Sayfa 3442 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2442 2942 3342 3392 3432 3440 3441 3442 3443 3444 3452 3492 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 86,026 ile 86,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

otoparkta arabaları park ettikten sonra çıkması aşırı sorun oluyor. herkes bir an önce ben çıkayım düşüncesinde

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otoparkta arabaları park ettikten sonra çıkması aşırı sorun oluyor. herkes bir an önce ben çıkayım düşüncesinde
    Gorevliler olsa ve sirayla cikilasina izin verilse diyecegim ama sonra bizim millet aklima geliyor, gorevlilere aciyorum ve bunu onermiyorum.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birde herkes kendi koltuğuna otursa fena olmayacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde herkes kendi koltuğuna otursa fena olmayacak
    Bunu sahiden anlamıyorum. Koca tribün var. Adam gidip yerini bulmaya üşeniyor ve geliyor koltuğuma oturuyor. O da olmazsa merdiven boşluğunda yanımda dikiliyor. Bu sadece bize özel bir durum galiba.
    Hamiş

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzon gibi aman aman nüfusu olmayan bir yere tek hat metro bile yapılsa rahat rahat yeter aslında. Belediyelerin hiç mi böyle bir çalışması olmadı ki

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadyum yapılırken.....

1-Trafiğin büyük sorun olacağını.....

2-Isıtma Sisteminin olmamasının sıkıntıya neden olacağını defalarca yazmıştım.....

Daha durun oraya şehir hastanesi yapıldıktan sonra daha ne mağduriyetler olacak...... yüzlerce binlerce araç daha trafiğe girmeye çalışacak.....

Yani deniz kullanılabilir ama fırtınalı havalarda , kış aylarında sıkıntı çıkar. En güzeli en kolayı hafif raylı sistem. ganitadan başlayan , fatih eğitim fakültesine kadar devam eden bir hat hem stadın hem şehrin ihtiyacı.... normal günlerde üniversite öğrencileriyle bile işler....
    Hafif raylı sistem'in maliyeti ne kadar olur, tahmini olarak ??
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

shootems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Metro ve hafif raylı sistemler çok pahalı belediyelerin altından kalkabileceği bir durum değil. 1 km maliyeti 100 milyon tl nin üzerinde oluyor. Hükümet el atarsa bir şeyler olur
    Konu shootems tarafından (22.12.2017 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafif raylı sistem'in maliyeti ne kadar olur, tahmini olarak ??
    Bu işin uzmanları daha iyi bilir ama yerine göre farkediyor... mesela İstanbulda km başı 100 milyon tl ise izmirde 15-20 milyon tlye yapılabiliyor...Burada en önemli gideri kamulaştırma tutuyor..sahil yolu yapılır iken 3 metre daha boş bırakılsa maliyet çok daha düşük olurdu.. ama biz işlerimizi günlük olarak planladığımızdan maalesef böyle şeyleri düşünemiyoruz.....

Ancak sahilde yapılacağı için kamulaştırma fazla gerekmeyecektir diye düşünüyorum. birde yap-işlet-devret modeli ilede yapılabilir.....

Yani istanbulda bir köprüye 10 katrrilyon veriliyor ise trabzonada 200-300 milyon verilsin artık....

sadece trabzon şehride değil her yıl gelen 2 milyon civarı turist ve ktünün 50-60 bin öğrenciside yarrarlanır bu hizmetten....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Stadın yanına antreman tesisleri yapiliyordu. Hatta kulüp oraya taşınacakti.Hala Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde idman yapıyoruz.
    Çalışma varmı bu konuyla alakalı yoksa kimse ilgilenmiyormu

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın yanına antreman tesisleri yapiliyordu. Hatta kulüp oraya taşınacakti.Hala Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde idman yapıyoruz.
    orasi altyapiya verilecek bisey degismezse
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Eyvallah hocam saol.

Nereden
    Bursa

Ligde en yüksek doluluk oranına sahip takımların başındayız,hem de gs maçı dışında derbi olmadan ve çok kötü başlangıç ve puan farkına rağmen,trafik sorunu olan bir konumuna rağmen.Avni Aker ile kıyaslarsak her maç kapalı gişe,dışarda 10 bin kişinin kaldığı maçlar oldu.
    Gerçek manada tribün gelirimiz oldu,fiyatlar oturdu.Vip de kendi içinde çözülür.
    Ben bunu bekliyordum,çünkü bizim insanımız futbolu izlemeyi seviyor,insan gibi şartlar ve harika bir stadyumu bulunca kaçırmaz.

Bu ilk yarıda işini layıkıyla yapan sadece taraftardı,maçlarda takımı yalnız bırakmayan her kardeşime teşekkürü bir borç bilirim,ikinci yarı daha fazla destek gerektiğinin herkes zaten farkındadır.
    Konu sasone tarafından (25.12.2017 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadyum yapılırken.....

1-Trafiğin büyük sorun olacağını.....

2-Isıtma Sisteminin olmamasının sıkıntıya neden olacağını defalarca yazmıştım.....

Daha durun oraya şehir hastanesi yapıldıktan sonra daha ne mağduriyetler olacak...... yüzlerce binlerce araç daha trafiğe girmeye çalışacak.....

