Sayfa 3457 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2457 2957 3357 3407 3447 3455 3456 3457 3458 3459 3467 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 86,401 ile 86,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Nuri Albayrak: 800 dönüm arazinin kullanma hakkını aldım verdim onlara kalktılar geri iade ettiler o 800 dönümlük araziyi 150 milyona kiraladık orada benim çok büyük proje hayallerim vardı orada ne kadar insan varsa hepsini yerle bir ettiler ve ondan sonra o adamların hepsi geldi benden helallik istedi. Benden onlara şunu şöyledim’’Sizler bana bir şey yapmadınız, gidin Trabzonspor’dan helallik isteyin, Trabzonspor’u bitirdiniz siz’’dedim Trabzonspor’un geldiği bu duruma lanet okudum şu andaki bu durumun faturası size ait Faruk Özak’a söyledim 1’inci Faruk Özak’a 2’inci de orada Faruk Özak’ın kullandığı adamlara söyledim. Benim orada sadece bir hesabım vardı o da Trabzonspor’un kazanmasıydı başka bir hesabım yoktu. O saatten sonra da Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta kulübü batırdılar gittiler.

Haber: Osman BAŞKIR
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ortalama bütçeli bir insan için maç en iyi nereden izlenir blok olarak? Genelde de fiyat nedir bilgilendirirseniz sevinirim. İlk defa gideceğim bu stada bu konuda hiç bilgim yok

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalama bütçeli bir insan için maç en iyi nereden izlenir blok olarak? Genelde de fiyat nedir bilgilendirirseniz sevinirim. İlk defa gideceğim bu stada bu konuda hiç bilgim yok
    Doğu üst D blok. Bulazmasan C veya E blok da olabilir.Maksimum 50-60 lira arası olur fiyatlar

Nereden
    Bursa

Alıntı recdodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğu üst D blok. Bulazmasan C veya E blok da olabilir.Maksimum 50-60 lira arası olur fiyatlar
    Stadın orta tarafına mı tekabül ediyor bu dediğiniz taraflar?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın orta tarafına mı tekabül ediyor bu dediğiniz taraflar?
    D blok tam ortası.

Nereden
    Bursa

Alıntı recdodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D blok tam ortası.
    Verdiğiniz bilgiler teşekkür ederim çok faydası dokunacak

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İkinci devre kombine satışlarımız başlıyor

https://t.co/cA0NP5nUAb

https://t.co/OMIyP2JCGx
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kendi aramızda stada Avni Aker demeye devam edelim.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş ismi kaldırılsın artık.

Nereden
    Bursa

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş ismi kaldırılsın artık.
    Şenol güneş het zamnki gibi kendinden nefret ettirmeye deavm ediyor. İnşallah çok sevdiğin siyah beyazından rrzil olarak kovulursun. Sonra da fbye hoca olursun. Çünkü o karakterde bir insansın. Bir daha bu adamon trabzonsğorla ismi asla anılmamalu.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Nereye paylaşayım bilemedim. Komplekse adını verdiler madem buradan devam edeyim.

Şu adamı hala savunan varsa pes diyorum artık. Şerefsizlik dicem geçmişin hatrı ağır kaçmayayım. Kaçıncı terbiyesizliği bu artık ben sayamadım.

https://twitter.com/dinamokay/status...76680369545216
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu stadin adının değişmesi için ne yapabiliriz somut olarak? Dünyada aktif olarak yoktur herhalde başka bi takımı çalıştıran adamın isminin stadyuma verilmesi.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu anda tesis GSGM malı olduğu için kulüp bir şey yapamaz kulüp devraldıktan sonra değişebilir ama değişeceğini sanmıyorum..

Nereden
    İstanbul

Klübe baskı yapın arkadaşlar. Mail, fax, telefon vs. Stadın veya kompleksin uzağından yakınından Şenol Güneş ismi geçmesin..

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Şenol Güneş ismi Trabzonspor tarihine mıh gibi çakılmıştır etle tırnak gibidir..Bu ismi Trabzonspor tarihinden silmeye kimsenin gücü yetmez bu bir..

İkincisi, Şenol hoca zaten bizzat kendi ifadesiyle stada ismi verilirken bunu Ali Kemal için Dozer Cemil için alıyorum onların adına alıyorum yoksa kendi başıma benim ismimin stada verilmesini doğru bulmuyorum demiş adamdır..

