Sayfa 3421 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2421 2921 3321 3371 3411 3419 3420 3421 3422 3423 3431 3471 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 85,501 ile 85,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olabildiğince en iyi sponsorluk anlaşmasını yapmak en iyisi olur bunun için biraz beklemek en iyisi ama bize en iyi sponsorluk anlaşması için durmadan araştırmalıyız...

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı calypso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vestel mi? "gururla fenerli" kampanyası yapan bir firma mı sponsor olacak? yok artık!

Vestel sponsorluğuna hayır!
    parayı getirsin yeterki .

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parayı getirsin yeterki .
    aynen takıma maddi katkı yapsın yeterli. başka takıma destek vermesi problem değil bu kadar takıntılı olmayın arkadaşlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hastane ile ilgili kanuni düzenleme resmi gazetede yayınlanarak yürürlülüğe girdi.....

Şehir hastanesi ve yatırım adası projeleri için her şey tamamlandı. TBMM'de yapılan görüşmeler sonucunda 3621 Sayılı Kıyı Kanununda, Trabzon'da Akyazı'da bulunan alana yapılması planlanan Şehir Hastanesi ve Arsin'de deniz dolgusu yapılarak gerçekleştilecek olan Yatırım Adası projesi için için değişiklik yapılmıştı. Bu değişiklikler resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Böylece şehir hastanesi ve yatırım adasının önünde hiç bir engel kalmamış oldu. İşte o madde;

Lütfen kaynak gösterinizhttps://www.haber61.net/trabzon/trabzon-sehir-hastanesi-ve-yatirim-adasi-icin-her-sey-tamam-h297383.html
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stadın etrafına ve daha önemlisi şehirde bazı bölgelere şu tarz çalışmalar yapılsa güzel olmaz mı

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın etrafına ve daha önemlisi şehirde bazı bölgelere şu tarz çalışmalar yapılsa güzel olmaz mı

Geçen sahilde ki asker heykelinde birinin sevgilisiyle kendi adını yazmış olduğunu farkettim. Eğer spreyle sağa sola saçma saçma şeyler yazan elemanlara caydırıcı cezalar verecekseler ki imkansız. Öneriniz tabi ki çok güzel olar, benimde arada aklıma gelir. Ancak dediğim gibi bu tür eserlerin temiz kalma ihtimali yok.

Nereden
    Uşak

Iho Başkanımız olsaydı kucka medel visca ndiaye bitmişti. Basar parayi alırdı!

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Sevgili Trabzonsporlular,

Aşağıda linki verilen anketi doldurmadan önce tüm ön yargılarınızı kısa bir süreliğine (en azından bu anketi tamamlayana dek) bir kenara bırakmanızı rica ediyorum. Uzun süredir damarlarımıza zerk edilen kutuplaşma zehri nedeniyle kaybetmiş olduğumuz objektiflik ve sağduyuyu yanımıza alarak cevaplayalım bu soruları. Ortaya çıkacak sonuca da hep birlikte bakarız. Buyrun:

https://s.surveyplanet.com/HkwbWG9V-
    Tarih ve tecrübenin bize öğrettiği, ulusların ve hükümetlerin tarihten hiç bir zaman hiç bir şey öğrenmedikleri, ondan hiç bir ders çıkarmadıklarıdır. - Georg Wilhelm Friedrich Hegel

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basligin hale medikalpark olarak burda kalmasi ilginc ..medikal parkla anlasma saglandi da bizim mi haberimiz yok neden ozel bir firmanin ismi 1 kurus para vermemisken sponsorluk icin hala daha bursa stad ismimizin onunde ve bedavadan reklami yapiliyor yonetici arkadaslardan birisinin mantikli bir aciklamasi var mi bu konuda..

