Sayfa 3473 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2473 2973 3373 3423 3463 3471 3472 3473 3474 3475 3483 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 86,801 ile 86,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tribün için değil çimi havalandırmak için kullanılıyor onlar. yunus emre güzel uydurmuş. taraftarın stadyumda şikayet ettiği onca konu varken sıcaklık falana sıra gelmez zaten.
    hadi ya fotoyu atamıyorum, "ferah bir sezon için rüzgar tribünleri hazır" yazmış. rüzgar tribünü de neyse. çok sıcakladım da ben mi öyle anlamak istedim acep diye de düşündüm
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ya fotoyu atamıyorum, "ferah bir sezon için rüzgar tribünleri hazır" yazmış. rüzgar tribünü de neyse. çok sıcakladım da ben mi öyle anlamak istedim acep diye de düşündüm
    ''rüzgar türbini'' diye bir şey var onla karıştırdı herhalde ama onun da stattaki vantilatörle pek alakası yok.
    ---

61Saat Spor Servisi - Trabzonspor UEFA Konferans Ligi ilk karşılaşmasında Norveç ekiplerinden Molde'yi konuk edecek. 5 Ağustos'da Trabzon'da oynanacak karşılaşma öncesi Bordo Mavili takımın stadyumu da maça hazırlanıyor. Trabzon'da yaşanan yüksek sıcaklık nedeniyle kapalı tribünün saha ile birleşen bölümlerine vantilatörler yerleştirildi.
    Bu hamlenin neden yapıldığı ise daha sonradan ortaya çıktı. Trabzon'da çok nem oluştuğu için çimler üzerinde böcek veya küf oluşumu olabiliyor bunları engellemek için zemindeki hava sirkülasyonunu sağlamakta vantilatörler yardımcı oluyor.
    MP Akyazı Stadyumu'nun zeminin ise oldukça iyi olduğu görüldü.

@Gürkan Asma koltuklar yerine konmuş gibi gözüküyor.
    Konu danger00 tarafından (31.07.2021 Saat 17:27 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zemin mükemmel.

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu sadelik oldukça şıklık katıyor stada.

elektronik tabelalarının arkasına reklam alacaksak da kurumsal renklerinden feragat etmelerini rica edip şu renk curcunasının önüne geçsek keşke.
    yine aynı şekilde taraftar grupları pankartlarını assın diye ilave korkuluk yapıp bir çirkinlik de biz katıyoruz.

binbir türlü eksikliği olsa da ufak tefek rötuşlarla çok daha hoş görünebiliyor stadımız.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''rüzgar türbini'' diye bir şey var onla karıştırdı herhalde ama onun da stattaki vantilatörle pek alakası yok.
    ---

@Gürkan Asma koltuklar yerine konmuş gibi gözüküyor.
    Şu şekil neden görünmüyor ki, o aradaki açık mavi kısım ne acaba, koltukları mı örttüler nedir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o aradaki açık mavi kısım ne acaba, koltukları mı örttüler nedir.
    duvar orası. loca zemini yükseltilince kot farkı oluştu. tribün değil de locadaki koltuk rengine uydurunca sırıttı epey.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

duvar orası. loca zemini yükseltilince kot farkı oluştu. tribün değil de locadaki koltuk rengine uydurunca sırıttı epey.
    Bi işi de düzgün yapsalar

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Passolig te molde maçının biletlerine baktım stadın yarısı halen daha boş. Fiyatlar çok pahalı tamam 2 senedir pandemi vardı eyvallah ama insanlara oturduğu yerden para gelmiyor ki kardeşim.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zemin iyi görünüyor, maşallah.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Seyirci sıfır. Bir bucuk senedir maç izlememişsin o ne hal öyle ya.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Trabzon

''Trabzon Şehir Hastanesi için Trabzon'un siyasileri ve yüklenici firma yetkilileri bir araya geldi.''

evet geri dönüşü olmayan bir yola girdik. şehir ve kulübün de sesi çıkmadı zaten doğru dürüst. demek ki rahatsız olan yok. hayırlı olsun.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Stadın etrafının berbat olduğunu Morinho bile söyledi. Her gelenin dikkatini çekiyor. Stadın görselliği böyle böyle yok ediliyor.

