Sayfa 111 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 611 1111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87316 adet sonuctan sayfa basi 2,751 ile 2,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Mustafa Hazıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç birşey anLamadım bu işten.Ne zaman vuruLacak kazma çok merak ediyorum.

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

vallla stad olimpik yapılıcaksa avni akerde oynayalım kosu bandı olan stad istemiyorum...

KemaL_Ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Benny. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallla stad olimpik yapılıcaksa avni akerde oynayalım kosu bandı olan stad istemiyorum...

Olimpik felan olmayacak! Yönetim bunu defalarca acikladi... FUTBOL STADI OLACAK!!!

Arkadaşlar stad deniz kenarına yapılacakmış.Galip gelince sakın sevinçten atlamayasınız denize.
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAŞASIN HOLİNANİZM!

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı bmnserdar_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet atalay ocakta kazmayı vuracaz diyo inşallah yapılır
    Ortada kazma vurulcak bi yer olsa hay hay..Ama ortada kazmayı vuracak yer yok..Denize vurulacak değil ya kazma..Şu işi çok ağırdan alıyolar...
    Bir Gün Mutlaka!!

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Remzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada kazma vurulcak bi yer olsa hay hay..Ama ortada kazmayı vuracak yer yok..Denize vurulacak değil ya kazma..Şu işi çok ağırdan alıyolar...

Dolgu yapilmayacak STAD...Kaziklarin üzerine yapilacak....hersey halolur
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya

Bu da degisik bir calisma olsun. Stadin yapilacagi yer iste burasi (Burundan fotografi cektigim yola kadar olan bölge). Belki nasil bir yer oldugunu bilmeyenler vardir. Arabada giderken ancak bu kadar net cekebildim. Becerebilenler fotografa stat yerlestirebilirler :-)
    Konu TaraftaR tarafından (07.09.2008 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.
    Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur!

N. F. Kısakürek

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yildirim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dolgu yapilmayacak STAD...Kaziklarin üzerine yapilacak....hersey halolur

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları yasa tasarısının kabul edilmesine kadar olan süreçte katkısı bulunan herkese, özellikle de Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile ilgili komisyon üyeleri ve Trabzon milletvekillerine teşekkür etti. Atalay, "Bundan sonrası artık bizim işimiz. Trabzon ve ülkemiz için çok büyük bir projenin gerçekleşmesine imkan tanıyanlar ileride bu tesisleri gördükleri zaman, katkıları olduğu için gurur duyacaklar" dedi.
    Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür ise, yasayla birlikte Trabzon'daki Akyazı Projesi'nin önünde hiçbir engel kalmadığına dikkat çekerek, "Projenin önü açılmıştır. Özellikle 40 bin olarak planlanan, ancak gerektiğinde 52 bin seyirci kapasitesine kadar da çıkarabilecek stadı 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları açılışına yetiştireceğiz. İlk olarak 100 dönümlük bir alan dolgu yapılacak. Buraya stat ile birlikte il müdürlüğü hizmet binası, açık hava spor tesisleri ile konaklama birimi inşa edilecektir. Bilindiği gibi 600 dönümün üzerinde bir alanı kapsayan kısmın geri kalan bölümü de akabinde gerçekleştirilecektir. Bu tesisler Trabzon'un kaderini değiştirebilecek güzellik ve özelliktedir" diye konuştu.

Kaynak İHA

Şimdi Mehmet Atalay dolgu olcak diyor sende tam tersini söylüyorsun kardesim niçün milletin kafasını karıştırıyon...
    Konu antagonist tarafından (07.09.2008 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajın tamamını kalın yazmak yasaktır.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Önceden yapılan açıklamalarda stadyumda koşu pisti olmayacan denmişti ama olimpiyat açılışına yetiştirilmeye çalışılacak deniyor . Böyle olunca insanın kafasına soru işareti geliyor acaba koşu pisti olacak mı diye . Kesin bir bilgisi olan varsa ve beni bilgilendirirse memnun olurum .