Nereden
    İstanbul

Alıntı kurt61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aşağıda linki verilen anketi doldurmadan önce tüm ön yargılarınızı kısa bir süreliğine (en azından bu anketi tamamlayana dek) bir kenara bırakmanızı rica ediyorum. Uzun süredir damarlarımıza zerk edilen kutuplaşma zehri nedeniyle kaybetmiş olduğumuz objektiflik ve sağduyuyu yanımıza alarak cevaplayalım bu soruları. Ortaya çıkacak sonuca da hep birlikte bakarız. Buyrun:

Anketi doldurduk da sonuclara nerden nasil ulascaz sonuc gostermedi bana..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizim karadeniz de öyle bişey yapmaları imkansız. oraya hemen millet adını sevgilisinin adını çıkma tarihi felan yazar. messi 1 ayda afrikalı futbolcuya döner.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anketi doldurduk da sonuclara nerden nasil ulascaz sonuc gostermedi bana..
    İstatistiksel olarak anlamlı bir veri setine ulaşıldığında sonuçları burada detaylı bir şekilde paylaşacağım.
    Tarih ve tecrübenin bize öğrettiği, ulusların ve hükümetlerin tarihten hiç bir zaman hiç bir şey öğrenmedikleri, ondan hiç bir ders çıkarmadıklarıdır. - Georg Wilhelm Friedrich Hegel

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stadyum tanıtımlarında stadyum çatısının bordo-mavi ışıklandırmaları vardı. ne oldu o iş?

Nereden
    İstanbul

İstatistiksel olarak anlamlı bir veri setine ulaşıldığında sonuçları burada detaylı bir şekilde paylaşacağım.
    Eyvallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Stadyumu'nun ismi el arabasıyla stadımıza toprak taşıyan Hüseyin Avni Aker olmalıdır.....

El arabasıyla kendine para taşıyan Şenol Güneş değil......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankette "Fikrim yok" gibi bir seçenek de olsa iyi olurdu. 1461 konusunda pek bir fikrim yok benim mesela, sallama bi cevap işaretlemek zorunda kaldım.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Nereden
    İstanbul

Bu kompleksin ismi dun ki aciklamalarin ardindan hala senol gunes kalacaksa bu trabzon sehrinin utancidir ayibidir..stadimizin icinde bulundugu mac oynadigimizin mabedimizin ismi en guzel renkler siyah beyazdir diyen bir ikiyuzluge ait artik..2000 yilindan once olsa 1 gun bile o stad ismi kalmazdi..dayatmayla koyulan bir isim acilisinda yuhalanan ismi verilen zat ve son 2 yilda yaptigi mide bulandirici aciklamalar ruhunu siyasete satmis biat kulturunu dibine kadar yasayan bir sehir..2011 yilindan sonra şike patlak verdiginde 7 yasindan bu yana kesintisiz trubunlerde olan 12 yasindan itibaren deplasmanlara gitmeye baslayan her yil istanbulda olmama ragmen deplasman dahil en az 15 maca giden ben adalet saglanip kupa gelene kadar passolig kalkana kadar maclara gitmeme karari almistim simdi stadimizin ismi degisene kadar bu utanc bitene kadar 2011 davasi lehimize sonuclansa passolig kalksa dahi tek bir maca gitmeme karari aldim o kadar nefret ettirdiniz soguttunuz beni ve daha nicelerini mac izleme keyfinden emegi gecen herkese tesekkurler..
    trabzon sehrini futboldan sogutmak baska klupleri sehire sokmak icin resmen proje yurutuluyor senelerdir siyaset tarafindan cunku bizle şike yapmadiklari mac kalmadigi halde basa edemiyorlar her 3 5 senede bir baslarina bela oluyoruz duzene yuruyen siateme comak sokuyoruz..zamaninda gs sehire sokulmaya sempati olusturulmaya calisti olmadi sirada kargalar var ve bunu yapmak icin artik buyuk oynuyorlar gunes bir projedir ve suana kadar da basarili olmustur artik oyuna gelmeyelim uyanalim acalim gozlerimizi..bmn olarak da guzel bir bildiri bekliyorum bu konu hakkinda her ne kadar yonetim kanadinin icinde senol sever senolsporlularin oldugu bilinse de bu bildiriyi yayinlayacak bu durumu ankete acacak yurekli insanlarin oldugunu da biliyorum..
    Konu gurur6134 tarafından (07.07.2017 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stadın ismi değil komple alana verilen isin o isim.
    Not: O ismi padişah buyurdu hayatta değiştirmezler ..
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Stadın ismi ŞG değil arkadaşlar
    Bu ayrıntıyı atlamayalım
    Komple kompleks ismi ŞG

