Sayfa 50 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 550 1050 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87325 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üstü kapalı stadlar incelendiğinde Japon mühendisliğini es geçmemek gerek .

Sapporo Dome 42.831 koltuklu . Zemini istendiğinde dışarıya taşınabilen ve 360 derece döndürülebilen bir sisteme sahip . Türünün belkide en güzel örneği :

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Shalkenin stadı da şahane ya..şöyle stadlarda maç izleyebilsem keşke
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok büyük hayaller kuruyoruz ama stadın yapılacağı konusunda en ufak bir inancım yok şuanda.
    Colmandante

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSezgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devletten 100 trilyon geliyormuş, bir arkadaş yazdıydı. M.Ali Yılmaz tesislerinin karşılığı olarak... Bu demektir ki stadımıza başlamaya az kaldı.
    Merak etmeyin onda da bir son dakika sürprizi çıkar. Yönetim'den; "Başka kulüpler de yeni stdyum istediği için maliyeti arttı. Sütten ağzımız yandığı için yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Yeni stad projesini askıya aldık. Anadolu takımlarının 100trilyonumuzda gözü var. Stadyumda çalışacakların eşlerini ikna edemedik ama çalışmalarımız sürüyor, taraftarımız merak etmesin..." türünde bir açıklama gelirse şaşırmayalım.
    Konu poetricus tarafından (19.05.2008 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

devlet yapacak 2011'e yetişecek.nokta.

logitech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

oval tasarımlı stadları berbat buluyorum.futbolun ruhuna ters böyle stadlar.

ali+61+26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

bn buraya resim ekleyemedim gitti bi stada bişler yaptım ama ekleyemiyotum nasıl olcak o iş..
    TRABZONSPORUM VARLIĞIN YETER

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstü kapalı stadlar incelendiğinde Japon mühendisliğini es geçmemek gerek .

Sapporo Dome 42.831 koltuklu . Zemini istendiğinde dışarıya taşınabilen ve 360 derece döndürülebilen bir sisteme sahip . Türünün belkide en güzel örneği :

tribunler bu kadar uzak olacaksa sahaya hiç gerek yok
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kim muhalefet yaparsa yapsın devlet bu stadı yapacak. şurdaki yazıları okuyorum bazı arkadaşlar olumsuzluktan başka bişe düşünmüyor. iyi düşünelim iyi olsun. trabzonun önünde 2011 var. dünya liseler arası futbol turnuvasına aday kentiz. lütfen herkesten rica ediyorum 50 bini 30 bine çekmeye yok araba sorun yok yeri iyi değil gibi mazaretler üretmeye son verin. şunuda eklemek istiyorum stadın kapasitesi düşük olsun diyenlere karşı ktü de yapılan bahar şenliklerine kıraç için 50 bin kişi gidiyorsa şampiyonluğa oynayan trabzonsporun maçına 150 bin kişi gider.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı boztepeliyasin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim muhalefet yaparsa yapsın devlet bu stadı yapacak. şurdaki yazıları okuyorum bazı arkadaşlar olumsuzluktan başka bişe düşünmüyor. iyi düşünelim iyi olsun. trabzonun önünde 2011 var. dünya liseler arası futbol turnuvasına aday kentiz. lütfen herkesten rica ediyorum 50 bini 30 bine çekmeye yok araba sorun yok yeri iyi değil gibi mazaretler üretmeye son verin. şunuda eklemek istiyorum stadın kapasitesi düşük olsun diyenlere karşı ktü de yapılan bahar şenliklerine kıraç için 50 bin kişi gidiyorsa şampiyonluğa oynayan trabzonsporun maçına 150 bin kişi gider.
    35 binden fazla olursa sezon boyunca 5 maçtan fazla dolmaz
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes stadyumun kapasitesi hakkinda bir sayi belirtiyor, ama nedense cogunlugun istedigi rakam 30.000'den yukari degil. Kaba bir hesapla,yapilacak olan stadyumun ortalama kac yil omru olacaktir? Sozgelimi 40 sene. Peki 40 yil icerisinde Trabzon'un nufusu hic artmayacak mi? Trabzonda hic konser, sampiyona,turnuva gerceklesmeyecek mi?
    Varsin stadyum ister 50.000 kisilik olsunda dolmasin. Yeri gelince kalan yerler kullanilir nasil olsa.
    Sadece gunu degil, gelecegide dusunun..

chopper61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu kapasite konusu çok önemli.şimdi düşünüyorun da biz büyük bir kulübüz ve büyüklüğümüze laf ettirmeyiz.gerçekten de böyleyiz ve böyle olma zaten.işte esas mesele burada başlıyor. anadolu kulüpleri 30000 -35000 kişilik stadlar yapıyorlar veya yapacaklar bunda hemfikiriz.büyük kulüp lafla olmaz stadıyla tesisi ile taraftarıyla vs..bu zamanda yeni stad yapıp 40000 kişiden aşağı kapasite ile sınırlamak yanlışların en büyüğüdür.ben 50000 ve üzerini istiyorum fazla bişey mi.gözümüze büyük gelmesin saraçoğlu kadar bile değil 50000.hani yarıştığımız fb nin sıtadı.trabzonsporluların ufkunun dar olması beni şampiyon olamamaktan daha fazla üzüyor.
    Ali yazar Veli bozar

Nereden
    İstanbul

schalke 04 ün stadı en ideal stad bizim için
    Ali yazar Veli bozar

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler o stadı doldurup, bir ambians yaratmak en önmeli olan...
    Konu ÖmerFarukYılmaz tarafından (19.05.2008 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    İstanbul

