Sayfa 1 Toplam 3493 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Standart Papara Park | Kapasite: 41.461

TRABZONSPOR Yönetiminin Yeni Yuvamýza Renk Ver isimli projesini oyluyoruz...

Eklenti 8458
    Eklenti 8460
    Eklenti 8461
    Eklenti 8462
    Eklenti 8463
    Eklenti 8464
    Eklenti 8465
    Konu U.Sadýkoðlu tarafýndan (29.01.2016 Saat 23:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yönetim devam edecek buradan itibaren.....
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

þu yönetim bi gitsin de gerisine bakýcaz inþallah..

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

fazla devam edemeyeceðiz bence sonuç belli galiba..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

mustafa gürsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Stadyum projesi vallahi yýlan hikayesine döndü. Ortada o kadar çeliþkili durum var ki inansak mý bu projeye yoksa inanmasak mý bilemiyorum. Þahsen ben kararsýzým. Bu projeye destek verenler bir þeyler söylüyorlar karþý çýkanlar baþka þeyler söylüyorlar. Ben iþin içinden çýkamadým. çýkmýþ birisi aydýnlatýr beni umarým.

Stad projesine inanan taraftarlarýmýz bu projenin nuri albayraða ait olduðunu söylüyorlar. Bildiðim kadarýyla baþkanýn seçim vaadiydi stad. Karþý tarafýn bu noktada söylediði þey ise 2011 olimpiyatlarý yapýlacak trabzonda , baþkan bu durumu kullanýp devletin yaptýðýný ben yaptým diye öne sürme niyetindedir.

Devlet destekli yapýlan stadda koþu pisti olacak mý? Bildiðim kadarýyla olacak deniliyor. Eðer olursa Gs nin olimpiyat stadý faciasýný yaþarmýyýz diye düþünüyorum. Gs nin Ali samiyeni duruyordu ama sanýrým bizim avni akerimiz durmayacak. Bu bence çok büyük bir problem teþkil edebilir.

Þöyle bir eleþtiri var. Trabzonspora kongre sürecinde ilgi gösterilmesinin sebebi bu komplekste yapýlacak olan inþaatlardan mütehait olarak pay kapabilmektir. Ýnanmak istemiyorum bu duruma ama olabilir mi diye soruyorum kendime insanýn olduðu her yerde her þey olabilir diyorum.Karþý taraftan düþünüyorum bizim baþkanýn mesleðide sanki bu duruma uygun düþüyor ama bilemiyorum.

Yeterki stad yapýlsýn sportif baþarý istemiyorum stad yapýlana kadar diye bir düþüncede var. Buna en bariz kanýtta fenerbahçe gösteriliyor. Doðrudur fenerbahçe stadýný yaparken sportif baþarý gösterememiþtir. Bu fikrinde antitezi geliyor aklýma. Þu anda takýmýmýzýn düþtüðü rezilliðe düþmüþmüdür bu süreçte fenerbahçe.

Bu stad daha çok su götürür.Hayýrlýsý neyse baþýmýza o gelsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- Stadyum projesi için çok elzem olan kýyý kanunu hala çýkmadý.....

2-900 dönüm arazinin dolgusu için gereken onminyonlarca dolar parayý kim verecek bu belli deðil. 2008 bütçesinde bu konuyla ilgili tek kuruþ dahi ödenek yok. 2009 da baþlarsada yetiþmez.

3- Stadyum inþaatýnýn en iyi ihtimalle 18 ayda biteceði göz önünde tutulursa 2010 a bile yetiþeceði mechul.....

4- Herkes projenin arkasýndayýz diyor ama kimse bir þey yapmýyor.....

5- Yönetimdekiler ciddiyetlerini kaybettiler kamyonetten bozma ucube bir araba ile pozlar veriyor. milyonlarca ton harfiyat gereken binlerce kiþinin onlarca kamyonun olmasý gereken yerde 2 kiþi var.

ve hala umutlu olmamýz bekleniyor.....

velhasýl þark cephesinde hala deðiþen bir þey yok...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

temel atýlana kadar kapatýlsa bu konu en iyisi.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben de bu baþlýk nasýl bu kadar hýzlandý diye düþünüyordum. Yeni baþlýk iyi olmuþ.