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

23 yaşındayım şenol güneş benim gözümde efsane değil karton imparatordur. Şenol Güneş'in burak yılmazdan, selçuk inandan, mehmet ekiciden farkı yoktur.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

....
    Konu artvints tarafından (07.07.2017 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı cem1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın ismi ŞG değil arkadaşlar
    Bu ayrıntıyı atlamayalım
    Komple kompleks ismi ŞG
    Dogru diyorsun duzelttim..

Mucahid Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kompleksin ismi dun ki aciklamalarin ardindan hala senol gunes kalacaksa bu trabzon sehrinin utancidir ayibidir..stadimizin icinde bulundugu mac oynadigimizin mabedimizin ismi en guzel renkler siyah beyazdir diyen bir ikiyuzluge ait artik..2000 yilindan once olsa 1 gun bile o stad ismi kalmazdi..dayatmayla koyulan bir isim acilisinda yuhalanan ismi verilen zat ve son 2 yilda yaptigi mide bulandirici aciklamalar ruhunu siyasete satmis biat kulturunu dibine kadar yasayan bir sehir..2011 yilindan sonra şike patlak verdiginde 7 yasindan bu yana kesintisiz trubunlerde olan 12 yasindan itibaren deplasmanlara gitmeye baslayan her yil istanbulda olmama ragmen deplasman dahil en az 15 maca giden ben adalet saglanip kupa gelene kadar passolig kalkana kadar maclara gitmeme karari almistim simdi stadimizin ismi degisene kadar bu utanc bitene kadar 2011 davasi lehimize sonuclansa passolig kalksa dahi tek bir maca gitmeme karari aldim o kadar nefret ettirdiniz soguttunuz beni ve daha nicelerini mac izleme keyfinden emegi gecen herkese tesekkurler..
    trabzon sehrini futboldan sogutmak baska klupleri sehire sokmak icin resmen proje yurutuluyor senelerdir siyaset tarafindan cunku bizle şike yapmadiklari mac kalmadigi halde basa edemiyorlar her 3 5 senede bir baslarina bela oluyoruz duzene yuruyen siateme comak sokuyoruz..zamaninda gs sehire sokulmaya sempati olusturulmaya calisti olmadi sirada kargalar var ve bunu yapmak icin artik buyuk oynuyorlar gunes bir projedir ve suana kadar da basarili olmustur artik oyuna gelmeyelim uyanalim acalim gozlerimizi..bmn olarak da guzel bir bildiri bekliyorum bu konu hakkinda her ne kadar yonetim kanadinin icinde senol sever senolsporlularin oldugu bilinse de bu bildiriyi yayinlayacak bu durumu ankete acacak yurekli insanlarin oldugunu da biliyorum..

Şu milletin pasolig ile olan problemini bir türlü çözemedim.

Nedir sıkıntınız bi açıklarsanız sevinirim.
    Ofli - mucahiderdogan

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mucahid Erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu milletin pasolig ile olan problemini bir türlü çözemedim.

Nedir sıkıntınız bi açıklarsanız sevinirim.
    Sıraya girip bilet almak hoşunamı gidiyor insanların anlamadım.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

senol gunes en sonunda yavas yavas dokulmeye basladi.sen efsane olacaksin akyaziya ismini verecekler neredeyse herkesten saygi goreceksin ama sen kalkip dalga gecer gibi en guzel renk siyah beyaz diyeceksin.eee simdi bu ne allah askina?trabzonspor camiasiyla dalga gecmek degil midir?biz ne ara boyle ezik olduk altta kaldik..suratimiza tukuren adami en tepede tutmak nedir?senol gunes son aciklamasiyla artik haddini fazlasiyla asti.bu komplekse onun adini vermekle buyuk bir hata yapildi simdi onun adini oradan sokmemekle daha buyuk bir hata yapiliyor..girdigi kabin seklini alan bir adamdan trabzonspor'a efsane olmaz..bu yanlistan bir an once donulmeli..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)