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden yapılan açıklamalarda stadyumda koşu pisti olmayacan denmişti ama olimpiyat açılışına yetiştirilmeye çalışılacak deniyor . Böyle olunca insanın kafasına soru işareti geliyor acaba koşu pisti olacak mı diye . Kesin bir bilgisi olan varsa ve beni bilgilendirirse memnun olurum .
    koşu pisti olmıycak merak etme hatta sadri başkan koşu bisti olursa avni aker den ayrılmayız demişti. merak etme bu stad yapılırsa tamamıyla futbol stadı olacak.
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kemaLAZ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotoğraf çok güzel ama stad buraya yapılmayacak. yanlış anlaşılma olmasın. bu görünen yerin bize en yakın noktası projenin doğudaki en uç noktası. proje burdan batıya doğru uzanacak. şu an fotoğrafta görünmüyo yani.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

stadın yapılacağı yer burası. şehrin hemen batısı.

Konu f1bekir tarafından (07.09.2008 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

iste yeni projenin yeri.....tam burasi....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı goeki_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

evet. hatta sola doğru biraz daha yer var. biri şu viyadüğün ordan bu tarafa bi çizgi çekebilir mi? hatta yetenekli eller projeji bu resmin üstüne oturtabilir

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yıl 2011 Mehmet Atalay : ''Projede emeği geçen herkese teşekkürler. Dolgu çalışmalarımız yakında başlayacak. Stadı 2011 olimpiyatlarına yetiştireceğiz''.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samet Türkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl 2011 Mehmet Atalay : ''Projede emeği geçen herkese teşekkürler. Dolgu çalışmalarımız yakında başlayacak. Stadı 2011 olimpiyatlarına yetiştireceğiz''.
    vay be...

alkışlıyorum seni.

ben mehmet atalayın yerinde olsam ve senin bu yazını görsem, lanet olsun be, biz bunlar için mi uğraşıyoruz diyip bütün projeden vazgeçerdim. ama Allahtan mehmet atalay senden benden daha özverili.

adamlar kalkımış Trabzona olimpiyat almışlar, olimpiyatı bahane edip Trabzonspora bir futbol stadı yapmak için uğraşıyolar, özel yasa çıkarıyolar sen kalkıp bu lafı ediyosun. biz hiçbirşeyi haketmiyoruz diycem ama inanıyorum ki senin gibi düşünenler azınlıkta.

lütfen biraz yapıcı olun ya, bu kadar da olmaz. sanki baraka yapacaklar denize, az bi sabredin da...

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

f1 bekir. yazımı yanlış yorumluyorsun. Artık aynı lafları duymaktan bıktım atalay'dan.Bir işi yapıyorlar insanın başına kakıyorlar. Zaten bu açıklamayı 50 kere yaptı.Ne yapacaksa yapsın. Kimsenin emeğine saygısızlık ettiğim yok. Önce biraz yaşa öğren ondan sonra insanlara davranış dersi ver.
    Konu Samet Türkmen tarafından (07.09.2008 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

abicim aynı laflardan kastın nedir? atalay kaç defa açıklama yaptı Allah aşkına? yasa meclisten geçtikten sonra herkese teşekkür etti ve ilk etapta stadın yapılacağı yerin doldurulacağını söyledi. ben bundan başka açıklama duymadım bilmiyorum. arkadaşlar kopyala yapıştır yapıyolar aynı yazıyı, bunların hepsini farklı açıklama olarak algılamıyorsun inşallah?

ben de sürekli takip ediyorum bu konuyu ama yasa çıktıktan sonra dediğim açıklamadan başka bi açıklama duymadım. sadece sadri şenerin elinde bi stad fotoğrafı gördük. birisi de bi arkadaşa sadri şener ligtv de o elindeki projeyi yapacaz demiş. ama başka kimseden böyle bişey duymadım, kafadan mı uyduruyo millet napıyo anlamıyorum ki.

sonuç olarak demek istediğim biraz daha sabırlı olalım. stad yapmak basit bi iş değil. basit bi ihale bile aylar alıyo. kendini mehmet atalayın yerine koy ve bu yazını okuduğunu düşün pek iyi şeyler hissetmezdin herhalde di mi?