Stat konusu Atay Aktuð'un son senesinde gündeme gelen bir konudur. Yani yeniz bir konu deðil son 3 senedir konuþuyoruz bu konuyu. Bir spor kulübü için modern tesisler olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Üstelik Trabzonspor gibi stadýndan çok fazla para kazanamayan bir kulüp için stat projesinin gelir getirecek þekilde planlanmasý hayati önem taþýmaktadýr. Bugün rakip olarak gördüðümüz Ýstanbul kulüpleri gelirlerinin büyük kýsmýný bilet ve kombine satýþlarýndan elde etmeye baþlamýþlardýr. Avrupa kulüplerinin ise en büyük gelir kaynaklarý stat ve bilet gelirleridir. Trabzonspor'da ise durum tam tersidir. Tribün gelirlerimiz yok denecek kadar az olduðu gibi, stadýmýzdan da çok fazla para kazanamýyoruz. Bunun çeþit çeþit nedenleri olabilir en büyük nedeni ise Trabzon þehrinin maalesef Trabzonspor kadar büyüyememesi, sanayi ve ticaret kenti olamamasýdýr. Bugün ligde yýllardýr hiç bir iddiasý olmayan Bursaspor tribünlerinin doluluðunu ve coþkusunu görüyoruz. Bursa bir sanayi ve ticaret kentidir. Bir futbol kulübünün geçmiþ baþarýlarýnýn yaný sýra geleceðe ümitle bakabilmesi için bulunduðu þehrin sosyo-ekonomik yapýsý artýk çok önemli hale gelmiþtir. Trabzonspor en iyi günlerinde de stat ve tribünlerinden çok fazla gelir elde edememiþtir.

Bu gerçekler önümüzde dururken Trabzonspor'un yapacaðý stat projesinin niteliði büyük önem kazanmýþtýr. Yapacaðýnýz stat çok güzel olsa da o stattan rakiplerinizin kazandýðý kadar para kazanamayacaðýnýz da bir gerçektir. Bu bakýmdan yapýlacak olan stat sadece stattan ibaret olmamalýdýr. Bu nedenle Albayrak'ýn ortaya attýðý dolgu alanýna stat ve gelir getirici yatýrýmlar Trabzonspor'un geleceði açýsýndan çok önemlidir. Bu projeye yönetime kim gelirse gelsin sahip çýkmalýdýr.

Proje ile ilgili detaylara inecek olursak. Esasýnda henüz projelendirilen bir þey yok. Sadece nasýl yapýlacaðý açýsýndan fikir vermek için bazý resimler çizdirildi. Proje oldukça zor zira önce halledilmesi gereken bir deniz dolgusu ve kýyý kanunu var. Projede þu ana kadar gelinen aþama, denizin doldurulmasý için gerekli izinlerin alýndýðý, yapýlan zemin araþtýrmalarýnýn ardýndan denizin doldurulmasý önünde herhangi bir engel olmadýðý yönünde çýkacak olan rapordan sonra çalýþmalar baþlayacaktýr.

Diðer bir konu ise bu proje kimin projesidir Bu çok su götürür. Herhalde bizim taraftarlar baþkanýn inþaat þirketinin Trabzonspor'a beleþ stat yapmasýný bekliyorlar. Trabzonspor'un kendi kaynaklarý ile stat yapamayacaðý ortada. Trabzonspor'a baþkan veya yönetici olanlardan þimdiye kadar bedava stat yapacak adamda göremedik. Bu tip projeler için önemli olan gücünüzü ve lobinizi kullanarak iþlerinizi halledebilmek. Gs stat projesi için ne kadar uðraþtý hepimiz biliyoruz. Sonunda ne oldu peki iþi devlete havale ettiler. Trabzonspor'da farklý bir þey yapmýyor. Mevcut stattaki haklarýna karþýlýk yeni stat devlet tarafýndan dolgu alanýna yapýlacak. Doldurularak elde edilecek arazi Trabzonspor'un olacak. Milli emlak komisyonunda bu konu da onaylandý. Resmi iþlemlerin hemen hemen hepsi bitti. Ayrýca denizi doldurmak konusunda kýyý kanununda bir engel yok. Bu alan doldurulmaya baþlandýðý gibi kýyý kanununda da dolgu alanlarýna yapýlacak yapýlar için bir düzenleme yapýlabilir. Bu düzenleme için 2011 oyunlarý da güzel bir bahane olacak. Evet bu projeyi ortaya atan baþbakandan, spor bakanýndan ve gençlik spor genel müdüründen destek isteyip olur sözü alan baþkan Albayrak'týr. Bu iþin öncüsü olmuþtur emeði vardýr ancak proje artýk Trabzonspor'un projesidir. Kimin emeði geçerse teþekkür ederiz. Yapýlacak kongreden sonra seçilmesi hemen hemen kesin olan Sadri Þener'de projenin takipçisi olacaklarýný ve destek vereceklerini söyledi. Bu nedenle yapýlacaðý konusunda yönetim deðiþse de bir sýkýntý olacaðýný sanmýyorum. Hem Trabzon þehri hem de Trabzonspor için tarihi bir fýrsat, hükümette bu projeyi desteklemek zorunda ve bu yünde baþbakanýn sözü var. Kýsaca bu iþ olur ve oluyor.
    Konu Emorfo tarafýndan (30.01.2008 Saat 12:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Faruk abi keþke senin kadar ümitli olabilseydim ama ne yazýk ki olamýyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

3 senedir konuþulan proje için elimizde olan sadece maket ve birde koskoca deniz.

