Sayfa 1 Toplam 3493 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 501 1001 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Papara Park | Kapasite: 41.461

TRABZONSPOR Yönetiminin Yeni Yuvamıza Renk Ver isimli projesini oyluyoruz...

Eklenti 8458
    Eklenti 8460
    Eklenti 8461
    Eklenti 8462
    Eklenti 8463
    Eklenti 8464
    Eklenti 8465
    Konu U.Sadıkoğlu tarafından (29.01.2016 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yönetim devam edecek buradan itibaren.....
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu yönetim bi gitsin de gerisine bakıcaz inşallah..

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fazla devam edemeyeceğiz bence sonuç belli galiba..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

mustafa gürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Stadyum projesi vallahi yılan hikayesine döndü. Ortada o kadar çelişkili durum var ki inansak mı bu projeye yoksa inanmasak mı bilemiyorum. Şahsen ben kararsızım. Bu projeye destek verenler bir şeyler söylüyorlar karşı çıkanlar başka şeyler söylüyorlar. Ben işin içinden çıkamadım. çıkmış birisi aydınlatır beni umarım.

Stad projesine inanan taraftarlarımız bu projenin nuri albayrağa ait olduğunu söylüyorlar. Bildiğim kadarıyla başkanın seçim vaadiydi stad. Karşı tarafın bu noktada söylediği şey ise 2011 olimpiyatları yapılacak trabzonda , başkan bu durumu kullanıp devletin yaptığını ben yaptım diye öne sürme niyetindedir.

Devlet destekli yapılan stadda koşu pisti olacak mı? Bildiğim kadarıyla olacak deniliyor. Eğer olursa Gs nin olimpiyat stadı faciasını yaşarmıyız diye düşünüyorum. Gs nin Ali samiyeni duruyordu ama sanırım bizim avni akerimiz durmayacak. Bu bence çok büyük bir problem teşkil edebilir.

Şöyle bir eleştiri var. Trabzonspora kongre sürecinde ilgi gösterilmesinin sebebi bu komplekste yapılacak olan inşaatlardan mütehait olarak pay kapabilmektir. İnanmak istemiyorum bu duruma ama olabilir mi diye soruyorum kendime insanın olduğu her yerde her şey olabilir diyorum.Karşı taraftan düşünüyorum bizim başkanın mesleğide sanki bu duruma uygun düşüyor ama bilemiyorum.

Yeterki stad yapılsın sportif başarı istemiyorum stad yapılana kadar diye bir düşüncede var. Buna en bariz kanıtta fenerbahçe gösteriliyor. Doğrudur fenerbahçe stadını yaparken sportif başarı gösterememiştir. Bu fikrinde antitezi geliyor aklıma. Şu anda takımımızın düştüğü rezilliğe düşmüşmüdür bu süreçte fenerbahçe.

Bu stad daha çok su götürür.Hayırlısı neyse başımıza o gelsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- Stadyum projesi için çok elzem olan kıyı kanunu hala çıkmadı.....

2-900 dönüm arazinin dolgusu için gereken onminyonlarca dolar parayı kim verecek bu belli değil. 2008 bütçesinde bu konuyla ilgili tek kuruş dahi ödenek yok. 2009 da başlarsada yetişmez.

3- Stadyum inşaatının en iyi ihtimalle 18 ayda biteceği göz önünde tutulursa 2010 a bile yetişeceği mechul.....

4- Herkes projenin arkasındayız diyor ama kimse bir şey yapmıyor.....

5- Yönetimdekiler ciddiyetlerini kaybettiler kamyonetten bozma ucube bir araba ile pozlar veriyor. milyonlarca ton harfiyat gereken binlerce kişinin onlarca kamyonun olması gereken yerde 2 kişi var.

ve hala umutlu olmamız bekleniyor.....

velhasıl şark cephesinde hala değişen bir şey yok...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

temel atılana kadar kapatılsa bu konu en iyisi.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de bu başlık nasıl bu kadar hızlandı diye düşünüyordum. Yeni başlık iyi olmuş.

