Sayfa 101 Toplam 446 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 11141 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günün Eðlencesi - 2

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Standart Erkek Psikolojisi :D

2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

...........

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ççç

Aahhahah
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Harika yaa. ççç
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bitane daha var o tam bomba ama ekleyemem buraya
    isteyene özelden atayým )
    Gerçek budur. ☆

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Wink

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu harikaymýþ gerçekten yaaa

Ama neden erkek psikolojisi?

Bayanlardan da böyle yapan çýkmaz mýymýþ yani)
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

gerçekten süper zeka iþi bu
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Soner erkek Psikolojisi çünkü Orhan Gencebay dinliyo burdaki.
    Kýzlar Hepsi Gurubunu dinliyodur galiba sanýrým belki

O diðer eklemediðim tam bomba dediðimi Emirhana gönderdim ))
    Gerçek budur. ☆

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Fuhuþçu futbolcular Konyasporlu çýktý

ALÝ TOYDEMÝR (DHA)

Konya'da polis tarafýndan 'Lokum' adý verilen fuhuþ operasyonunda, teknik takibe takýlan futbolcularýn Konyasporlu olduðu ortaya çýktý. Operasyon kapsamýnda Asayiþ Þube Müdürlüðü'ne davet edilen iki futbolcu ifadesi alýndýktan sonra serbest býrakýldý. Operasyonda gözaltýna alýnan, 4'ü kadýn 14 kiþinin sorgusu ise sürüyor.

Konya Emniyet Müdürlüðü Asayiþ Þube Ahlak Büro Amirliði ekipleri, kadýnlara zorla fuhuþ yaptýran þebekenin olduðunu bilgisine ulaþtý. Bunun üzerine çalýþma baþlatan polis, þebeke üyelerini teknik takibe aldý. Aralarýnda yabancý uyruklu kadýnlarýnda bulunduðu þebekeye yönelik yapýlan operasyon kapsamýnda teknik takibe, iki futbolcuda takýldý. Telefon dinlemelerine takýlan Konyasporlu Erhan Albayrak ile Celaleddin Koçak, ifadesine baþvurulmak üzere Asayiþ Þube Müdürlüðü'ne davet edildi. Ýki futbolcu ifadelerini verdikten sonra serbest býrakýldý.

FUTBOLCULARDAN, 'BEKARIM,GENCÝM' SAVUNMASI

Konyaspor'un Basýn Sözcüsü Nadir Avcan, olayýn ardýndan futbolcularla görüþtüklerini ve futbolcularýn bekarým, gencim savunmasý yaptýðýný belirtti. Avcan, "Oyuncularýmýz ile bu konu hakkýnda bir görüþme yaptýk. Kendilerince haklý olduklarýný izah ettiler. Bize verdikleri savunmada bekar ve genç olduklarýný söyleyerek anlayýþ istediler. Haklýlar. Ama biz yönetim olarak yinede bu konunun üzerinde duruyoruz ve gereken neyse kýsa zaman içerisinde yapýlacak. Kamuoyuna da bilgi vereceðiz." dedi.

Konya polisinin 31 Mart Salý günü 'lokum' adýný verdiði operasyonda gözaltýna alýnan 4'ü kadýn 14 kiþinin sorgusu sürüyor. Gözaltýna alýnan þüphelilerin yarýn adliyeye sevk edileceði öðrenildi

onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Nereden
    Ýstanbul

Wink

Soner erkek Psikolojisi çünkü Orhan Gencebay dinliyo burdaki.
    Kýzlar Hepsi Gurubunu dinliyodur galiba sanýrým belki
    Burçak, Trabzon' u bilmem ama Ýstanbul' da Orhan Baba hayraný bir çok bayan var yani

Þaka bir yana keþke "Hepsi" yerine "Orhan Baba" yý dinleseler. Bence çok daha iyidir

GW

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ççç

ççç ççç ççç

Nereden
    Ýstanbul

Wink

Bizim Ýlhan' ýn ekran görüntüsüdür o kesin

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Trajikomik

Fakirlik Bulaþmasýn Diye.