50000 i dolduramazsak o zaman kabul edelim ki biz büyük kulüp değiliz..tabi ki her maç dolmaz.bide ambiansa takmışız sadece ambians değil pasasal açıdan da bakmak lazım.sadece 6-7 maçta doldursak bile bize yeter.ileride ne olur bilinmez.elin bursalısı bizden kalabalık stat da oynar sa ilerde gerisini si düşünün..
    Ali yazar Veli bozar

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chopper61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50000 i dolduramazsak o zaman kabul edelim ki biz büyük kulüp değiliz..tabi ki her maç dolmaz.bide ambiansa takmışız sadece ambians değil pasasal açıdan da bakmak lazım.sadece 6-7 maçta doldursak bile bize yeter.ileride ne olur bilinmez.elin bursalısı bizden kalabalık stat da oynar sa ilerde gerisini si düşünün..
    Renkdaş,

Trabzonda 50.000 doldurmayız gelir İstanbulda 80.00 doldururuz...

Trabzonspor sadece Trabzon şehrinin takımı olmadığı için bizim büyüklüğümüz seyirci ortalaması ile ölçülemez...

Ayrıca millet eskiden en çok avni akerde maça çıkamay korkuyordu, o havayı yeniden yakalamamız lazım yani ambiansı..

EĞİTİM ŞART!!!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadın 50 bin kişilik olması her maçta şehrin neredeyse 1/4'ünün maçta olması demek.Bize 35-40 bin kişilik bir stadyum yeter.

Ercan DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın 50 bin kişilik olması her maçta şehrin neredeyse 1/4'ünün maçta olması demek.Bize 35-40 bin kişilik bir stadyum yeter.

Trabzon şehrinin nüfusunu biliyormusun? Bence kesinlikle bilmiyorsun. Trabzonun merkezi bile 200 bin den fazla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Standart Garibin ekmegi umut

Alıntı TolgaTopçu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nasil olurdu ama

Ne diyeyim kardaslar, garibin ekmegi umuttur. Umut ettigimiz surece variz, hayallerde de olsa boyle bir stada sahip olmak guzel bir sey.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ghetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon şehrinin nüfusunu biliyormusun? Bence kesinlikle bilmiyorsun. Trabzonun merkezi bile 200 bin den fazla
    bilmemek ayıp degil , ögrenmemek ayıp

Nereden
    İstanbul

sadece ambiansla hapsetmedik milleti biz hep 35 bin kişilik ambians kayseride bile olacak demekki gelişmek lazım.trabzon a iyi kadro kurulması halinde çevre illerden istanbuldan her yerden seyirci gelir.o kunuyu dert etmeyin okyanusu geçtikten sonra dereyi nasıl geçeceğimizi dert etmeyelim.eğer o stat yapılsın nasıl doldururuz onun derdine düşeriz ki bu konuda asıl sorumluluk bize düşer hep eleştirdiğimiz yöneticilere değil.bizler birkaç yıl sonra iş güç sahibi olacağız(gençler için).onun için problem değil.ya endüstriyel futbol bizi yutacak yada biz akıllı davranıp iyi hamleler yaparak ayak uydyracağız.iyi hamlelerin başında statt kapasitesi geliyor.transfer haberlerine onlarca yorum yazılıyor asıl konu bu.hem biz ambiansla falan milleti hapsetmedik.kadromuz fe futbol mentalitemiz ve karakterimiz öyle olmasını sağladı.beşiktaş neden hapsedemedi. en iyi ambians onlarda yıllardır.50000 bile bana az gelior ama napalım onada şükür.
    Ali yazar Veli bozar

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

bence Trabzons Sehri önce bi 30 bin Kisilik Stadi doldursun sonra bizim Kapasiteyi yükseltmeye bakabiliriz... ama ha diye 50 bin kisilik bi stad bekleyemeyizya Yönetimden.
    tabii kim istemez kendi takiminin Stadi gösterisli bisey olsun avrupanin en iyi stadlarindan olsun, ama bunlar icin önce Basari lazim... Insallah bu sene bu basariyi göstererek gelecek sezon dahada basarili olarak Trabzona Iyi bir Stadyum Yapilsin.
    Suan icin Avni Akerin Büyümesine Raziyim Renkdaslar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

H.Avni Aker Stadyumu’nun yenileme çalışmaları kapsamında kale arkası tribünlerinin 2 bin 500’er kişilik artışla stad kapasitesinin toplam 5 bin kişi yükseltilmesi doğrultusunda hazırlanan projenin yarın (Salı) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne sunulması kararlaştırıldı. Bu arada kombine kart satışlarının da kısa süre içerisinde başlatılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Resmi sitede bu yaziyi gordum. Aklima iki soru geldi.
    1-) Henuz izin alinmadimi.
    2-) Kale arkasi tribunlerinin artisi diyor yikilip yapilmayacakda mevcut kale arkasina ilave gibi bir anlam cikmiyordur diye umuyorum. Zira pek dogru birsey olmaz bu.

trabzonumuz için hayırlısı olsun güzel takımımıza herşey yakişir
    SÜRMENELİ MEHMET...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bana birisi neden dusuk kapasiteli stadyum istenmesinin sebeplerini anlatsin, ona gore cevap verelim. Stadyum dolmaz diye dusuk kapasiteli stadyum yapilmasini istemek tek kelimeyle sacmalik. Sadece gunu degil gelecegide dusunun diyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 20 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 20 misafir)