Stat konusu Atay Aktuğ'un son senesinde gündeme gelen bir konudur. Yani yeniz bir konu değil son 3 senedir konuşuyoruz bu konuyu. Bir spor kulübü için modern tesisler olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Üstelik Trabzonspor gibi stadından çok fazla para kazanamayan bir kulüp için stat projesinin gelir getirecek şekilde planlanması hayati önem taşımaktadır. Bugün rakip olarak gördüğümüz İstanbul kulüpleri gelirlerinin büyük kısmını bilet ve kombine satışlarından elde etmeye başlamışlardır. Avrupa kulüplerinin ise en büyük gelir kaynakları stat ve bilet gelirleridir. Trabzonspor'da ise durum tam tersidir. Tribün gelirlerimiz yok denecek kadar az olduğu gibi, stadımızdan da çok fazla para kazanamıyoruz. Bunun çeşit çeşit nedenleri olabilir en büyük nedeni ise Trabzon şehrinin maalesef Trabzonspor kadar büyüyememesi, sanayi ve ticaret kenti olamamasıdır. Bugün ligde yıllardır hiç bir iddiası olmayan Bursaspor tribünlerinin doluluğunu ve coşkusunu görüyoruz. Bursa bir sanayi ve ticaret kentidir. Bir futbol kulübünün geçmiş başarılarının yanı sıra geleceğe ümitle bakabilmesi için bulunduğu şehrin sosyo-ekonomik yapısı artık çok önemli hale gelmiştir. Trabzonspor en iyi günlerinde de stat ve tribünlerinden çok fazla gelir elde edememiştir.

Bu gerçekler önümüzde dururken Trabzonspor'un yapacağı stat projesinin niteliği büyük önem kazanmıştır. Yapacağınız stat çok güzel olsa da o stattan rakiplerinizin kazandığı kadar para kazanamayacağınız da bir gerçektir. Bu bakımdan yapılacak olan stat sadece stattan ibaret olmamalıdır. Bu nedenle Albayrak'ın ortaya attığı dolgu alanına stat ve gelir getirici yatırımlar Trabzonspor'un geleceği açısından çok önemlidir. Bu projeye yönetime kim gelirse gelsin sahip çıkmalıdır.

Proje ile ilgili detaylara inecek olursak. Esasında henüz projelendirilen bir şey yok. Sadece nasıl yapılacağı açısından fikir vermek için bazı resimler çizdirildi. Proje oldukça zor zira önce halledilmesi gereken bir deniz dolgusu ve kıyı kanunu var. Projede şu ana kadar gelinen aşama, denizin doldurulması için gerekli izinlerin alındığı, yapılan zemin araştırmalarının ardından denizin doldurulması önünde herhangi bir engel olmadığı yönünde çıkacak olan rapordan sonra çalışmalar başlayacaktır.

Diğer bir konu ise bu proje kimin projesidir Bu çok su götürür. Herhalde bizim taraftarlar başkanın inşaat şirketinin Trabzonspor'a beleş stat yapmasını bekliyorlar. Trabzonspor'un kendi kaynakları ile stat yapamayacağı ortada. Trabzonspor'a başkan veya yönetici olanlardan şimdiye kadar bedava stat yapacak adamda göremedik. Bu tip projeler için önemli olan gücünüzü ve lobinizi kullanarak işlerinizi halledebilmek. Gs stat projesi için ne kadar uğraştı hepimiz biliyoruz. Sonunda ne oldu peki işi devlete havale ettiler. Trabzonspor'da farklı bir şey yapmıyor. Mevcut stattaki haklarına karşılık yeni stat devlet tarafından dolgu alanına yapılacak. Doldurularak elde edilecek arazi Trabzonspor'un olacak. Milli emlak komisyonunda bu konu da onaylandı. Resmi işlemlerin hemen hemen hepsi bitti. Ayrıca denizi doldurmak konusunda kıyı kanununda bir engel yok. Bu alan doldurulmaya başlandığı gibi kıyı kanununda da dolgu alanlarına yapılacak yapılar için bir düzenleme yapılabilir. Bu düzenleme için 2011 oyunları da güzel bir bahane olacak. Evet bu projeyi ortaya atan başbakandan, spor bakanından ve gençlik spor genel müdüründen destek isteyip olur sözü alan başkan Albayrak'tır. Bu işin öncüsü olmuştur emeği vardır ancak proje artık Trabzonspor'un projesidir. Kimin emeği geçerse teşekkür ederiz. Yapılacak kongreden sonra seçilmesi hemen hemen kesin olan Sadri Şener'de projenin takipçisi olacaklarını ve destek vereceklerini söyledi. Bu nedenle yapılacağı konusunda yönetim değişse de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hem Trabzon şehri hem de Trabzonspor için tarihi bir fırsat, hükümette bu projeyi desteklemek zorunda ve bu yünde başbakanın sözü var. Kısaca bu iş olur ve oluyor.
    Konu Emorfo tarafından (30.01.2008 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk abi keşke senin kadar ümitli olabilseydim ama ne yazık ki olamıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 senedir konuşulan proje için elimizde olan sadece maket ve birde koskoca deniz.