ne bilim yanlış mı düşünüyorum. tek istediğim biraz daha sabır. galatasaray ite kaka 10 sene sonra bi stada başladı sonunda. bizim elimize ise bulunmaz bi fırsat geçti. biraz daha sabırlı ve yapıcı olmamız gerek bence...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ben atalay'in kendisinden duydum bu sene sonu calismalara baslanacagini ve 2011 in basinda stadin bitmis olacagini... Cok ta samimi gozukuyordu
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Yeniklasör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Atalay ı yakında indirirler aşağa olimpiyatlar avni aker de olur. geçer gider. stadta ançak şampiyon olursak olur. Bi şanlıurfa kadar olamadık b. adamlar sessiz sedasız 33bin kişilik stad yapmışlar. süperde olmuş tam bitmesede. ondan sonra b sayfalarda birileri kulübe 100 milyar verdi diye sağolsun varolsun diyolar. bu ülkede trabzonluktan para yiyen onlarca kişi var ama ellerini taşın altına kimse koymuyo sonucunda menfaati yoksa.. neyse ya ne gereksiz yazılar yazmaya bşladım..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı karakuzu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben atalay'in kendisinden duydum bu sene sonu calismalara baslanacagini ve 2011 in basinda stadin bitmis olacagini... Cok ta samimi gozukuyordu
    Ne yani, çalışmalar başlamadı mı? Bir ara resmi sitemizde takım elbiseli amcalar Akyazı'da takaların-traktörlerin önünde poz veriyorlardı... Kandırıldık mı yahu?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yani, çalışmalar başlamadı mı? Bir ara resmi sitemizde takım elbiseli amcalar Akyazı'da takaların-traktörlerin önünde poz veriyorlardı... Kandırıldık mı yahu?
    Hani fizibilite çalışmaları başlamıştı?Büyük büyük takalar gelmişti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani fizibilite çalışmaları başlamıştı?Büyük büyük takalar gelmişti.
    Yahu onlar bazılarının hayal ürünü, kimilerinin eğlencesiydi...
    Üstad Tunga'nın mükemmel zekasıyla birleşince akıllarda yer etmiş epeyce...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı goeki_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşlar dolgu olayı bazılarının gözünü korkutuyo ama şimdi diikkatimi çekti hiç de öyle ağır bi iş yok orda siz de görmüşünüzdür o kadar derin değil bu bölge yani dolumu kolayo lacak ayrıca dibi kayalık olduğu için ve fazla derin olmadığı için oldukça da sağlam olacak kanısındayım gerçi o T'lerin de ordan yokolması nekadar güzel onu bilmiyorum da yine de orda güzel bi Stadyum olacak olması insanı mutlu ediyor Tleri unutturuyor
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

Nereden
    Asya Diğer

Ben olsam şöyle yapardım. Şimdi bu Suva Kıranı var orada. Yani Akyazı denilen yer şimdi bu resimde görülen çadırlara doğru arkanızı verin ve kırana çıkın. Geldiğiniz yer Suvadır. Şimdi burada şöyle yapılabilir. Bu fikir de başka bir yerde okumuştum. Okuduğum yazıda bu kıranın tıraşlanmak suretiyle dolgu malzemesi elde edilebileceği yazıyordu. Hem de tıraşlanan yerlerde epeyce bir arazi ortaya çıkacak ki bura da ekonomik olarak değerlendirilebilir. Yani bir taşla iki kuş vurulabilir. Ama bu fikrin sahibi yazar olaya hemen harfiyat kamyonlarını ve kepçeleri sokmuş. Bence bu fikri gerçekleştirmek için şöyle yapılabilir. Bu resimde görülen yolun üstü çelikle kapatılır. Bu çelik yapının üzerinde büyük paletler olur çok basit bir makina yani. Bu paletlerin sonunda da bu tunel falan açmada kullanılan bir makina var böyle ucunda büyük dişler var köstebek gibi yeri kazıyor heh ona benzer bir makinalar yapılır. Bu makinalar toprağı kazar ve eş zamanlı olarak paletlerle dolgu malzemesi deniz kenarına dökülür. Böylece çok kısa bir sürede büyük bir alana dolgu yapılabilir. Böyle düşündüm ama belki kafanızda canlandıramamış olabilirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)