Yani deniz kullanılabilir ama fırtınalı havalarda , kış aylarında sıkıntı çıkar. En güzeli en kolayı hafif raylı sistem. ganitadan başlayan , fatih eğitim fakültesine kadar devam eden bir hat hem stadın hem şehrin ihtiyacı.... normal günlerde üniversite öğrencileriyle bile işler....
    Şehir hastanesi yorumunuz için " sen bu şehre yatırım yapılsın istemiyor musun ?! Siz istemezükçüsünüz. Millet çalışsa inşaatında sonra istihdam yaratsa kötü mü engel olmayın yatırıma !! " derim. Raylı sistem için de, " ... yapıyoruz, ....... yapacağız, çalışmalara başaldık, 2018 de ihaleye çıkacağız, ........ yapacağız öyle böyle çeşitli laf kalabalıkları ve dayanaksız sözler " söylerim bu işi kapatırım çokta umrumda nasıl olsa bidahaki seçimde yine ben varım.
    Bakın sorun kalmadı. Yine bunları kendine dert ettiğinizle, memleketinizi düşündüğünüzle kaldınız, hayırlı olsun.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Taraftar Gs maçındaki gibi olsun içerdeki maçlara 1-0 önde başlarız. Çok zor kaybederiz, 17 maçta en fazla 1-2 yenilgi alırız. Gerçekten efsaneydi taraftar.

Top kapan iyi pas yapan oyuncuları alkışlamalar, rakibi baskı altına almalar, hakemi etkilemer... İlk defa seyircimizi öyle motive ve maçı yaşayan bir şekilde görmüştüm. Oyuncuların performansı da otomatikman artar, o atmosferde en vurdumduymaz futbolcu bile maça asılır. Şu alkış işi çok önemli mesela. Yalnız iyi hareketleri değil, kötü pası bile alkışlamalı ki oyuncu o pası telafi etmeye mecbur olsun.

İkinci yarı bu işler kesinlikle organize edilmeli, duyurular anonslar vasıtasıyla. Kırk yılın başı şampiyonluk potasındayız, en kötü ilk 3 içinde bitirelim ligi. Bu takımın asıl gücü oyuncular değil taraftarlar olmalı. Yoksa bu takımın ve hocanın kendiliğinden uyanacağı yok. İkinci yarı 10 maçlık periyotta tepetakla bile olabiliriz.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon belediyesi TRApark tan aldığı paralarla çok rahat şekilde raylı sistemin parasını çıkarır
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avni Aker parça parça yıkılıyor.....

Her geçişte üzülüyor , kederleniyor , duygusallaşıyorum.....

Sanki içimden parçaları koparıyorlar o koltuklar ile , o beton parçaları ile......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Alp Yavuz 13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulaşım rezalet. Araba ile gitsen dert gitmesen ayrı dert. Maç sonrası resmen trekking yaptırıyorlar.

Hadi biz İstanbul'dan sene de 2-3 maça anca gelebildiğimiz için o eziyete katlanıyoruz. Ya Trabzon'da yaşayanlar her hafta o çile çekilmez...
    EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gs maçında ne taraftar vardı ya. O uğultuyu ıslıkları hatırlarken bile kulaklarımı kapatasım geliyor.müthiş baskıya almıştık..
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sevdugumi görmeye cok az kaldi Pazar ordayim Allah izin verirse.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orayı beceripte futbol şehrine çevirmemek için herşeyi yapıyoruz.oraya geçsek may tesislerinide satıp para kazanacağız

Nereden
    Güney Amerika

maç 9 da bitiyor stattan merkeze gitmek 11 i bulacak gibi bu hafta

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş şu stadın çevresine ya da içine neden güzel bir mekan yapılmıyor anlamıyorum. Maçtan sonra en azından 1-2 saat vakit geçirebileceğimiz bir yer olmalı mutlaka. Trafiğe girmemek için her maç 1-2 saat araba içinde bekliyorum maalesef. hava şartları ve kalabalığı düşündüğümüzde bu maç 4 saat bekleriz herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş şu stadın çevresine ya da içine neden güzel bir mekan yapılmıyor anlamıyorum. Maçtan sonra en azından 1-2 saat vakit geçirebileceğimiz bir yer olmalı mutlaka. Trafiğe girmemek için her maç 1-2 saat araba içinde bekliyorum maalesef. hava şartları ve kalabalığı düşündüğümüzde bu maç 4 saat bekleriz herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu konu her aklıma geldiğinde çıldıracak gibi oluyorum.
    Kıçı kırık bir çay ocağı dahi olsa işe yarar. Millet soluklanır.
    Hamiş

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 koca yıl geçti hala bir arpa boyu yol alınamadı. müzesi, kafeleri, restoranları olacaktı.

trafik, otopark ayrı çile. en azından belediye-kulüp bir çalışma yapıp maç girişi ve çıkışını kolaylaştırmaya yönelik, giriş çıkışları, yol güzergahlarını, park yerlerini görsellerle önceden bir plana programa soksaydı. toplu taşımaya ağırlık verilseydi.

yaptık stadı, 2 kavşağı oldu bitti kafası ile anca bu kadar oluyor.

Nereden
    Güney Amerika

havada kötü olacak gözüküyor pazar günü işimiz zor galiba yav şurda o kadar boş alan var kapalı büyük bir mekan yapmak kimsenın aklına gelmiyor mu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)