Fakirle zengin arasýna duvar
    Brezilya’nýn Rio de Janerio kentinde, ‘fakir halký, zenginlerden ayrý tutmak için’ 3,5 metre yüksekliðinde duvarlar örülecek. Brezilya’nýn Rio de Janerio kentinde yerel yönetim varoþlarýn çevresini, ‘yaðmur ormanlarýný koruma amacýyla’ beton duvarlarla çevireceðini açýkladý. Asýl amacýnýn ‘fakir halký, zenginlerden ayrý tutmak’ olduðu iddia edilen 3.5 metre yüksekliðindeki duvarlarýn bu yýl sonuna kadar tamamlanmasý ve yaklaþýk 17 milyon dolara mal olmasý öngörülüyor
    Konu Gökçebey tarafýndan (02.04.2009 Saat 16:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    hepsi bu kadardýr; adý yaþamak...

Nereden
    Ýstanbul

I am titanium

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

3 kaleci Sylva'ya hayranlýkla bakýyor

Nereden
    Ýstanbul

Bitane daha var o tam bomba ama ekleyemem buraya
    isteyene özelden atayým )

ben istiyorum

Nereden
    Ýstanbul

Fuhuþçu futbolcular Konyasporlu çýktý

ALÝ TOYDEMÝR (DHA)

Konya'da polis tarafýndan 'Lokum' adý verilen fuhuþ operasyonunda, teknik takibe takýlan futbolcularýn Konyasporlu olduðu ortaya çýktý. Operasyon kapsamýnda Asayiþ Þube Müdürlüðü'ne davet edilen iki futbolcu ifadesi alýndýktan sonra serbest býrakýldý. Operasyonda gözaltýna alýnan, 4'ü kadýn 14 kiþinin sorgusu ise sürüyor.

Konya Emniyet Müdürlüðü Asayiþ Þube Ahlak Büro Amirliði ekipleri, kadýnlara zorla fuhuþ yaptýran þebekenin olduðunu bilgisine ulaþtý. Bunun üzerine çalýþma baþlatan polis, þebeke üyelerini teknik takibe aldý. Aralarýnda yabancý uyruklu kadýnlarýnda bulunduðu þebekeye yönelik yapýlan operasyon kapsamýnda teknik takibe, iki futbolcuda takýldý. Telefon dinlemelerine takýlan Konyasporlu Erhan Albayrak ile Celaleddin Koçak, ifadesine baþvurulmak üzere Asayiþ Þube Müdürlüðü'ne davet edildi. Ýki futbolcu ifadelerini verdikten sonra serbest býrakýldý.

FUTBOLCULARDAN, 'BEKARIM,GENCÝM' SAVUNMASI

Konyaspor'un Basýn Sözcüsü Nadir Avcan, olayýn ardýndan futbolcularla görüþtüklerini ve futbolcularýn bekarým, gencim savunmasý yaptýðýný belirtti. Avcan, "Oyuncularýmýz ile bu konu hakkýnda bir görüþme yaptýk. Kendilerince haklý olduklarýný izah ettiler. Bize verdikleri savunmada bekar ve genç olduklarýný söyleyerek anlayýþ istediler. Haklýlar. Ama biz yönetim olarak yinede bu konunun üzerinde duruyoruz ve gereken neyse kýsa zaman içerisinde yapýlacak. Kamuoyuna da bilgi vereceðiz." dedi.

Konya polisinin 31 Mart Salý günü 'lokum' adýný verdiði operasyonda gözaltýna alýnan 4'ü kadýn 14 kiþinin sorgusu sürüyor. Gözaltýna alýnan þüphelilerin yarýn adliyeye sevk edileceði öðrenildi.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    37

kurallarý ihlal ediyor

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

ERKEKLERÝN KADINLARDAN RÝCASIDIR
    (Yakarýþ)

Pembe dizilerdeki sahte aþk naðmelerini bizden duymaya çabalamayýn çünkü onlar gerçekten rol yapýyor ve kabak bizim baþýmýza patlýyor.

Bir SMS gönderdiðiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mýsýn???' diye sormayýn. Kesinlikle oradayýzdýr..!

Saçlarýnýzý boyattýðýnýzda bunu fark edemezsek anlayýn ki yakýþmamýþtýr ve bu bizim suçumuz deðildir.

Çoðu erkek ýsrardan ve bir þeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediðinizi anlamýþýzdýr ama iþimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekalý muamelesi yapmayýn.

Alýþveriþ yapmak hiç zevkli deðildir ve asla zevkli olmayacaktýr.

