Sayfa 3465 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2465 2965 3365 3415 3455 3463 3464 3465 3466 3467 3475 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 86,601 ile 86,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kavgacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anasponsor.com üzerinde stadyum isim sponsorunun olmadığını gördüm. kendileri ile iletişime geçip Medical Park'ın isim sponsoru olduğunu ve herhangi bir hata olup olmadığını sordum. Gelen cevabı aşağıda paylaşıyorum;

Biraz araştırma yaptığımda ise aşağıdaki habere rastladım.
    https://www.futbolarena.com/trabzons...cikti-340688h/

Eğer sponsor gerçekten yok ise, başlığın değişmesi taraftarıyım, sanırım boşa reklam yapmaya gerek yok.
    Stadın Gençlik Spora ait olmasından dolayı TFF tarafından resmî olarak belirtilmiyor olabilir. Bir ara haberlerde de çıkıyordu faturalar bakanlığa mal oluyor falan diye. Son güncel durumdan haberim yok ama Stadın devri kulübe yapıldı mi yapılmadı mi diye.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Arsanin ve kompleksin tamamen bize devredilmesi icin acaba hasmetli hükümete neler yapmamiz gerekli? Baskan gidip sorsa ya bunu?
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Trabzon

EH49dLMWoAEsYeJ.jpg

şöyle bir fotoğraf çekebilecek durumda olan kimse var mı?

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kadirgazioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EH49dLMWoAEsYeJ.jpg

şöyle bir fotoğraf çekebilecek durumda olan kimse var mı?
    geçmiş sayfalarda var
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İçerideki son Avrupa maçına kadar, Güney tribün girişinin ağzına kadar ilçe dolmuşları park ediyordu. (Maç sonrası) Bir iki kez bağıra çağıra tepki gösterdim. Resmen merdivenlerden iner inmez dolmuşlar yolu kapatıyordu. Aralarından bile geçmek imkansızdı. Krasnodar maçında dolmuşların içeriye girmediğini gördüm. İnşallah bu şekilde devam eder. Diğer türlü çok sinir bozucu bir durum.
    Hamiş

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş sayfalarda var
    eskilerin çoğunu gördüm sanırım. kadraj ve perspektif olarak böyle bir şey lazım tabii yüksek kalitede.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

o fotoğrafı ancak tam pro ile çekebilirsin yarı pro makineler çekemez.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kadirgazioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskilerin çoğunu gördüm sanırım. kadraj ve perspektif olarak böyle bir şey lazım tabii yüksek kalitede.
    https://www.haberler.com/trabzonspor...057367-haberi/

Bunu bulabildim ben de sadece internetde.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (06.11.2019 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

VIP bölümünden mac bileti alindigi zaman icinde ne gibi hizmetler oluyor. almanyadan bir kac cocugu gs macina getirtmeyi ve Trabzonspor sevgisini asilamayi hedefliyoruz. veya tek maclik loca falan kiralanabiliyormu?
    Konu reisoğlu61 tarafından (08.11.2019 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VIP bölümünden mac bileti alindigi zaman icinde ne gibi hizmetler oluyor. almanyadan bir kac cocugu gs macina getirtmeyi ve Trabzonspor sevgisini asilamayi hedefliyoruz. veya tek maclik loca falan kiralanabiliyormu?
    Bunu bende merak ediyorum, gecen maclarda vip gold ve silver aldim ama bilgim olmadigi icin sirf maca gidip geldim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla stada giriş çıkış daha kolay, ayrı bi yerden giriş yapıp trafiğe pek takılmadan çıkış yapılıyor. Ama bu vip bilet için mi yoksa vip kombine için mi bilemedim şimdi Eğer gs maçı içinse yüksek ihtimal kiralanır. O maça bilet zor bulunacağından derbi maçlar özelinde kiralanıyordu.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün stadımız dolar umarım...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Stadta her koltugun altina bi paket cekirdek birakilmali ki taraftarimizin agzi bos kalmasin. Çitleme sesiyle rakip takımı baskı altına alsın. Ayrica nasil ki rize didi'yi sponsor aldi biz de Tadım Çekirdek ile sponsorluk anlaşması yapabiliriz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Trabzon

@ Ozan Yılmaz @ Mehmet Fatih Silik balık gözü veya geniş açı lens ile çelikmiş foto böyle bir şey

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla stada giriş çıkış daha kolay, ayrı bi yerden giriş yapıp trafiğe pek takılmadan çıkış yapılıyor. Ama bu vip bilet için mi yoksa vip kombine için mi bilemedim şimdi Eğer gs maçı içinse yüksek ihtimal kiralanır. O maça bilet zor bulunacağından derbi maçlar özelinde kiralanıyordu.
    O kolaylık otopark kartı olanlara var vip biletle ilgisi yok ayrıca vip biletin bir ayrıcalığı da yok..