3 senedir bir arpa boyu yol alamamýþýz. Hâlâ daha yapýlacaðýný sanýyoruz
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

ne kadar umutsuz olsamda umarým bu proje gerçekleþir
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Göktaþ öyle diyor ama Farauk Özak'ta Ak Parti olarak taahhüt edersek yapmak zorundayýz yoksa faturasý bize kesilir diye vekilleri uyarýp duruyor. Ortada fol yok yumurta yok bu söylemleri neyi dayanarak söylüyorsunuz diyor. Karmankarýþýk bir durum yani. Ýnþallah olur þu kompleks valla yapabilenleri sýrtýmda taþýmaya razýyým yeterki olsun anasýný satayým.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Yaþ
    39

Yalandir.Bence sadece bir resimden ibaret stadyum!
    Konu S.ÖZKAN tarafýndan (06.12.2013 Saat 11:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Arkadaþlar bu stadyum projesinin daha maketini bile göremedik gördügümüz sadece grafik tasarým artýk maketini ve projesini önümüzdeki yüzyýlda görürüz!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

photoshop projesi.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Akyazý projesini “hayal ürünü” olarak gören kimi siyasetçilere inat bu projenin arkasýnda durarak, aslýnda, adý herkesçe malum olan siyasetçiyi tarih önünde küçük düþürmüþ ve mahkum etmiþtir. Proje anlatýldýðýnda ilk tepkisi “ Rüya görüyorlar, oranýn dolgusu bile yýllar sürer” diyen siyasi portre; dolgunun 3 ayda bitirileceðini anlayýnca sessiz kalmýþ, gerçekleþme olasýlýðýný görünce de, kerhen de olsa, destek vermek zorunda hissetmiþti kendisini. Albayrak’ýn fendi ilk raundu kazanmýþtýr ve belli ki Akyazý üzerinden baþka bir savaþ sürmektedir. Proje hayata geçirildiði sürece geri kalan hiçbir “hesap” beni çok da ilgilendirmez.

Sedat Tunali
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

erol_izm - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Albayrak, kendi projesinin yapýlacaðýna inansaydý eminim tekrar aday olurdu. Giderayak "biz bunlarý yapacaktýk ama izin vermediler" bahanesi için uydurulmuþ bir proje. Eðer iktidar partisinin bakaný ve vekili halâ görüþ farklýlýðý içindeyse bu proje'nin hayata geçirilmesi oldukça zor.
    Get up, stand up: dont give up the fight!

süper bir stadyum (koþu pistsiz) süper tesisler bir klüp için tabiki olmazsa olmazlardandýr.geleceðimiz için bu gereklidir.herkesin el ele verip bu projenin hayata geçirilmesine koþulsuz destek vermesi gerekir.(tabi bunu becerebilirlerse)hiç kimsenin bu olayý kendisine mal etmeden Klup menfaatleri için çalýþmasý gerekir.
    inþallah hayata en kýsa sürede geçerde bizlerde memnun oluruz..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

MarceloTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

makette kaldýk animasyona bile geçemedik daha
    7-7-7-7-7-7-7

bmnserdar_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    32

bu prooje 2012 olimpiyatlarýn yetiþecek zaten dolguda baþladý trabzona büyük gelir saglyacak bir proje bence mevcut yönetim degil ama gelecek olan yeni yönetim bu projeyi bitirecek.

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý bmnserdar_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu prooje 2012 olimpiyatlarýn yetiþecek zaten dolguda baþladý trabzona büyük gelir saglyacak bir proje bence mevcut yönetim degil ama gelecek olan yeni yönetim bu projeyi bitirecek.
    Hangi parayla ? Neye dayanarak ? Kim destek verecek ? zor dostum zor..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

krdnz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

inþallah saraçoðlu gibi tenekeden olmaz.ses boþa gidiyo valla adamlarýn
    *
    *
    Þampiyonluklarýmýz:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Trabzon Bir Futbol Kentidir. Yapilacak Stat En Az 50000 Kisilik Ve Kosu Pistsiz Olmalidir

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bu akazi projesi kesin yapilacakdir mecburiden dolayi yapilacakdir...simdi hepsini saymaya gerek yok malum cok var hepsini yaz yaz bitmez...ama iki baskan adayi da devam ettirecek bu projeyi...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon Bir Futbol Kentidir. Yapilacak Stat En Az 50000 Kisilik Ve Kosu Pistsiz Olmalidir
    Çokta yukarýdan uçmaya gerek yok...

Futbol kentiyiz,Futbol Metropolü deðil.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)