'Beni seviyor musun?' diye sormayýn. Emin olun ki sevmiyor olsak yanýnýzda bir saniye bile durmayýz…

Bizden sizinle ayný üzüntüyü yaþamamýzý ve size tuvalete kadar eþlik etmemizi beklemeyin, o sizin kýz arkadaþlarýnýzýn görevidir.

Bir yere gittiðimizde, hangi kýyafeti giyerseniz giyin, size çok yakýþýyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayýn.

Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeði getirmenizi istiyorsak, aslýnda sadece acýkmýþýzdýr ve sadece ekmeði getirmenizi istiyoruzdur. Bundan 'ekmek niçin masada deðil' diye bir iðneleme yaptýðýmýz sonucunu çýkarmayýn zira tüm erkekler edebiyatçý deðildir…

Eðer farkýnda olmadan 2 deðiþik þekilde anlayabileceðiniz bir þey söylemiþsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diðer anlamýnda söylemiþizdir, boþuna bizi sýkýntýya sokmayýn…

Biz farklý anlamlar taþýyan dolaylý, mecazlý sorularý anlamayýz. Ne istiyorsanýz doðrudan söyleyin ve bizi yormayýn…

Eðer þiþmanladýðýnýzý düþünüyorsanýz ki büyük ihtimalle þiþmanlamýþsýnýzdýr. Bize sormayýn, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

En karmaþýk durumda bile bizim için temel kural þudur: 'En kolayýný seç'. Bizden komplike þeyler beklemeyin.

Erkekler genelde sadece ana renkleri görürler. Mesela, þampanya bir renk deðil, bir içkidir bizim için.

Sarýmsý Yeþil, Açýk Yeþil Likör yeþili, Çimen Yeþili, Kireç Yeþili, Yay Yeþili, Orta Deniz Yeþili

Yukarýda saydýklarýnýz vallahi hepsi yeþil iþte..! Lütfen bizi zorlamayýn..?

Erkeklerin çoðunun en fazla 3 çift ayakkabýsý vardýr. O yüzden 30 çift ayakkabýnýzdan hangisinin kýyafetinize uyacaðýný bilmiyoruzdur lütfen sormayýnýz ayrýca uyum diye bir þey yoktur ve sýrf uyum için giyeceðiniz þeyleri 1 hafta önceden tasarlamanýz tamamen sizin takýntýnýzdýr. Mavi kotun üstüne her renk ve desen blüz giyilebilir.

Kýrmýzý tokanýz var ve sýrf bu tokaya uyum saðlamasý için lütfen kýrmýzý takým elbise almaya bize maðazalarý dolaþtýrmayýnýz..!

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliðinin icrasýdýr…

Bizi anlamaya çalýþýn; ancak bizi anlama iþini lütfen fazla abartmayýn çünkü çok kolay anlaþýlýr erkekler.

Evi temizleyip yorulduktan sonra, yüzünüze bakýlmayacak haldeyseniz, yaptýðýnýz temizliðin bizim için bir anlamý yoktur, takdir beklemeyin. Temiz bir evden ziyade bakýmlý görünen bir kadýnla bir evi paylaþmak daha anlamlýdýr…

Ev iþlerinden sonra yattýðýnýz yerde sýzýp kalýyor ve her türlü kur çabasýna yorgunum diyorsanýz bu bizi bozar… Bir erkeðe temiz evden önce temiz bir eþ ve hatta sadece bir eþ lazýmdýr. Temizlik bir temizlikçi tarafýndan da yapýlabilir ama bazý þeyler temizlikçi ile yapýlmaz… Yapýlmamalý da. Bizi zorlamayýn..!

Aylarca süren baþ aðrýlarý baþ aðrýsý olamaz, mutlaka bir doktora gidin.

Size 'neyiniz var' diye sorduðumuzda, 'hiç bir þeyim yok!!!' derseniz size inanýrýz, bizim için olay bitmiþtir. O yüzden bir þeyiniz varsa doðrudan söyleyin sonra bizi anlayýþsýz durumuna düþürmeyin...

NOT: Bunu tanýdýðýnýz tüm kadýnlara yollayýn; bir kere de olsa erkekleri anlasýnlar. Mümkün olduðu kadar çok erkeðe de yollayýn ki, onlar da yalnýz olmadýklarýný bilsinler...