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkası yazdı mı bilmiyorum ama zemin hiç içime sinmiyor. Hatta stad açıldığından beri hiçbir zaman hibrit çim hissiyatını tam olarak vermedi bana. Birkaç SS ile derdimi anlatmaya çalışacağım.

20191113_021332.jpg

20191113_021247.jpg

20191113_021153.jpg

20191113_021102.jpg

Buna ek olarak stadyum açıldığından beri ses sistemi rezalet. Ne çalan şarkılar anlaşılıyor ne de yapılan anonslar. Birkaç ay önce Hasan Tuncel yönetimin bu konuda harekete geçtiğini, hasar tespiti falan yapıldığını ve sorunun giderileceğini söylemişti ama hicbir gelişme yok.

Stadyum açıldığında ışıklandırmanın Türkiyede en güçlü stad ışıklandırması olduğu söylenmişti ama Galatasaray stadı hariç diğer stadların ışıklandırması bizden daha iyiymiş gibi geliyor bana televizyondan izlerken.

Bir de kale ağlarına taktım. Bu konuda ülkemizde neden bir standart yok anlamıyorum. Özellikle Konyaspor'un kale ağları rezalet. Bizimkileri de bazen yamuk yumuk takıyorlar, PL tarzı şu fileleri takmak çok mu zor?

20191113_022900.jpg

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskiden taraftarın rakibe baskı yapabilecğeini pek düşünmezdim ama maşallah medical park da mükemmel baskılara şahit olduk. hele pareria reisin önderliğinde hakemne başlatılan isyan ve tribünlerin muhteşem uğultu ve ıslığı maçı çeviren unsurlardı.
    bir de gs maçı varki rakip topu ayağına almasın kıyamet kopuyordu. Tabi tribünleri ateşlemek birazda takımın baskılı başlamasıyla alakalı. takım taraftarı direk maçın içine çekiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnternet muazzam hızlı.
    30 MB İndirme - 60 MB Upload hız veriyor.
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkası yazdı mı bilmiyorum ama zemin hiç içime sinmiyor. Hatta stad açıldığından beri hiçbir zaman hibrit çim hissiyatını tam olarak vermedi bana. Birkaç SS ile derdimi anlatmaya çalışacağım.

20191113_021332.jpg

20191113_021247.jpg

20191113_021153.jpg

20191113_021102.jpg

Buna ek olarak stadyum açıldığından beri ses sistemi rezalet. Ne çalan şarkılar anlaşılıyor ne de yapılan anonslar. Birkaç ay önce Hasan Tuncel yönetimin bu konuda harekete geçtiğini, hasar tespiti falan yapıldığını ve sorunun giderileceğini söylemişti ama hicbir gelişme yok.

Stadyum açıldığında ışıklandırmanın Türkiyede en güçlü stad ışıklandırması olduğu söylenmişti ama Galatasaray stadı hariç diğer stadların ışıklandırması bizden daha iyiymiş gibi geliyor bana televizyondan izlerken.

Bir de kale ağlarına taktım. Bu konuda ülkemizde neden bir standart yok anlamıyorum. Özellikle Konyaspor'un kale ağları rezalet. Bizimkileri de bazen yamuk yumuk takıyorlar, PL tarzı şu fileleri takmak çok mu zor?

20191113_022900.jpg
    Ben stadı gereksiz aydınlık buluyorum diyebilirim. Zeminin kötü görünmesi belki bu yüzden. Çünkü değişik bir yeşil tonu var gece maçlarında çimde, hiç iç açıcı değil. Hoparlörler rezalet doğru. Tv karşısından hiçbir şey anlaşılmıyor. En önemlisi kameralar bence yani parası neyse versek de şu epl acılarını kameralarını getirtsek stada kamera açısının etkisi bu hepsinden daha önemli bence.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet muazzam hızlı.
    30 MB İndirme - 60 MB Upload hız veriyor.
    Turkcell ile Huawei, Trabzonspor'un stadyumunu 5G ile donattı

Trabzonspor Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’na Turkcell teknolojisiyle 5G altyapısı kuruldu. 5G ile donatılan statta artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) uygulamaları üzerinden kişiselleştirilmiş maç izleme deneyimi yaşanabilecek.