Hele bı şehir hastanesi yapılsın. Takım otobüsleri acil.girisinden stada girsin. Gör o zaman curcunayi.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın etrafının berbat olduğunu Morinho bile söyledi. Her gelenin dikkatini çekiyor. Stadın görselliği böyle böyle yok ediliyor.

Hele bı şehir hastanesi yapılsın. Takım otobüsleri acil.girisinden stada girsin. Gör o zaman curcunayi.
    sehrimizle bu kadar dalga geçen baska bir hükümet olmamistir... tüm belâlari diliyorum kendileri için, açik ve net
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben anlamıyorum gerçekten. Trabzonspor ve Trabzonlular neden buna karşı çıkmıyor ne bileyim protesto falan yapsa halk geri adım atılır. Trabzonda her seçim kazanıyorlar bir hastane için oy kaybetmek istemezler bence ama bizim halk da beyim ne derse o kafasında fazla şey beklememek lazım.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''Trabzon Şehir Hastanesi için Trabzon'un siyasileri ve yüklenici firma yetkilileri bir araya geldi.''

evet geri dönüşü olmayan bir yola girdik. şehir ve kulübün de sesi çıkmadı zaten doğru dürüst. demek ki rahatsız olan yok. hayırlı olsun.
    Çok alakasız çok uyumsuz.. dolgu alanı komple betonarme gözüküyor. stadyum hastanenin yanında sönük kalmış projenin bu kadar büyük ve stada yakın olacağını tahmin etmiyordum. orada oluşacak trafik keşmekeşini düşünmek bile istemiyorum.

oraya yapılabilecek en mantıklı şey peyzajını yapıp yeşil alan olarak bırakmak. koskoca şehirde şu hastaneyi yapacak bir tane yok yok mu? şu görüntü nasıl içlerine sinebildi?

ayrıca adamlar kimseyi iklemeden istanbulu ortadan yarıyorlar buraya ses edenlere takılırlar mı sizce? yinede bu konu hakkında fikri olan varsa buyursun tepkimizi koyalım. halkın büyük çoğunluğu bizim gibi orada hastaneyi istemiyor.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok alakasız çok uyumsuz.. dolgu alanı komple betonarme gözüküyor. stadyum hastanenin yanında sönük kalmış projenin bu kadar büyük ve stada yakın olacağını tahmin etmiyordum. orada oluşacak trafik keşmekeşini düşünmek bile istemiyorum.

oraya yapılabilecek en mantıklı şey peyzajını yapıp yeşil alan olarak bırakmak. koskoca şehirde şu hastaneyi yapacak bir tane yok yok mu? şu görüntü nasıl içlerine sinebildi?

ayrıca adamlar kimseyi iklemeden istanbulu ortadan yarıyorlar buraya ses edenlere takılırlar mı sizce? yinede bu konu hakkında fikri olan varsa buyursun tepkimizi koyalım. halkın büyük çoğunluğu bizim gibi orada hastaneyi istemiyor.
    aga haklisin ama burdan da anlasiliyor ki kulüpler halktan bile önemli... bjk stadini baska yere yapacaklardi, ortaligi ayaga kaldirdilar ayni yere yaptilar vodafonu, dinlemediler dolmabahçe molmabahçe falan filan diye... ayni yere yaptilar yeni stadi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu şehre iyi oluyor. Az bile.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapsinlar yapsinlar ktu lu proflar bas bas bagiriyor stadin zeminde dolguda kayma var diye ustune birde buranin yukunu bindirsinler komple denize sonra..