3 senedir bir arpa boyu yol alamamışız. Hâlâ daha yapılacağını sanıyoruz
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne kadar umutsuz olsamda umarım bu proje gerçekleşir
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Göktaş öyle diyor ama Farauk Özak'ta Ak Parti olarak taahhüt edersek yapmak zorundayız yoksa faturası bize kesilir diye vekilleri uyarıp duruyor. Ortada fol yok yumurta yok bu söylemleri neyi dayanarak söylüyorsunuz diyor. Karmankarışık bir durum yani. İnşallah olur şu kompleks valla yapabilenleri sırtımda taşımaya razıyım yeterki olsun anasını satayım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Yalandir.Bence sadece bir resimden ibaret stadyum!
    Konu S.ÖZKAN tarafından (06.12.2013 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bu stadyum projesinin daha maketini bile göremedik gördügümüz sadece grafik tasarım artık maketini ve projesini önümüzdeki yüzyılda görürüz!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

photoshop projesi.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Akyazı projesini “hayal ürünü” olarak gören kimi siyasetçilere inat bu projenin arkasında durarak, aslında, adı herkesçe malum olan siyasetçiyi tarih önünde küçük düşürmüş ve mahkum etmiştir. Proje anlatıldığında ilk tepkisi “ Rüya görüyorlar, oranın dolgusu bile yıllar sürer” diyen siyasi portre; dolgunun 3 ayda bitirileceğini anlayınca sessiz kalmış, gerçekleşme olasılığını görünce de, kerhen de olsa, destek vermek zorunda hissetmişti kendisini. Albayrak’ın fendi ilk raundu kazanmıştır ve belli ki Akyazı üzerinden başka bir savaş sürmektedir. Proje hayata geçirildiği sürece geri kalan hiçbir “hesap” beni çok da ilgilendirmez.

Sedat Tunali
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Albayrak, kendi projesinin yapılacağına inansaydı eminim tekrar aday olurdu. Giderayak "biz bunları yapacaktık ama izin vermediler" bahanesi için uydurulmuş bir proje. Eğer iktidar partisinin bakanı ve vekili halâ görüş farklılığı içindeyse bu proje'nin hayata geçirilmesi oldukça zor.
    Get up, stand up: dont give up the fight!

süper bir stadyum (koşu pistsiz) süper tesisler bir klüp için tabiki olmazsa olmazlardandır.geleceğimiz için bu gereklidir.herkesin el ele verip bu projenin hayata geçirilmesine koşulsuz destek vermesi gerekir.(tabi bunu becerebilirlerse)hiç kimsenin bu olayı kendisine mal etmeden Klup menfaatleri için çalışması gerekir.
    inşallah hayata en kısa sürede geçerde bizlerde memnun oluruz..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

makette kaldık animasyona bile geçemedik daha
    7-7-7-7-7-7-7

bmnserdar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu prooje 2012 olimpiyatların yetişecek zaten dolguda başladı trabzona büyük gelir saglyacak bir proje bence mevcut yönetim degil ama gelecek olan yeni yönetim bu projeyi bitirecek.

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bmnserdar_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu prooje 2012 olimpiyatların yetişecek zaten dolguda başladı trabzona büyük gelir saglyacak bir proje bence mevcut yönetim degil ama gelecek olan yeni yönetim bu projeyi bitirecek.
    Hangi parayla ? Neye dayanarak ? Kim destek verecek ? zor dostum zor..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah saraçoğlu gibi tenekeden olmaz.ses boşa gidiyo valla adamların
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzon Bir Futbol Kentidir. Yapilacak Stat En Az 50000 Kisilik Ve Kosu Pistsiz Olmalidir

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu akazi projesi kesin yapilacakdir mecburiden dolayi yapilacakdir...simdi hepsini saymaya gerek yok malum cok var hepsini yaz yaz bitmez...ama iki baskan adayi da devam ettirecek bu projeyi...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon Bir Futbol Kentidir. Yapilacak Stat En Az 50000 Kisilik Ve Kosu Pistsiz Olmalidir
    Çokta yukarıdan uçmaya gerek yok...

Futbol kentiyiz,Futbol Metropolü değil.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)