Mobil iletişimde 5G’ye yönelik çalışmalarına devam eden Turkcell, Huawei ile birlikte Trabzonspor Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nu 5G’ye hazır hale getirdi.

Spor etkinliklerinin günümüzde 5G’nin en yoğun ve tercih edilen kullanım senaryolarından biri olduğuna dikkat çeken Turkcell Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gediz Sezgin “5G’nin getireceği dijitalleşme tüm sektörleri dönüştürecek ve bu sektörler vasıtasıyla da son kullanıcılara erişerek topluma fayda sağlayacak. Bu nedenle 5G aslında endüstrilerin ihtiyaç duyacağı bir teknoloji olarak önümüze çıkıyor” dedi.

5G’nin olumlu etkileyeceği sektörlerden birinin spor endüstrisi olacağını belirten Sezgin, “5G ile birlikte spor endüstrisinin hızla dijitalleşmesi sağlanırken sahalarda da izleyicilere daha zengin bir dijital deneyim sunulacak” diye konuştu.

AR VE VR DESTEĞİ DE GELECEK

Verilen bilgiye göre 5G’nin yüksek data hızı ile hem stadyum içindeki hem de dışındaki taraftarların maç izleme tecrübeleri zenginleşecek. 5G’nin aktive edildiği stadyumda nerede oturulursa oturulsun, istenen açıdaki bir kameradan maçı ekrandan gerçek zamanlı olarak takip etmek de mümkün olabilecek. 5G’nin artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) ile birleştirilmesiyle, kişiselleştirilmiş bir maç deneyimi yaşanabilecek.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre taraftarın önündeki ekranda takip ettiği oyuncunun bilgileri ve maç istatistikleri anında görüntülenebilecek. Bunun yanında stadyuma yerleştirilecek olan 360 derece kameralar sayesinde, taraftarlar maçı sahanın içerisindeymiş gibi deneyimleyebilecek.

https://www.haberturk.com/turkcell-t...6167-teknoloji
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Screenshot_2019-11-15-12-30-16-444_com.twitter.android.jpg

Antalya Atatürk stadı yıkılıp yerine park yapıldı, eski stadı temsilen de bu yapıyı yapmışlar.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

"TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Sağlık Bakanlığı’nın 2020 yılının bütçesi oylanarak kabul edildi. AK Parti Trabzon Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Av. Salih Cora, bütçeye göre Trabzon şehir hastanesinin de yatırım programına alındığının müjdesini verdi"

saçma ..saçma ..saçmaaa....

bu işe bi çözüm bulunmalı...

dünyanın neresinde stadyuma bitişik hastane yapılır..

ses , gürültü ,yoğunluk ,trafik çıkacak sorunları say say bitmez..

.............
    benim çözüm önerim..

kulüp uygun fiyata stadyumun olduğu yerde yolun üstünde bir yeri satın alsın..
    ve devlete yer göstersin..
    devlette hastane yapacağı yeri kulübe bıraksın..

kulüpte orayı yatırım aracı olarak kullansın..

ayrıca başka bir bilgi veriyim nemin ve sıcağın yüksek olduğu yere hastane yapılmaz
    bu hükümet için etkileyici bi unsur bu bilgi Osmanlıdan geliyor..

https://www.medimagazin.com.tr/ozel-...668-33215.html

"Şehir kurulurken mutlaka hekimlerin kontrolü istenir. Mesela hastane yerine nasıl karar verilir biliyor musunuz? Et parçalara ayrılır ve her bir parçası hastane kurulmak istenen yere asılır. En son neredeki et kokarsa oraya hastane yapılır"
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hastane mi? Yav seye sürülecek akli olmayanlar sehrin dokusunun icine etti icinee!!!
    Ne desek bos. Yönetimimiz anca saksakcilik yapmakla mesgul.
    Elazığ'lı.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hasan Tüncel @hasan tuncel61
    ·
    39sn
    Trabzonspor MP Stadyumunda taraftarların en çok şikayet ettiği unsurlardan birisi olan ses sistemi sorunu çözülüyor. Hoparlörler yurt dışından getirildi. Devre arasında montaj işlemleri başlayacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)