün baþkanlýðýna talip olabilir. Mehmet Ali Yýlmaz, Faruk Özak, Sadri Þener, Þamil Ekinci gibi bir sürü daha yönetici var. Bunlarýn aleyhinde konuþarak baþkanlýk veya yöneticilik yapýlamaz, yapýlmamalý. Bunlarýn hepsi yokluk günlerinde kulübe parasýný, zamanýný vermiþ, kulübü iyi bir yere getirmiþ kiþiler. Hacýosmanoðlu genç arkadaþ, gönül isterdi ki stajýný tamamladýktan sonra baþkan adayý olsun. Bu konuda baþka bir þey söylemek istemiyorum" diye konuþtu.
    "RÝSK ALMAYI SEVERÝM"
    Þener, daha önce görevde bulunduðu süre içerisinde ikinci ligden aldýklarý oyuncularla þampiyonluða oynayacak bir kadro oluþturduklarýný, yine ayný þekilde davranabileceklerini kaydederek, þöyle devam etti:
    "Ben risk almaya bayýlan bir adamým. Yine ayný þekilde risk alýrým. O dönemde Fatih Terim ile dostluðum vardý. Ona sorardým. Rüþtü'yü al dedi, sadece onda onu dinlemedim, Nihat'ý aldým. Kaprisim yok, yine milli takým hocalarýna sorarým. Hoca konusunda geniþ çevremiz var. Yine o risklere gireceðim. Gidip Ýbrahimoviç'i alacak halimiz yok. Ýyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonspor'u düþtüðü durumdan çýkarmak için ismimi de riske ediyorum. Belki de baþarýlý olamayacaðým. Üzerimde bir baský oluþmaz, ama mesuliyet yükleniyorum. Onun farkýndayým. Ekibimde de ayný inancý görüyorum. Ýnþallah bu iþin altýndan kalkacaðýz."
    Þener, Akyazý Projesi'ne destekçi olduklarýný, bu projenin devletin imkanlarý olmadan yapýlamayacaðýný, ya da TOKÝ veya fonlarla bu projenin gerçekleþtirebileceðini kaydetti.
    BAÞKAN VE YÖNETÝCÝLERÝN ALACAÐI
    Trabzonspor'un benzin istasyonu ihalesinin yapýldýðýný ve OPET'in bu ihaleyi aldýðýný dile getiren Þener, þunlarý söyledi:
    "Bunlarýn hepsini kabul ediyorum. Alýnan paralarla eðer yönetici borcu ödendiyse bunu kabul etmiyorum. Trabzonspor Kulübü, büyük kulüptür. Bir yönetici ve baþkanýn alacaðý varsa bir yýl sonra alýr. Trabzonspor'da kimsenin parasý kalmaz. Parasýný hiç almayanlar, bir de verip alan yöneticiler vardýr. Ben bunun ikisine de saygý duyuyorum.

Þu transfer döneminde, bu paralar alýnýp yönetici borcu alacaðý ödendiyse, o anlaþmalarý bozmak için elimden gelen gayreti gösteririm. OPET mensuplarý da bunlarý duysunlar."
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

yinemi bülbüloglu..burda bir akbasoglu birde ömer sari eksik..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sadri Þener

Önder Bülbüloðlu,
    Necmettin Aytekin
    Nevzat Þakar
    Hasan Yener
    Ýhsan Alioðlu
    Mahmut Aksu
    Muammer Saka
    Celil Hakimoðlu
    Hayrettin Hacýsalihoðlu
    Levent Erkuloðlu
    Ömer Ayvacý
    Cenker Üstün
    nevzat þakar girmeyecekmiþ listeye ....ayrýca nuri albayrak 1-2 hafta öncesinde teklif götürmüþ nevzat þakara ama kabul etmemiþ...
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sadri Þener