Nereden
    Avrupa Diğer

Bilmediğimden soruyorum; o bölgeye şehir Hastahanesi yapılsa ne gibi bir olumsuzluk olur?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğimden soruyorum; o bölgeye şehir Hastahanesi yapılsa ne gibi bir olumsuzluk olur?
    Mevcut yollar yetersiz. Roma maçında toplasan 10 bin taraftar vardı ama maç çıkışı özel aracıyla gelen birinin 1 saatten uzun sürdü stattan ayrılması. Buna hastane trafiği de eklenirse iyice keşmekeş olur. Ekstra yol yapılabilir mi bilmiyorum. Alternatif yol yapılabilecek bir alan yok gibi sanki.

Dolgu alanının stattan sonra bir de şehir hastanesini kaldıracak kadar sağlam olmadığını söyleyen profesörler de var.

Bunların yanında işin psikolojik kısmı da var tabi. Bir tarafta eğlence diğer tarafta hüzün. Avni Aker'in etrafında da 2 tane hastane vardı ama bu durumun doğru olduğunu göstermez.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yurt disinda yasiyorum ve Galatasaray macini Trabzonda izlemeye planliyorum. Burda iki kez asi oldum ve covid asi sertifikasi mevcut. Maca nasil gidebilecegim Cok karisik. Türkiyeye giriste pasaporta bir islenme mi yapilmali?
    TRABZONSPOR 1967

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurt disinda yasiyorum ve Galatasaray macini Trabzonda izlemeye planliyorum. Burda iki kez asi oldum ve covid asi sertifikasi mevcut. Maca nasil gidebilecegim Cok karisik. Türkiyeye giriste pasaporta bir islenme mi yapilmali?
    Evet. Aşı sertifikasının pasaporta işlenmesi gerekiyor.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Maçlara kapasitenin yarısı kadar seyirci alınması bize yaramadı. Sanki seyircisiz oynuyoruz gibi ortam var.

Fenerbahçe ve Beşiktaş iç sahada rakiplere deplasmanı hissettiriyor.

Adamlar her pozisyonda hakeme baskı yapıyor bizde penaltı pozisyonu oluyor tepki yok.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Maratonun ayakta izlediği hiçbir maçı kaybetmez bu takım. Bu sağlanmalı Vira tekrar oraya alınabilir. Viraya karışılmamalı hatta destek olunmalı

Bilet fiyatları gözden geçirilmeli. Öyle hadi taraftarlığınızı görelim yönetim transferleri yaptı şimdi sıra taraftarda bahane yok edebiyatıyla bu işler yürümez. Kasayı doldurmak yerine stadyumu doldurmak birinci amaç olmalı.

Görmedim ama yönetim aşı ve ulaşım işinde daha çok şeyler yapmalı, yetkililerle iletişime geçmeli. passo üzerine bir de aşı-test girince daha da zorlaştı.

Hastane meselesinde de şu iki şeye tutunmak istiyorum: Belki hastane sebebiyle stadyuma ulaşım da bundan olumlu anlamda etkilenebilir, raylı sistem daha hızlı ele alınır, ek otobüs seferi felan düzenlenir mesela. ikincisi de stadyumun etrafı ayda iki kere şenleniyor. belki hastane sebebiyle biraz daha değerli, uğrak yer bir haline gelir. tabi bunlar hastane yerine başka şeyler yapılarak da sağlanabilirdi ama proje nerden nereye geldi. hey gidi.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçlara kapasitenin yarısı kadar seyirci alınması bize yaramadı. Sanki seyircisiz oynuyoruz gibi ortam var.

Fenerbahçe ve Beşiktaş iç sahada rakiplere deplasmanı hissettiriyor.

Adamlar her pozisyonda hakeme baskı yapıyor bizde penaltı pozisyonu oluyor tepki yok.
    Yok vallahi...
    Yarım tribün bu kadar abuk sabuk iş yapmayı becerdik, tam tribün topçuların kafasına bir şeyler atardık.
    Hiç gerek yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)