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Erkeklerin söyledikleriyle, kafasýndakilerin Tercümesi :

'BEN BALIÐA ÇIKIYORUM'

ÇEVÝRÝSÝ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balýklarý izleyeceðim'

2. 'BU ERKEKLERÝ ÝLGÝLENDÝREN BÝRÞEY'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Bunun bilinen bir mantýklý açýklamasý yok, Boþuna uðrasma hiçbir mantýk kalýbýna sokamazsýn.'

3.'YEMEÐE YARDIM EDÝYÝM MÝ? '

ÇEVÝRÝSÝ: 'Yemek neden hala masaya gelmedi? '

4. 'EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGÝLÝM'

ÇEVÝRÝSÝ: Çevirisi yok.. onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için þartlandýrýlmýþtýr.

5. 'BUNU ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Bu lanet þeyin nasýl çalýþtýðý hakkýnda hiçbir fikrim yok'

6. 'ELBETTE SENÝ DÝNLÝYORDUM TATLIM; SADECE AKLIMDA BÝR SÜRÜ KARMAÞIK ÞEY VAR'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Su karþýdaki kýzýl bombanýn erkek arkadaþý var mý yok mu kafam ona takýldý da'

7. 'SEVGÝLÝM BÝRAZ ARA VER, SABAHTAN BERÝ EVÝ TEMÝZLÝYCEM DÝYE HELAK OLDUN'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Þu elektrikli süpürgeyi artýk sustursan iyi olucak, filmin içine ettin! ! '

8. 'HMMM EVET ÇOK ÝLGÝNÇ HAYATIM.'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Sen hala konuþuyor musun? '

9. 'HAFIZAM PEK ÝYÝ DEÐÝLDÝR BÝLÝYORSUN'

ÇEVÝRÝSÝ: 'American Pie'ýn sözlerini hatýrlýyorum, ilk öptüðüm kýzýn evinin yolunu hatýrlýyorum, bugüne kadarki bütün arabalarýmýn teknik özelliklerini hatýrlýyorum ama senin doðumgününü unuttum'

10. 'SENÝ DÜÞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERÝ GETÝRDÝM CANIM'.

ÇEVÝRÝSÝ: 'Köþebaþýnda gülleri satan kýz tam bir afetti'

11.'ENDÝÞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BÝR KESÝK'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Aslýnda tam damarý kestim ama gebericeðimi bilsem canýmýn ne kadar acýdýðýný itiraf etmiycem'

12. 'HEY, BUNU YAPMAK ÝÇÝN NEDENLERÝM VAR'

ÇEVÝRÝSÝ: '...Ve en kýsa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak'

13. 'HANÝ NEREYE DÜÞTÜ? ? BULAMIYORUM ÝÞTE! ! '

ÇEVÝRÝSÝ: 'Yakalamak için ellerimi açtým ama yakalayamadým, dolayýsýyla attýðýn gibi kendin bul'

14. 'YÝNE NE YAPTIM? '

ÇEVÝRÝSÝ: 'Yine nasýl yakaladýn? ? ? '

15. 'TABÝÝ KÝ SENÝ DUYDUM TATLIM'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Ne söylediðin hakkýnda hiçbir fikrim yok ve umarým dinliyormuþ gibi yaptýðýmý anlayýnca 3 saat baðýrýp çaðýrmazsýn'

16. 'BÝLÝYORSUN GÜZELÝM BEN BAÞKASINI SEVEMEM'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Senin çýðlýklarýna bile zar zor alýþtým ve daha kötüsüyle karþýlaþma riskini göze alamam'

17. 'MUHTEÞEM GÖRÜNÜYORSUN'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Tanrým ne olur bu denediðin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiricem'

18. 'SAKÝN OL KAYBOLMUÞ FALAN DEÐÝLÝZ..NERDE OLDUÐUMUZU BÝLÝYORUM'

ÇEVÝRÝSÝ: 'Bizi kimse bulamayacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Alýntý lazooo28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konya polisinin 31 Mart Salý günü 'lokum' adýný verdiði operasyonda gözaltýna alýnan 4'ü kadýn 14 kiþinin sorgusu sürüyor.
    Takdiri kamuoyuna býrakýyorum.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

kamyonetçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

hehehe abi bu NDND baþlýðýna konulmalýydý bence

Kamyonetçi Neo
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

peker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Buna bayýldým

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)