Önder Bülbüloðlu,
    Necmettin Aytekin
    Nevzat Þakar
    Hasan Yener
    Ýhsan Alioðlu
    Mahmut Aksu
    Muammer Saka
    Celil Hakimoðlu
    Hayrettin Hacýsalihoðlu
    Levent Erkuloðlu
    Ömer Ayvacý
    Cenker Üstün
    bu isimler içinde þu an yönetimde olan biri yok de mi arkadaþlar ?
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

gerci daha güclü bir yönetim bekliyordum ama en azindan akilli isler yaparlarsa o kadar cok maddi yönden güclü olmalarinada gerek yok.trabzonsporun kendi dinamikleri yeter..artik PARALI BASKANA SON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Valla Bu Hacýosmanoðlu Camiayý Birleþtirecez Diyo Ama Millete Laf Atýyo Yav Ben Bu Adamý Anlamadým...
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý karadenizlii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla Bu Hacýosmanoðlu Camiayý Birleþtirecez Diyo Ama Millete Laf Atýyo Yav Ben Bu Adamý Anlamadým...
    herseyin oldugu gibi ''birlesmek'' kelimesininde altini bosalttilar..

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý karadenizlii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konuda benim bir karþý tezim var.
    Bizim baþýmýza ne geldiyse birlik olmaktan birbirlerimizin ayýbýný saklamaktan geldi.
    Böyle birlik olacaksak varsýn olmasýn zaten, her gelen öncekilerden hesap sorsun,
    Hatalarýný bulursa rezil rüsva etsin.
    Ama kendiside bilsinki ondan sonra gelenlerde onun açýðýný bulurlarsa fincaný taþkan oyacaklar...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye Kupasý yayýn bedeli hakkýný Doðan Medyaya veren yönetim 2 milyon dolar avans almýþ. Geleceðede ipotek koyuyorlar elde avuçta bir þey kalmadý....
    bu ilerde büyük sýkýntý demektir...

ekonomik açýdan zor günlerin habercisi...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Soru: Trabzon yönetiminin bukadar kötü bir yönetim sergilemesine raðmen istifa etmemesine ve Trabzon halkýnýn buna bir nebzede seyirci kalmasýný neye baðlýyorsunuz...

Ergun Ata: Genel kurulu bir bahaneyle 2 daha uzatmalarýnýn sýrrý bence çözüldü. Albayrak'ýn alacaðý vardý ve bu parayý, bütün kaynaklar kuruduðu, kredi alýnamayacak duruma gelindiði için sadece Opet'ten gelecek parayla almasý mümkündü. O kongreye ihale yetiþmedi ve ertelendi. Bu arada Opet'ten para alýndý ve albayrak bütün alacaklarýný tahsil etti. Sadece 2 milyon 300 bin euro Marcelinho'nun bonservis bedeli kadar para hibe etti. Bu kadar kalmalarýnýn tek nedeni o dur. Çünkü ne bir yenilik ne de iyi bir transfer yaptýlar. Yapsalar diyecektim ki; transfer için geciktirdiler belki baþarý gelir de "kalýrýz" diye düþündüler ama gerçekler ortada.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Soru: Trabzon yönetiminin bukadar kötü bir yönetim sergilemesine raðmen istifa etmemesine ve Trabzon halkýnýn buna bir nebzede seyirci kalmasýný neye baðlýyorsunuz...

Ergun Ata: Genel kurulu bir bahaneyle 2 daha uzatmalarýnýn sýrrý bence çözüldü. Albayrak'ýn alacaðý vardý ve bu parayý, bütün kaynaklar kuruduðu, kredi alýnamayacak duruma gelindiði için sadece Opet'ten gelecek parayla almasý mümkündü. O kongreye ihale yetiþmedi ve ertelendi. Bu arada Opet'ten para alýndý ve albayrak bütün alacaklarýný tahsil etti. Sadece 2 milyon 300 bin euro Marcelinho'nun bonservis bedeli kadar para hibe etti. Bu kadar kalmalarýnýn tek nedeni o dur. Çünkü ne bir yenilik ne de iyi bir transfer yaptýlar. Yapsalar diyecektim ki; transfer için geciktirdiler belki baþarý gelir de "kalýrýz" diye düþündüler ama gerçekler ortada.

bencesi yok bu iþin...

kesinlikle...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)