Bence de isim Avni Aker olarak değiştirilmeli ve sonsuza dek öyle kalmalıdır..

Stadın isminin değiştirilmesi için kıçınızi forumda değil külliyenin önünde yırtmanız daha doğru olacaktır..Zira ismi veren Trabzonspor yönetimi değil külliyedir baskı yapma adresiniz külliye olmalıdır..Tabi maçanız yiyorsa...

Siz 2011'in kupasını peşinden koşmayı iyi bilirsiniz amma velakin 2011'in mimarı Ş.G'ye de her türlü sallama ikiyüzlülüğünden de vazgeçemezsiniz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

DavidLuiz
    Yau o genol şüneş dediğin herifin kendi 2011 şampiyonluğuna saygısı yok, sen kalkıp da diyorsun ki yoo ikiyüzlülük bilmem ne
    Bırak bu işleri lütfen, savunma şunu yaa =)

Nereden
    İngiltere

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DavidLuiz
    Yau o genol şüneş dediğin herifin kendi 2011 şampiyonluğuna saygısı yok, sen kalkıp da diyorsun ki yoo ikiyüzlülük bilmem ne
    Bırak bu işleri lütfen, savunma şunu yaa =)
    Ne yapalım Sefer senin gibi Sakıb Aytaç'ı mı savunayım

Savunma veya fan boyluk gibi bir durumum yok sadece Trabzonspor tarihine saygım var o kadar..Aynı şey fenerde ve bjk'de oynayan Ali Kemal Serdar gibi kişiler gs'de hocalık yapan Özkan hoca için de geçerli...

John Lennon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapalım Sefer senin gibi Sakıb Aytaç'ı mı savunayım

Savunma veya fan boyluk gibi bir durumum yok sadece Trabzonspor tarihine saygım var o kadar..Aynı şey fenerde ve bjk'de oynayan Ali Kemal Serdar gibi kişiler gs'de hocalık yapan Özkan hoca için de geçerli...
    ahahha ya ne alâkasi var "herkes Mas derken ben Novak diyordum" mu diyeyim simdi
    yau saygi duymani haydi anlarim diyelim, da efsânelik baska bir sey, Tekke de efsâneligi varsa dahi bjk formasi giydiginde zedelenmistir... Özkan baskan da gsyi çalistirdiginda ve ayni zamanda da Tugay'i oraya götürerek efsâneligini bence kaybetmistir ya da zedelemistir...

Abdülkadir 17 yasindayken, alt yapi hocasi atiyorum bjkye gidip yaninda da bir sekilde Abdül'ü götürse, adamin ne anasi kalirdi na bacisi... Özkan Sümer olunca niye tâviz veriyoruz ? benim bu konudaki fikrim eskiden beri ayni, ilk kez yazmiyorum bunu...

ve tekrarliyorum, Senol'un kendine saygisi yok 2011'e saygisi yok, biz ne yapalim ? bizi küçük görmekten baska yaptigi hiçbir sey yok, bosuna savunmayalim kendisini...
    saygiysa, 2011'de kanli manli kirikli sahaya çikan Burak Tolga gibilerine de gösteriliyor zâten, Senol'a da o kadar iste, fazlasi degi, çünkü gerek yok hak etmiyor

Nereden
    İngiltere

ahahha ya ne alâkasi var "herkes Mas derken ben Novak diyordum" mu diyeyim simdi
    yau saygi duymani haydi anlarim diyelim, da efsânelik baska bir sey, Tekke de efsâneligi varsa dahi bjk formasi giydiginde zedelenmistir... Özkan baskan da gsyi çalistirdiginda ve ayni zamanda da Tugay'i oraya götürerek efsâneligini bence kaybetmistir ya da zedelemistir...

Abdülkadir 17 yasindayken, alt yapi hocasi atiyorum bjkye gidip yaninda da bir sekilde Abdül'ü götürse, adamin ne anasi kalirdi na bacisi... Özkan Sümer olunca niye tâviz veriyoruz ? benim bu konudaki fikrim eskiden beri ayni, ilk kez yazmiyorum bunu...

ve tekrarliyorum, Senol'un kendine saygisi yok 2011'e saygisi yok, biz ne yapalim ? bizi küçük görmekten baska yaptigi hiçbir sey yok, bosuna savunmayalim kendisini...
    saygiysa, 2011'de kanli manli kirikli sahaya çikan Burak Tolga gibilerine de gösteriliyor zâten, Senol'a da o kadar iste, fazlasi degi, çünkü gerek yok hak etmiyor
    Seninle bu konuyu daha önce tartışmıştık Sefer...Bana göre hiçbiri efsane değil diyordun en azından kökünden kesip atıyorsun...

Ama bazılari var ki Ş.G'yi suçladıkları konuları başkası yapınca ağızlarını bıçak açmıyor ve burada etik ahlak samimiyet dersi vermeye kalkıyorlar ki bunların çoğu sosyal medyada kongre üyesi diye geçinen tipler...

Şenol Güneş'in de hataları yanlış konuşmaları var yok demiyorum..

John Lennon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninle bu konuyu daha önce tartışmıştık Sefer...Bana göre hiçbiri efsane değil diyordun en azından kökünden kesip atıyorsun...

Ama bazılari var ki Ş.G'yi suçladıkları konuları başkası yapınca ağızlarını bıçak açmıyor ve burada etik ahlak samimiyet dersi vermeye kalkıyorlar ki bunların çoğu sosyal medyada kongre üyesi diye geçinen tipler...

Şenol Güneş'in de hataları yanlış konuşmaları var yok demiyorum..
    Dogru diyorsun burda ama aynisi ters sekilde de geçerli, yâaaniiii, baskasi yapsa sövecek olan kisiler SenolGünes olunca savunmak için yirtiniyor... en çok da buna sinirleniyorum... bu konuda tamâmen zit oldugum kisilerden birisi de babam =)
    angut herifin yüz mimiklerinden yola çikip dedigi en ufak lafta söven bizler -hakliyiz o ayri mesele- , S.G olunca bir tâviz vermeler bir savunmalar bir alttan almalar, ohoooo...

Nereden
    İngiltere

Dogru diyorsun burda ama aynisi ters sekilde de geçerli, yâaaniiii, baskasi yapsa sövecek olan kisiler SenolGünes olunca savunmak için yirtiniyor... en çok da buna sinirleniyorum... bu konuda tamâmen zit oldugum kisilerden birisi de babam =)
    angut herifin yüz mimiklerinden yola çikip dedigi en ufak lafta söven bizler -hakliyiz o ayri mesele- , S.G olunca bir tâviz vermeler bir savunmalar bir alttan almalar, ohoooo...
    Tabi baban Şenol hocanın maçlarını canlı canlı izlemiştir ondan çıtını çıkarmıyordur

John Lennon

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz ki şenol güneşin hikyeleriyle büyüdük hayranı olduk onu çok sevdik. Son yıllarda kaybedilen şampiyonluklarda hep onun ismi vardı. Ama artık çok ağır küfürler ediyoruz ailecek kendisine. Tam satılmışsın paranın kölesi olmuşsun. Yıllar önce 95 96 yılında ali şen şenol güneşi aradığını ve bu maçı kazanamadan kendini şampiyon sayma dediğini söylemişti. Ben artık şenol güneş para alıp maçı sattığını düşünüyorum. Bu karaktersiz herşeyi yapr. Sen bir Trabzonlusun ve Trabzonsporu büyük takımlar içersinde saymıyosun. Zaten o lanet ağzına alma o mübarek ismi. Şg ismi akyazıdan silinsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

O kompleksin parasını devlet verdi.
    Adını da kim koydu biliyoruz.
    Kulübü değil, adını koyanı mail yağmuruna tutmak lazım.

Kendisi müsade etmeden o isim değişmez.

Şenol Güneş ismini ise nefretle anıyorum.
    Kendisini 3 büyükler(!) ile nefret mezarlığına defnettim.
    Celladına aşık olmuş garibandan farkı yok benim için.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereye paylaşayım bilemedim. Komplekse adını verdiler madem buradan devam edeyim.

Şu adamı hala savunan varsa pes diyorum artık. Şerefsizlik dicem geçmişin hatrı ağır kaçmayayım. Kaçıncı terbiyesizliği bu artık ben sayamadım.

https://twitter.com/dinamokay/status...76680369545216
    Kestane de gec abi fazlasini konusmaya da degmez yazmaya da..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)